• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hız değiştiriciler ve düşürücüler

Sonuçlar

Hız değiştiriciler ve düşürücüler - Ithalat/Ihracat

 1. AKPINAR REDUKTOR MOTOR MAKINA

  Türkiye

  Akpınar Redüktör olarak sektörde 2001 yılında “ En doğru ve güvenilir çözümler ile müşterilerine kaliteli dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle faaliyete başladık , sanayinin can damarlarından olan motor ve redüktör ana başlığında değerli sanayicilerimize hizmet ve destek vermek için yola çıktık. Geçen süreler boyunca sanayinin ihtiyaç duyduğu kaliteli ve özel ürünler için üretime başladığımız süreçte her zaman teknolojisi ve katma değeri yüksek ürünlere yöneldik. Bu bağlamda 2014 yılında Türkiye’de ilk ve tek olan siviçli redüktör imalatımızla ülkemize ve sektöre katma değeri yüksek bir ürün katmış olduk. Sırasıyla sanayinin hemen her alanında kullanılan sonsuz tip redüktörler, ağır yükler için dizayn edilmiş kaldırma redüktörleri, elektromanyetik fren sistemleri kendi markamız olan AKMS Markası ile Mermer , Granit ve Ağaç İşleme Sektöründe kullanılan Köprü Kesme ve Kesme Makinaları için özel olarak imal edilmiş olan Üç Fazlı Düşük Merkezli Tam Korumalı Daire Testere takılabilen elektrik motorları ile TUBİTAK tarafından patenti alınmış enkoder ve siviçli endüstriyel kapı motorlarını üretmeyi başardık. Gelişen ve büyüyen sektörlerle birlikte sürekli büyüyen bir aile olduğumuz çalışma arkadaşlarımızla, kalitesiyle dünya standartlarında ürünler üretmek için sürekli elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyor ve çalışıyoruz. Ülkemizde ve uluslararası pazarlarda üretmiş olduğumuz ürünlerin kaliteli ve ayırt edici özelliklerde olması için üretim

 2. HANGZHOU FANGLUN DRIVE EQUIPMENT CO., LTD

  Çin

  HANGZHOU FANGLUN DRIVE EQUIPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. BCSA GEAR

  Fransa

  BCSA GEAR, yılında kurulan ve Hız artırıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız düşürücüler, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Turbo çoğaltıcılar, Hız düşürücüler, endüstriyel redüktörler, Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx-En-Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MOTOTECNICA SAS

  İtalya

  MOTOTECNICA SAS, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar - alternatif akım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız değiştiriciler ve düşürücüler, brushless motorlar, Frekans varyatörleri, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, varyatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. UNIVERSAL MOTORS - EQUIPAMENTOS ELECTROMECANICOS S A

  Portekiz

  UNIVERSAL MOTORS - EQUIPAMENTOS ELECTROMECANICOS S A, yılında kurulan ve ELEKTRİK TESİSATLARI sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız değiştiriciler ve düşürücüler, elektrik motorları, Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Do Conde, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. REDIEN

  Fransa

  REDIEN, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Niort, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. INFRANOR ELECTRONICS SAS

  Fransa

  INFRANOR ELECTRONICS SAS, yılında kurulan ve Kontrol ve ayar cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, servomotorlar, Hidrolik ayar motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lourdes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SM-CYCLO FRANCE SAS

  Fransa

  SM-CYCLO FRANCE SAS, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız düşürücüler, Hız düşürücüler, redüktörler, hidrolik aktarma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ELECTRODIS AVIGNON - GROUPE ETN

  Fransa

  ELECTRODIS AVIGNON - GROUPE ETN, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elmas teller, Otomasyon ve enstrümantasyon, sensörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Entraigues Sur La Sorgue, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. 360 RETAIL SUPPLIES LTD.

  Malta

  360 RETAIL SUPPLIES LTD., yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yol ve otoyol trafiği kontrol ve düzenlemedi için gereçler, endüstriyel bölmeler, ticari malların depolanması için elevatörler ve lpg'li transportörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zebbug, Malta 'de bulunmaktadır.

 1. UNITEC-D GMBH

  Almanya

  UNITEC-D GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hız değiştiriciler ve düşürücüler, endüstriyel bakım, endüstriyel motorlar için sökülebilir parçalar, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, aksiyal pistonlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gersthofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MOTOVARIO SA

  Fransa

  MOTOVARIO SA, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız düşürücüler, Motor azaltıcılar, Hız düşürücüler, Motor azaltıcılar, varyatörler, motovaryatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AUTOUKŁAD

  Polanya

  AUTOUKŁAD, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Taşıtlar için havalandırma sistemleri, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Taşıtlar için havalandırma sistemleri, aktarma organı amortisörleri, araç ve otomobil atölyeleri, Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tomaszowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. NITRAM

  Fransa

  NITRAM, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bataryalar, akım ondülörleri, Bataryalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cloyes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ABM SYSTEMES D'ENTRAINEMENT

  Fransa

  ABM SYSTEMES D'ENTRAINEMENT, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motor azaltıcılar, Motor azaltıcılar, frekans konvertisörleri, üç fazlı ondülörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Illzach, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MERGER

  Fransa

  MERGER, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, kaldırma aksesuarları, kaldırma dolabı, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corbas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AXOMECA

  Fransa

  AXOMECA, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dişli çarkları, elektrik motorları, Mil yatakları, Dişli çarkları, rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MARTINENA S.L.

  İspanya

  MARTINENA S.L., yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sonsuz vidalı redüktörler, eşeksenli redüktörler, Hız azaltma ünitesi üretim ve tamiri, elektrik motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olite, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. WITTENSTEIN

  Fransa

  WITTENSTEIN, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hız düşürücüler, Hız düşürücüler, kremayer dişlisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eaubonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA

  Portekiz

  SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri el aletleri, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Metal işleri el aletleri, transmisyon variatörü, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, endüstriyel redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mealhada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. A.T.M. TRANSMISSIONS DI RANDAZZO NADIA

  İtalya

  A.T.M. TRANSMISSIONS DI RANDAZZO NADIA, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir. üç fazlı elektrik motorları, makaralar, lastik trapezoidal kayışlar, profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiorano Modenese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DANFOSS COMMERCIAL COMPRESSORS

  Fransa

  DANFOSS COMMERCIAL COMPRESSORS, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Frekans varyatörleri, Hız regülatörü, Endüstriyel bakım denetimi, mekanik atölye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trévoux Cédex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. RIDUTTORI ITALIA SRL

  İtalya

  RIDUTTORI ITALIA SRL, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hız düşürücüler, dikey redüktörler, helisel dişli redüktörler, Hız düşürücüler, özel redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio (Vi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EBM-PAPST ZEITLAUF GMBH & CO. KG.

  Almanya

  EBM-PAPST ZEITLAUF GMBH & CO. KG., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Motor azaltıcılar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Motor azaltıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WITTENSTEIN SPA

  İtalya

  WITTENSTEIN SPA, yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hız düşürücüler, servomotorlar, Hız düşürücüler, brushless motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni (Mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. GTD GETRIEBETECHNIK DESSAU GMBH

  Almanya

  GTD GETRIEBETECHNIK DESSAU GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Motor azaltıcılar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Motor azaltıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dessau-Roßlau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LAFINTO AS

  Norveç

  LAFINTO AS, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir. Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Debriyajlar/kavramalar, Lastikler ve aksesuarlar, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Debriyajlar/kavramalar, Lastikler ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gressvik, Norveç 'de bulunmaktadır.

 8. ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L.

  İtalya

  ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L., yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hız düşürücüler, plastik malzemelerin ektrükziyonu, Hız düşürücüler, özel redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lendinara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. DINAMIC OIL GMBH

  Almanya

  DINAMIC OIL GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Taşıtlar için vites kutuları, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Taşıtlar için vites kutuları, Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsdorf-Neuthard, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BONDIOLI & PAVESI S.P.A.

  İtalya

  BONDIOLI & PAVESI S.P.A., yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı vanaları, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Sıhhi su tesisatı vanaları, Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suzzara, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz