• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • genel- sürekli ve uzmanlık formasyonları

Sonuçlar

Genel- sürekli ve uzmanlık formasyonları - Ithalat/Ihracat

 1. LEAN REŠITVE

  Slovenya

  Verified by europages badge

  LEAN Solutions, Slovenya'dan bir iş çözümleri şirketidir. Lean Solutions bünyesinde personeli yalın yaklaşımlara göre eğitiyor, yalın yöntemleri operasyonel olarak tanıtıyor ve yalın üretim ve yalın lojistik alanında eğitimler veriyoruz. Yaklaşımımızın faydaları, artan verimlilik, üretim sürecindeki minimum kayıplar, daha yüksek kalite ve daha düşük maliyetler ile daha verimli sonuçlar gibi şirketin farklı alanlarında sonuçlanmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. ITINÉRANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL

  Belçika

  Verified by europages badge

  ITINÉRANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Koçluk ve profesyonel destek kurumu, Eğitim kursları, yönetim geliştirme eğitim kursları, işletme öğretmenliği için formasyon kursu, formasyon, mesleki eğitim kursları organizasyonu, coachıng, davranışsal ve ilişkisel koçluk, Ekip ve gruplara koçluk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Courcelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. K CENTER FORMATION

  Fransa

  Verified by europages badge

  K CENTER FORMATION, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. e-eğitim dil dersleri, e-learnıng, Eğitim kursları, personel eğitimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LES ERUDITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES ERUDITS, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayar eğitimi, Bilgisayar eğitimi, şirketler için dil formasyonu, uzaktan dil eğitimi, mesleki formasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montigny Le Bretonneux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ETC - ENTERPRISE TRAINING CENTER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ETC - ENTERPRISE TRAINING CENTER GMBH, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOREBUSINESS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MOREBUSINESS GMBH, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, München/planegg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COLLEGIO UNIVERSITARIO S. CATERINA DA SIENA

  İtalya

  Verified by europages badge

  COLLEGIO UNIVERSITARIO S. CATERINA DA SIENA, yılında kurulan ve Üniversiteler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları, kütüphane, üniversite kolejleri, Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları, yatılılar, sabah kursları, fotoğraf kursu, lisan kursları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AVAED

  Fransa

  Verified by europages badge

  AVAED, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ticari eğitim, Hukuk eğitimi, sertifikasyon, mesleki formasyon, Ticari eğitim, Hukuk eğitimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saulzoir, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VIDEODESK STUDIO LIGHTBOARD

  Almanya

  "Video Doska" şirketi, uzaktan eğitim ve e-eğitim için şeffaf ışıklı tahta üretmenin yanı sıra stüdyolar için profesyonel video ekipmanları da sağlamaktadır. "Video Doska" şirketinin şeffaf ışıklı tahtaları, ticari eğitim için video dersleri kaydetme, sunumlar ve video konferanslar için çok uygundur. Ayrıca, şirket video stüdyolarının profesyonel ses ve video ekipman setleriyle birlikte anahtar teslimi teçhizatını da sunmaktadır: ışıklı tahtalar, 4K ve FullHD video kameralar, ses sistemleri, sunucular ve operatörler için monitörler, LED ışıkları, siyah ve renkli arka planlar, bir anahtarlama sistemi, bir teleprompter. Şirket, 2016 yılından beri eğitim ekranları üretmektedir. Bu görsel-işitsel eğitim yardımcısının avantajı kullanım kolaylığıdır. "Video Doska", Rusya ve Orta Asya'daki düzinelerce e-eğitim video stüdyosunu başarıyla donatmış bulunmaktadır. Şirket, video derslerini kaydetmek için sadece ışıklı tahta ve ekipman tedarik etmekle kalmamakta, aynı zamanda dünya çapında franchise olanakları da aramaktadır.

 5. TRITECH FORMATION

  Fransa

  TRITECH FORMATION hem profesyoneller hem de stajyerler için hareketli ve sabit hidrolik konusunda eğitim kursları sunmaktadır. Bunların arasında aşağıdaki konuları ele alabiliriz: sabit hidrolik güvenliği, temel teknik hidrolik yağ sürücüleri, hidrolik yağ sürücüleri kontrolleri ve ayarları, açık devreleri düzenleme sistemleri, ölçerek sorun giderme, kapalı devreye iletimi, ayarları - kontroller - değişken devirli pompalar. Eğitimlerimiz bakım ve sorun giderme konusunda hidrolik uzman yetiştirmek konusunda onaylıdır.

 1. X SIEBEN WIRTSCHAFTSTRAINING GMBH - SEMINARE . LEHRGÄNGE . KURSE . COACHING

  Avusturya

  X SIEBEN WIRTSCHAFTSTRAINING GMBH - SEMINARE . LEHRGÄNGE . KURSE . COACHING, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lichtenwörth, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. ATLANTIS INSTITUTE

  İrlanda

  ATLANTIS INSTITUTE, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. masaj teknikleri, kristaller, biyo enerjili okuyucu, profesyoneller için kurs sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 1. IEFP

  Fransa

  IEFP, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Ludres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LUCAS-NUELLE GMBH

  Almanya

  LUCAS-NUELLE GMBH, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FOSTAC AG

  İsviçre

  FOSTAC AG, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bichwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. KALTENBACH TRAINING

  Almanya

  KALTENBACH TRAINING, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lutherstadt Wittenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CAMBRIDGE CENTRE FOR LANGUAGES

  Birleşik Krallık

  CAMBRIDGE CENTRE FOR LANGUAGES, yılında kurulan ve Eğitsel organizasyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları, Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları, özel dil okulu, İngiltere’de İngilizce kursları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. LTC LANGUAGE TRAINING CENTER GMBH

  Almanya

  LTC LANGUAGE TRAINING CENTER GMBH, yılında kurulan ve Ticari bilgiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları, coachıng, lisan kursları, Çeviri hizmetleri, Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PRAGMATICA-MENTE: FORMAZIONE, COACHING E SERVIZI ONLINE

  İtalya

  PRAGMATICA-MENTE: FORMAZIONE, COACHING E SERVIZI ONLINE, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. iş tavsiyesi, firma organizasyon önerileri, koçluk ve profesyonel gelişim, coachıng sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SPRACHENATELIER BERLIN

  Almanya

  SPRACHENATELIER BERLIN, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. dil okulları, firma çalışanları için lisan okulu, isteğe göre firma kursları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DER NARKOSETIERARZT INH. DR. HEINRICH KODDEBUSCH

  Almanya

  DER NARKOSETIERARZT INH. DR. HEINRICH KODDEBUSCH, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Gronau-Epe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KROGARNA.SE

  İsveç

  KROGARNA.SE, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. eğitmen açık kursları, profesyonel lokantacılık hizmetleri için geliştirme merkezi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockholm, İsveç 'de bulunmaktadır.

 3. IQ LINGUA

  Almanya

  IQ LINGUA, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIE INGENIEURBÜROS BISCHOF & ZECHNER

  Avusturya

  DIE INGENIEURBÜROS BISCHOF & ZECHNER, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klagenfurt Am Ws, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. BABBEL BY LESSON NINE GMBH

  Almanya

  BABBEL BY LESSON NINE GMBH, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. QUALITY FIRST SOFTWARE GMBH

  Almanya

  QUALITY FIRST SOFTWARE GMBH, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üniversiteler, Üniversiteler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCUOLA PIZZAIOLI GOURMET

  İtalya

  SCUOLA PIZZAIOLI GOURMET, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Eğitim kursları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. HVK CONFERENCES - WEBINAR CONSULTING & SERVICE

  Almanya

  HVK CONFERENCES - WEBINAR CONSULTING & SERVICE, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. coachıng, internetten eğitim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hartenholm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FRANCIS SIGRIST - SHINRIN YOKU

  Fransa

  FRANCIS SIGRIST - SHINRIN YOKU, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Firmalara danışmanlık hizmetleri, coachıng, Firmalara danışmanlık hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers Les Nancy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. VEILIGHEIDSCENTRUM NOORD

  Hollanda

  VEILIGHEIDSCENTRUM NOORD, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ilkyardım eğitimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stadskanaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Genel- sürekli ve uzmanlık formasyonları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.970 Şirketler