• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hız düşürücüler

Sonuçlar

Hız düşürücüler - Ithalat/Ihracat

 1. AYTIC TEKSTIL ITHALAT VE IHRACAT LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AYTIC TEXTILE, otel ve ev tekstili ürünlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve yönetimine adanmış, kapsamlı deneyimle zenginleştirilmiş deneyimli bir profesyonel ekibe sahiptir. Yıllardır otel nevresim takımları, otel yorganları, çarşafları, otel yastıkları, havlular ve bornozların üretiminde uzmanlığımızı geliştirdik. Yüksek kalite standartlarını ve titiz kalite kontrolünü sürdürme taahhüdümüz, otel tekstili ürünleri alanında bizi diğerlerinden ayırıyor. Özellikle Avrupa'da olmak üzere çok sayıda ülkeyle aktif olarak işbirliği yapıyor ve sektörde güvenilir bir ortak olarak varlığımızı sağlamlaştırıyoruz. AYTIC TEXTILE, müşteri beklentilerini aşma konusundaki değişmez ilkemize bağlı kalarak tekstil sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olarak kendini sağlam bir şekilde kanıtlamıştır. Ürün yelpazemiz otel ve spa tekstili, ev tekstili, plaj havlusu, medikal ürünler, erkek ve kadın ayakkabıları, plastik mutfak eşyaları ve mumlar gibi geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

 2. AKPINAR REDUKTOR MOTOR MAKINA

  Türkiye

  Akpınar Redüktör olarak sektörde 2001 yılında “ En doğru ve güvenilir çözümler ile müşterilerine kaliteli dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle faaliyete başladık , sanayinin can damarlarından olan motor ve redüktör ana başlığında değerli sanayicilerimize hizmet ve destek vermek için yola çıktık. Geçen süreler boyunca sanayinin ihtiyaç duyduğu kaliteli ve özel ürünler için üretime başladığımız süreçte her zaman teknolojisi ve katma değeri yüksek ürünlere yöneldik. Bu bağlamda 2014 yılında Türkiye’de ilk ve tek olan siviçli redüktör imalatımızla ülkemize ve sektöre katma değeri yüksek bir ürün katmış olduk. Sırasıyla sanayinin hemen her alanında kullanılan sonsuz tip redüktörler, ağır yükler için dizayn edilmiş kaldırma redüktörleri, elektromanyetik fren sistemleri kendi markamız olan AKMS Markası ile Mermer , Granit ve Ağaç İşleme Sektöründe kullanılan Köprü Kesme ve Kesme Makinaları için özel olarak imal edilmiş olan Üç Fazlı Düşük Merkezli Tam Korumalı Daire Testere takılabilen elektrik motorları ile TUBİTAK tarafından patenti alınmış enkoder ve siviçli endüstriyel kapı motorlarını üretmeyi başardık. Gelişen ve büyüyen sektörlerle birlikte sürekli büyüyen bir aile olduğumuz çalışma arkadaşlarımızla, kalitesiyle dünya standartlarında ürünler üretmek için sürekli elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyor ve çalışıyoruz. Ülkemizde ve uluslararası pazarlarda üretmiş olduğumuz ürünlerin kaliteli ve ayırt edici özelliklerde olması için üretim

 3. YEH DER ENTERPRISE CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  YEH DER ENTERPRISE CO. LTD dişli tahrik sistemleri ve üniteleri alanında profesyonel bir ODM/OEM dişliler, vites kutuları, dişli pompalar, redüktörler, vb... üreticisidir. Gereksinimlerinize göre, tasarımdan Moldflow ile yöntem analizine, kalıp hazırlamaktan prototip üretimine, enjeksiyon ile kalıplamaktan parçaların montajı ve ambalajlanmasına kadar sürecin tüm aşamalarını üstlenmekte bir çatı altında gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizin yüksek kaliteli olmasının sağlanması için her aşama sıkı denetim ve testlerden geçirilmektedir. YEH DER, IS0 9001: 2008 sertifikası sahibidir.

 4. ROSSI SPA

  İtalya

  1953 yılında faaliyete geçmiş olan şirket seri üretim olarak motorlu, sonsuz vidalı, koaksiyal, paralel ve dikey konumlandırmalı, episikloidal redüktörler, sarkaçlı redükt., kaplinli transmisyonlar, doğru akım motorlu redüktörler, kesintisiz güç kaynakları, servo motorlar ve servo motorlu redüktörler, normal veya kendinden frenlemeli motorlar üretmektedir. Şirket 1992 yılında ISO 9001 sertifikasını alan ilk İtalyan ve Avrupa'da da ikinci şirket olmanın gururunu yaşamaktadır. Kuruluş bünyesinde doğrudan, merkez aracılığıyla ve ülke dışındaki yetkili bayiler aracılığıyla satış yapmaktadır.

 5. REMAK REDÜKTÖR

  Türkiye

  Remak Redüktör: Şirketimiz uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen kurumsal yapısı oluşmuş redüktör ve dişli kutusu üreticilerinden bir tanesidir. Toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir. Ürünlerimiz özellikle Orta Doğu, Doğu Avrupa , Türki Devletleri ve Kuzey Afrika ülkeleri olmak üzere 27 ülkeye ihraç edilmektedir. Bunun yanı sıra her geçen gün geliştirdiğimiz bir çok yeni dizayn ile farklı sektörler için de değişik tip redüktörler üretmekteyiz. Misyon : "Mutlak müşteri memnuniyeti içerisinde, işlerini başarı ile yerine getiren ve çalıştığı ürünün bir parçası olarak sorun çıkarmadan çalışan, yüksek kalitede dişli kutusu ve redüktör üreten bir şirket olmak ve tüm dünyaya en iyi şekilde hizmet vermek Vizyon: "Önce bölgemizin daha sonra da Türkiye’nin lider redüktör üreticisi olup, Türkiye’nin en kaliteli redüktörünü üreten firma konumuna gelmek."

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MICRO - MOTORS SRL

  İtalya

  Micro Motors küçük boyutlu tahrik motorları ve yüksek güçlü episiklik tahrik motorları tasarlamakta ve üretmektedir. Teknik, üretim, idari ve satış personeli en modern ve esnek yönetim teknolojileri ile organize edilmiştir. Müşteri memnuniyeti, yüksek kalite standartlarının sürekli olarak korunması, müşteri desteği, sabit fiyatlar ve küçük kişiselleştirmeleri gerçekleştirebilme imkanı sayesinde ulaşılmayı hedeflenen başlıca gayemizdir.

 2. SESAME MOTOR CORP.

  Tayvan R.O.C.

  SESAME MOTOR CORP., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar - alternatif akım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dişli redüktörlü motorlar, Step motorlar için planet dişli tertibatı, hız düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taichung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 3. BCSA GEAR

  Fransa

  BCSA GEAR, yılında kurulan ve Hız artırıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız düşürücüler, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Turbo çoğaltıcılar, Hız düşürücüler, endüstriyel redüktörler, Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx-En-Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. OPTIMA DRIVE COMPONENTS

  Türkiye

  OPTIMA DRIVE COMPONENTS, yılında kurulan ve Hız düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. TM2A SOLUÇÕES E COMPONENTES INDUSTRIAS

  Portekiz

  TM2A SOLUÇÕES E COMPONENTES INDUSTRIAS, yılında kurulan ve Hız düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektrik motorları, Frekans varyatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São Julião Do Tojal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. MOTOVARIO SA

  Fransa

  MOTOVARIO SA, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız düşürücüler, Motor azaltıcılar, Hız düşürücüler, Motor azaltıcılar, varyatörler, motovaryatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. POWER TRANSMISSION EUROPE SA

  İsviçre

  POWER TRANSMISSION EUROPE SA, yılında kurulan ve Hız düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız artırıcılar, dişli çark düzenleri, Hız artırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugano, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. VARVEL SPA

  İtalya

  VARVEL SPA, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eşeksenli redüktörler, hız düşürücüler, transmisyon variatörü, helisel dişli redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valsamoggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. APEX DYNAMICS FRANCE

  Fransa

  APEX DYNAMICS FRANCE, yılında kurulan ve Hız düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. mekanik transmisyon mekanizmaları, eşeksenli redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bièvres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SM-CYCLO FRANCE SAS

  Fransa

  SM-CYCLO FRANCE SAS, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız düşürücüler, Hız düşürücüler, redüktörler, hidrolik aktarma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ZAMBELLO RIDUTTORI S.R.L.

  İtalya

  ZAMBELLO RIDUTTORI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hız düşürücüler, motoredüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SAHAE MACHINERY CO., LTD.

  Güney Kore

  SAHAE MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Sıvı için basınç düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişliler, Hız düşürücüler, Dişliler, Hız düşürücüler, dişli redüktörlü motorlar, vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, KYUNGNAM, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 6. MOVERICA

  Fransa

  MOVERICA, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. motoredüktörler, elektrik motorları bileşenleri, hız düşürücüler, brushless motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. OLIMAR

  Portekiz

  OLIMAR, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. redüktörler, makaralar, hız düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcanena, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. CMD GEARS

  Fransa

  CMD GEARS, yılında kurulan ve Hız düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vites üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambrai, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. WITTENSTEIN

  Fransa

  WITTENSTEIN, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hız düşürücüler, Hız düşürücüler, kremayer dişlisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eaubonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. OMME GEARS SAS

  İtalya

  OMME GEARS SAS, yılında kurulan ve Hız düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hassas redüktörler, vites üretimi, cfao tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falconara Marittima, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. REDUCOM EURL

  Cezayir

  REDUCOM EURL, yılında kurulan ve Motor azaltıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. hız düşürücüler, Eksenel fan pervaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alger, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 4. INSED GMBH & CO. KG

  Almanya

  INSED GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hız düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Basınç ayarlayıcılar, Kapasite ve akış ölçüm ve ayarlama aygıt ve cihazları, Akış ölçerler, Sıcaklık ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Basınç ayarlayıcılar, Kapasite ve akış ölçüm ve ayarlama aygıt ve cihazları, Akış ölçerler, Sıcaklık ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Filderstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WITTENSTEIN SPA

  İtalya

  WITTENSTEIN SPA, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hız düşürücüler, servomotorlar, Hız düşürücüler, brushless motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni (Mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MBI-TEC ITALIA

  İtalya

  MBI-TEC ITALIA, yılında kurulan ve Hız düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Faedis, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. A. LOVATO & C. SAS

  İtalya

  A. LOVATO & C. SAS, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar - doğrudan akım sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hız düşürücüler, sonsuz vidalı redüktörler, eşeksenli redüktörler, dikey redüktörler, Hız düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SUCCKEY INDUSTRIAL MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  SUCCKEY INDUSTRIAL MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Hız düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wenzhou City,zhejiang Province,china, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. RIDUTTORI ITALIA SRL

  İtalya

  RIDUTTORI ITALIA SRL, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hız düşürücüler, dikey redüktörler, helisel dişli redüktörler, Hız düşürücüler, özel redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio (Vi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L.

  İtalya

  ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L., yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız düşürücüler, plastik malzemelerin ektrükziyonu, Hız düşürücüler, özel redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lendinara, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz