• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • genişletilmiş metal saclar

Sonuçlar

Genişletilmiş metal saclar - Ithalat/Ihracat

 1. TECNO PERF - LAMIERE FORATE

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNO PERF - LAMIERE FORATE, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletilmiş metal saclar, Endüstriyel metal levha işleri, metal kıvırma, zımbalama, Genişletilmiş metal saclar, maden ocağı ve taş ocakları için delikli saclar, Endüstriyel metal levha işleri, sac sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivalta Di Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AR-GEN METAL

  Türkiye

  30 yıllık deneyimi ile firmamız Ankara Türkiye'de demir ürünleri imalatı faaliyetinde bulunmaktadır. Genişletilmiş metal, platform ızgara, ızgara basamak, metal kalas ürünleri uluslararası standartta imal etmektedir. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 kalite sertifikalarına sahiptir ve sac kalite sertifikaları sağlamaktadır. Ürettiğimiz ürünler ağırlıklı olarak endüstri sanayi tesislerinde, makine imalatlarında kullanılmaktadır. Stoklu hazır ürünlerin yanı sıra, özel ölçülerde ihtiyacınıza göre üretim yapılır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sektöründe öncü firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

 3. ANB METAL - EXPANDED METAL

  Türkiye

  ADDING VALUE TO METAL As Ceylanlar Metal, we have been operating since 1992, and we have reached the status of the leading company of the sector with our high production standards and maximum quality products in a minimum time. We are a professional solution partner for the expanded metal needs of many sectors by using various methods within the scope of processing different metal types. We have brought together our product range, which exceeds the standards, in our production, which we carry out by making use of the developing technology, and we will continue to bring it together. Our main products: - Expanded Metal Mesh Facade - Expanded Metal Suspended Ceiling - Expanded Metal Mesh Fence - Expanded Metal Mesh Grill - Perforated Metal Sheet - Plaster Wire Rabitz Wire -

 4. BST BRÜNSCH GMBH

  Almanya

  Uzmanlık alanımız yüksek kaliteli dekoratif genişletilmiş kafeslerdir: Tavan döşemeleri için genişletilmiş kafes platinleri, duvar döşemeleri, akustik tavan, klima sistemli tavanlar & dış cephe döşemeleri. Platinler esas itibariyle kamusal binalarda (Havaalanları, fuar alanları, okullar v.b.) kullanılır.

 5. SPEDNAS SAC KALIP

  Türkiye

  Sac Kal? p Spednas SDS firmam? z sac kal? p i? inde uzman kadrosu, son teknik donan? m makineleri ile oldukça hassas kesim ile profesyonel hizmet sunmaktad? r Tel Erezyon Bornova 4. Sanayi de olan atölyemizde hassas kesim olan tel erozyon kesimini donan? ml? makinelerimiz ve mesle? inde usta kadromuzla özenle hatas? z yap? yoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YILDIZ METAL

  Türkiye

  Firmamızda pvc profil destek sacı imalatı yapıyoruz. A2 ve A3 baby rulo saclarımız firmamızda satıştadır.

 2. SORETOL

  Tunus

  SORETOL, yılında kurulan ve Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletilmiş metal saclar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Kaynaklanmış boru dağıtıcısı, Genişletilmiş metal saclar, boru imalatçısı, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sfax, Tunus 'de bulunmaktadır.

 3. RMIG LOCHBLECHE GMBH

  Avusturya

  RMIG LOCHBLECHE GMBH, yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leobersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ALTTRA, S.A. DE C.V.

  Meksika

  ALTTRA, S.A. DE C.V., yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Queretaro, Meksika 'de bulunmaktadır.

 5. ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI., yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mağaza tertibatları, Dükkanlar için teşhir malzemeleri, mağazalar için metalik bölmeler, Mağaza tertibatları, Dükkanlar için teşhir malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O.

  Çek Cum.

  SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O., yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal parmaklıklar, paslanmaz çelik, özel ve yaygın çelikler, Metal parmaklıklar, Genişletilmiş metalden delikli sac, dekoratif metalik boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. SA GARONNE ISOLATION

  Fransa

  SA GARONNE ISOLATION, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Genişletilmiş metal saclar, Genişletilmiş metal saclar, yalıtım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S

  Türkiye

  ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletilmiş metal saclar, Genişletilmiş metal saclar, KALİTE, hızlı sevkiyat, GÜVEN sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS

  Belçika

  CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnşaat çelikleri, Genişletilmiş metal saclar, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik boru ve tüpler, İnşaat çelikleri, Genişletilmiş metal saclar, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vise, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MEVACO GMBH

  Almanya

  MEVACO GMBH, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması, Dövme saclar, Genişletilmiş metal saclar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin delinmesi/zımbalanması, Dövme saclar, Genişletilmiş metal saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH

  Avusturya

  INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH, yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nußbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. NANTONG SHENGLI HEAVY MACHINE MANUFACTURING CO,LTD

  Çin

  NANTONG SHENGLI HEAVY MACHINE MANUFACTURING CO,LTD, yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hai'an,nantong, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. FLO

  Belçika

  FLO, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletilmiş metal saclar, Genişletilmiş metal saclar, Genişletilmiş metal kapaklar, Genişletilmiş metalden delikli sac sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauwe, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. TECHPLI

  Fransa

  TECHPLI, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletilmiş metal saclar, Genişletilmiş metal saclar, sac, sac - ticaret..., alümin saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA.

  Portekiz

  TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA., yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Yaylar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nogueira Do Cravo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. GRILLE MÉTAL

  Fransa

  GRILLE MÉTAL, yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çekilmiş metal, Saç aksesuarları, kurutulmuş tatlı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Maixant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ALBA SIDERURGICA S.R.L.

  İtalya

  ALBA SIDERURGICA S.R.L., yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. galvaniz tabela ve panolar, delikli saclar, demir endüstrisi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Masera' Di Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik presler, presler, Kalıp saclar, CNC işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samsun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. DELPHI PANO VE METAL

  Türkiye

  DELPHI PANO VE METAL, yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sac metal kesimi, pano imalat, imalat, Asansör kabin imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. T&H NAMEPLATES CO.

  Birleşik Krallık

  T&H NAMEPLATES CO., yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Portadown, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. METAL SERVICE ZWEVEGEM

  Belçika

  METAL SERVICE ZWEVEGEM, yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Zwevegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. METAL DEPLOYE

  Fransa

  METAL DEPLOYE, yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kahve, Korkuluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montbard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BÉTON TRANSPORT POMPAGE

  Fransa

  BÉTON TRANSPORT POMPAGE, yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. temizleme için toprak sulu katmanının düşürülmesi, sert ve esnek AŞINDIRICILAR, kişiye özel abajurlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Blanc Mesnil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. ITALFIM

  Fransa

  ITALFIM, yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. genişletilmiş metal filtreler, Genişletilmiş metal kapaklar, Genişletilmiş metal süzgeçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pedrengo, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. JIANGSU HAIYANG HARDWARE MESH CO.,LTD.

  Çin

  JIANGSU HAIYANG HARDWARE MESH CO.,LTD., yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal puntalama zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jiangsu, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz