• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hareketli sürgülü storlu perde jaluzi

Sonuçlar

Hareketli sürgülü storlu perde jaluzi - Ithalat/Ihracat

 1. RS CONCEPT

  Polanya

  Verified by europages badge

  RS Export Service, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli özelleştirilmiş pencere çözümleri sunar. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, sunduğumuz istisnai ürünlerde açıkça görülmektedir: - Ahşap Pencereler ve Kapılar. - Ahşap-Alüminyum Pencere ve Kapılar. - uPVC Kapı ve Pencereler. - Alüminyum Pencere ve Kapılar. - Yangına Dayanıklı Alüminyum Kapılar. - Panjurlar. - Garaj Kapıları. - Cepheler, Giydirme Cepheler, Kış Bahçeleri. Hızlı teslimatı sağlamak için tedarik zincirimizi titizlikle organize ettik ve bu da belirli ürün grupları için siparişleri üç haftalık dikkate değer bir zaman çerçevesi içinde karşılamamızı sağladı. İhtiyaçlarınızı önceliklendiriyor ve sürecin her adımında beklentilerinizi aşmak için çalışıyoruz. RS Export Service olarak, değerli şirketinizle işbirliği yapma ve yüksek kaliteli ürünlerimizin projelerinizi sorunsuz bir şekilde nasıl tamamlayabileceğini keşfetme fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Birlikte, gerçekten istisnai alanlar yaratalım!

 2. WIN 2 TRADE

  Polanya

  Verified by europages badge

  WIN2TRADE 15 yılı aşkın bir süredir pencere ve kapı sistemleri tedarikçisidir. PVC, Ahşap ve alüminyum profillerden üretilen geniş bir pencere ve kapı yelpazesi sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre çift veya üç camlı pencereler sunabilir, böylece enerji tasarrufu yapmanızı sağlayabiliriz. Bugün Avrupa'nın büyük bir bölümünde faaliyet gösteriyoruz ve ürünlerimizi Fransa, Almanya, İngiltere veya İtalya'ya ihraç ediyoruz. Deneyimlerimiz sayesinde, yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla en kısa sürede teslim ediyoruz.

 3. BAUFENS

  Bosna Hersek

  Verified by europages badge

  BAUFENS, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. PVC pencereler, Pencereler, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, Doğramacılık ve marangozluk işleri, PVC pencereler, Pencereler, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, Doğramacılık ve marangozluk işleri, UPVC Profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brčko, Bosna Hersek 'de bulunmaktadır.

 4. MONSIEUR BLINDAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  MONSIEUR BLINDAGE, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Garaj kapıları, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, Garaj kapıları, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SANDRINI SERRANDE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SANDRINI SERRANDE SRL, yılında kurulan ve Garaj kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, seksiyonel kapılar, devrilir kapılar, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, çelik ve ahşap açılır kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piancogno, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SKYFENS

  Polanya

  Verified by europages badge

  SKYFENS, yılında kurulan ve Kapı ve mansard kapı pencereleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. PVC pencereler, Pencereler, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, çatı pencereleri, PVC pencereler, çatkı ve çerçeve montajı, Plastik pencere profilleri, Pencereler, PVC birleştirme parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lublin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. POSTĘP SP. Z O.O. WARMIŃSKA FABRYKA OKIEN

  Polanya

  Verified by europages badge

  POSTĘP SP. Z O.O. WARMIŃSKA FABRYKA OKIEN, yılında kurulan ve PVC pencereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, pvc, pvc kapılar, çatı kaplama işleri için pvc aksesuarlar, balkon, Kapı kilit sistemleri, PVC kayan pencere, rakor sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biskupiec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. NIEMETZ TORSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NIEMETZ TORSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Königsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ITW INDUSTRIETORE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ITW INDUSTRIETORE GMBH, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Donzdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LDR-ROLLTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LDR-ROLLTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arnstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WEINGOLD - TORE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEINGOLD - TORE GMBH, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Diekholzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRIEDRICH STIER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH STIER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SEUSTER KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEUSTER KG, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ERNST WOLF- WOLF SONNENSCHUTZTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ERNST WOLF- WOLF SONNENSCHUTZTECHNIK, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. STE STORE VOLET FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  STE STORE VOLET FRANCE, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Garaj kapıları, Metal perdeler, Garaj kapıları, Metal perdeler, güvenlik tesisat ve sistemleri, ölçü üzerine storlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarcelles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DEPANN PLUS

  Fransa

  Verified by europages badge

  DEPANN PLUS, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal perdeler, Metal perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. KASTNER GMBH & CO. KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KASTNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hörsching, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. HIT TORTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HIT TORTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pirna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HAHN SONNENSCHUTZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAHN SONNENSCHUTZ GMBH, yılında kurulan ve Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zimmern O.r., Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PELIKAN PERGOLA

  Türkiye

  Pelikan Pergola 2018 yılında İstanbul’da kuruldu. 1000 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen Pelikan Pergola; pergola sistemleri, bioklimatik pergolalar, hareketli pergolalar, tenteler, cam sistemleri, giyotin cam sistemleri, sürme doğrama sistemleri, rolling roof açılır tavan sistemi , fotoselli kapı sistemleri , bina alüminyum ve cam cephe sistemleri, bina içi cam sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. Ana ürün gruplarının yanı sıra cam kapılar, alternatif dikey sistemler, aydınlatma seçenekleri ve ısıtıcılar gibi farklı ürün ve aksesuarlar ile ana ürün grubunu destekler nitelikte çeşitli yeni nesil hareketli yapı sistemi tasarımları ve üretimleri de yapmaktadır. Pelikan Pergola yalnızca İstanbul içerisinde değil hem Türkiye’de hem de dünya çapında hizmet vermektedir. Oluşturulan uluslararası ağımız, profesyonel çalışma ekibimiz ve entelektüel sermayemiz ile birlikte dünya çapında hizmet verdiğimiz sektörümüzün lider firmalarındanız. Çalışmakta olduğumuz profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğru tespit ederek taleplere beklenilen yanıtı verebiliyoruz. Müşteri istekleri ve geri bildirimlerine verdiğimiz önem sayesinde kendimizi her geçen gün yenilemeye özen gösteriyoruz. Böylece her zaman verdiğimiz hizmetin en iyisini müşterilerimize sunuyoruz.

 1. AKTAŞPEN

  Türkiye

  Our company, which was established in 2005 to serve in the PVC industry, In 2019, it expanded its product and service range and continued its work in its showroom by incorporating all the services needed in the sector such as Aluminum Joinery, Folding and Sliding Glass, Railing, Aluminum Pergola, Garage Doors, Shutters, Mosquito Nets. IT MADE IT'S FIRST INTERNATIONAL SHIPMENT TO ENGLAND IN 2017. CURRENTLY, IT MAKES PRODUCTION WITH LAST SYSTEM MACHINES IN 680 M2 CLOSED AREA IN SHOWROOM AND BAYIR NEIGHBORHOOD IN MUĞLA HINGE.

 2. POLO PERGOLA

  Türkiye

  Şirketimiz kurulduğu günden bugüne artan yüksek kalite anlayışı, ürün tasarım, dizayn ve üretim teknolojisi ile her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma politikamız, yaratıcı yaklaşımlarımız ve alanında minimalist çizgilerle ürün dizayn eden profesyonel ekibimizle birlikte dünya piyasalarını takip etmekte ve hizmetimizi uluslararası standartlarda sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana ürettiği yüksek kaliteli ürünler sayesinde imza attığı başarılara yenilerini eklemek üzere daha büyük hedeflerle ilerlemektedir. Proje bazlı uygun fiyat anlayışımızla birlikte şirketimiz olarak pergola, raylı tente başta olmak üzere otomasyonlu bahçe ve teras kapatma sistemleri, gölgeleme sistemleri, giyotin cam, tente, rolling roof, bioklimatik, kış bahçesi, zip perde, bahçe ve cafe-restaurant şemsiyeleri üretmekte ve siz müşterilerimize sunmaktayız.

 3. SOFT HALI ÜRETIMI

  Türkiye

  Firmamız 2003 Yılında Kurulmuştur. Ve Dijital Baskı Kaymaz Taban Halı Üretimine Başlamıştır. Ürettiği Model Ve Desenlerle, Müşterilerinin Beğenisini Kazanan Halılar Üreten Firmamız Yıllar İçerisinde Bayi Sayısını 1600’e Çıkarmış Ve Türkiye’nin Dört Bir Yanına Ürettiği Halıların Pazarlamasını Yapmıştır. Kalite Ve Güven Prensibi İle Bayileri İle Aile Ortamı Üreten Firmamız Her zaman Müşteri Şikayetlerini Dikkate Almış Yıllar Ve Üretim Kalitesini Sürekli Yukarıya Çıkarmıştır. Zaman İçerisinde Aylık Üretim Miktarını 150.000 M2 Miktarına Çıkarmıştır.

 4. GC HOME COLLECTION TEKSTIL VE TIC. A.Ş.

  Türkiye

  NEDEN GC HOME COLLECTION? Düzce’nin önde gelen ev tekstil ve perde şirketi olarak bizleri tercih etmeniz için birçok sebep var. Müşterilerimizin ne istediğini en ince ayrıntısına kadar analiz ediyor ve talep edilen ürünleri en iyi şekilde onlara sunuyoruz. Yüzden fazla perde çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin evlerine renk katmak için elimizden gelenin ne iyisini yapıyoruz. Bizler için ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz en büyük gücümüzdür. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti en doğru ve en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Uzun yılların tecrübesi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile en kaliteli ürünleri sizler ile buluşturuyoruz. Şirket olarak ev, ofis gibi birçok yaşam alanına uygun perde modeli üreterek, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duymaktayız. Ev dekorasyonunun tamamlayıcı en önemli parçalarından biri olan perde modelleri, GC Home Collection sitemizde sizleri beklemektedir. KALİTE POLİTİKAMIZ Kalite politikamız, ev tekstili sektöründe aranan bir firma olmakla birlikte müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamaktır.

 5. DOGAN BIRLIK GRUP TEK. KON. TIC. SAN. LTD. STI

  Türkiye

  Doğan bi̇rli̇k grup 1955 yilindan i̇ti̇baren zebra stor perde, yastik- yorgan- battani̇ye- havlu takimlari-alez üreti̇mi̇ yapmaktadir. Fi̇rmamiz devlet malzeme ofi̇si̇ tedari̇k fi̇rmasidir. Çeşi̇tli̇ markalara üreti̇m yapan fi̇rmamiz uygun fi̇yat ve yüksek kali̇teyi̇ hedefleyerek ti̇cari̇ faali̇yetleri̇ni̇ sürdürmektedi̇r. Web si̇temi̇zdeki̇ referanslarimiz fi̇rmamizin kali̇tesi̇ni̇ ön plana çikarmaktadir.

 6. VENSTER - SINEKLIK VE PERDE SISTEMLERI

  Türkiye

 7. PERDEART KUMAŞ SAN.

  Türkiye

  Firmamız mekanik pede sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir.Üretim yaptığımız ürünlerin başında montaj gerektirmeyen plise perde sistemleri gelmektedir.Kullanıcıya montajsız olması dolayısıyla kullanım rahatlığı sağlamaktadır.Ayrıca son dönemlerde yüksek talep gören diğer bir ürün olan dikey perde sistemleri konusunda da faaliyet göstermekteyiz.Kullandığımız kumaşların ve diğer alt malzemelerin kalitesi sayesinde ürünlerimiz hatasız bir şekilde ve uzun ömürlü olarak üretilmektedir.Her geçen gün ürünlerinize kattığımız yenilikler ile pazarda yeniliklerin öncüsü olmaya devam edeceğiz.

 8. TEKNORAY ISTANBUL PLASTIK

  Türkiye

  Stor ve zebra perde malzemeleri, mini mekanizmalar, plastik profiller, alüminyum profiller, çiftli mekanizmalar, katlamalı mekanizmalar ve dikey perde malzemeleri üretimi yapan firmamız 13 yıldır yurt içinde ve yurt dışında seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.

 9. HITIT MEKANIK PERDE SISTEMLERI

  Türkiye

  Fali̇yet alanimiz mekanizmali perde üreti̇mi̇di̇r.Yaklaşik 1980 yillarin başinda perde sektöründe parekende satişi yaparak sektöre gi̇ri̇ş yapilmiştir.Daha sonra fon perde ve di̇ğer perde saçaklari üreti̇mi̇ i̇le ürün çeşi̇tli̇li̇ği̇mi̇zi̇ artirmakla bi̇rli̇kte devaminda mekanizmali perde üreti̇mi̇ne başladik.Bunlar kisaca store perde zebra perde, çi̇ftli̇ si̇stem perde, jaluzi perde, plise perde, di̇key perde ve kisaca mekanizmali perdeleri̇n üreti̇mi̇ni̇ yapmaktayiz.

 10. AKASYA TENTE BRANDA TEKSTIL

  Türkiye

  Şirketimizde otomatik Pergola tenteler, mafsallı tenteler, şeffaf fermuarlı brandalar ve otomatik giyotin cam sistemleri üretim ve montajlaması yapmaktayız. Ayrıca akrilik ve pamuklu kumaş üretim işlerini yapmaktayız.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz