• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gerici uzatıcı vidalar

Sonuçlar

Gerici uzatıcı vidalar - Ithalat/Ihracat

 1. NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gerici/Uzatıcı vidalar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, altıköşe başlı somunlar, Paslanmaz çelik vida ve somunlar, özel diş adımlı cıvatalar, aglomer beton cıvataları, kaldırma halkası, yuvarlak başlıklı vidalar, Sıkma/bağlantı somun ve vidaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yuyao City,zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. AIV HANDELSGES. MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AIV HANDELSGES. MBH, yılında kurulan ve Gerici/Uzatıcı vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KAISER + CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAISER + CO. GMBH, yılında kurulan ve Gerici/Uzatıcı vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Breckerfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Demir ve çelik zincirler, Menteşeler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, bulaşık makinesi menteşeleri, izole devamlı duvarlar, Hazır gıdalar, gemi ve tekneler için aksesuar ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DAVID DORFMÜLLER SÖHNE GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DAVID DORFMÜLLER SÖHNE GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Gerici/Uzatıcı vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. U.S.A JUXIN INT'L ENTERPRISE DEV.CONTROL GROUP LIMITED

  Amerika Birleşik Devletleri

  U.S.A JUXIN INT'L ENTERPRISE DEV.CONTROL GROUP LIMITED, yılında kurulan ve Gerici/Uzatıcı vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelik vida ve somunlar, Kör perçin teknolojisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhou, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. GEBR. WITTLER GMBH & CO KG MASCHINENFABRIK

  Almanya

  GEBR. WITTLER GMBH & CO KG MASCHINENFABRIK, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gerici/Uzatıcı vidalar, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Gerici/Uzatıcı vidalar, manivelalar, sağ yönlü anahtar, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SHS GMBH

  Almanya

  SHS GMBH, yılında kurulan ve Gerici/Uzatıcı vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RENOLD FRANCE

  Fransa

  RENOLD FRANCE, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gerici/Uzatıcı vidalar, Dişliler, Gerici/Uzatıcı vidalar, Dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vendeville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SEILEREI SAMMT

  Almanya

  SEILEREI SAMMT, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Yük vagonlarına takılan vinçler, Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Yük vagonlarına takılan vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elsterberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MONTAGETECHNIK ROTENBURG UWE FRIEDRICH

  Almanya

  MONTAGETECHNIK ROTENBURG UWE FRIEDRICH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Çekme cıvata ve somun, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Çekme cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RALF HELMUT LANGE GMBH

  Almanya

  RALF HELMUT LANGE GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Vidalar, Sıhhi su tesisatı, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Vidalar, Sıhhi su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. METALLVERARBEITUNG JANZ

  Almanya

  METALLVERARBEITUNG JANZ, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Vidalar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ockenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HSK HAMBURGER SCHRAUBENKONTOR

  Almanya

  HSK HAMBURGER SCHRAUBENKONTOR, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hafif metal yapılar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Hafif metal yapılar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CODIPRO

  Almanya

  CODIPRO, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. H. D. BRÖSECKE GMBH

  Almanya

  H. D. BRÖSECKE GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROSENTALER SCHRAUBEN

  Avusturya

  ROSENTALER SCHRAUBEN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Somunlar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Margareten Im Rosental, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. WOLFGANG BOCKISCH

  Almanya

  WOLFGANG BOCKISCH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oedheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TETENBORG BEFESTIGUNGSGROSSHANDEL

  Almanya

  TETENBORG BEFESTIGUNGSGROSSHANDEL, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Somunlar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FERDINAND HÖFLE KG

  Avusturya

  FERDINAND HÖFLE KG, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil, Kumaşlar, Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil, Kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dornbirn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. HETEX JACQUARD AG

  İsviçre

  HETEX JACQUARD AG, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rupperswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ADOLF WÜRTH GMBH & CO. KG

  Almanya

  ADOLF WÜRTH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Hafif metal yapılar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALBERT POHLE GMBH

  Almanya

  ALBERT POHLE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeulenroda-Triebes, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HEBDA-WERKSVERTRETUNGEN E.K.

  Almanya

  HEBDA-WERKSVERTRETUNGEN E.K., yılında kurulan ve Gerici/Uzatıcı vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bükük tel parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. H+H CELCON GMBH

  Almanya

  H+H CELCON GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Boyalar ve cilalar, Kırtasiye, Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Boyalar ve cilalar, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittenborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. A. W. NIEMEYER GMBH

  Almanya

  A. W. NIEMEYER GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Kablo aksesuarları, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Gerici/Uzatıcı vidalar, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Kablo aksesuarları, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Gerici/Uzatıcı vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. OLDENBURGER TAUWERK

  Almanya

  OLDENBURGER TAUWERK, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik tel ve kablolar, Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Çelik tel ve kablolar, Kablo aksesuarları, Gerici/Uzatıcı vidalar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DAVID DIETRICHS -SEILEREI- INH. DIETMAR DONATH

  Almanya

  DAVID DIETRICHS -SEILEREI- INH. DIETMAR DONATH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik zincirler, Gerici/Uzatıcı vidalar, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Yük vagonlarına takılan vinçler, Demir ve çelik zincirler, Gerici/Uzatıcı vidalar, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Yük vagonlarına takılan vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzwedel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. E. KUHN GMBH PROSELECT EDELSTAHLSCHRAUBEN

  Almanya

  E. KUHN GMBH PROSELECT EDELSTAHLSCHRAUBEN, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hafif metal yapılar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun, Hafif metal yapılar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. RISCHE SEIL UND HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  RISCHE SEIL UND HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo aksesuarları, Zincirler, Gerici/Uzatıcı vidalar, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kablo aksesuarları, Zincirler, Gerici/Uzatıcı vidalar, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz