• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hafif metal yapılar

Sonuçlar

Hafif metal yapılar - Ithalat/Ihracat

 1. HORGES GMBH LAGERTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Üretici olarak yüksek kalitede ve düşük fiyatlı çelik raflar temin ediyoruz. 25 yılı aşkın bir süredir Thüringen kentinde yüksek kaliteli raf sistemleri üretmekteyiz. Bizde depo, atölye ve arşiv için kalite test edilmiş çelik raflar, depo rafları, çatı arası rafları ve dosya rafları bulacaksınız. Raflarımızı galvanizli veya ayrıca plastik kaplamalı olarak da sunmaktayız. Endüstri, ticaret, el sanatları ve arşivler için çözümlerimiz vardır. Soketli raflar ve vidalı raflar özellikle sizin için planlanır ve çoğunlukla 48 saat içinde nakledilir. Bizde, depolanan hemen hemen her türlü malzemeye uygun özel raflar bulabilirsiniz. Ayrıca tüm deponuzu planlamaktan mutluluk duyarız. Ürün yelpazemizde şunlar mevcuttur: Arşiv rafları, depolama rafları, çeşitli uygulamalar için özel raflar, ağır hizmet raf sistemleri, raf sistemleri, paslanmaz çelik laboratuvar rafları.

 2. ORION BAUSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORION takımyıldızındaki savaşçı bizim için, taktikleri, operasyonel ve stratejik yetenekleriyle destekleyen bir sağ koldur. Adımızı takımyıldızından aldığımızdan, günümüzde, geleceği düşünerek hareket etmek bizim için bir yükümlülüktür. ORION Bausysteme ve ORION Stadtmöblierung şirketleri kuruldukları 1980 ve 1995 yıllarından bu yana, faaliyette bulunduğumuz "şehir mobilyaları" sektöründeki gelişime uygun ve bir şekilde "uygun adım" bir gelişme göstermişlerdir. Değişimin ve modanın kalıcı olmadığını biliyoruz ve var olan değişimi, müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine yönelik uygun ürünleri geliştirebilmek için bir teşvik olarak görerek piyasada rekabetin bir adım ilerisinde kalmaya devam ediyoruz. Gelişimimiz için sloganımız "Pazar için, pazara göre"dir. Hedefimiz, yenilikçi şehir tasarımları için daima eğilim belirleyici olmak ve bunun için açık fikirli müşterilere yönelmektir.

 3. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  BASE GROUP SP Z O.O., yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. robotize kaynak s, alüminyum kaynağı, paslanmaz çelik kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koszwały, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. FER & NOX

  Belçika

  Verified by europages badge

  FER & NOX, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Hafif metal yapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evere, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. VAN EYCKEN - METAL CONSTRUCTION

  Belçika

  Verified by europages badge

  VAN EYCKEN - METAL CONSTRUCTION, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal, Çelik yapıları, güvenlik bariyerleri, demiryolu çalışmaları için güvenlik bariyerleri, ses geçirmez bariyerler, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri, paslanmaz çelik, iskele köprüleri, Küçük hassas parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tienen, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEKSAM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEKSAM GMBH, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bergisch Gladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SVS POLLERSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  SVS POLLERSYSTEME, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gotha, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SDG GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  SDG GBR, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwalmtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRATELLI BERTUZZI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRATELLI BERTUZZI SRL, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, bobinler, metal konstrüksiyon tasarımı, Hassas mekanik işleme, hafif metal doğrama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gardone Val Trompia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HACHMANN ROHRBIEGETECHNIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HACHMANN ROHRBIEGETECHNIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OFFICINE BERTAZZON SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  OFFICINE BERTAZZON SPA, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal iskelet, Endüstriyel metal levha işleri, metal boruların senterlenmesi, endüstriyel küçük kulübeler, Metal iskelet, metal parlatma, Endüstriyel metal levha işleri, sac kesme, güvenlik merdiveni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vidor, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHERER METALLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHERER METALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mömbris, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FR. PIPER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FR. PIPER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stemwede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ECKERT & GRAF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ECKERT & GRAF GMBH, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rielasingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BELLERI S.R.L. UNIPERSONALE

  İtalya

  Verified by europages badge

  BELLERI S.R.L. UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cnc'li zımbalama işlemleri, mekanik imalat, alüminyum sac kubbeleme, ağır metal doğrama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cazzago San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. NET D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  NET D.O.O., yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metallere kumaşımsı görüntü verilmesi, Metal mamuller, Hafif metal yapılar, Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin bükülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. SPANNVERBUND BAUSYSTEME GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SPANNVERBUND BAUSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. PACH GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  PACH GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. TK ABSPERRTECHNIK INH.: THOMAS KARSCHAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  TK ABSPERRTECHNIK INH.: THOMAS KARSCHAU, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lünen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KLAS PREFABRIK YAPI.INS. SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Klas Prefabrik tüm üretimlerinde dünyada önemli bir teknolojik gelişme olarak kabul görmüş özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi ve Türkiye'de ve dünyada kabul görmüş cephe panel sistemlerini kullanmaktadır. Satış, pazarlama, üretim ve montaj bölümlerinde çalışan konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Klas Prefabrik yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye'de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.Klas Prefabrik ülkemizde ve dünyada hızla yaygınlaşan sektörde söz sahibi olma konusunda gerekli yatırım ve hamleleri yaparak sektörde kalıcı bir yer edinmek için çalışmalarını sürdürmektedir.Sektörün ve teknolojinin gelişimiyle ürün skalasınıdaki çeşitliliği artırarak müşterilerine seçenekler sunmaktadır.Ülkemizde ve dünyadaki pazarını her geçen gün artıran prefabrik yapı, hafif çelik yapı, modüler yapı sistemleri, konteyner, kabin ve çelik depo atölye hangar yapıları konusunda ekonomik ürün ve hızlı üretim, montaj seçenekleriyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

 1. HEROCONT PREFABRICATED MODULAR BUILDING SOLUTIONS

  Türkiye

  With more than 15 years of experiences in the sector, Herocont provides services to domestic and foreign customers with fast and successful operations. As the customer satisfaction comes first, Herocont is in cooperation with leading suppliers in the sector to provide a wide range of diversity of high-quality products with reasonable prices to customers with its professional team. We also provide; - Construction materials - Furniture - Office and Dormitory Equipment - Industrial Kitchen Equipment Our services are available worldwide. For more information, please visit our website at www.herocont.com or contact us at info@herocont.com.

 2. OM GLOBAL TRADE CO. LTD.

  Türkiye

  OM Global Trade Co. Ltd., karbon çeliği endüstrisindeki yerel üreticilerle uluslararası pazar taleplerini karşılamakta ve uluslararası şirketler için sorunsuz ithalat operasyonları sağlamaktadır. Büyüyen bir işletme olarak, uluslararası şirketlerin doğru ürüne yüksek kalitede ve iyi bir fiyata ulaşmasını sağlamak için çabalıyoruz. Birçok tedarikçimiz arasında öncelikli tedarikçimiz, sektörde onlarca yıllık deneyime sahip tel ve çelik ürünleri üreticisi Erkare Metal Ürünler A.Ş.'dir. Çok çeşitli tedarikçilerle, çelik konstrüksiyon veya tel örgü projeleriniz için size özel çelik ürünler ve anahtar teslim çözümler konusundaki uzmanlığımızı sunuyoruz. İhtiyaçlarınız için güçlü tedarikçilerimiz ve çeşitli seçeneklerimiz var: •Çelik Yapı Projeleri •Tel Çit Projeleri •Geçici Çitler •BTO ve CBT türleri Jiletli Tel •Dikenli Tel •Tel Örgü •3D ve 2D Örme Paneller •Metal Araç ve Yaya Kapıları •Güneş Paneli Montaj Parçaları •Rüzgar Enerji Türbini için Çelik Aksesuar ve İmalatlar • Kalabalık Kontrolü ve Güvenliği için Mobil Çözümler •Ağır Hizmet Tipi Depo Raf Sistemleri •Karayolları veya Özel Projeler için Korkuluklar. Ağımız ve tedarikçilerle yürüttüğümü entegrasyonumuz, tedarikçi seçiminde esneklik sağlamakta ve müşterilerimize düzenli ve basit ithalat işlemleri sunmaktadır. Kararlı, istikrarlı ve duyarlı yaklaşımımızla rastgele tedarikçilerden ithalat yapma riskinizi azaltır, OM Global Trade ile iş yapmanın kolaylığını yaşarsınız.

 3. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Almanya

  Temel ilkemiz, ürünlerimiz yardımıyla insanları korumak ve makinelerle çalışmayı gerçekten emniyetli hake getirmektir. sistemlerimizi veya hizmetlerimizi kullanmaktan yarar sağlayan ve böylece kendinde veya müşterilerinde memnuniyet duygusu yaratan herkese hizmet etmek bizim için her şeyden daha önemlidir. Müşterilerimizi bireyler olarak görürüz. Bu nedenle, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını anlamak ve bunları işbirliği içinde karşılamaya çabalarız. Müşterilerimize karşı sorumluluğumuz vardır. Bu nedenle kalitemizi yüksek tutmamız gerektiğini kabul ederiz, çünkü TIEMANN Schutz-Systeme şirketinde sadece yüksek kaliteli hammaddeler ve test edilmiş bileşenler kullanılır. Uzun vadede bu daima en ekonomik seçenektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama yeteneğinin, çalışanlarımızın takım çalışması, çeşitliliği, becerisi ve yaratıcılığına bağlı olduğunu biliriz.

 4. OTTO WEISLEITNER GES.M.B.H.

  Avusturya

  Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ve özel makinalar tasarlayıp üretiyoruz. 90'lardan beri CAD iş istasyonlarıyla çalışıyoruz. Autodesk ürünlerini çok iyi tanıyoruz. CNC torna tezgahlarımızda küçükten büyüğe, 760x3, 100 mm ölçüsüne kadar imalat yapabiliyoruz. Tek parça, küçük seri veya seri üretim olsun, sizin için doğru ortağız! Frezeleme konusunda çok fazla deneyime sahibiz: - çelikler, Tavlanmış çelikler ve NIRO malzemeleri.- Alüminyum ve titanyum gibi hafif metaller - Ti, Al, Cr, Mo, Nb, vb. PTFE, PE, PA, vb. toz metalürjik bileşenler ve bunun yanı sıra bunların malzeme kombinasyonları. - Plastik - PVC, PTFE, PE, PA, v.b. - 3 eksenli, 4 eksenli ve 3B işleme. - CAM program oluşturma / Hipermill, Release 2018.- Sıkıştırma ekipmanlarının planlanması ve üretimi. - Seri işleme kadar tek parça üretimi. Su jeti kesim makineleri üretiyoruz.

 5. GASPAR & PEREIRA, LDA

  Portekiz

  böylece GASPAR & PEREIRA LDA, 1980 yılından bu yana demirin şekillendirilmesi alanında faaliyet göstermektedir. Dekoratif tırabzanlar ve korkuluklar, metalik merdivenler ve yapılar, metalik kaplamalar ve giydirmeler, büyük kapılar ve asma katlar üretmekteyiz. Corten çeliğinden işler gerçekleştirmekte, kanalizasyon kapakları üretmekte, küçük parçaları presle şekillendirmekte ve ponksiyonla profillere delik açmaktayız. Presleme, sıcak presleme, tel çekme ve perforasyon işlemleriyle seri üretim parçaları imal etmekteyiz

 6. MEGPROJEC MAKINE SANAYI TICARET LTD. STI

  Türkiye

  Megprojec olarak, elektrik odaları, vinç kabinleri, kontrol odaları ve kaynaklı özel imalat alanlarında sunduğumuz hizmetlerle sektörde öne çıkıyoruz. Üst düzey mühendislik çözümlerimiz ve kaliteli üretim süreçlerimizle müşterilerimize güvenilir ve uzun ömürlü yapılar sunmaktayız. Elektrik odaları ve koteynerler, endüstriyel tesislerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Megprojec olarak, elektrik odalarının tasarımı ve üretiminde yüksek kalite standartlarına uymaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, enerji verimliliğini artıran ve güvenliği maksimum seviyede tutan elektrik odaları üretmekteyiz. Vinç kabinleri, operatörlerin güvenli ve ergonomik bir çalışma ortamında bulunmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Megprojec, vinç kabinlerinin tasarımı ve imalatında sektördeki en son teknolojileri kullanmaktadır. Dayanıklı ve konforlu vinç kabinleri ile iş verimliliğini artırıyoruz. Kontrol odaları, operasyonların merkezinde yer alır ve Megprojec, bu odaların en etkili şekilde tasarlanıp üretilmesi için gerekli uzmanlığa sahiptir. Yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ve akıllı tasarım çözümleri ile kontrol odalarımız, işletmelerin operasyonlarını kesintisiz ve etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar. Kaynaklı özel imalat konusunda geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak, çeşitli boyut ve şekillerde özel imalat yapılar üretmekteyiz. Bizi ziyaret edin https: //megprojec.com/

 7. WOERTZ AG

  İsviçre

  Woertz adı, kalite, müşteri yakınlığı ve yenilik anlamına gelir. Modern binalar, birçok gereksinimi tek bir çatı altında birleştirmek zorunda olan karmaşık sistemlerdir. İnşaatçılar ve yatırımcılar enerji verimliliği, işlevsellik, modülerlik ve esnek kullanım seçenekleri talep ederler. Bu nedenle proje planlama ve uygulamasının en yüksek kalite gereksinimlerini karşılaması gerekir. Buna ilave olarak, büyük zaman ve maliyet baskısı da bulunmaktadır. Bütün bunlar hem insanları hem de teknolojiyi zorlar. Zorlu sorunların ortaya çıktığı her yerde müşterilerimizi akıllı çözümlerle destekleriz. Elektrik tesisatı teknolojisi için komple kurulum sistemleri ve bileşenleri konusunda lider bir üretici olarak, kalite, müşteri yakınlığı ve yenilikçiliği temsil etmekteyiz. Tek bir çatı altında çok çeşitli teknolojilere sahibiz. Böylece müşteri gereksinimlerini geniş bir ürün ve sistem yelpazesi ile karşılayabilecek durumdayız. Woertz şirketinden aldıklarınız uzun vadeli ekonomik, estetik ve güvenilirdir.

 8. DREMEC BEFESTIGUNGSELEMENTE GMBH

  Almanya

  Şirketimiz ile müşterilerimiz arasında güvene dayanan bir işbirliği oluşturmayı ve iş ortağınız olarak uzmanlık bilgimiz ve güler yüzümüzle size hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Ve sadece en modern teknolojilerin ve lojistiğin kullanımıyla değil, aynı zamanda geniş fikirlerimizle de sektörünün en iyisi olmak istiyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bu nedenle her personelin iş emirlerini sorumluluk bilincinde ve zamanında işleme alarak çözmesi gerekmektedir. İşletmenin tüm bölümlerindeki temizlik ve düzen, tüm çalışmalarımızda ve tüm ürünlerimizde mümkün olduğunca en yüksek kaliteyi mümkün kılmaktadır. Ham malzemelerin ve hazır ürünlerin ekonomik şekilde stoklanması ve yerleştirilmesi ayrıca kesintisiz bir üretim süreci ile teslimata hazır olma durumunu ideal olarak mümkün kılmaktadır. Ticaret ortakları üzerinden uluslararası varlığımız sayesinde sizin için optimum servisi ve güvenilirliği sağlamamız mümkündür.

 9. IN.CO.S. SRL

  İtalya

  Metalik konstrüksiyonlar, endüstriyel veya kurumsal kullanım amaçlı çelik konstrüksiyon hangarlar, endüstriyel amaçlı çelik yapılar, çelik platformlar, çelik asma katlar, çelik müştemilatlar, çelik sundurmalar, çelik araç park yerleri, çelik ağırlıklı mimari yapılar, cam ağırlıklı mimari yapılar, metalik iskeleler, cam kaplı cepheler, bariyerler, balkonlar, metalik yangın merdivenleri, metalik iskeletler, kaynaklanmış putrel veya profilden inşaat elemanlarının üretimi alanlarında uzmanlaşmış bir kuruluşuz.

 10. SB TECHNO METALL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Kuzey Münster bölgesindeki orta ölçekli şirketlerden başarılı biri olarak müşterilerimize tüm boru teknolojisi alanında çözümler sunmaktayız. İnşaat ve üretim teknolojisi alanlarındaki yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, müşteriye özel çözümler sunabilecek konumdayız. Seri üretimden özel çözümlere kadar. İsteğiniz ne olursa olsun, bizde sektörünüzün gereksinimleri doğrultusunda düşünen bir ortak buldunuz. Kuzey Münster bölgesindeki orta ölçekli şirketlerden başarılı biri olarak müşterilerimize tüm boru teknolojisi alanında çözümler sunmaktayız. İnşaat ve üretim teknolojisi alanlarındaki yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, müşteriye özel çözümler sunabilecek konumdayız. Talebinizi heyecanla bekliyoruz!

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hafif metal yapılar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

33.937 Şirketler