• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hassas kalıplar

Sonuçlar

Hassas kalıplar - Ithalat/Ihracat

 1. S.C.S. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Metal alaşımların pres dökümleri ve plastik malemelerin enjeksiyonu için kalıp hazırlama ve üretme alanındaki 40 yıllık tecrübe, yüksek kalite standartları, rekabetçi teslimat süreleri ve fiyatları sayesinde S.C.S. Srl Avrupa pazarında teknolojik makinelerin tasarlanması ve kullanımı, en iyi kalitede çeliğin ve onaylanmış ısıl işlemlerin kullanılması konusunda bir referans noktası olmayı başarmıştır. Azami 55 ton'a kadar ağırlığa sahip her ebatta kalıpları üretir. ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahiptir.

 2. DAMEKS

  Polanya

  Verified by europages badge

  DAMEKS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, CNC freze, Dijital kumandalı torna, Metal işleri, plastik malzemelerin işlenmesi, Hassas kalıplar, enjeksiyon döküm, endüstriyel freze tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. COBI PRECISION SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  COBI PRECISION SRL, yılında kurulan ve Hassas kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kalıp imalatı, metal kesme, plastik malzeme için kalıp tasarımları, kalıplar, kalıp tasarımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorgonzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AMADOR VARAS SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  AMADOR VARAS SA, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, Hassas kalıplar, parça taşıma, alet yapımı, kalıplar, araç gereçler, kesim aletleri, yedek parçalar ve el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Badalona-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PHILPLAST LTD.

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PHILPLAST LTD., yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, ekstrüzyon üfleme kalıbı, Hassas kalıplar, üflemeli biçimlendirme makineleri, enjeksiyonla kalıplanmış ürünler, enjeksiyon döküm, plastik malzemelerle üflemeli üretim yapılması, plastik ürün birleştirme, Otomobil - bileşenler ve mekanik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yagodovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU

  Türkiye

  Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 1500m² kapalı alan üzerindeki Zamak Metal Enjeksiyon, imalat sektöründe hizmet veren WİNCO 20 yıllık engin tecrübe ve birikimi mükemmel organizasyon üretimde kullanılan ileri teknolojisinin sonucu olarak mamül ve sistem kalitesinde müstesna bir seviye ye ulaşmıştır. Kalıpta en son teknolojiyi üretimin her aşamasında en az ileri seviye de kullanan WİNCO makina parkında yer alan tezgahları ile kalıp üretim de hızı ve kaliteyi garantiliyor. WİNCO her türlü kalıbı yapıp baskı işleri elektrostatik toz boya, çinko kaplama galvaniz tesisleri ile üretime entegre olarak büyük ölçü de kolaylık sağlamaktır. Hammaddeden satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda kaliteyi güvence altıına alan bir sistemle çalışan WİNCO modern üretim felsefesinin geçerliliği paralelinde müşteri odaklı anlayışla çalışmakta üretimin her safasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. WİNCO 20 yıla sığdırdığı sayısız başarılar ve kendine ilke edindiği kaliteli üretim prensibinden ödün vermeyerek ülke sınırlarını aşan pazarlama ağıyla Türkiye'nin kalıp sektöründe gurur kaynağıdır. WİNCO tüm ham maddesini orjinal cinkodan kendi bünyesinde indiksiyon ocağında üretmektedir.

 2. OVEOMAK MAKINE SANAYI VE TICARET LTD

  Türkiye

  We invite you to a world where exceptional design and creativity converge. With our high-quality products, innovative solutions, and uninterrupted service, we elevate your business a step further. As pioneers in technology, we offer solutions ranging from mold and machine design to precision machining, optimizing industrial processes. Our experienced team brings your projects to life, using the latest simulation and assembly techniques to exceed customer expectations. Discover the potential that awaits you with Oveomak; let's bring your designs to life together. Oveomak specializes in innovative and customized approaches to mold and machine designs. Our experienced team of engineers works to exceed industry standards and meet customer needs. We closely follow technology trends and utilize the latest design tools to create high-quality and functional products. Our commitment is to deliver solutions that go beyond expectations, ensuring our clients' success. Sheet Metal Molds Plastic Injection Molds Cold Forging Dies Hot Forging Dies Customized Automation Machines Apparatus Fixtures Serial Production & Testing Machines

 3. FRANKE INDUSTRIE AG

  İsviçre

  Franke Industrie AG tarafından üretilen ürünlerin paleti başlangıçta tekstil sanayi için yapılan laboratuvar testlerinde kullanılan boyama makinelerinden, posta kutularına ve elektrik santrali bileşenlerine kadar uzanmaktaydı. Diğerlerinin yanında önemli bir kilometre taşı da 1960'lı yılların başında İsviçre Hava Kuvvetleri'nin Mirage filosu için muavin yakıcı (ATAR 09C) imalatı olmuştur. İlk kilometre taşlarının bazıları şunlardı: Goblin 3 jet motoru için yanma odası (BAE tarafından üretilen Vampire savaş uçaklarında) Snecma ATAR 09 C için muavin yakıcı sistemi (Dassault Mirage III savaş uçaklarında) Avon 203/207 avcı uçağı için egzoz borusu. Ürünler, sadece imalat alanında değil, aynı zamanda da metalürji ve süreç güvenilirliği konularında yüksek derecede teknik bilgi gerektirmektedir. Özellikle yüksek nikel ve kobalt bazlı malzemeler yeni kapılar açmış veya başka bir deyişle yeni müşteri segmentleri oluşturmuştur.

 4. SINTER - M JSC

  Bulgaristan

  Sinter-M JSC. şirketi, metal parça ve ürünlerin üretiminde sinterleme yönteminin çok çeşitli özelliklerini kapsayan (toz metalürji ürünleri de denen), çeşitli araç ve tekniklerle üretim, tasarım ve uygulanmada uzmanlaşmış, bir makine sanayi şirketidir. Ürünlerimizin farklı sektörlerde çok değişik bir dizi uygulaması vardır. Üretimimiz için İsveç, İtalya, Almanya ve Romanya'dan ithal ettiğimiz yüksek kaliteli metal tozlarını (demir, pirinç, bakır, çelik, paslanmaz çelik, bronz, alüminyum) kullanmaktayız. Yukarıda bahsedilmemiş ancak müşteri tarafından talep edilen her türlü toz metalürji parça ve ürününü imal edebilecek yetenekteyiz. Genel sinterlenmiş mekanik ekipman parça uygulamaları şunlardır: • otomobil ve diğer araç üretim sektörü; • hidrolik ve pnömatik• tekstil makineleri; • ölçüm cihazları; • kilitler ve madeni eşyalar; •muhtelif elektrik donanımı; • ayrıca mobilya, çit ve tırabzanlar için de dekoratif ürünler de üretmekteyiz.

 5. MASTER METAL

  Türkiye

  Our serves the Automotive Industry, Aerospace, White Goods and Machinery Industries. We realize the design and production of dies that up to 3 metres for the automotive parts that up to 5 mm thickness.We can increase lenght of the die according to customer requirements with special fasteners for more than 3 metres dies.The method of sheet metal molds in the automotive industry, simulation, design, fabrication and on-site commissioning phases until complete. Die production is realised in every stage by experienced masters using data and darwings procured by method section. Our assembly section includes 2 separate teams which consist of experienced staffs. Die produced in die shop are tried and spotted in our press line to prepare serial production condition.ROLLMASTER designs , assemblies and produces to rollforming machines in own plant area. Additionally other abilities are; mould design, rollform revisions, profile production, replacement parts service and customer service network. After-sales service: our experts with rich experience will provide on-site commissioning. We always keep our business principle in mind reliable quality & attentive service.

 1. FIKIR MUHENDISLIK TASARIM SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Fikir Mühendislik Tasarım Kalıp İmalat Makine San. ve Tic. Ltd. Sti. 2014 yılında çeliklere talaşsız şekil verme konusunda ki 10 yıllık tecrübesini elektro erezyon teknolojisi ile birlestirerek konusunda uzman personeli ile Türkiye de ilk olan kalıp tasarımı yaparak, devamında kalıpların üretimini gerçeklestirip müşterilerine nihai ürün sunabilen bir üreticidir.Fikir Mühendislik firması olarak üretimin olmadığı ülkelerin tükenmeye mahkum olduğu bir dünyada yasadığımızın bilinci ile hareket ederek talassız imalat yöntemi ile metallere sekil verme konusunda sanayimize AR-GE ve inovasyon faaliyetlerinde destek olmak için bilgi ve tecrübemizi maksimum düzeyde kullanarak çözüm ortaklığı yapmaktayız.Deneyimli ve uzman kadrosuyla yola baslayan firmamız, projelerin tasarım asamasında uygun maliyet, kalite ve üretim asamalarını göz önünde bulundurarak, sürekli iyilestirme hedefleyerek müsterilerine hizmet vermektedir.

 2. MATRICERÍA INVIR

  İspanya

  MATRICERÍA INVIR S.L. işletmesi endüstrinin kesme ve presle şekillendirme şablonları yapımı için yüksek teknoloji kullanımı ihtiyaçlarına karşılık olarak ve kademeli kalıp imalatı ve de işlenmiş parça seri üretimi amacıyla 2001 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Çalışmalarımız ayrıca marka oyma elektrotları imalatını, tel erozyon makinelerinde prototip kesimini ve mekanik işlemeyle bağlantılı diğer işleri kapsamaktadır.

 1. MATRIBAGES

  İspanya

  Matrisler, kalıplar, gabariler ve özel makine üretimi. Üretim hatlarının daha mükemmel olmasını ve hassas ve düşük maliyetli işleme stratejilerinin uygulanmasını hedefleyen süreç ve üretim yöntemlerini yenileştirme hizmetleri.

 2. MATRICERÍAS DEL CENTRO

  İspanya

  Her tür bileşenin döküm işleri yapılır. Kesiciler, katlayıcılar, maden kaplayıcılar. 25 - 300 ton arası değişen presler. Şirketimiz temel olarak inşaat ve toplu kullanım alanları ile otomobil endüstrisine yönelik seri yedek parça üretimi ve ayrıca pres kalıpları, giyotin bıçakları, katlama makineleri, presle şekillendirme ve benzeri makinelerin üretimini yapmaktadır.

 3. ADOP FRANCE

  Fransa

  Adop France tüm teknolojiler için plastik şişelemeye yönelik kalıp tasarım ve üretimi hizmeti vermektedir: üflemeli enjeksiyon, üflemeli ekstrüzyon, PVC enjeksiyon & esnek filmler. Arques la Bataille'da, bir deney, Ar-ge, prototipleme destek, numune üretim, devreye alma destek & teknolojik yelik merkezine sahibiz. Adop France en büyük PVC film ekstrüzyonu şirketlerinin dünya çapındaki silindir biçimli kalıptan model çıkarma levhası tedarikçisidir.

 4. TRYON, S.R.O.

  Çek Cum.

  Düz şekillendirme için preslenmiş alet üretimi bizim ana faaliyet alanımızdır. Bu üretim müşterilerin şartnamelerine veya bizim tasarım şartnamelerimize dayanılarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda aletlerin onarımını da yapıyoruz (orta ölçekli onarım, genel onarım ve bakım). Önümüzdeki üretim faaliyetlerimiz arasında hassas işleme, metal işleme ve müşteri talebine göre alt grupların montajı bulunuyor. Üretim programımızın bir kısmı kelepçeleme ve seri üretim için ekipman kontrolü vardır.

 5. CENK MAHMUT KAYA

  Türkiye

  Firmamız 1970 senesinden beri plastik ve metal enjeksiyon standart veya özel kalıp setlleri ve yedek parça üreticisidir en yüksek teknolejide 2D 3D Olarak cnc dik işleme ve üniversal tezgahlarımızla x2600y1600z1500 ölçülerinde ösel imalatlar yapmaktayız

 6. KALIP DANISMANLIGI

  Türkiye

  Ar-ge ve Kalıp Danışmanlığı olarak size urun tasarımından imalatına kadar her turlu konuda destek ve hizmet vermekteyiz.www.kalipdanismani.com

 7. MASTER THERMOFORM

  Türkiye

 8. PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA

  Portekiz

  PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, Hassas kalıplar, Enjeksiyon kalıplama, Enjeksiyon kalıpları, kalıp tasarımı ve imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Embra-Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. DRILIMOLDE, LDA

  Portekiz

  DRILIMOLDE, LDA, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, Kapalı kancalar, Motor mıknatıslar, Hassas kalıplar, alüminyum kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moita, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA

  Portekiz

  MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalıp ve modeller, Hassas kalıplar, Kalıp ve modeller, kalıp üretimi, kalıp tasarımları, Hassas kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pataias, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. LIMIT CNC

  Almanya

  LIMIT CNC, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. enjeksiyon ile plastik madde kal iplam a işleri, kalıp imalatı, CNC frezeleme, Plastik kalıp üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eyüp, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FJG MOLDES

  Portekiz

  FJG MOLDES, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, Hassas kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesar, Oliveira De Azeméis, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portekiz

  MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zımbalama makineleri, Hassas kalıplar, alet yapımı, Plastik zımbalama makineleri, Hassas kalıplar, Solar su ısıtma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. FRUMOLDE TOOLING

  Portekiz

  FRUMOLDE TOOLING, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Hassas kalıplar, basınçlı döküm kalıp tasarımları, Plastik enjeksiyon makineleri, enjeksiyon ile plastik madde kalıplama işleri, Hassas kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martinçança, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. VICEDO MARTI SL.

  İspanya

  VICEDO MARTI SL., yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Hassas kalıplar, Plastik malzeme - Tarım ve Gıda sanayi ürünleri/maddeleri, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, plastik malzemelerin kaynağı, Hassas kalıplar, Plastik malzeme - Tarım ve Gıda sanayi ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH

  Almanya

  EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH, yılında kurulan ve Hassas kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Silindir başları, taşıtlar için susturucular, otomobiller için egzoz susturucuları, Egzoz sistemleri, araba sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Battenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA

  Portekiz

  AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, kalıp üretimi, Hassas kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trofa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. MAÉ INNOVATION

  Fransa

  MAÉ INNOVATION, yılında kurulan ve Hassas kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıdasal kullanım silikon fırın tepsileri, silikon pasta kalıpları, Pişirme malzemesi, yapışmaz kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Ville Aux Dames, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz