• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hassas mekanik işleme

Sonuçlar

Hassas mekanik işleme - Ithalat/Ihracat

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA, 1996 yılında kurulmuş bir Portekiz şirketidir ve hassas mekaniklerin üretimi ve imalatı için en iyi dış kaynak ortağı olarak uzmanlaşmıştır – 3, 4 veya 5 parçalı kesim (alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik. Tüm Orta ve Kuzey Avrupa'ya CNC hassas işleme, kaynak, ölçüye göre projeler, ısmarlama dış kaynak kullanımı, orta serilerde üretim, metalik alaşımlarda bileşenlerin hassas CNC işlemesi, proje geliştirme ve montaj sağlıyoruz. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO, şirketinize tüm yolculuk boyunca hızlı gecikmeler ve müşteri desteği sağlayan uzmanlardan oluşan bir teknik ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

 2. REUTER TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vakumlu lehimlemenin yanı sıra bazı başka birleştirme teknolojileri REUTER TECHNOLOGIE şirketinin temel yetkinliğini oluşturur. Metal, seramik veya kristal malzemeler arasındaki gaz geçirmez bağlantılara sahip, hassasiyeti yüksek mekanik ürünler geliştirip üretiyoruz. Vakumlu lehimleme konusundaki geniş tecrübemiz bileşenlerin komple geliştirilmesinde yer almaktadır. REUTER TECHNOLOGIE (son teknoloji ürünü mekanik imalat ekipmanlarına ek olarak) test laboratuvarı ve temiz oda ile donatılmış tam donanımlı bir test merkezinin kullanımlarına açık olan, deneyimli malzeme uzmanları, fizikçiler ve tasarımcılar ile yüksek derecede uzmanlaşmış vasıflı işçiler istihdam etmektedir. REUTER TECHNOLOGIE ürünleri standart mallar değildir. Bu ürünler, geliştirme, tasarım ve imalat aşamalarında çeşitli malzemelerle çalışırken edinilen deneyim ve fikir zenginliği sayesinde oluşan çözümlerdir. Bunlar müşterilerin işlevsel, niteliksel ve ekonomik gereksinimlerine göre münferit olarak uyarlanmıştır.

 3. ALSTERTALER SCHRAUBEN & PRÄZISIONSTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun süredir en yüksek kalite talepleri konusunda uzmanız ve aşağıdaki sektörler için ürün temin ediyoruz: Makine, araç, tesis, gemi ve uçak yapımı, armatür üreticileri, nükleer santral ve rüzgar teknolojisi, tıp ve deniz teknolojisi, hava ve uzay yolculuğu, merdiven yapımı, mobilya endüstrisi, metal ve fuar yapımı, elektronik, klima tekniği, zanaat ve ticaret. Hassas parçalarımızı Kuzey Buz Denizi'ndeki Svalbard adalarından Ushuaia'ya kadar doğrudan üretim tesisinize ya da her şantiyeye ulaştırıyoruz. Ve bunu da tam teslim tarihinde gerçekleştiriyoruz. Yetkinlik, servis ve esneklik bizim güçlü yanlarımızdır. Alstertaler schrauben & präzisionsteile gmbh dünyanın her yerine teslimat gerçekleştirir!

 4. ASTICHER MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Asticher Srl, ISO 9001-2008 ve ISO/TS 16949 standartları belgelerine sahiptir, şirket bünyesinde yer alan kalifiye personelin yerine getirdiği son derece dikkatle gerçekleştirilmiş laboratuvar testleri sayesinde son derece yüksek kalite standartları garanti eder. Firma, 2. seviye nitelikli operatörlere sahiptir. Asticher Srl ayrıca son teknoloji ürünü cihazlara da sahiptir, örneğin: 3D ölçüm makinesi, 3d ölçümler için antropomorfik kol. Firmamız, kontrol edilecek parçanın hareket ettirilmesine gerek olmadan doğrudan bulunduğu yerde topometrik optik taramaları gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra şu sektörler için mekanik yapılar gerçekleştirebilir: enerji, yağ&gaz, özel araçlar, servis-modernize etme, siderürji, otomotiv, prototip, dış işlemeler, üçüncü şahıslar için test.

 5. MIMEC S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Mimec 1981 yılında küçük bir tornalama atölyesi olarak doğmuştur ve yaptığı işte dürüstlük, esneklik ve mükemmel bir kalite-fiyat dengesi sunar. 2017 yılı Kasım ayında, müşterinin talepleri üzerine, demir esaslı ve demir esaslı olmayan malzemeler üzerinde gerçekleştirdiği hassas mekanik işlemeler için UNI EN ISO 9001: 2015 Kalite Belgesini almaya hak kazandı. Yüksek kesinliğe sahip tasarım işlemelerini gerçekleştirmemize izin veren son teknoloji ürünü makinelerden oluşan bir tesise sahiptir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STEEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  STEEC, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin kesilmesi, metal delme, metal frezeleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brindas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. IMS - INTEGRATED MECHANIZATION SOLUTIONS BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  IMS - INTEGRATED MECHANIZATION SOLUTIONS BV, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ürün ve malzemelerin testi, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, montaj hattı otomasyonu, Ürün ve malzemelerin testi, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, ticaret için teknolojik uygulamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik, Pirinç, CNC çevrilmiş parçalar, Hassas işleme, hassas frezeleme, Hassas torna, CNC freze, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gondomar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. AS INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  AS INDUSTRIES, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, mekanik parça üretimi, plastik madde dönüştürme, alaşım düküm işleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mérignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. POLICARBURE

  Fransa

  Verified by europages badge

  POLICARBURE, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. tel elektro erozyonu, elektro erozyon, hassas frezeleme, CNC 5 eksenli frezeleme işlemleri, hassas mikro mekanik işleme, metal rodajı, metal polisajı, Çelik ve metallerin yüksek hassasiyetle işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jons, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Havacılık ekipmanları üreticileri, CNC freze, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, polyster tekstil yan ürünleri, çubuk yapımı için torna atölyeleri, Havacılık ekipmanları üreticileri, uzay sanayisi parçaları tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vimieiro Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. RB MÉCANIQUE

  Fransa

  Verified by europages badge

  RB MÉCANIQUE, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, çelik işleme, hassas mekanik işlemeler, mekanik imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bart, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KLINGEL MEDICAL METAL GROUP

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLINGEL MEDICAL METAL GROUP, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FEINWERK MANUFAKTUR DRESDEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEINWERK MANUFAKTUR DRESDEN GMBH, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ADM

  Fransa

  Verified by europages badge

  ADM, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas işleme, özel makineler, Havalandırıcılar, Endüstriyel makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DATA F.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DATA F., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Spor malzemeleri, Özel çelikler, hassas mekanik işlemeler, BOULENCIEL, metallerin işlenmesi, Hassas mekanik işleme, hassas tornalama işlemleri, Spor malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinasca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SALCA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SALCA, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, dijital kontrolü tornalama, hassas tornalama işlemleri, SMALL METAL PARTS, küçük parça imalatı, frezeleme, şahsi galvanizleme, küçük parçaların montajı, panjur parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DIETL FEINMECHANIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIETL FEINMECHANIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gauting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FRATELLI BERTUZZI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRATELLI BERTUZZI SRL, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, bobinler, metal konstrüksiyon tasarımı, Hassas mekanik işleme, hafif metal doğrama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gardone Val Trompia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış alüminyum, Alüminyum ve alaşımlar, alüminyum dökümevleri, hassas döküm işleri, Dökümü yapılmış alüminyum, alüminyum akıtma, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik atölyesi, alüminyum ergitme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggibonsi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MECAWIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  MECAWIRE, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Hassas işleme, makina mühendisliği, endüstri mühendisliği, Makine parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Vincent De Tyrosse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  İtalya

  Verified by europages badge

  GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallere diş açma, SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pisogne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MECCANICA G.L. SNC DI GRAZI M. E LAZZERINI G

  İtalya

  Verified by europages badge

  MECCANICA G.L. SNC DI GRAZI M. E LAZZERINI G, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, metal frezeleme, metal tornalama, Hassas mekanik işleme, hassas alet atölyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Valdarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LA SPADA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LA SPADA S.R.L., yılında kurulan ve Dökümü yapılmış alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Döküm metal kalıpları, döküm, alüminyumu basınçlı kalıplama, Hassas mekanik işleme, alüminyum alaşımlar, Döküm metal kalıpları, alüminyum dökümevleri, hassas döküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. C.M.F. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.M.F. S.R.L., yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, frezeleme, dijital kontrolü tornalama, Çelik ve metallerin torna edilmesi, doğramacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calamandrana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. F.T.R. SRL LAVORAZIONI MECCANICHE DI PRECISIONE

  İtalya

  Verified by europages badge

  F.T.R. SRL LAVORAZIONI MECCANICHE DI PRECISIONE, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. frezeleme, dijital kontrolü tornalama, diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grugliasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MECHANIK-MODULS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MECHANIK-MODULS GMBH, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Forstinning, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. COSMEC

  İtalya

  Verified by europages badge

  COSMEC, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, frezeleme, hassas tornalama işlemleri, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, dijital kontrolü tornalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veruno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TEKNOMECCANICA

  İtalya

  Verified by europages badge

  TEKNOMECCANICA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Dijital kumandalı torna, dijital kontrollü tornalar, Hassas mekanik işleme, dijital kontrolü tornalama, metal tornalama, otomatik tornalama, frezeleme, Çelik ve metal endüstriyel kavramalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TORNINFER SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TORNINFER SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, hassas tornalama işlemleri, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barberino Tavarnelle, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz