• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hareketli merdivenler

Sonuçlar

Hareketli merdivenler - Ithalat/Ihracat

 1. 2LI SERVICE

  Fransa

  Verified by europages badge

  2013'ten bu yana, 2LI SERVICE şirketi, yalnızca Dom Tom Mauritius Madagaskar'daki bir bayi ağı aracılığıyla çalışan inşaat ve sanayi sektörlerindeki birçok şirketin temsilcisidir. Bu sektörde temsil ettiğimiz firmalar: - VRP Exclusif DUARIB (alüminyum ve çelik seyyar iskeleler, platformlar, sabit iskeleler, rampalar ve binaya özel seri), - E-Built Satış Temsilcisi (kalıp aksesuarları ve betonarme için özel ürünler), - Kalıp kontrplak/MDF/OSB ithalatçısı, - TELLURE RÔTA Satış Temsilcisi, - Tedarik hizmeti. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. BATISCAFF

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  Echo-Mat işletmesinin ana faaliyet konusu yapı iskeleleri ve yapı iskeleleri aksesuarları satışıdır. EchoMat sizlere profesyonel ve özel işlerinizde kullanabileceğiniz yapı iskelesi ürünlerinden oluşan geniş bir seçenekler yelpazesi sunuyor. Çeşitli markalarda, hareketli veya sabit, galvaniz kaplı çelik veya alüminyum cephe yapı iskeleleri, ayrıca tüm aksesuarları. Ürünlerimizle ilgili her türlü sorularınız için, lütfen bizi arayınız. Teslimatlarımızın kalitesi ve çabukluğu en önemli kozlarımızdır.

 3. LAYHER SAS

  Fransa

  Layher, iskele konusunda dünyaca ünlü bir Alman firmasıdır ve çelik ve alüminyum iskeleler tasarlar, satar ve kiralar. Layher France, tüm ülkede yer alan bina, sanayi, havacılık ve etkinlik alanlarında tüm ihtiyaçları karşılayabilecek 10 acenteye sahiptir... Satışa hazır malzeme stoğumuz 4000 tondur ve kiralama parkımız yürürlükteki yönetmeliğe uygun olarak 40000 tondan oluşmaktadır. Uzmanlardan oluşan entegre araştırma büromuza göre, mühendislik hizmetimiz en basitinden en karmaşığına projeleriniz için teknik bir destek sağlar. Layher, burada yetkili iskele işlerine bağlı faaliyetler ile ilgili formasyon verebilecek, İskele ile ilgili Fransız sendikalarına ve önleme kurumları tarafından tanınan Layher Formation diye bir bayi de geliştirmiştir. Layher Grubu, tüm taleplerinizi karşılayacak 36 nokta ile 5 kıtada faaliyet gösterir.

 4. MERDIVEN DÜKKANI

  Türkiye

 5. PISCOPIELLO PONTEGGI SRL

  İtalya

  PISCOPIELLO PONTEGGI SRL, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sehpalar, mobil iskele kulesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, racale, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEVUYST ECHAFAUDAGES

  Belçika

  DEVUYST ECHAFAUDAGES, yılında kurulan ve Çelik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hareketli merdivenler, Hareketli merdivenler, inşaat iskelesi sökümü, yapı iskelesinin montajı ve sökülmesi, binalar için ısıtma sistemi montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Florennes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. STEIGER & LADERSPECIALIST

  Hollanda

  STEIGER & LADERSPECIALIST, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ureterp, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. FABBRICA TRABATTELLI

  İtalya

  FABBRICA TRABATTELLI, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Racale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ASC ITALIA MARKET

  İtalya

  ASC ITALIA MARKET, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. yapı iskeleti kiralama, iskeleler, seyyar köprü kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Almanya

  BLIZZARD GERÜSTSYSTEME, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hareketli merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Çelik (inşaat) iskeleleri, Hareketli merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Çelik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jettingen-Scheppach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CONNECTING EUROSCAFFOLD

  Hollanda

  CONNECTING EUROSCAFFOLD, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. binalar için iskeleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krommenie, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. ANDAMIOS ASC-SPAIN

  İspanya

  ANDAMIOS ASC-SPAIN, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. klasik iskeleler kiralanması ve satılması, yapı iskeleti kiralama, yapı iskeleti kiralama ve hazırlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castello D' Empuries, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. GVT - WEBER GMBH

  Almanya

  GVT - WEBER GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Boyacılık müteahhitleri, Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Boyacılık müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zschopau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PFENNINGER MALER

  İsviçre

  PFENNINGER MALER, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hallau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. EURO RUSZTOWANIA SP. Z O.O.

  Polanya

  EURO RUSZTOWANIA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hareketli merdivenler, mobil yapı iskeleleri, Hareketli merdivenler, yapı iskeleti kiralama, inşaat iskelesi sökümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. KIEFER HANDELS-GMBH

  Avusturya

  KIEFER HANDELS-GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler, Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kapfenberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. IBERANDAMIOS

  İspanya

  IBERANDAMIOS, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. mobil yapı iskeleleri, iskeleler, metalik iskele sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Luisiana, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. LAYHER

  Belçika

  LAYHER, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hareketli merdivenler, Hareketli merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kontich, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. YEKMERSAN ISKELE VE MERDIVEN SANAYI TICARET A.S

  Türkiye

  YEKMERSAN ISKELE VE MERDIVEN SANAYI TICARET A.S, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. katlanır merdiven sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. EURONOLEGGI PONTEGGI

  İtalya

  EURONOLEGGI PONTEGGI, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hareketli merdivenler, Çelik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Hareketli merdivenler, Çelik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Asma (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma (Rm), İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. Échafaudages stéphanois

  Fransa

  Échafaudages stéphanois, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir. Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. STABIL

  Belçika

  STABIL, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Meulebeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ALTREX

  Belçika

  ALTREX, yılında kurulan ve Metal merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hareketli merdivenler, Hareketli merdivenler, askılı iskeleler kiralanması ve satılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bornem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ALL-SYSTEMS

  Belçika

  ALL-SYSTEMS, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Montaj atölyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baasrode, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SC EDIL TRABATTELLI E PONTEGGI

  İtalya

  SC EDIL TRABATTELLI E PONTEGGI, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iskeleler, yapı iskelesi, merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Racale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FOX NITRA S.R.O.

  Slovakya

  FOX NITRA S.R.O., yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hareketli merdivenler, Uluslararası taşıma acentaları, Hareketli merdivenler, Uluslararası taşıma acentaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nitra , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 7. NANJING GUHUA METALWORK CO.,LTD

  Çin

  NANJING GUHUA METALWORK CO.,LTD, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nanjing, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. INSTANT UPRIGHT LTD.

  İrlanda

  INSTANT UPRIGHT LTD., yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel alüminyum yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 9. EKO-BAU, SPOL.S R.O.

  Slovakya

  EKO-BAU, SPOL.S R.O., yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Konteynerler, Konteyner taşıma sistemleri, Konteynerler, Konteyner taşıma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trstice , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 10. ASSA PROFI, SPOL. S.R.O.

  Slovakya

  ASSA PROFI, SPOL. S.R.O., yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İş makineleri, Paletli traktörler, İş makineleri, Paletli traktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava 23 , Slovakya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz