• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • germe haddeden geçirme - demirli metaller

Sonuçlar

Germe haddeden geçirme - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. HOLDENRIEDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOLDENRIEDER GMBH, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bergkirchen/munich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RESTRADE AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  RESTRADE AG, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Breitenbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. DOGU TEL METAL SANAYI TICARET A.Ş.

  Türkiye

  Fabrikamızda 2500 Metre yerimiz olup 1200 Metre kapalı alanı mevcut İçerisinde Asit Fosfat kaplama bölümü ve Tel çekme işlemleri yapılmaktadır. Soğuk çekim ve tavlı çekim, parlak çekim mevcuttur. Çektiğimiz telleri vidacılar, perçinciler, somuncular ve yaycılara hammadde Olarak verebiliyoruz. Her türlü ölçüde ve istenilen kalitede sipariş üzerine işlem yapılmaktadır.

 4. C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK

  Almanya

  C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwerte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. UNIVERSAL CENTER LLC

  Ukrayna

  UNIVERSAL CENTER LLC, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dnepropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH

  Almanya

  SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belçika

  A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çubuk tel - Demirli metaller, Yuvarlak takviye çubukları, çelik çekme tesisi, Çubuk tel - Demirli metaller, Parlak çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beveren-waas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. METALURGIA SA

  Polanya

  METALURGIA SA, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavlı teller, çiviler, galvaniz tabela ve panolar, parlak tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radomsko, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA

  Romanya

  INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavlı teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campia Turzii, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY

  Türkiye

  BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik tel, tel çekme makinesi, Erkek kış paltosu üreticisi, sıcak galvanizasyon yüzey işlemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hatay, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  İtalya

  METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ledro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ

  Fransa

  FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, katı alüminyum, tahta perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berthelming, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S

  Türkiye

  DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik teller, Çekme demir ve çelik teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ROTHSTEIN DRAHT GMBH

  Almanya

  ROTHSTEIN DRAHT GMBH, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gummersbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TRAFILERIE GALLI SRL

  İtalya

  TRAFILERIE GALLI SRL, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. parlak krom teller, çinko kaplamalı teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torre De' Picenardi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TAS

  Ukrayna

  TAS, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Dövme malzemeleri, çiviler, Dövme malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. ROIG MAPREM S.L.

  İspanya

  ROIG MAPREM S.L., yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soğuk damga için çelik teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silla-Valencia-España, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. METIZ PLANT

  Ukrayna

  METIZ PLANT, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kamenskoe, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. CONFLANDEY INDUSTRIES

  Fransa

  CONFLANDEY INDUSTRIES, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tel haddesi için tel çekme tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Port Sur Saône, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FRIGERIO & DURONI SNC

  İtalya

  FRIGERIO & DURONI SNC, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soğuk çekme metal teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SVISHCH V.B.

  Ukrayna

  SVISHCH V.B., yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ısıyla sertleşen toz boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uman, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. WEBSTER AND HORSFALL LTD

  Birleşik Krallık

  WEBSTER AND HORSFALL LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, çelik tel, çelik yay telleri, yay telleri, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. BROWN EUROPE

  Fransa

  BROWN EUROPE, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. haddeleme, çelik teller, haddelenmiş tel, metal tel çekme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laval-de-cère, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DESIMETAL

  Portekiz

  DESIMETAL, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tel objeler, faydalı ve donatımlı modeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mem Martins, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L.

  İspanya

  DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L., yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik tel, demir tel haddelenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, NAVARRETE(LA RIOJA), İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. TRAFILERIA LARIANA S.P.A.

  İtalya

  TRAFILERIA LARIANA S.P.A., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, kare metal çubuklar, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barzago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. REDCOPPER SYSTEM DESIGN LLP

  Ukrayna

  REDCOPPER SYSTEM DESIGN LLP, yılında kurulan ve Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mıknatıslı kelepçeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. TRAFILERIA SACCHI C. S.A.S.

  İtalya

  TRAFILERIA SACCHI C. S.A.S., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lecco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. NOVACCIAI S.R.L.

  İtalya

  NOVACCIAI S.R.L., yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nova Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. OTOMEC S.R.L.

  İtalya

  OTOMEC S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olginate, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz