• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • germe ekleri civataları

Sonuçlar

Germe ekleri civataları - Ithalat/Ihracat

 1. WBR ROHR- UND BAUELEMENTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Teknolojik bakımdan öncü bir tedarikçi olarak yıllardır uluslararası yapım endüstrisinde tercih edilen ortağız. Sıkıştırılmış beton tekniği için boyuna kaynatılmış kaplama boruları ve hazır parça endüstrisi için dik açılı girinti boruları, mükemmel üretim yetkinliğimiz için yalnızca iki kanıt niteliğindedir. Buradan hareketle bizim için daima yeni inovasyonlar ve geliştirmeler ortaya koyma gereksinimi doğmaktadır. Metrelik ürünler olarak kalın duvarlı, boyuna kaynatılmış borular ya da farklı endüstri alanlarında kullanılmak üzere silindir borular geliştirme ve üretim konularında teknoloji öncüsü olduğumuzu gösterir. "Rasyonel yapı" için uygun borular ve bileşenleri bizim için alternatifi olmayan en yüksek kalitede üretiyoruz. Ayrıca müşteri odaklı, alanında uzman danışmanlığımız ve esnek, güvenilir, güçlü servisimiz ile bir adım öne çıkıyoruz. Böylece farklı gereksinimler için en uygun çözümü size sunabiliyoruz.

 2. GS-BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GS-BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Germe ekleri/civataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ERNST THOMAS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERNST THOMAS GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, Vidalar, Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, Vidalar, hadde çekilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD.

  Türkiye

  Hanroma is an international trading company providing steel raw materials, custom, and standard fasteners for the Oil Refineries, Solar Energy, Engineering & Construction, Automotive, and Heavy Plant & Machinery Manufacturing sectors. Our products mainly include U-Bolts, Studs/Rods, Anchor Bolts, Nuts, Heavy Hex Bolts, and Standard Bolts. Products are supplied and manufactured in accordance with DIN-ISO-ASTM-ANSI/ASME standards, selected based on metallurgical and mechanical properties of Carbon Steel, Alloy Steel, and 304-316 Stainless Steels suitable for your application's strength class.Our company is ISO9001: 2015 certified.

 5. DOGUS KALIP, METAL VE FORM SANAYI

  Türkiye

  Dear Madam/Sir, We are the exporters of aluminium sigma profiles, fasteners, linear modules, motors, reducers, gearbox, etc. We have been operating since 1995. The quality standard of our products are in line with international standards: having certificates of ISO 9001, CE, RoHS 2. You can see our products below the image. We would like to work with you and supply what is needed in your business. Please contact us; sales5@doguskalip.com.tr and visit our website; https: //www.doguskalip.com.tr/home

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INTENFA GROUP LIMITED COMPANY

  Türkiye

  INT Cıvatalar Intenfa Group Co. markasıdır. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları tedarikçisidir. Sıcak Daldırma Galvanizli (HDG), Çinko Kaplamalı, Dekramet , Siyah Oksit, Kaplamasız olarak EN 15048 SB Cıvata Somun Pullar, EN 14399 cıvata somun rondelaları, standart altıgen cıvata somunları, vidalar , gijonlar, ankraj cıvataları, rondelalar ve bağlantı elemanları ürün grupları vardır. Yurt içi ve yurt dışında müşterilerimiz vardır. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları kalite belgelerine sahiptir. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları DIN ve ISO standartlarına sahiptir. Uluslararası ticaret konusunda bilgi birikimine sahip uzmanlarımızla her geçen gün cıvata somun vida ve bağlantı elemanları ticaretini büyütmekteyiz. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları, üretim, tedarik ve pazarlama alanlarında uluslararası bir varlığa sahiptir. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları vizyonumuz ve hedeflerimize ulaşmak için misyonumuz için daha fazla çalışmayı planlıyoruz. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları, enerji nakil hatları ve dağıtım direkleri, elektrik santralleri, poligonal direkler, GSM direkleri, aydınlatma direkleri, Rüzgar türbini kuleleri, güneş enerjisi, Yol Güvenlik Bariyerleri, Otoyol Korkuluk, Demiryolu, Petrokimya Tesisleri, Gaz Santralleri için cıvata somun gijonlar, ankrajlar ve bağlantı elemanları üretmektedir. Cıvatalar, Altıgen Başlı Cıvatalar, somunlar, Altıgen Somunlar, vidalar, düz ve yaylı rondelalar, ankrajlar, gijonlar , U cıvatalar

 2. ANKER SCHROEDER ASDO GMBH

  Almanya

  Son birkaç yıldan bu yana Anker Schroeder, çelik mühendisliği, yapı mühendisliği, köprü mühendisliği, ağır iş makineleri mühendisliği ve ağır kaldırma tekniği için zorlu demirleme tekniği alanında güvenilir bir partner olmuştur. Kalitemize güvenebilirsiniz. Ürün programımıza yuvarlak çelik bağlantıları, delikli teçhizat, çekiç başı teçhizatı, kürem uçlu teçhizat, teçhizat bağlantıları, bağlantı demiri- 25 t'den 1500 t'ye kadar azami taşıma kapasitesi, özel bağlantı demiri, yükleme bağlantı demiri, eğimli bağlantı demiri, standart bağlantı demiri, gergi sistemleri, kordon başı da dahildir.

 3. DERSAN CIVATA VE DÖVME SAN.VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

 4. ILKSUT

  Türkiye

 5. MEX FASTENERS AND HARDWARE FACTORY

  Türkiye

 1. DAVREUX NOIZET

  Fransa

  DAVREUX NOIZET, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, çelik flanşlar, Germe ekleri/civataları, hortum bağlama kelepçeleri, Vida dişi açılmış çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thilay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LAURENT FIXATION

  Fransa

  LAURENT FIXATION, yılında kurulan ve Germe ekleri/civataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Vida dişi açılmış çubuklar, hırdavatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thilay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ZENTEX S.R.L.

  İtalya

  ZENTEX S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, tekstil makinaları için sökülebilir parçalar ve aksesuarlar, kayışlar, Germe ekleri/civataları, oyma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdagno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES

  Fransa

  ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Germe ekleri/civataları, rüzgar türbinleri ankrajlama kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donchery, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GEDEX SERVICE

  Almanya

  GEDEX SERVICE, yılında kurulan ve Germe ekleri/civataları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Erkrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SILVA & VENTURA - TORNEARIA MECÂNICA LDA

  Portekiz

  SILVA & VENTURA - TORNEARIA MECÂNICA LDA, yılında kurulan ve Germe ekleri/civataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tespitleme sistemleri, Eğik dönmeli parçalar, balık tutma malzemeleri, askılar - menteşeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rocas Do Vouga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. SBS SCHNEIDER BAU SYSTEME GMBH

  Almanya

  SBS SCHNEIDER BAU SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hafif metal yapılar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Germe ekleri/civataları, Cıvata ve somun, Hafif metal yapılar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Germe ekleri/civataları, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koblenz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. REINHOLD LEUZE UND WOLFGANG SCHILLING

  Almanya

  REINHOLD LEUZE UND WOLFGANG SCHILLING, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Kazıcı ve sıkıcı işler, Germe ekleri/civataları, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Kazıcı ve sıkıcı işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichtenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H.

  Avusturya

  ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Germe ekleri/civataları, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Çelik, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Germe ekleri/civataları, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oeynhausen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. GRASS GMBH

  Avusturya

  GRASS GMBH, yılında kurulan ve Mobilya için madeni eşyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, menteşeler, Germe ekleri/civataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Höchst, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. MINOVA MAI GMBH

  Avusturya

  MINOVA MAI GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Germe ekleri/civataları, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Germe ekleri/civataları, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feistritz An Der Drau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. MCLAN

  Bulgaristan

  MCLAN, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Germe ekleri/civataları, Vidalar, Taşıtlar için emniyet kemerleri, Piston kompresörler, Germe ekleri/civataları, Vidalar, Taşıtlar için emniyet kemerleri, Piston kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. OTTO BRENTZEL STAHLVERARBEITUNG E.K.

  Almanya

  OTTO BRENTZEL STAHLVERARBEITUNG E.K., yılında kurulan ve Germe duvar takozları/cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Germe ekleri/civataları, Sıkma/bağlantı - Malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fischbach Bei Kaiserslautern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. A W 2 LTD

  Birleşik Krallık

  A W 2 LTD, yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Germe ekleri/civataları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. JÜNGLING GALA-BAU GMBH

  Almanya

  JÜNGLING GALA-BAU GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Germe ekleri/civataları, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Germe ekleri/civataları, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reifferscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KURT KARGL BODENANKERFUNDAMENTE

  Avusturya

  KURT KARGL BODENANKERFUNDAMENTE, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Germe ekleri/civataları, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. VERPELLI S.R.L.

  İtalya

  VERPELLI S.R.L., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Germe ekleri/civataları, Tel ve kablolar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melzo (mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AURA CUSTOM SOLUTIONS LIMITED

  Birleşik Krallık

  AURA CUSTOM SOLUTIONS LIMITED, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Germe ekleri/civataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. KELLER GRUNDBAU GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  KELLER GRUNDBAU GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Germe ekleri/civataları, Germe ekleri/civataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. POLLOK VERWALTUNGS GMBH

  Almanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz