• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar

Sonuçlar

Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar - Ithalat/Ihracat

 1. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Türkiye

 2. IF PLANTS NURSERIES · PÉPINIÈRES · VIVAIOS

  İspanya

  Ağaç ve bitki satış şirketi, uluslararası dağıtım. Avrupa çapında ağaç ve bitki satışı.

 3. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Almanya

  NUSSBAUMSCHULE KLOCKS, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kestane, fidanlıklar, fındık ağacı, Kestane, ceviz ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VIVAIO DI BERT

  İtalya

  VIVAIO DI BERT, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçe bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pasian Di Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN

  Almanya

  DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tangstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S.

  Türkiye

  ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S., yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sakarya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO

  İtalya

  AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zakkum ağacı, akdeniz bitkileri, çiçekli çalılar, çit için ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colli Del Tronto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE

  Almanya

  JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ellerhoop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Polanya

  KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Parklar ve bahçeler - danışmanlar, Bahçe sulama sistemleri, Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, Parklar ve bahçeler - danışmanlar, Bahçe sulama sistemleri, çimen, Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bełchatów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. CULTIVOS LA CERRADA SL

  İspanya

  CULTIVOS LA CERRADA SL, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIRT CHEAP PLANTS

  Birleşik Krallık

  DIRT CHEAP PLANTS, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, palmiyeler, subtropikal bitkiler, Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, palmiye fidanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotherham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA

  Polanya

  PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mosty, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. PFLANZENVERSAND24

  Almanya

  PFLANZENVERSAND24, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ellerhoop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA

  İtalya

  VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caltanissetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SAT Nº 362 CV PROVAL

  İspanya

  SAT Nº 362 CV PROVAL, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Algemesi (valencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MOONDIA LOGISTICS INDONESIA

  Endonezya

  MOONDIA LOGISTICS INDONESIA, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Bekasi, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 5. LEADERPLANT VIVAI

  İtalya

  LEADERPLANT VIVAI, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, Yeşil yapraklı bitkiler, Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acquanegra Sul Chiese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA

  İtalya

  VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. fidanlıklar, palmiye fidanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglion Fiorentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PLANTHISPANIA S.L.U.

  İspanya

  PLANTHISPANIA S.L.U., yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crevillente / Elche, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. WHL FURNIRE SRL

  Romanya

  WHL FURNIRE SRL, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bacau, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA

  İspanya

  VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BOOMKWEKERIJEN ARBOR

  Belçika

  BOOMKWEKERIJEN ARBOR, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, İğne yapraklılar (Kozalaklılar), Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, İğne yapraklılar (Kozalaklılar) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houtvenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC

  İtalya

  VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan çiçek ve bitki satışı, dış dekorasyon bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. B R TREE SERVICES

  Amerika Birleşik Devletleri

  B R TREE SERVICES, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Harrisville, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. JARDIN SERVICES

  Fransa

  JARDIN SERVICES, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hambye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PALMS ONE

  Avustralya

  PALMS ONE, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ağaçlar, palmiyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Swan Hill, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 7. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "OGRODY MARZEŃ" W FILICACH, (BAUMSCHULE)

  Polanya

  SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "OGRODY MARZEŃ" W FILICACH, (BAUMSCHULE), yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. katmerli zakkum, fundalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Działdowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. AZ.AGR.VIVAI PIANTE

  İtalya

  AZ.AGR.VIVAI PIANTE, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Acquafredda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ESSENCES-GREEN

  İspanya

  ESSENCES-GREEN, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iç ortam dekorasyon bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. ZHENGZHOU ORIOLE ELECTRONIC (GROUP) JOINT-STOCK CO.,LTD

  Çin

  ZHENGZHOU ORIOLE ELECTRONIC (GROUP) JOINT-STOCK CO.,LTD, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, China, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul