• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hafif metalik yapılar

Sonuçlar

Hafif metalik yapılar - Ithalat/Ihracat

 1. TABELARAIZ

  Portekiz

  Verified by europages badge

  Şubat 2011'de kurulan Tableraíz, yapısal hazırlık, tedarik ve montaj dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunan metal konstrüksiyon alanında önde gelen bir oyuncudur. Uzmanlığımız metalik kaplamaların uygulanmasına, ruhsatlandırma süreçlerinin yürütülmesine, mimari ve inşaat mühendisliği projelerinin gerçekleştirilmesine ve titiz inşaat denetimi sağlanmasına kadar uzanmaktadır. Fotovoltaik pazarına odaklanarak, fotovoltaik yapılar açısından rekabetçi çözümler sunabiliyoruz. Tableraíz, fotovoltaik aksamları için mühendislik çözümleri tasarlar ve fotovoltaik kurulumlar için güvenilir bir yapı imalatçısıdır. Vizyonumuz, hem inşaat ürünlerinde hem de metal işleme hizmetlerinde mükemmellik ölçütünü belirleyerek pazarda önemli bir rakip olarak ortaya çıkmaktır. Etik, sorumluluk, bağlılık, ekip ruhu ve saygı gibi bir dizi temel değerin rehberliğinde, kalıcı bir etki yaratmaya kararlıyız. Yıllar boyunca edindiğimiz zengin deneyim ve rafine bilgi birikimiyle Planlama, İnşaat ve Mühendislik alanlarında farklı çözümler sunma kabiliyetine sahibiz. Müşterilerimiz her projede profesyonelliğimize, teknik rehberliğimize ve kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımıza güvenebilirler. Uzmanlığımız birçok yönü kapsamaktadır: Planlama, Tedarik, Refakat, Lisanslama, Kaplamalar, Montajlar ve İnşaat. Taahhüdümüz kaliteyi sunmaktır.

 2. SEMIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  SEMIN, inşaat malzemeleri üretiminde uzmanlaşmış, aile yönetiminde bir Fransız sanayi grubudur. Evlerin inşaatı ve iç tadilatı için bina profesyonellerine kaliteli çözümler sunuyoruz. İnovasyon, 1838'den beri SEMIN DNA'sının bir parçası olup, uygulama kolaylığı sağlayan ve şantiyelerde zamandan tasarruf sağlayan teknik çözümler geliştirmek ilk hedefimizdir. SEMIN'in Fransa'da 6, uluslararası 4 üretim tesisi ve 650 çalışanı bulunmaktadır. Grup, dünya çapında 66'dan fazla ülkede %40'ı uluslararası olmak üzere 160 M € ciro elde etmektedir. Müşteri, stratejimizin merkezinde yer alır, sahadaki ekiplerimizin yakınlığı ile birlikte esnekliğimiz ve karşılama hızımız bizi farklı kılar. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesinin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Grubun arzusu, çevresel etkimizi mümkün olduğunca kontrol ederek sorumlu bir şekilde büyümektir.

 3. ROKVELAS, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB, küçük seri ve seri üretim için metal işleme hizmetleri sunan Litvanya merkezli bir şirkettir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ihraç etme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahibiz. Çelik yapıların üretiminde, CNC işlemede uzmanız. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz: üretim, genel düzenleme, tamamlayıcı elemanlar, farklı kaplamalar, lojistik ve çok daha fazlası. Hizmetler: CNC zımbalama; CNC bükme; CNC tornalama; CNC işleme, şerit kesme; kaynak; düz parlatma; levha rulolama. Konstrüksiyonlar: sıcak daldırma galvanize; toz boyalı; yaş yöntemle kumlanmış ve boyanmış; farklı şekillerde elektroliz edilmiş. Tüm çelik yapılarımız EN 1090-1, 2 standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Yönetim sistemi ISO 9001 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

 4. APKE DIS TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız merkezi İstanbul/Bakırköy'de bulunmakla beraber Eskişehir'de kent mobilyaları, sokak, bahçe, vs aydınlatma direkleri, ahşap kamelya, oturma bankları, pergole vs gibi şehiriçi park bahçe ekipmanları üretimi yapmaktadır.Ayrıca Bursa ilimizde yetişmekte olan Santa Maria armut, Deveci armut, şeftali, nektarin, ayva, vb gibi meyveleri Rusya'ya ihraç etmektedir.Kuru gıda ürünlerininde uluslararası alım-satımını yapabilmektedir.Öncelikli çeşitlerimiz; meyve aromalı içecek tozu, hazır çözünebilir kahve, bulyon gibi ürünlerdir.

 5. AGRO-MATADEX. STEEL AND METAL PROCESSING

  Polanya

  Şirketimiz uluslararası ticaret hizmetleri sunar. Dökme ürünler ve yay gibi tarım aletleri ve aynı zamanda hayvan yetiştiriciliğine ve tarım dışı sektörlere yönelik ürünler de tedarik ediyoruz. Çoğunlukla Batı Avrupa bölgesinden imalat ve ticaret şirketleriyle çalışıyoruz. Bir parçayı ya da toplam üretimlerini Polonya tesislerinden almak isteyen şirketlere yönelik hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, İtalya menşeli yüksek kaliteli paslanmaz çelik tellerin tek distribütörüyüz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VODENE MAKINE OTOMASYON METAL KAYNAK IŞLERI

  Türkiye

  Vodene Makine; Metal kaynak işleri ( gazaltı kaynağı, Oksi Asetilen kaynağı, Gümüş kaynağı, Malzeme taşıma araba, raf ve kasaları ) Makine otomasyonu, elektrik pano revizyonu, siparişe özel makine yapımı konuları ile ilgilenmektedir.

 2. METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA

  Portekiz

  METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Alüminyum pencereler, Metal merdivenler, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Alüminyum pencereler, Metal merdivenler, metal ve paslanmaz çelik yapı iskeletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vagos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. ARCOM SP.J ARTUR WILK ROBERT ZIĘBA

  Polanya

  ARCOM SP.J ARTUR WILK ROBERT ZIĘBA, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bölümlere ayırma, metal sepetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rzezawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. AÇODECOR

  Portekiz

  AÇODECOR, yılında kurulan ve Metal gölgelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metalik yapılar, Küçük hassas parçalar, Endüstriyel yapı inşaatı, binalar için çatı kaplama işleri, Hafif metalik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Do Conde, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. FAUSTINO & FERREIRA SA. - ESTRUTURAS METÁLICAS

  Portekiz

  FAUSTINO & FERREIRA SA. - ESTRUTURAS METÁLICAS, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal doğrama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Touria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. LSJ ENGINEERING LTD

  Birleşik Krallık

  LSJ ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal merdivenler, Metal merdivenler, ölçüye göre merdiven sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shoeburyness, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SYVADO

  Hollanda

  SYVADO, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metaller için stükler, cephe kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. OSNOVANIE SPOOO

  Beyaz Rusya

  OSNOVANIE SPOOO, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Hafif metalik yapılar, kamu çalışmaları için metal yapı üretimi, Tel ağlar, kafes inşaatı, Hafif metalik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhlobin, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. TAGLIABUE F.LLI S.N.C. DI ELIO E CARLO TAGLIABUE

  İtalya

  TAGLIABUE F.LLI S.N.C. DI ELIO E CARLO TAGLIABUE, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar ve giriş kapıları, güvenlik parmaklıkları, Parmaklıklar ve giriş kapıları, sipariş üzerine panjurlar, ferforje (dövme demir) tırabzan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lentate Sul Seveso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CLAZAY CONSTRUCTION

  Fransa

  CLAZAY CONSTRUCTION, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Duvarcılık ve tuğla dizicilik işleri, Hafif metalik yapılar, Duvarcılık ve tuğla dizicilik işleri, Hafif metalik yapılar, bina temelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bressuire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHAUDRONNERIE SERRURERIE ALBIGEOISE CSA

  Fransa

  CHAUDRONNERIE SERRURERIE ALBIGEOISE CSA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal fıçılar, Hafif metalik yapılar, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Saklama tankı, Metal fıçılar, Hafif metalik yapılar, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valderies, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ONILLON ET FILS MÉTALLERIE

  Fransa

  ONILLON ET FILS MÉTALLERIE, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jallais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. METALKOREKT

  Bulgaristan

  METALKOREKT, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. EB INOX, LDA

  Portekiz

  EB INOX, LDA, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıralar, ayırma bölmeleri, Korkuluklar, paslanmaz çelik yapısal çerçeveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lustosa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. VALVEN EOOD

  Bulgaristan

  VALVEN EOOD, yılında kurulan ve Doğramacılık ve marangozluk işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metalik yapılar, Hafif metalik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Smolyan, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. VITIELLO

  Belçika

  VITIELLO, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Hafif metalik yapılar, Metal fıçılar, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Hafif metalik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Battice, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. NESTADOUR

  Fransa

  NESTADOUR, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metalik yapılar, paslanmaz çelik yapısal çerçeveler, metal ve paslanmaz çelik yapı iskeletleri, volümetrik vites pompaları, Hafif metalik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SERMECA STÉPHANOISE

  Fransa

  SERMECA STÉPHANOISE, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metalik yapılar, Metal kalaslar, Hafif metalik yapılar, metal iskelet, Metal kalaslar, Battaniye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LA RICAMARIE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KRONO SYSTEM S.R.L.

  İtalya

  KRONO SYSTEM S.R.L., yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mansue', İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LASER CHAPE

  Fransa

  LASER CHAPE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Hafif metalik yapılar, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Hafif metalik yapılar, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauzerville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BATI. RENO. SERVICE

  Fransa

  BATI. RENO. SERVICE, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metalik yapılar, Çelik ve metallerin bükülmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metalik yapılar, Çelik ve metallerin bükülmesi, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. M.P.S. DI SALVALAGGIO PAOLO

  İtalya

  M.P.S. DI SALVALAGGIO PAOLO, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rüzgar siperi ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treviso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AUTOSABINA METAL

  Litvanya

  AUTOSABINA METAL, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Hafif metalik yapılar, Metal merdivenler, Mobilya için madeni eşyalar, Hafif metalik yapılar, Metal merdivenler, Mobilya için madeni eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 9. A. PANNECOUCKE

  Belçika

  A. PANNECOUCKE, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal tanklar, Hafif metalik yapılar, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal silolar, Metal tanklar, Hafif metalik yapılar, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. DS METAL

  Litvanya

  DS METAL, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar ve giriş kapıları, Bisiklet rayları, Parmaklıklar ve giriş kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siauliai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz