• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hammadde ve enerji ithalat-ihracatı

Sonuçlar

Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı - Ithalat/Ihracat

 1. GEORG H. LUH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Grafit ve mika alanındaki uzmanlıklarına rağmen Walluf'taki LUH firmasının ekibi için Dünya siyah-beyaz değildir. Kalbimiz mineral ham maddeler ve çeşitli kullanım alanları için çarpar: Halojensiz alevden koruma, iletkenlik, yağlama maddeleri, antistatik ve ses yalıtımı. Avantaj: Tümü tek bir kaynaktan gelir. Biz; danışmanlık sunar, çözümler bulur, birlikte fikirler üretir, doğru iletişimleri kurar, gerekli ham maddeleri tedarik eder ve bunları Alman standartlarına göre test ederiz. Müşterilerle, tedarikçilerle veya iş ortaklarıyla aynı seviyede iş birliği yapmak bizim için önemlidir. Güvenilir bir partner olarak müşterilerimize danışmanlık ve destek sunuyoruz. Kapsamlı bilgi birikimi ve geniş yan hizmet seçeneklerimizle aynı zamanda olağan dışı projeleri hızlı ve esneklik içinde ele alabiliyoruz. Her türlü duruma özel bir çözüm geliştirebiliriz: yenilikçi ve özgün.

 2. KREA-COGITO

  Fransa

  Verified by europages badge

  Biz ithalat-ihracat, ticaret ve uluslararası iş fırsatları konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Uzmanlık alanlarımız arasında hammaddeler, yüksek teknoloji, savunma ve güvenlik, çevresel araştırma ve geliştirme ve havaalanı sektörü yer almaktadır. KREA-COGITO © şirketinin özü, hammadde, yüksek teknoloji, savunma, çevresel araştırma ve geliştirme ve havaalanları alanlarında faaliyet gösteren satıcıları ve alıcıları bir araya getirme ve memnun etme arzumuzdan kaynaklanmaktadır. Asıl amacımız, özellikle Asya'dan yüksek teknoloji ithalat-ihracatı konusunda uzmanlaşmış şirketlerin ticari gelişimini desteklemekti. Tecrübe ve kültürlerarası değişimler sayesinde, ticari devredeki çeşitli oyuncuların güvenini garanti altına alma ihtiyacı belirgin hale geldi. Yaklaşımımızı karşılıklı güven, şeffaf iletişim ve karşılıklı saygıya dayandırarak müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve ortaklarımızla kalıcı ticari ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Amacımız, müşterilerimizin özel gereksinimlerine göre uyarlanmış ürün ve hizmetler sunarak onların özel ihtiyaçlarını belirleme ve bunlara yanıt verme becerimizle tanınmaktır.

 3. SIBSTAR GROUP

  Kırgızistan

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group, 2019 yılından bu yana termal kömür tedarikinde güvenilir ortağınızdır. "D", DPK, DOMSSH, LOW VOL PCI, TOMSSH, "G" ve "T" sınıfı taş kömürünün ana tedarikçisiyiz. Ev ihtiyaçları için yakıt olarak yaygın olarak kullanılmasının yanında, dökümhanelerin çalışması için gereklidir ve termik santraller tarafından elektrik üretimi için kullanılır. En iyi hizmeti ve en uygun çözümleri sunarak müşterilerimiz ve ortaklarımızla uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler için çalışıyoruz. Güvenilir ortaklıklarımız ve geniş lojistik ağımız sayesinde, ürünlerimizin dünyanın her yerine zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini garanti ediyoruz. Enerji sevkiyatları en büyük üretim devlerine yapılmaktadır. En önemli iş ortaklarımız Çin, Hindistan ve Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşlarıdır. Tedarik edilen ürünlerin yapısının yanı sıra işbirliği coğrafyasını da genişletiyoruz. Amacımız, üretim süreçlerinizi devam ettirmek için istikrarlı tedarik sağlamaktır. Petrol ürünleri tedarikini geliştirme sürecindeyiz.

 4. SABAN REKLAM A.Ş.

  Türkiye

  We are a design & manufacturing company mainly supporting multinational companies & brands.Our ideal location in Istanbul makes us perfect solution provider for Europe, East Europe and Middle East and North Africa.After having the feedbacks and approval of the prototypes, the work begins with project management and manufacturing to meet time constraints of our promise.We initiate our production process by using a wide range of materials including plastic, wood, metal, cardboard. The results are the perfect visual display solutions for your brands.PRODUCTION•Metal Fabrication•Sheet metal fabrication•Die casting•CNC tube & wire bending•CNC sheet bending•TIG & MIG welding•Spot welding•Robot welding•Laser cutting•Powder Coating•Plastic Fabrication•Injection moulding•Vacuum forming•Silk Screen printing•Digital & Flat Bed Printing•Litho Printing•Wood & Timber•Corrugate & Cardboard•Production Management•Quality Contro

 5. ESENKIM INŞ. SAN. TIC. LTD.

  Türkiye

  Esenkim, farklı sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Selüloz, amonyum klorür, sodyum bikarbonat, buğday glüteni, tavuk unu gibi hammaddelerin yanı sıra daha pek çok ürünü müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli ürünleri, uzman kadrosu ve dünya çapındaki üreticilerle sağlam iş ortaklıkları sayesinde Esenkim, müşteri beklentilerini karşılamaya devam etmektedir. Firma, müşteri odaklı yaklaşımıyla öne çıkmaktadır ve müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunar. Esenkim, sektörde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan güvenilir bir firma olarak tanınmaktadır. Firma, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak için çalışır ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için her zaman en iyi hizmeti sunar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ODES KUKURT

  Türkiye

  We are a trust-oriented company that trades and processes refined (Granular) sulfur micronization (20µ, 45µ, 90µ and above). With our machine park capable of manufacturing and packaging at world standards; We direct our activities in both domestic and international markets with our product quality and delivery principle when promised. Sharing our internationally accredited laboratory analysis and products with our buyers on our website and not sacrificing our product quality in any way is the biggest indicator of our reliability in market conditions.

 2. DOSTKAR MINING

  Türkiye

  Dostkar, Afyonkarahisar'daki madenlerinden yüksek kaliteli opal ve diatomit mineralleri çıkarıp işler. Minerallerimiz tarım, yalıtım ve filtrasyon gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Nadir ve benzersiz opal taşlarımız yüksek kaliteli işleme teknikleriyle işlenerek güzel mücevher ve dekoratif malzemeler oluşturulur. Dostkar, müşterilerine en yüksek kaliteli ürünleri sağlamaya ve ürünlerini sürekli olarak geliştirmeye odaklanmıştır.

 3. ECOSAVE ÇEVRE VE ENERJI A.Ş.

  Türkiye

  Ecosave firması olarak aylık 60 ton kapasiteli dikey reaktörde boya, masterbatch, compount, plastik, kauçuk, konveyör bant ve taban sektörü için karbon siyahı üretilmektedir. Ayrıca çelik tel, pirolitik yağda üretmekteyiz. * Boya sektörü için : 5-10 mikron aralığında çok iyi dispersiyon özelliği olan PİGMENT KARBON SİYAHI, su bazlı boyalar haricinde Bitumen, Sentetik, Solvent, Marine, Akrilik, Epoksi , sanayii boyalarında ve astarlarda renk yönü PRINTEX U muadili olan bir üründür.Ayrıca ürünümüz çok iyi kapatma özelliğine sahiptir. *Masterbatch Sektörü için : Her türlüTPE, TPUve PE ile her oranda karışabilen yağsız bir pigmenttir. *Plastikve Compount Sektörü için : Her türlü komponentle her oranda karışabilen yağsız bir pigment karbon siyahı ürünüdür. * Kauçuk Sektörü ve Konveyör bant için : N220 ve N330 muadili bir karbon siyahıdır.N550 FEF yerine kullanılamaz. * Taban Sektörü için : Bu sektör için N220 muadili karbon siyahımız kullanılmaktadır. Firmamız ürettiği ürünlerle karbon salınımını azalttığı için dünyamızın ekolojik dengesini korumaktadır. Ayrıca ÇEVKO üyesidir. Markamız Colt Black 'tir. Üretim gamımızda 20 çeşit pigment karbon siyahı mevcuttur.Karbonumuzun özelliği sektörde kullanım alanına göre değişmektedir.ECOSAVE kurumsal bir şirket olup Çevre izin belgesi mevcuttur.Ürünlerimizin tümünün MSDS ve TDS BELGELERİ VARDIR. Daha fazla bilgi için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz.

 4. ARTWORK TRADE CO. FOR SOURCING

  Çin

  Artwork Sourcing, Çin’de sizin adınıza ürün araştırması, alımı, takibi ve kalite kontrolleri hizmetlerini veren aracılık firmasıdır. Guangzhou ve Yiwu şehirlerinde profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Farklı sektörlerde 13 yıldır kesintisiz hizmet veriyoruz. KURUMSAL DEĞERLERİMİZ İtibar ve Güven Ürün tedarik sürecini profesyonel olarak yöneterek bize olan güveninizi koruyoruz. Şeffafiyet Müşterilerimizle, çalışanlarımızla şeffaf ilişkiler kuruyoruz. Değer Katan Hizmet Anlayışımız Uzman personelimizle; sonuç odaklı, kaliteli, hızlı çözümler üretiyoruz. İstikrar Karar ve eylemlerimizde, uzun vadeli bakış açımızla sürdürülebilirliği, kurumsal hizmeti ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. MİSYON ve VİZYONUMUZ Kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Ürün tedarik sürecinde sizlerle sürekli irtibat halinde kalarak gelişmeler hakkında sizleri düzenli bilgilendiriyoruz. Siparişlerinizin üretim ve tedarik sürecinin tamamının takip ve denetimini gerçekleştiriyoruz. Kalite kontrolleri sırasında tespit edilen hatalı ürünleri geri iade ediyoruz. Sevkiyatını engelliyoruz. Sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar tüm süreci sizin adınıza yöneterek zaman ve kaynak kaybınızı önlüyoruz. Teslimat sonrası olası ortaya çıkabilecek öngörülemeyen sorunların çözümünü sağlıyoruz. Sizlerin iş ve işlemlerini adınıza takip için buradayız. Dilerseniz uluslararası sertifika uygunluk denetimlerini yapıyoruz.

 5. CINDENITHALURUN.CO.LTD.

  Türkiye

  Uluslar arası ticaretin her geçen gün biraz daha gelişmesiyle, ülkelerin dünya pazarında yer edinme çabası arttı. Fakat Çin, dünya pazarında şimdiden çok önemli bir yere sahip ve uzun yıllar bunu koruyacak gibi görünüyor. Bunun en önemli kanıtı ise günlük yaşantımızda kullandığımız ürünlerin hatırı sayılır bir kısmının üzerinde "Made in China"damgası görmemizdir. Günümüz Dünya ithalat ihracat şirketleri çinden mal almak istemekte ve bunun için girişimlerde bulunmakta fakat iletişimde yaşanan aksaklıklar, istenilen ürünün siparişi ardından niteliği gibi konularda, ürünün elinize vardığında istenmeyen sorunlarla yaşılaşmamak için biz, sizlerin Çin'de ki iş yükünüzü azalmakta görev almaktayız. Siz müşterilerimiz Çin'de bu gibi sorunlarla karşı karşıya gelmemesi için size çin'de ki tecrübelerimiz ve deneyimli elemanlarımızla her türlü hizmeti sağlayacağız.

 1. ALTMAR GROUP

  Türkiye

  ALTMAR Group, being founded in 2014, has been established by enterprenurship of professionals with high expertise and know-how in their own fields.Having its power driven from a 30 year expertise and know how of in house dedicated professionals aiming to make ALTMAR an international trade mark, ALTMAR Group has ongoing serious investments on various branches such as food, logistics, shipping, shipbuilding, heavy industry solutions and professional services in the idedntity of legal, technical, finance and management advisors. ALTMAR GmBh has been recently establihed in Graz, Austria, enabling the group to reach the high visions on International Trade.HAKKIMIZDAALTMAR Grup kendi alanlarında yüksek deneyim ve know-how sahibi üst düzey profesyonel geçmişe sahip girişimciler tarafından 2014 yılında kurulmuştur.Gücünü 30 yıllık tecrübeye sahip ve girişimlerini bir dünya markası haline getirmeyi ilke edinmiş profesyonel yönetim kadrosundan alan ALTMAR Grup , gıda, lojistik, denizcilik, gemi

 2. LEORITZ

  Türkiye

  Hikayemiz LeoRitz hammadde tedariğinde ; yurt içi yurt dışında uzun yıllar sektörde çalışmış deneyimli ekibiyle birlikte ithalat ve ihracat alanında müşterinin talebine göre boya, yapıştırıcı, mürekkep, yağ , ambalaj, deterjan, doymuş ve doymamış polyester, reçine, inşaat, kauçuk, sünger, poliüretan, plastifiyan, beyaz eşya, mutfak ev gereçleri, boru ve bir çok endüstriyel alanda sadece kar amacı gütmeyen ayrıca ülke ekonomisine katma değer sağlayan bir ilke edinerek bu yola çıkmıştır. Misyon Leoritz kaliteli ürün, hızlı tedarik ve rekabetçi fiyat anlayışıyla siz değerli müşterilerinin her zaman yanında olmayı prensip edinmiştir. Tedarik vermeyi fayda sağlamak olarak gören şirketimizin en büyük hassasiyeti siz değerli müşterilerine her zaman faydalı olabilmektir. Vizyon Her zaman ön planda tuttuğu insani ve milli değerlerimiz için hizmet vermeyi amaçlayan LeoRitz, petrokimyasal hammadde alanında ülkemizi üst seviyelere taşımayı kendine vizyon edinmiş bir firmadır

 1. BARI PARTNERS

  Türkiye

  Bari&Partners; The company is broadly divided into two key activities, Trading and Services. Our Trading includes finished goods and commodity goods. Mostly Railway and Construction materials, Pipes, Fastenings, Irrigation systems, Petro and Gas Chemicals, Copper, Zinc, Aluminium, Steels, as Services, Bari Partners provides a large spectrum of consulting services, including engineering solutions for welding of Rails. in Addition we provide transportation services under BP Logistics

 2. SUER GLOBAL IMPORT EXPORT

  Türkiye

  Firmamız hayvancılık, gıda, tarım, inşaat ve mobilya sektörlerinde faaliyet göstermekte olup bunun dışında Irak , İran ve Azerbaycan ülkelerine ithalat ve ihracat yapmaktadır.

 3. IPEK ENERGY INDUSTRY AND TRADE INC.CO.

  Türkiye

  Alım, Satım, İthalat, İhracaat olmak üzere Dogal hayatın korunması ve gelisen teknolojiye uyum saglamak icin tedarikcilik yapıyoruz.

 4. C&C GLOBAL BUSINESS SOLUTIONS DI FRANCO CASTAGNINO

  İtalya

  C&C GLOBAL BUSINESS SOLUTIONS DI FRANCO CASTAGNINO, yılında kurulan ve Ticaret borsaları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Petrol & Gaz alımı, yakıt kömür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sutri(vt), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CUBUKCUOGLU ENGINEERING

  Türkiye

  CUBUKCUOGLU ENGINEERING, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 35170, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. GRUPO ECOCORUM

  İspanya

  GRUPO ECOCORUM, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cortegada ( Ourense ), İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. BRINT TRADING

  Birleşik Krallık

  BRINT TRADING, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Ağaç sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İthalat/İhracat - acentalar, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İthalat/İhracat - acentalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pouso Redondo, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SEDEF GMBH

  Fransa

  SEDEF GMBH, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. odun tanecikleri, Ahşap taneciği kazanı, huş ağacından yakacak odun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MINERALIS LUCENTUM

  İspanya

  MINERALIS LUCENTUM, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal puzzolan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vicente Del Raspeig, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SOHICOMI IBERICA, S.L

  İspanya

  SOHICOMI IBERICA, S.L, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Alcalá De Henares, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SAMARIS S.R.O.

  Slovakya

  SAMARIS S.R.O., yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Dizel - yakıtlar, odun tanecikleri, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Karbon siyahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. FEDIVEL

  Polanya

  FEDIVEL, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. eko yakıtlar, ambalaj malzemeleri, evcil hayvan tuvaleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. HOFFMANN MINERAL GMBH

  Almanya

  HOFFMANN MINERAL GMBH, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PENTACARBON GMBH

  Almanya

  PENTACARBON GMBH, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KELEWELL TRADING GMBH

  Almanya

  KELEWELL TRADING GMBH, yılında kurulan ve Kimya - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyasal gübre, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Katkı maddesi, Metalurji ham maddeleri, Kimyasal gübre, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MBA TRADING LTG

  Birleşik Krallık

  MBA TRADING LTG, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. biyokütle sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. SAUNA WOOD

  Finlandiya

  SAUNA WOOD, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kerava, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 10. ANEROUSSIS ENERGY

  Yunanistan

  ANEROUSSIS ENERGY, yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Agrinio, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.004 Şirketler