• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ham ve özel dökme demirler

Sonuçlar

Ham ve özel dökme demirler - Ithalat/Ihracat

 1. GIESSEREI WURZEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dökümhanemiz, 1879 yılında kurulan makine fabrikası Schütz & Hertel'e veya kısaca Mafa Wurzen'e kadar uzanan uzun bir geleneğe sahiptir. Bunu 74 yıl sonra VEB Maschinenfabrik und Eisengießerei Wurzen şirketi izlemiştir. Bu şirket 1991 yılında Esterer AG'nin mülkiyetine geçmiş olup, o zamandan beri "Esterer Gießerei Werk Wurzen GmbH" adı altında faaliyet göstermektedir. Altötting'deki kardeş şirketi Esterer Gießerei GmbH ile birlikte Wurzener dökümhanesi 2008 yılında Holding Topol GmbH şirketi tarafından satın alınmıştır. Altötting'deki Esterer Gießerei ile birlikte şirketimiz bugün Avrupa'nın önde gelen sistem tedarikçilerinden biridir. Temel yetkinliklerimiz, geometrik olarak karmaşık ve çekirdek yoğun ürünlerin üretiminde yatmaktadır. Ancak çift cidarlı döküm parçalar, düşük et kalınlıklarına sahip olanlar ve dört tona kadar ağırlığa sahip büyük parçalar da güçlü yönlerimiz arasındadır. Müşterilerimize, zorlu bileşenlerde bile mümkün olan en yüksek proses güvenilirliğini garanti etmekteyiz.

 2. RT KAUCUK POLIÜRETAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI (RT GROUP)

  Türkiye

  Verified by europages badge

  RT Group; tekstil, demir-çelik, kağıt, mdf, medikal, plastik, havacılık, petrol/sondaj sektörlerine yönelik teknik malzemeler, silikon, kauçuk ve poliüretan parçalar ile farklı sektörlere yönelik makinelerin üreticisidir. 2021 yılı itibari ile Türkiye'de Adana Organize Sanayi Bölgesi'nde 6.400m² arsa üzerindeki (2.400m² kapalı alan) yeni yerinde, bünyesindeki CMM test cihazı ile hassas CNC işleme, metal şekillendirme, kauçuk kaplama, poliüretan kaplama ve taşlama alanlarında kullanılmak üzere kum karıştırma mikserleri imalatı yapmaktadır.

 3. SÜTHER & SCHÖN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Süther & Schön GmbH temel olarak aşağıdaki alanlarda faaliyet gösterir: Sevk sistemleri için, özellikle asansörler için halatlı sabitleme sistemleri, ayrıca her türden raylı sabitlemeler, her kalitede döküm parçalar, özellikle makine üretimi ve raylı araçları için çelik sıkıştırma plakaları. Ürün yelpazemiz arasında şunlar vardır; Sevk sistemleri için halatlı sabitleme sistemleri, asansörler, raylı sabitlemeler, açık hatlı üretim için açık kama soketleri, alternatif taşıma sistemleri için sabitlemeler, yaylı tamponlar için diskler vb. birçok ürün.

 4. KOLBUS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOLBUS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rahden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GIESSEREI HEUNISCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GIESSEREI HEUNISCH GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Windsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PINTER GUSS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PINTER GUSS GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Deggendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EK-VERTRIEBSGESELLSCHAFT E. KILINC

  Almanya

  Verified by europages badge

  EK-VERTRIEBSGESELLSCHAFT E. KILINC, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NET-COMPONENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NET-COMPONENTS GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wustermark, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. QUINÄRTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  QUINÄRTECH GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Holzgerlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GONTERMANN-PEIPERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GONTERMANN-PEIPERS GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. JÜRGENS GIESSEREI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JÜRGENS GIESSEREI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Emsdetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FUNSAN FUNDICIONES SAN ANTONIO DE URKIOLA

  İspanya

  Verified by europages badge

  FUNSAN FUNDICIONES SAN ANTONIO DE URKIOLA, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gri dökme demir, düktil dökme demir, otomobil için parça satışı, lamel gri demir, damgalı döküm, çelik döküm, yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Durango-Vizcaya, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. VAUTID AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  VAUTID AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marchtrenk, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. EMG CASTING AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EMG CASTING AG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waldkraiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHMIEDEBERGER GIESSEREI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMIEDEBERGER GIESSEREI GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dippoldiswalde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEORG FUNK EISENGIESSEREI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEORG FUNK EISENGIESSEREI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aalen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Tauberbischofsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CONTIFONTE

  Fransa

  CONTIFONTE dökümcülük, kalıp döküm parçalar, kontinü sistem döküm çubuk veya profiller parçalar üretip pazarlamaktadır; sferoidal, lameler ve vermiküler grafitli döküm. ISO9001 V2008 sertifikası. CONTIFONTE, ilk Fransız kontinü sistem döküm üreticisidir. Tarım araçları üreticisi KUHN SA grubunun şubesi Saverne (ALSACE) bölgesine konumlanmıştır. Tesislerimizin modernliği ve yüksek teknolojiye sahip olması sayesinde konuyla ilgili tüm sektörlere yönelik olarak küçük, orta ve yüksek miktarlarda üretim yapabilme esnekliğine ve etkinliğine sahibiz. CONTIFONTE yüksek teknolojik özellikli karmaşık döküm işlemleri isteyen parça üretiminde uzmanlaşmıştır. CONTIFONTE tarafından üretilen parçaların çoğu müşterinin talebine göre işlenir. CONTIFONTE döküm parçalarınızı alır ve çizer. CONTIFONTE parçalarınız yapılmadan önce canlandırır ve onaylar. Teknisyenlerimiz her an size destek vermek için hizmetinizdedir.

 7. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Almanya

  Kendimizi müşterimizin sistem ortağı olarak kabul ediyor ve müşterimizi montaja hazır yapı gruplarının inşasından teslimatına kadar tüm aşamalarda destekliyoruz. Sürekli etkili süreçleri araştırıyor ve ideal, kaliteli üretim sonucu için duruma özel döküm parça üretimi sağlıyoruz. Önleyici yöntemler sayesinde hatalar önceden giderilir. Sahip olduğumuz bu yetkinlikler ile ısıtma tekniği, ray tekniği, tarım makineleri, dişli ve motor yapımı, soğutma tekniği, gemi yapımı, pompa ve armatür yapısı sektörlerindeki şirketler için güvenilir bir ortak konumundayız. Çalışanlarımızın değerinin farkındayız. Çünkü eğitim almış, deneyimli ve hevesli çalışanlar başarımızın temelini oluşturur. Bu nedenle birbirimizle sık sık ve güven duyarak iletişim kuruyor, çalışanlarımıza uygun eğitimler aracılığıyla kişisel ve teknik gelişim olanakları sunuyoruz. Yıllardır eğitim bakımından sektördeki en iyi işletmeler arasındayız ve StudiumPlus programları ile genç kişileri destekliyoruz.

 8. EISENGIESSEREI BAUMGARTE GMBH

  Almanya

  Demir dökümhanesi Baumgarte GmbH'nın merkezi Bielefeld'dedir ve şirket 80 yıldan uzun süredir önde gelen Alman demir dökümhaneleri arasındadır. 220 çalışanı ve yılda yaklaşık 30.000 ton dökme demir üretimiyle şirket global pazarda yer almaktadır. Eritme son derece modern orta frekanslı elektrik fırınlarında ve bu sayede büyük ölçüde yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen elektrikle gerçekleştirilir. Şirketimiz, üç adet son derece modern kalıp hattı ile en farklı alanlar için döküm parçalar üretir. örn. pompa gövdeleri, çamaşır makinesi parçaları, otobüs ve tramvay mafsalları, tekstil makine parçaları, kapı hidrolikleri ve ahşap işleme makineleri için parçalar. Müşterilerin ihtiyaçları şirket içinde yapılan işleme ve boya ile karşılanmaktadır. Böylece, müşterilerimizle yaptığımız işbirliği sonucunda yüksek hassasiyet ve işlevselliğe sahip döküm parçalar ortaya çıkmaktadır.

 1. HIMATEK GMBH

  Almanya

  HiMaTEK GmbH şirketi, dökme demir, çelik, yüksek nitelikli çelik, alüminyum, pirinç, bronz ve süper alaşımlar gibi çeşitli malzemelerden yapılmış döküm parçalar, dövme parçalar ve boru sistemi standart parçalarının yetkin bir tedarikçisidir. Çinli bir dökümhane olarak 2000 yılından bu yana, mesleki deneyimimize dayanarak, çizimlere ve müşteri taleplerine dayalı olarak Avrupa, Avustralya ve ABD'deki müşterilerimize çeşitli ürünler sunmaktayız. Hangi malzemenin hangi işleme, hangi fabrikaya ve hangi hizmete uygun olduğunu tam olarak biliriz. Uygulama alanları, makine, kimya, otomotiv, tıp, gıda, kimya, elektronik, elektrik, gemi yapımı, inşaat, havacılık ve uzay sanayilerinin yanı sıra boru hattı inşaatlarıdır. ISO 9001: 2008 sertifikası bize ölçülebilir kalite getirmektedir. Müşterilerimizle kişisel iletişim, siparişlerin işlenmesinde Malzemelerin satın alınmasından ilk numunelere, küçük ve büyük serilere ve lojistiğe kadar her şeyi ve hızlı, sorunsuz yürütmemizi ve profesyonel bir hizmet sunmamızı sağlayarak, önemli bir rol oynamaktadır.

 2. EKSTRA TEKNIK MÜH

  Türkiye

  Metal / plastik kalıp imalatı ve üretim teknolojileri alanında istenilen döküm yöntemlerini kullanarak yurtiçi / ihracat yapan firmalarımızla iş birliği yaparak projelerini sorunsuz tamamlamalarında çözüm ortaklıkları geliştirip sunmaktadır. Firmamız Metal pik-sifero-zamak-aliminyum döküm yöntemleri Plastik kalıp imalatı ve enjeksiyon hizmetleri

 3. VITAL METALURJI SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Vital Metalurji Turkiyedeki Medikal malzeme ureticilerinin hammadde tedarikini saglamaktadir

 4. DÜKER GMBH

  Almanya

  DÜKER GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Laufach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KONSTRUKTIONSBÜRO BUSEK INH. (DIPL.-ING.) MARTIN RAIS

  Almanya

  KONSTRUKTIONSBÜRO BUSEK INH. (DIPL.-ING.) MARTIN RAIS, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHLOTE GRUPPE

  Almanya

  SCHLOTE GRUPPE, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Harsum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ROBERT BOSCH LOLLAR GUSS GMBH

  Almanya

  ROBERT BOSCH LOLLAR GUSS GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lollar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KNOEPFEL AG

  İsviçre

  KNOEPFEL AG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Walzenhausen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. GLOCKEN- UND KUNSTGIESSEREI RINCKER GMBH & CO. KG

  Almanya

  GLOCKEN- UND KUNSTGIESSEREI RINCKER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sinn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BFG FEINGUSS HESSEN GMBH

  Almanya

  BFG FEINGUSS HESSEN GMBH, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hirzenhain, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz