• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ham bitkisel yağlar

Sonuçlar

Ham bitkisel yağlar - Ithalat/Ihracat

 1. WESTKOND INVEST CZ

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  WestKond Invest CZ, ihtiyacınız olan ürünlerin üreticileri ile doğrudan bağlantı kurmanızı gururla sağlar. Şirketimiz, dünya çapında birçok üretici ve madenci ile iş birlikleri kurarak öncelikli olarak hızlı teslimat, üstün ürün kalitesi ve rekabetçi fiyat politikalarını benimseyen güvenilir ilişkiler geliştirmiştir. Arasında AAK Sweden AB, ISFS SDN BHD, POWEROAK GmbH, Gottschalk Palettenservice GmbH gibi dünya çapında tanınmış şirketlerin bulunduğu saygın ortaklarımız, tümü küresel pazarda iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak için sadece birinci sınıf ürün ve hizmet sunmaya değil, aynı zamanda beklentileri aşmaya adanmış durumdayız. Ürün yelpazemiz yüksek kaliteli ayçiçek yağı, odun peletleri ve şekerleme yağlarını içerir.

 2. ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY)

  Burkina Faso

  Verified by europages badge

  ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY), yılında kurulan ve Ham bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yerfıstığı yağları, Kozmetik ham maddeleri, Doğal kozmetik ürün üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ouagadougou, Burkina Faso 'de bulunmaktadır.

 3. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  HILAIRE AGRI-SERVICES, yılında kurulan ve Bakliyat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ bitkileri, Bitkisel yağlar, Ham bitkisel yağlar, Tarımsal üretim, bitkisel gıda sıvı yağları, yarı yoğun yanıcı yağlar, kolza tohumları, ayçiçek yağları, mercimek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vregny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CONTINENTAL FOODS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CONTINENTAL FOODS, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitkisel yağlar, Yiyecek ithalat - ihracatı, Ham bitkisel yağlar, Endüstriyel yağlar, bakkaliye, Rafine ayçiçek yağı, ayçiçek yağları, Bitkisel yağlar, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villepinte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LOGNIB FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  LOGNIB FOOD, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Zeytinyağı, Bitkisel yağlar, Ham bitkisel yağlar, ayçiçek yağları, Rafine ayçiçek yağı, Paketli zeytinyağı, Gıdasal sıvı yağ, ayçiçeği, Zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pierrefitte Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KAVLAK ZEYTINCILIK

  Türkiye

 2. TUKA NATURAL

  Türkiye

 3. YUZHNY POLYUS

  Rusya

  Yuzhny Polyus bitkisel yağ fabrikası, Krasnodar Krai Bölgesi'nden yenilebilir sıvı ve katı yağlar, bitkisel yağlar, yani rafine ayçiçek yağı üretmektedir. Tesis, aşağıdaki ayçiçek yağı türlerini üretmektedir: Kızartma için nötr aromalı ve kokusuz "Yuzhny Polyus" yağı; hassas bir tada sahip birinci sınıf yağ "Krasnodar Selected"; Sıcak yemekler, soslar ve fırın mamulleri için "Canlı Kehribar" yağı; 5 L şişelerde kızartmalık ayçiçekyağı. Şirket ayrıca çiftlik hayvanlarının besinlerini zenginleştirmek için granüle ayçiçeği pres keki üretmektedir. "Yuzhny Polyus" yemeklik bitkisel yağı, bitkinin kendi laboratuvarında test edilen ayçiçeği tohumlarından üretilir. Yağ tesisi, doğrudan üreticiden rafine edilmiş kokusu giderilmiş ayçiçek yağı sunmaktadır. Yağ, kutularda paketlenmiş şişeler halinde ve euro paletlere (EPAL) yerleştirilmiş veya demiryolu veya karayolu tankerlerine ve konteynerlere doldurulmuş şekilde sunulmaktadır. Müşterinin logolu şişe ve kutularında bitkisel yağ ambalajlama olanağı mevcuttur.

 4. DOGASA ILAÇ GIDA KOZMETIK SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

 5. LERMONOS GIDA TARIM HAY.TUR.ENERJI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Merhabalar, Denizli Çal Bölgesinde üzüm çekirdeği ve Tıbbi Aromatik bitki yağları ve sirke üretim alanında faaliyet gösteren bir firmayız. Lermonos Markası altında bölge üzümlerinden üzüm çekirdeği yağı, unu ve sirke üretmekteyiz.ürünlerimizi % 100 doğal ve cold press yöntemi ile üretmekteyiz.Şarap, pekmez ve sirke yapımı sonrasında üzüm kabuğu ve çekirdeği atık hale gelmekte , bunlardan ise gıda ve beslenme yönü ile zengin flavonoidlere sahip yağ, un ve ekstraktı çıkarılmaktadır. Günümüzde üzüm çekirdeği toz halinde de satılmakta, ekmek, pasta vb. ürünlerin yapımında da kullanılmaktadır. İçeriği nedeniyle gıdanın raf ömrünü uzatmakta bayatlamayı geciktirmektedir. Üzüm çekirdeği ununun bisküvi üretiminde kullanılabileceği belirlenmiştir (Pasqualone et al., 2014). Bisküvi ununa en fazla %10 oranında ilave edildiğinde bisküvi özelliklerini olumsuz yönde etkilemeden tüketiciler tarafından beğenilebilir nitelikte bisküvi üretilebileceği sonucuna varılmıştır. Böylece doğal bir antioksidatif diyet lif kaynağı olan üzüm posasının hem farklı gelir gruplarına hem de her yaş grubuna hitap eden bisküvi gibi bir üründe kullanılması sağlanmış, toplumumuza hem sağlıklı hem de nispeten kalorisi düşük yeni bir bisküvi çeşidi kazandırılmıştır Ayrıca başkaca taş çekirdekli meyveler ve tıbbi aromatik bitkiler üzerinde de çalışmaktayız.Firmamıza Lermonos.com adresinden ulaşabilirsiniz.Üzüm çekirdeği yağı ile yapılan masaj, peeling ve maskelerVinoterapinin en önemli unsurlarından biridir.

 1. CHEMSPANS GMBH

  Almanya

  Biyodizel endüstrisi kullanımına ağırlık veren, orta ölçekli bir şirketiz. Odağımız Orta Avrupa'da biyodizel sektörü için çeşitli yan ürünlerin temin edilmesidir. Yerel ve uluslararası piyasalardan ürünlerin satın alınması ve gliserin içeren malzemelerin ihtiyaç duyulduğu yerlere satışı ve dağıtımı faaliyetlerini yürütüyoruz. Ayrıca üretim tesislerine kullanılmış yemeklik yağlar ve bitkisel yağ asitleri gibi alternatif hammaddelerin tedarik edilmesiyle de ilgileniyoruz. Müşterilerimize biyodizel üretimi için katalizörler de temin ediyoruz. Örn. Sodyum metilat.

 2. KORAY GÖKKÜŞAGI ZEYTINYAGI FABRIKASI

  Türkiye

  İşletme sahibi Koray KARAÇELİK 1980 yılında Seydikemer ilçesinde doğmuştur. Seydikemer’in yerlisidirler. Ailesi dedesinden bu yana zeytinyağı üretimi yapmaktadır. Babası ağabeyi halen Seydikemer ilçe merkezinde zeytinyağı ve un üretimi yapmaktadırlar. Yatırımcı Koray KARAÇELİK, babasının ağabeylerinin yanında çalışarak büyüdü. Zeytin sezonu haricinde tornacılık yaptı. 2007-2010 yılları arasında sezon haricinde Aydın’da zeytinyağı makinaları üretimi yapan POLAT AŞ.de çalıştı. Sektörü tanıması yanında POLAT A.Ş.’de 4 yıl çalışması zeytinyağı üretiminin her aşamasında kendisini yetiştirmesinde etkili olmuştur. 2011 yılında babasının yanından ayrılarak şimdiki işletmesini kurmuştur. 2011 yılında işletmesini ilk kurduğu yıl 500 ton, 2012-2013 sezonunda (yok yılı ) 400 ton, 2013-2014 sezonunda 800 ton, 2014-2015 sezonunda (yok yılı) 550 ton zeytin sıkmışlardır. 2015-2016 sezonunda ise 1200-1500 ton zeytin sıkılması hedeflenmektedir. Koray KARAÇELİK eşiyle birlikte çalışmaktadırlar. Tarımsal faaliyetleri yanında damızlık yumurtacı civciv üretimi de yapmaktadırlar. Damızlık yumurtacı civciv üretimi bölgede ilk ve tekdir. Kuruluş sahipleri uzun yıllardan beri tarım sektöründe faaliyet göstermektedir. Kendi tapulu arazileri üzerinde zeytin bahçeleri diğer tarımsal üretimlerini gerçekleştirmektedirler. Yatırımcı Koray KARAÇELİK’in ailesi uzun yıllardır Seydikemer ilçe merkezinde zeytinyağı üretme tesisi ve un değirmeni işletmeciliği yapmaktadırlar. Kendisi bu işletmede çocukl

 1. SIBERIA GOLD LLC

  Rusya

  Siberian Gold LLC, Rusya'da Sibirya'dan gelen taze çam fıstığını soyan ve işleyen bir fabrikasıdır. Siberian Gold Moskova bölgesinde yer almaktadır. Çam fıstığı çekirdekleri, farklı tohumların (hardal, kenevir, keten) üretiminde uzmanız. Renk sıralayıcımızı kullanarak, tohum ve çekirdeklerin yüksek derecede saflaştırılmasını sağlayabiliyoruz. Siberian Gold, yabancı maddeler olmadan sedir yağı, keten tohumu yağı, kenevir yağı (rafine edilmemiş) gibi %100 doğal ilk soğuk preslenmiş yağ sunmaktadır. Tüm ihraç mallarımızı Hamburg'daki depomuza gönderiyoruz. Bu, ürünlerimizi doğrudan Almanya deposundan satın alabileceğiniz anlamına gelir. Tüm ürünlerimiz, Sibirya'nın ekolojik olarak temiz aryalarında doğal olarak yetiştirilmektedir. İşleme teknolojimiz, tüm ürünlerimizdeki tüm vitaminleri, doğal tadı ve faydalı özellikleri korumamızı sağlar. Siberian Gold, asla modifiye edici, boya, kimyasal katkı ve içerikler eklemez ve kullanmaz.

 2. POKROVSKY ZRM LLC

  Rusya

  Pokrovka Bitkisel Yağlar Tesisi (POKROVSKY ZRM LLC), soya fasulyesi ve kolza tohumundan üretilen bitkisel yağların ve hammaddelerin hem üreticisi hem de tedarikçisidir. Tesiste soya fasulyesi ve kolza tohumu işlenerek aşağıdaki ürünler sunulur: - endüstriyel ve ticari uygulamalar için rafine edilmemiş kolza yağı; - kolza küspesi (tüm büyükbaş hayvan grupları için protein takviyesi olarak kullanılır); - endüstriyel ve ticari uygulamalar için rafine edilmemiş soya yağı; - soya küspesi (büyükbaş ile küçükbaş hayvanlar ve kümes hayvanları için evrensel yüksek proteinli yem). POKROVSKY ZRM, bitkisel yağ üretiminin öteden beri süregelen geleneklerini yaşatan ve destekleyen yeni nesil bir tesistir. Üretimde sadece Rus menşeli yüksek kaliteli hammaddeler kullanılır. Gıda üretim sürecinin tüm aşamaları sıkı kalite kontrolüne tabidir. Tesiste Rus yönetmeliklerine ve Avrupa standartlarına uygunluğu tamamen onaylanmış işlenmiş sıvı ve katı yağların üretilmesine imkan tanıyan gelişmiş ve sofistike ekipmanlar ile çalışılmaktadır. Yağların kalite kontrolü modern bir laboratuvarda gerçekleştirilir. Şirket, Avrupa Birliği, Orta Doğu, Orta Asya ülkelerine ve Çin'e konteyner, varil ve tankerler ile tarım ürünleri ithalatı ve ihracatı yapmaktadır. Şirket, yüksek ürün kalitesini ve yükümlülüklerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi garanti eder.

 3. ABCS NATURAL AND COSMETIC PRODUCTS LTD. COMPANY

  Türkiye

  Firmamız 1999 yılında Türkiye’de ilk defa Buğday, Havuç ve Jojoba yağlarının üretimini gerçekleştiren Yonca Gıda Kozmetik Şahıs firması olarak kurulmuştur. 2007 yılında ‘Herbaflora’ tescilli markasıyla 50 nin üzerinde çeşit doğal yağ üretimi ile gıda ve kozmetik sektörüne hammadde tedarikçisi olarak devam etmiştir. 2010 yılında ABCS Gıda Kimya Makine Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurumsal yapıya dönüştürülerek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla değişen koşul ve ihtiyaçlara güre ürün yelpazesini genişletmiştir. Halen 100’ün üzerinde çeşit hammadde ve bitmiş ürün tedarik etmeye devam etmektedir. Firmamız 1999 yılından itibaren ülkemizde yetiştirilen bitki ve tohumlarının değerlendirilerek katma değer kazandırılmasında öncü rol oynamıştır. Ar-Ge laboratuvarımızın faaliyete geçmesi ile yeni ürünlerin üretimi için çalışmalara hız verilmiştir. Halkın ürünler ile ilgili öğrenmek istediği bilgileri bilimsel verilere ve referanslara dayanarak doğru bilgilendirmeyi kendimize önemli görev saymaktayız. Saygılarımla, Ali Gevenkiriş, Yüksek Kimya Müh., ODTÜ

 4. MEYAVCI GIDA

  Türkiye

  2000 li yılların değişen ekonomik koşullarına ayak uydurabilmek, çıkan fırsatları değerlendirebilmek, birikim ve tecrübelerimizi kendi bünyemizde artıya çevirebilmek amacıyla bir şahıs şirketi olarak kurulmuştur. Ana kategori Gıda olmakla birlikte her türlü ürünün toptan iç ve dış pazarlamacılığını yapmaktayız.(üzüm çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı , incir çekirdeği yağı gibi bitkisel aromatik yağlar ve unları , işlenmemiş çekirdek halleri, pekmez sirke, hertürlü bakliyat ve gıda yelpazesi mevcuttur.)

 5. TAZEMIZ SOGUK PRES YAGLAR - COLD PRESS OILS

  Türkiye

  KURUMSAL PROFİL Tazemiz, 2019 yılında KOSGEB desteği ile faaliyete başladık. Uzmanlık alanımız soğuk pres yağlardır. Tüm tohum ve çekirdeklerin yağını çıkartabilmekteyiz. Türkiye`nin en leziz yağlarını üretme hedefi ile çıktığımız bu yolda emin adımlar ile ilerleme hedefindeyiz. Tazemiz Neler Yapar TAZEMİZ Doğal Ürünler, yağlı tohumlardan kapalı sistem soğuk pres metodu ile doğal yağlar üretmektedir. Ürünlerimizi hiçbir kimyasal ve ısıl işleme tabi tutmadan elde etmekteyiz. Kullandığımız tohumlardaki vitaminler, antioksidanlar ve aromalar hiçbir değişime uğramadan yağla birlikte elde edilmektedir. Bu sebepten üretimimiz olan yağlar E-vitamini (Alpha tocopherol), A-vitamini, Omega-3, Omega-6, Resveratrol v.b. gibi sağlık için son derece önemli değerler bozulmadan sizlere ulaştırıyoruz. Üretimimiz olan yağlar sağlık, gıda ve kozmetik sanayinde kullanılmaktadır. Soğuk pres yağların yanı sıra, yağı alınmış tohumların un haline getirerek satışa sunuyoruz.

 6. SEMAVITA NATURAL

  Türkiye

  Semavita soğuk pres yağları 2014 yılından bu yana, bitkisel ham gıdaların kalitesinden üretilmektedir. Biz müşterilerimize yüksek kaliteli soğuk preslenmiş bitkisel yağlar sunmaktayız. Tüm ürünlerimizin eş değerli kalitede olmasının en büyük sırrı; özenle ve dikkatle seçtiğimiz hammaddelerdir. Başka bir deyişle; yağlar elde edilen dış ısı kaynağı olmayan mekanik basınç tarafından ve daha sonra da dikkatli bir şekilde filtre uygulaması yapılmaktadır. Kimyasal veya fiziksel bir arıtma, ağartma ya da koku giderme ve agresif gibi yöntemler üretimimizde kullanılmamaktadır. Bu vesileyle, yağların tipik tat ve besin değerleri en iyi biçimde korunması sağlanıp üretimi gerçekleşir. Aslında kalite standardımız bizlere “doğadan“ gelmektedir! Hammaddeler mümkün olduğunca taze hasatlardan işlenir; aynı zamanda amacımız yağları şişelenmiş halde siz değerli müşterilerimize mümkün olduğunca hızlı ve taze bir şekilde ulaştırmaktır. Soğuk pres yağlar, “endüstriyel ürünler” olmadığından dolayı raf ömrü olarak uzun yıllar saklanamaz. Semavita yağları, tadı en iyi ve taze gıda ürünleridir. Bu sebepten ötürü bütün yağların üretimi, küçük gruplar halinde hızlı bir şekilde dolumu “doğal lezzeti” ile gerçekleşir ve sunuma hazır olur. “Tutkunun keyfe dönüştüğü an…”

 7. NATURAL GIDA LTD.STI

  Türkiye

  Natural Gida Ürünleri Ticaret Turizm İnsaat İthalat İhracat Ltd.Sti sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Kurulduğu günden itibaren Organic ve Natural Gida ihracatı yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Natural Organic Bal, Polen, Propolis, Zeytinyağı, Kantron yağı, Sığla yağı, Defne, Kekik, Zeytin ceşitleri doğadan 1.elden ülkemizin Köylü ve Ciftçisinden gida mühendislerimizin kontrolünde ihracatını yapmaktadır.Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Natural Organik gida sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.Natural ve Organik gida ürünlerinin ihracatında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Natural gida ltd.sti, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 8. TEZCAN

  Türkiye

  Tezcan gülyağı ve uçucu ve bitkisel yağlar , Isparta Keciborlu Kuyucak köyü kurulmuş bir dış ticaret firmasıdır. Bünyesinde bulunan 2000m2 kapalı alanlı soğuk sıkım ile 1300 m2 kapalı alanlı uçucu yağ fabrikalarında üretilmiş olan, yüksek kalitede 100% saf &doğal bitkisel yağları, dünyanın çeşitli ülkelerine sunmaktadır. Soğuk sıkım fabrikamız aylık 30 ton kapasitede olup, özellikle yerel ürünler olacak şekilde müşterilerimizin siparişine göre değişkenlik gösteren bir çok tohum ve çekirdeği işlemektedir. Uçucu yağlar üzerine faaliyet gösteren fabrikamızda ise özellikle ülkemizin önemli değerlerinden olan gül, kekik, defne yapraği, ardıç, mersin yaprağı, adaçayı gibi endemik bitkiler başta olmak üzere, bir çok uçucu yağ işlenmekte olup, aylık 10 ton kapasiteye ulaşabilmektedir. Bizler, sizlere en iyi ürünü sunabilmek için, hammadde tedariğinde son derece hassas davranmaktayız. Sadece yerel bitki, tohum ve çekirdekleri kullanmaktayız.

 1. NIL QUEEN ZEYTINCILIK LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Zeytinlerimiz polifenol miktarının en yüksek olduğu dönemde, Güney Marmara zeytinlerinden hasat edilmekte ve soğuk sıkım yöntemi kullanılarak filtresiz olarak satışa sunulmaktadır. Erken hasat naturel sızma zeytinyağı nefaseti yüksek olup; taze meyvemsi, çağla badem ve yeşil elma aromaya sahiptir. Nil Queen Zeytinyağları’nı denediğinizde toprağın ve doğanın kokusunu damağınızda hissedeceksiniz.

 2. BOZLU GIDA TARIM ÜRUNLERI SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız 2006 yılında kurulmuş olup zeytinyağı sektöründe şişeleme ambalajlama ve paketleme tesisi olarak faliyet göstermektedir. Natürel sızma zeytinyağı Riviera zeytinyağı Pirina yağı gibi naturel ve rafine zeytinyağı çeşitleriyle birçok ambalajda siz müşterilerimiz içiz hizmet vermektedir.

 3. YEŞILYURT KOZMATIK

  Türkiye

  Odun ateşinde bakır kazanlarımızda geleneksel yöntemlerle gül yağı, gül yağlı gül suyu ve diğer tıbbı ve aromatik bitkilerin uçucu yağlarını ve Hidrosollerini elde ediyoruz. Amacımızın müşterilerimize en kaliteli oranlar da ürün teğmini sağlamak

 4. ERDOGRUL ROSE ESSENCE

  Türkiye

  Erdoğrul rose essence olarak sektörün en i̇yi̇si̇ olmayi hedefledi̇k fabri̇kamizda buhar di̇sti̇lasyonundan faydalanarak önceli̇kle gül lavanta nane keki̇k yağlari ve sulari olmak üzere tüm arometi̇k bi̇tki̇leri̇ ti̇ti̇zli̇k i̇le i̇şleyi̇p %100 doğal olmak üzere hazirlayip hi̇zmeti̇ni̇ze sunuyoruz bu bi̇tki̇sel yağalar parfüm kozmeti̇k sağlik ve bi̇r çok farkli alanda kullanilabi̇li̇rsi̇ni̇z detayli bi̇lgi̇ ve taki̇p hi̇zmeti̇mi̇z mevcuttur ürünleri̇mi̇zde kesi̇nli̇kle ki̇myasal ve katki maddesi̇ yoktur.

 5. CENGIZ BITKISEL ÜRÜNLER

  Türkiye

  kekik yagi, defne yagi, limon kabuk yaği, kabak cekirdeği yagi, narcekirdegi yagi, vişne cekirdegi yagi, kantaron yagi, kayisi cekirdeği yagi, krem bazi, ardic yagi, gibi hem ucuu hemde sabit yagları tedarikciliğini yapmaktayiz

 6. HSB TURKEY

  Türkiye

 7. HUDA KARTAL DK GROUP

  Türkiye

 8. PHARMATERM ILAÇ SANAYI LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Pharmaterm İlaç Sanayi, Dünyanın en kaliteli hammaddelerini işleyerek GMP standartlarında Sabit-Uçucu Yağ Katı Yağ ve Hidrosoller üreten Türkiye'nin kurumsal firmasıdır.

 9. NORTH STAR HOLDING LTD

  Birleşik Krallık

  angel insaat truzim ithalat ihracat dis tic. ltd.sti yerli urunler insaat malzemeleri zeytin yagi insaat malzemeleri villa otel komplex satislari is makinalari pazarlama

 10. EFES FOREIGN TRADE

  Türkiye

  Türkiye çapındaki üretici kobilere ihracat danışmanlığı yapmak.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz