• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • halı temizleme makineleri

Sonuçlar

Halı temizleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. KARTEKNIK MAKINA

  Türkiye

  35 yıldır Türkiye'de temizlik makineleri ve elektrikli araçlar üretim ve satışı yapmakta olan bir firmayız. Başlıca üretim ve satışını yaptığımız makineler; halı yıkama makinesi, otomatik halı yıkama makinesi, halı kurutma makinesi (santrifüj), halı toz alma makinesi, halı hav alma ve paketleme makinesi, zemin temizleme makinesi, zemin cilalama makinesi, yüksek basınçlı araç yıkama makinesi, self service yıkama makinesi, elektrikli araçlar, golf araçları, buharlı temizlik makineleri ve akülü sokak süpürme araçları. Zemin temizleme makineleri akülü zemin temizleme makinesi ve kablolu zemin temizleme makineleri, bir diğer deyişle elektrikli zemin temizleme makineleridir. Halı yıkama işi yapmak isteyenler için otomatik halı yıkama makineleri ve manuel halı yıkama makineleri mevcuttur. Halı sıkma makinesi kategorimizde tekerlekli halı sıkma ve amortisörlü halı sıkma makineleri mevcuttur. Endüstriyel temizlik makinelerimiz ile fabrika temizliği, okul temizliği, ofis temizliği, hastane temizliği, halı yıkama, kamu binalarının ve özel sektörde bir çok yerin temizliğini yapabilirsiniz. Endüstriyel temizlik makineleri için üretici hatalarına karşı 2 yıl garantimiz vardır. 10 yıl makine yedek parça bulundurma imkanımız mevcuttur. Siz değerli müşterilerimize tüm endüstriyel temizlik makineleri ve halı yıkama makineleri ile destek vermek isteriz.

 2. SEYBAR MAKINA IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

 3. KONTEMAK

  Türkiye

  KTM Temizlik Otom. Mak. Elek. San. Ve Tic. LTD. ŞTİ. 2005 yılında Konya’da kurulmuştur. Kalite ve müşteri memnuniyeti sloganıyla yola çıktığımız KONTEMAK markasıyla 25 ülkeye makine ihracatı yapmıştır. Firmamız devam etmekte olan AR-GE çalışmaları ile ilerideki sorun ve beklentileri göz önüne alarak çözüme odaklanır. Bu süreci çalışma arkadaşlarıyla tespit eder. Müşteri memnuniyetini esas alarak imal ettiğimiz her makinada standartların üstünde çalışma sağlar . Kaliteli materyal ve uygun fiyatı hedef haline getiren firmamız , 13 yıldan bu yana tedarik sağlıyor. Edindiği tecrübe ve deneyimle yoluna devam eden KONTEMAK ; otomatik halı yıkama, halı sıkma , halı silkeleme ve çırpma, otomatik halı paketleme ve yorgan yıkama makinelerinin imalatını yapmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışıyla %100 müşteri memnuniyetini esas alarak, firmamızda titiz personellerimizle kurulum ve servis desteğinin yanı sıra üretmiş olduğumuz makinelere , imalat hatalarına karşı 2 yıl garanti veren firmamız ayrıca 10 yıl parça bulundurma garantisini veriyor. Gün geçtikçe genişleyen ağımızla birçok ülkeye ihracatımız devam etmektedir.

 4. STIL KOLTUK YIKAMA

  Türkiye

  Koltuk yıkama ve stor perde yıkama sektöründe İstanbul'da uzun yıllardan beri hizmet veren firmayız. Stil Koltuk yıkama ve Halı Yıkama firmaları kullandığı son teknoloji ürünü makinalar ve insan sağlığına uygun anti bakteriyel temizlik ilaçları kullanarak sağlığınızı ön planda tutmaktadır. Koltuk, halı, stor perde, sandalye oturma gurubu, çekyat, yatak, yorgan, battaniye ve döşemelerinizin yıkanması, temizlenmesi için hizmet vermekteyiz.Stil Koltuk Yıkama olarak sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunması için profesyonel kadrosu ile ve mobil ekibiyle yerinde sağlıklı kaliteli ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama alanında kendini kanıtlamış % 100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir. Firmamız koltuk yıkama fiyatları uygunluk açısından en uygun fiyatları ve kesin çözüm sunan koltuk yıkama şirketleri arasında kendisini kanıtlamış koltuk yıkama incelikleri alanında uzmanlaşmıştır. İstanbul gibi büyük ve güzel ilimizde koltuk yıkama hizmetinde kusursuz temizlik sunmanın gayreti içinde olan firmamız, yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. İstanbul koltuk yıkama fabrikaları büyük bir sektör haline dönüşürken bu dönüşüm esnasında halı yıkama adına sağlam bir yer edinen firmamız binlerce kayıtlı müşteri potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşamaktadır.

 5. ETS TEKNIK MAKINA

  Türkiye

  ETS, produced with 100% domestic capital Industry Type Cleaning Machines engages in sales and after-sales technical support and consultancy services. We conduct business both nationally and internationally with our main products consisting of Carpet Cleaning machines, Carpet extractors, Carpet Scrubbing machines, Floor cleaners, Industrial Strength Vacuum Cleaners, Automatic Three-Phase Asynchronous Motorized Cleaners, and Multi-Use Pressure Washers. In addition to the construction of our quality machinery, we also feel that customer service is our top priority. We provide all varieties of technical support, can handle all exporting needs, and can even assist with your business ideas and/or problems. *Carpet cleaning machines *Машины для чистки ковров *Μηχανές καθαρισμού χαλιών *Teppichreinigungsmaschinen *máquinas de limpieza de alfombras *máquinas de limpeza do tapete *secador de tapete *Carpet dryer

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DIEPANZER MAKINA DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ABOUT DIEPANZER DIEPANZER is a company established by industry experts engaged in commercial activities on machinery and chemical production all over the world. DIEPANZER carries out production activities in the cleaning machine and chemical industries with the principle of “producing the highest quality product at the best price”. Our company was established in Istanbul in 2015. The machine group conducts its manufacturing in factoriy located in Sakarya city. We offer cleaning machines created by the help of industry-leading designers from around the world. Our products come with a unique and innovative design that surpasses the standards of the industry. Produced and sold with the best performance, the highest technology, and at the lowest possible consumption costs for many years, our products work without any issues for years to come. We have been working with experienced solution partners from the beginning of our journey thanks to the leading position we have in the carpet cleaning industry in Turkey. Our priorities in the facilities where our products are produced involve high discipline and job security. We believe that our employees and partners are like a family to us, and appreciate the professionalism and knowledge they add to our business.

 2. ERG MAKINA

  Türkiye

  Temizlik makinaları sektöründe 50 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ERG Makine; kalitesi, güvenilirliği, yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle çok kısa zamanda sektöründe örnek gösterilen bir firma haline gelmiştir. 8000 metrekare üzerine kurulu 4000 metrekare fabrikasıyla İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerine devam eden ERG Makine, Türkiye’de 1500’den fazla müşteriye ve dolayısıyla da uzun bir referans listesine sahiptir. Ülkemizde halı yıkama sektörünün gelişmesinde büyük katkıları olan ERG Makine, halı yıkamacıların her türlü problemlerine ve sorunlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak sektörde saygın bir konuma gelmiştir. Makinelerinde daima kaliteyi, teknolojiyi ve performansı eksik etmeyen şirketimiz, halı yıkama makineleri sektöründe Ar-Ge çalışmalarına en çok yatırım yapan firmalardan da birisidir. ERG Makine başlıca halı yıkama makinaları, halı sıkma makinaları, halı toz alma makinaları, halı paketleme makinaları ve halı hav alma makinaları üretmektedir. Çeşitli sektörlere ise ihtiyaca bağlı olarak üretim yapan firmamızın yan ürünleri ise tekstil temizlik makinaları, tekstil kurutma makinaları, tekstil yıkama makinaları, ağ yıkama makinalarıdır.

 3. HTTPS://WWW.HAMRAMAKINA.COM.TR/

  Türkiye

  Hamra Makine 2000 yılında cami temizlik firması olarak kurulmuştur. Türkiye genelinde yılda yaklaşık 6000 caminin halılarının temizliğini yapmaktadır. Cami temizliği yaparken cami süpürgesi ihtiyacını karşılamak için camiler için özel tasarlanan cami süpürgeleri imalatına başlamıştır. Hamra Makine tüketicilerin taleplerine göre cami süpürgelerini tasarlayarak sürekli geliştirmektedir. Arge çalışmaları ile yeni modeller üretmektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır. Hamra Makine Türkiye de üretilemeyen tek motorlu fırçalı cami süpürgesini ilk defa üretmiştir. Tek motor çift mil ile hem fırçayı döndüren hem de tozları hazneye depolayan süpürge makinesi ile %100 yerli üretim gerçekleşmiştir. Türkiye genelinde binlerce camide ve temizlik firmalarında Hamra cami süpürgeleri kullanılmaktadır. Uygun cami süpürgeleri fiyatları ile tüketici ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her cami büyüklüğüne uygun ebatta endüstriyel cami süpürgesi bulunmaktadır. Hamra cami süpürgelerinin üretimini Türkiye de yapmaktadır. Yüksek maliyetle yurt dışından ithal edilen fırçalı elektrikli süpürgelerin yerine kaliteli ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Düşük maliyetli yedek parça ve teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Hamra Makine elektrikli süpürgelerin üretimi ile Türkiye ekonomisine katkı da bulunmaktadır. Yurtdışına ihracat yapmaktadır.

 4. CHEM-DRY

  Türkiye

  Chem-Dry halı yıkama sektöründe dünya lideridir ve 52 ülkede hizmet vermektedir. hergün ortalama 11.000 eve hizmet sunmakta yılda ortalama 1 milyar mt2 halı yıkama temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Kullandığı halı yıkama ekipmanları son teknoloji, kullandığı solüsyonlar ise yeşil sertifikalı tamamen güvenilirdir. sunduğumuz hizmetler; halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, duvardan duvara halı yıkama, el halısı yıkama, yatak yıkama , sert zemin yıkamadır. tamamen profesyonel hizmet vermektedir. Türkiye'de franchise modeli ile gelişmektedir. halı yıkamada diğer halı yıkama firmaları ile arasındaki temel farklardan bazıları; daha derinlemesine halı yıkama hizmeti sunar, halılar daha geç kirlenir ve sadece birkaç saate tamamen kurur. çalışanları konusunda uzman sertifika almış personellerdir. ev ve işyerlerine hizmet vermektedir.

 5. VENUS MAKINA

  Türkiye

  VENÜS MAKİNA AŞ’nın ilk doğuş yeri Kocaeli/Derincedir. Firma Halı Yıkama ve Oto Yıkama sektöründen aldığı done ve brikimler ile Endüstriyel Temizlik Sektörüne Kocaeli/Kartepe fabrikasında devam eden ve buradan dünyaya %100 kendi imalatlarıyla açılan bir firmadır. Venüs Makina, endüstriyel temizlik makinaları sektöründe VENÜS MAKİNA (VM) markasıyla hizmet vermektedir. Halı yıkama makinası üretimini Türkiye de ilk yapmaya başlayan öncü firmalardan biridir. Firma endüstriyel halı yıkama makinası, toz alma makinası, halı sıkma makinası, nem alma (kurutma makinası ), hav alma ve paketleme makinası, sanayi tipi süpürgeler, zemin cilalama, yer yıkama otomatları, yorgan battaniye yıkama makinası, yerinde halı ve koltuk yıkama makinası, basınçlı oto yıkama makinaları vb. gibi temizlik sektörüne birçok alanda destek olacak makine üretimini kendine özgü tasarımıyla gerçekleştirmektedir. Şuanda 50 ülkeye ihracat yapmakla birlikte, Türkiye çapında bu makinaları lüks olmaktan çıkarmış, sanayi tipi makinaların Türkiye’de üreterek daha fazla alınabilirliliğini sağlamıştır. Firmanın son zamanlarda ki hedefi istihdamı arttıracak makinaları üretmektir.

 1. KAYSERI HALI YIKAMA FIRMASI TEMIZLIKBU

  Türkiye

  Kayseri halı yıkama firması TemizlikBu ile koltuk, halı ve perde temizleme hizmetlerini profesyonel olarak alabilirsiniz. En iyi yıkama firması olmamızı müşterilerimiz yorumları ile belirtiyorlar. Kayseri’deki halı yıkama fabrikaları içerisinde hijyen kuralları ışığında işlem yapabilen tek markayız. Halı temizleme tavsiye konusunda sosyal medya hesaplarımızdaki müşteri yorumları kısmına göz atabilirsiniz. Koltuk ve kanepe yıkama işlemini 7 aşamalı olarak gerçekleştiriyoruz. Ayriyeten koltuk temizliği fiyatlarımız tam da size göre. Stor perde yıkama işlemini aynı gün teslimatla yaparak perde temizleme işlemiyle evlerinizi neşelendiriyoruz. Hepsi ve daha fazlası için TemizlikBu sitemizi ziyaret et kampanyaları kaçırma. Sitemizde halı yıkama fiyatlarımız online olarak gözüküyor. Hangi hizmeti nasıl uyguladığımız da videolu olarak tanıtılmakta. Hijyen ve sanitasyon değerlerini gözeterek kurduğumuz yıkama fabrikamıza misafir olmanızı cani gönülden istiyor ve de bekliyoruz.

 2. DOGAN MAKINA - MEHMET DOGAN

  Türkiye

  Halı Yıkama Makinaları - Oto Yıkama Makinaları Halı Yıkama Makinası veya Oto Yıkama Makinelerinden birini alacaksanız, öncelikle firmanın kalitesine, geçmişine, internette bu firma ile ilgili yazılan yorumların bir çoğuna ve satış sonrasında size sunacakları servise dikkat etmelisiniz. Çünkü Adana Doğan Makina ile diğer firmalar arasında ciddi bir KALİTE farkı vardır. Halı Yıkama Makinası, Paralı Jetonlu Oto Yıkama Makinası üreten ve satan firmalar, Doğan Makinayı kendine örnek alıyor. Çünkü firmamız Türkiye'de halı yıkama makinası ve oto yıkama makinası üreten firmalar içinde kaliteli iş yapmayı ve müşterilerini teknolojik olarak en son yenilikler ile buluşturmayı kendisine hedef olarak seçmiştir. Kaliteli işçilik ekonomik halı yıkama makinası, ucuz oto yıkama makinası üretim fiyatları, Türkiye'de en iyi halı yıkama, oto yıkama makinası üretim firması ve Halı Yıkamacıların, Oto Yıkamacıların danışma merkezi olarak anılmasına etken olmuştur.

 1. MUGLA HALI YIKAMA

  Türkiye

  Muğla’da halı yıkama, koltuk yıkama, kilim yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri sunan Çolakoğlu Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri sektörde size en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu durum sizde memnuniyet yaratmaya neden olacaktır. Böylece halınızın kirli görüntüsü ve mikrop üreten tüm olumsuzlukların üstesinden gelme şansını elde etmiş olursunuz. Evlerinizde sık sık kullandığınız halılarınızın daha temiz olmasını istiyorsanız mutlaka belirli aralıklar eşliğinde yıkatmanız gerekiyor. Aksi takdirde halılarınız her geçen gün daha kirli olurken, sağlığınızı da tehdit etme aşamasına gelmiş olacaktır. Kalitenin ve güvenin bir numaralı adreslerinden biri olarak ihtiyaçlarınızı anında gidermeye yardımcı oluyoruz.Çolakoğlu ile artık yaşam alanlarınız daha sorunsuz olacak ve yaşam kaliteniz artacaktır. Bu konuda aradığınız kalitede kiMuğla Halı Temizlemehizmetleri yanı başınızda bulacaksınız. Evinizde nerelerin temizlenmesi gerekiyor olursa olsun firmamız bu duruma anında el atarak yüzünüzü güldürmeye devam edecektir. Muğla’da oturan kişiler, ekonomik fiyatlar üzerinden artık evlerini temizletme şansına sahip olacaktır. Bu konuda sizlerde üst düzey bir hizmet almaya başlayacaksınız. Muğla’da ikamet ediyor ve son derece tecrübeli bir firma arıyorsanız en iyi adreslerden biri olduğumuzu söylemek isteriz.Müşterilerimiz bizden her ne talep ediyor olursa olsun yerine getirmeye çalışmaktayız.

 2. TERRA MAKINA

  Türkiye

  Halı yıkama sektörünün ihtiyaçlarını, sorunlarını analiz ederek piyasadaki halı yıkama, sıkma, toz alma makinaları, halı kurutma odaları gibi makinaların sadece iş gücünü ve verimsizliğini artırıp gerçek çözüm sağlamadığını fark edip bu sorunların çözümleri için AR-GE İNOVASYON VE MÜHENDİSLİK çalışmalarını başlatmıştır. Dört yıllık AR-GE çalışmalarından sonra ortaya koyduğu projelerle sektörün lideri olma yolunda önemli bir adım atmıştır. Halı yıkama sektörüne yeni bir ufuk açan Terra Makina “iş hayatınızda doğru bir hamle için Terradry” sloganıyla Türkiye’de ve Dünya’da ilk olarak “Franchising” sistemini kurmuştur. Mevcut halı yıkama sektörünün standart, temiz, hijyenik ve müşteriye hızlı hizmet vermek anlayışıyla daha kazançlı hâl alması için Franchising sistemi ilkesi ile yola çıkarak ileri teknoloji donanımlı makinalar üretmektedir. Standart bir makinacı mantığı ile çalışmayıp, tamamen profesyonel, modern, kazançlı Franchising gücü ile halı temizleme ve kurutma tesisleri kurmaktadır.

 3. KUZEY HALI YIKAMA

  Türkiye

  Halı yıkama hizmetimizi, bize ulaştığınız andan itibaren, aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak halılarınızın tespiti ve makbuz teslimi ile başlatıyoruz. Bundan sonra halılarınız sadece o gün servis süresi olduğu için yıkama sürecinde sayılmamaktadır. Teslim alınan günün akşamı saat: 22: 00 sularında halı yıkama fabrikamıza ulaşıyor. Leke testlerinden geçerek yıkama işleminde uygulanacak prespektifler belirleniyor. Bazı kalıcı lekelerin burada belirlenerek müşterilerimize bildirilmeside bu aşamada olur. Bu aşama halılarınızdan çıkmayan boya vb. lekelerin tespiti ve müşterinin konu hakkında bilgilendirilmesini içerir. Bu uygulama video kaydı ile kayıt altına alınmaktadır. Kayıt dışı firmamızın haricinde oluşan bu tür sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Daha sonra toz çırpma ünitesinde halılarınızın kaba tozu silkelenir ve yıkama ünitesine hazırlanır. Yıkama ünitesinde halılarınız ERA111 halı şampuanları ile özenle yıkanır. İstanbul " un tüm ilçelerine ücretsiz halı yıkama servisi.

 4. MALTEPE HALI YIKAMA OZTEM

  Türkiye

  Firmamız yıllardır halı yıkama, battaniye yorgan yıkama, koltuk yıkama, overlok ve yerinde yıkama hizmetleri sağlamaktadır. Bu alanda uzmanlaşan firmamız her türlü halı, kilim yıkama ihtiyacında sizlere hizmet sağlamaya hazırdır. Halı yıkama hizmeti sunan Öztem halı yıkama firmasına istediğiniz saat aralığında telefon üzerinden ulaşarak fiyat bilgilendirmesi alabilir, bunun yanı sıra halılarınızı güven içinde firmamıza yıkanması için teslim edebilirsiniz. Maltepe Halı Yıkama Kartal Halı Yıkama Pendik Halı Yıkama Kurtköy Halı Yıkama Cevizli Halı Yıkama Soğanlık Halı Yıkama Uğurmumcu Halı Yıkama Yakacık Halı Yıkama Kurfalı Halı Yıkama Ortadağ Halı Yıkama *** Halı Yıkama Koltuk Yıkama Stor Perde Yıkama Yatak Yıkama Yorgan Yıkama Battaniye Yıkama Halıfleks Yıkama

 5. KUCUKCEKMECE HALI YIKAMA

  Türkiye

  Küçükçekmece halı yıkama olarak biz, siz değerli müşterilerimizin temiz ve hijyenik ortamlarda yaşaması adına elimizden gelenin en iyisini yapmak ve sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Küçükçekmece Halı Yıkama için çok önemlidir. 7 gün 24 saat 4 mevsim yaz kış konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikası olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz. İstanbul’un her bölgesinde adresiniz neresi olursa olsun size bir telefon kadar yakınız. Sizin yapmanız gereken sadece telefonu elinize alıp bizi aramak. Ya da kucukcekmecehaliyikama.com üzerinden randevu oluşturmak.

 6. SUMAK CARPET WASHING MACHINES

  Türkiye

  Sumak Makina olarak misyonumuz, müşterilerimize beklentilerinin ötesinde ürünler sağlamak ve takdir edecekleri bir deneyim sunmaktır. Sürekli iyileştirme, sadece bir pazarlama terimi olmayıp, iş yapma şeklimizin temel taşlarından biridir. İmalatın her alanında verimliliğin artırılması, Sumak Makina’da standart bir uygulamadır.

 7. MISYON MAKINE

  Türkiye

  Endüstriyel halı yıkama sistemlerinde profesyonel çözümler sunan Misyon, kısa sürede sektörün lider markalarından biri hailine gelmiştir. Halı yıkama sektöründeki enerji ve işçilik maliyetlerini düşüren, hizmet kalitesini optimize eden ileri teknoloji ürünü makineler üreten kurumumuz, ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışı benimsemiştir

 8. ISTANBUL HALI YIKAMA

  Türkiye

  İstanbul Halı yıkama kuru temizleme servisi olarak istanbulda tüm bölgelerde tecrübeli ekibimizle uygun fiyatlı çözümler önermekteyiz. Uzman ekbimiz sizlere müşteri menuniyeti sağlarken halı perde koltuk ve kıyafetlerinizde uygun çözümler önermektedir.

 1. ATA HALI YIKAMA

  Türkiye

  Halı yıkama, İstanbul genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Halı yıkama konusunda en çok tercih edilen firma olarak binlerce tebrik mesajı alan firmayız. Halı yıkama konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız yıllardan beri aynı olduğu için Ata Halı Yıkama Fabrikası olarak İstanbul halkımızın gönlünde bir yer edinmiş bulunmaktayız. Özellikle şunu baştan belirtmek isteriz ki halılarınız bizimle güvende ve sağlıklı ortamlarda yıkanmaktadır.

 2. DÖNERTAŞ MAKINA

  Türkiye

  1942 yılında İzmir'de kurulmuştur. Halı yıkama sektörünün ihtiyaçları olan halı yıkama makinası, halı sıkma makinası, halı toz alma makinaları; gıda sektöründe susam kurutma makinaları imalatları süren makina çeşitlerimizdendir.

 3. EUROMAK INDUSTRIAL CLEANING MACHINES

  Türkiye

  Sürekli büyüyen ve gelişen global endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet gösteren Euromak, uzman iş kaynağı, satış sonrası servis desteği ve sürekli gelişen teknolojisi ile dünya standartlarında makinalar üretir ve ihracatını gerçekleştirir.

 4. IMAJ MAKINE

  Türkiye

  Halı yıkama makineleri üretimi ve satışı.

 5. HALMAKSAN TEMIZLIK MAKINELERI

  Türkiye

  Halmaksan Temizlik Makinaları, endüstriyel temizlik makinaları sektöründe hizmet veremektedir.

 6. ERGIN CLEANING MACHINES

  Türkiye

  ERGIN CLEANING MACHINES, yılında kurulan ve Halı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. SAFRAN CARPET WASHING MACHINE

  Türkiye

  SAFRAN CARPET WASHING MACHINE, yılında kurulan ve Halı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sakarya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ACE CARPET CLEANING DUBLIN

  İrlanda

  ACE CARPET CLEANING DUBLIN, yılında kurulan ve Halı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 9. EUROMAK INDUSTRIAL CLEANING MACHINES

  Türkiye

  EUROMAK INDUSTRIAL CLEANING MACHINES, yılında kurulan ve Halı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. PNP SCHOONMAAKBEDRIJF

  Hollanda

  PNP SCHOONMAAKBEDRIJF, yılında kurulan ve Halı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Amstelveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz