• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hassas rulmanlar

Sonuçlar

Hassas rulmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. WIB SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Uluslararası ruh - İsviçre bilgi birikimi - bir İsviçre şirketi olan WIB, 1961 yılında Fribourg kantonunda kurulmuş ve hassas bilyalı rulmanların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahiptir. Üretimimizin yaklaşık %90'ı dünya genelindeki 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. İş hacmimizin yarısından fazlası, müşteri gereksinimlerine göre özel ölçülerde üretilen rulmanlardan elde edilmektedir. Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız sayesinde, müşterilerimizle işbirliği yaparak benzersiz ve kişiye özel çözümler sunuyoruz. Web sitemizde, WIB'nin standart ve özel hassas rulmanlar üretme yetenekleri gösterilmiş ve müşterilerimize ürünlerini özelleştirmeleri için özel seçenekler sunulmuştur. Biz, özerk bir birimiz. Ar-Ge tasarım ofisi, üretim atölyeleri, Pazarlama ve Satış departmanı ile değişen pazar gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermek için mükemmel bir şekilde hazırlandık. WIB markası Avrupa'da ve Amerika'daki 13 ülkede tescillidir. WIB, her şeyin birlikte döndüğü ortaktır!

 2. MARTEAU & LEMARIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  1922 yılından beri bilye konusunda uzmanlaşmış Marteau & Lemarié şirketi pazardaki tüm endüstriyel bilyelerin satışını yapmaktadır. Hassas bilyelerinin kalitesi konusunda büyük itibar sahibi olan firmamız aynı zamanda polisaj ve öğütme bilyeleri de üretmektedir. Hassas ölçülerde bilye çeşitlerimiz: çelik, paslanmaz çelik veya plastik bilyeler ve diğer hassas bilyeler (tungsten karbür, seramik, cam, bronz ve pirinçten mamul bilyeler). Çelik ve paslanmaz bilyeler çaplarına, içerdikleri hammaddelere ve hassasiyet derecelerine göre belirlenirler. Öğütme ve polisaj bilyeleri: Stoğumuzda esas olarak çelik, paslanmaz çelik ve cam bilyeler bulunur. Her türlü ek bilgi veya teklif talebiniz için teknik ve ticari ekibimiz hizmetinize hazırdır. Lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

 3. ENSONG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ensong GmbH modern bir ticaret, teknoloji ve hizmet şirketidir. Şirket müşterilerine rulman tekniği, tahrik tekniği ve bakım ile makine yapımı ile ilgili diğer makine elemanları noktasında kaliteli bir çeşitlilik sunar.Ensong GmbH satış alanında ve teknik alanda uzman olan deneyimli bir ekibe sahiptir. Ensong GmbH'nın yenilikçi konseptleri tüm çalışanları şirketin üretim odaklı bir bayiden teknik bir hizmet sağlayıcısı haline gelmesi için geliştirilmesi konusunda teşvik eder. Ensong GmbH özellikle de endüstri sektöründeki profesyonel rulman ve bileşen çözümlerine ihtiyaç duyan müşterilere odaklanmaktadır. Ensong GmbH, halihazırda tahrik ve dişli sistemleri konusunda bilinen üreticiler arasında yetkili bir seri ürün tedarikçisi konumundadır.

 4. LELI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, atmış yılı aşkın sürelik bir deneyime ve yazılacak bir geleceğe sahiptir. 1950'den beri, hareket iletimi için bileşen dağıtımı alanında faaliyet gösteriyoruz ve montaj, kontrol ve diyagnostik için destek ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Profesyonelliğimiz, yetkinliğimiz, etkinliğimiz ve müşteri sorunlarına gösterdiğimiz ilgi konusunda uzun zamandır bilinmekteyiz. Müşterilerimize her zaman en üst düzeyde hizmet sunmak için seçtiğimiz, sektörün önde gelen ve en yenilikçi markaları arama geleneğmiz her gün kendini yenilemektedir. Sürekli olarak geniş bir yelpazeye sahip ve güncel depomuz sayesinde, rekor sayılabilecek hızla her türlü gereksinime yanıt verebiliyoruz. Kalite, deneyim ve tutku. En zorlu durumlarda bile fark yaratmamızı sağlayan ve müşterilerimiz ile sağlam ilişkiler kurmamıza yardımcı olan faktörler bunlardır.

 5. NMB ITALIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Nmb Italia srl minyatür ve özel bilyalı rulmanlar, endüstriyel kullanıma yönelik A/C ve D/C eksenel fanlar, hibrit, mıknatıslı ve bldc adımlı motorlar, hassas montajlı rulmanlar, mafsal yataklar, bilgisayarlar, beyaz eşyalar, arabalar ve uçaklar için orijinal bileşenlerin üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  B&G işletmesi su, hava ve gaz donanımlarına monte edilen endüstriyel vanalar için bilyeler, elmas uçlu tezgahlarda tornalanmış ve yüksek hassasiyetli kalınlıkta krom kaplanmış bilyeler üretmektedir. Üretim farklı biçimlerde, pirinç çubuklardan veya dolu ya da içi boş pirinç döküm bilyelerden ya da kokil kalıpta şekillendirilmiş döküm bilyelerden hareketle gerçekleştirilmektedir. Ardından ürünler frezelenmekte, delikleri açılmakta ve elmas uçla tornalanmaktadır. Son olarak da bilyeler kromaj, nikelaj, teflon veya T.E.A. ® kaplama gibi yüzey işlemlerine tabi tutulmaktadır.

 2. MELUCCI - CUSCINETTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Giovanni Melucci tarafından kurulan Melucci srl, 1950'lerden beri piyasada varlığını sürdürmekte olup zamanla rulman dağıtımı alanında büyümüş, şanzıman alanında uzmanlaşarak, ürün yelpazesine kayışlar, kasnaklar, zincirler, taçlar, zincir dişlileri vb. ekleyerek endüstriyel malzemeler alanında dünya liderleri ile işbirliği yapabilir seviyeye ulaşmıştır. SKF, Timken, Ina ve Nadella, kendi pazar segmentlerinde evrensel olarak lider olarak kabul edilen firmalardır.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H., yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIKU MASCHINENTEILE GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas rulmanlar, artı toleranslı çelik bilyeler, eksi toleranslı çelik bilyeler, artı toleranslı seramik bilyeler, eksi toleranslı seramik bilyeler, alışılmış ticaret boyutlarındaki bilyeler, çeşitli malzemelerde özel bilyeler, farklı malzemelerde parlatma bilyeleri, metal bilyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monheim Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SPHEROTECH GMBH

  Almanya

  En zorlu talepler için bireysel çözümler. Spherotech, en yüksek talepleri karşılayan hassas toplar ve A'dan Z'ye müşteri odaklı hizmet anlamına gelir. Almanya'nın Fulda kentinde bulunan, 16 deneyimli, özel olarak eğitilmiş çalışandan oluşan ekibimiz bireysel çözümler sunar, bireysel ve çerçeve siparişleriniz, platform teslimi veya EDI elektronik veri alışverişiyle ilgilenir. Kesin olarak planlanmış depolama miktarları ve üzerinde mutabakata varılmış olan emniyet stokları nedeniyle güvenilir teslimat tarihleri ​​Spherotech için en önemli önceliklerdir. Şirketimiz, yıllardır Fulda'daki tesisimizin yüksek teknolojili ürünlerine güvenen tanınmış Avrupalı ​​müşterilere yılda yaklaşık 3, 0 milyar bilye sevk etmektedir. Çok çeşitli malzemelerden yapılmış bilyelere ek olarak, silindirler ve tornalanmış parçalar da Spherotech'in ürün portföyüne dahildir.

 1. ISTANBUL BEARINGS TRADE LTD.

  Türkiye

  İstanbul Bilya Rulman ve Hırdavat sektöründe hizmet veren firmamız güven ve teveccühünüz sayesinde sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Bildiğiniz gibi firmamız stoklarında her türlü ve her ebatta Rulman bulunmaktadır. Maden, Demir çelik, İnşaat, İş makinaları, Toprak sanayi, Çimento sanayi, Hadde, Taş kırma, her türlü sanayi makinaları ve tarım makinaları imalatında kullanılan rulmanları ve otomotiv rulmanlarını, Eleklerde kullanılan titreşim Rulmanlarını “SKF FAG INA NSK KOYO RHP ZKL URB NTN NACHI HIC” marka olarak bulmanız mümkün, Bayisi olduğumuz yüksek kaliteli markalar ile ürün gamımızı genişlettik, Her sektöre hitap eden yüksek kaliteli Avrupa markası Rulmanları stoklarımızda bulabilirsiniz. İstanbul Bilya sayesinde Rulman kullanıcıları daha uygun fiyatlar ile daha uzun ömürlü, orijinallik esasına dayanan çalışma prensibi ile daha güvenilir Rulman ve sınırsız hizmet satın alacaklardır.

 2. PRECIBALL SA

  Belçika

  Saluc işletmesinin Preciball bölümü tüm uygulama alanlarına uyarlanmış hassas endüstriyel bilyeler imal etmekte ve dağıtımını yapmaktadır. Kişiye özel proje hazırlamada uzman olan şirket dünyanın her köşesindeki şirketlere endüstriyel bilyeler tedarik etmektedir. Sanayi bilyelerinin kalitesi ISO 3290 sertifikasyonu ile garanti edilir. Faaliyet sektörünüz için standart ürünleri ve her tür madde, boyut ve toleransta sipariş üzerine çözümler sunuyoruz

 1. RULTEK BEARING

  Türkiye

  Rultek Rulman olarak Endüstriyel yedek parça konusunda çalışmaktayız.Yeni teknoloji rulmanların ve güç aktarma organlarının ithalat ve distribütörlüğünü yapmaktayız..

 2. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  ACCURIDE INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğrusal kılavuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. EVOLMEC S.R.L.

  İtalya

  EVOLMEC S.R.L., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel rulmanlar, Rulman üreticisi, Hadde Makinesi rulmanları, hassas rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cigognola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL

  Belçika

  FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Transmisyon kayışları, Contalar ve paketleme malzemeleri, Transmisyon kayışları, endüstriyel rulmanlar, hassas rulmanlar, Contalar ve paketleme malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ALPHA WÄLZLAGER GMBH

  Avusturya

  ALPHA WÄLZLAGER GMBH, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürtünmeyi engelleyen yataklar, rulmanlar, hassas rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Hadde Makinesi rulmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Fransa

  METALBALL - BILLES DE PRECISION, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. klima kanalları, Rulman bilyeleri, paslanmaz çelik bilye, Plastik bilya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grisolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. NEW BALLS SRL

  İtalya

  NEW BALLS SRL, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. taşıma rulmanları, hassa rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cormano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. OZIPEKLI RULMAN SAN. PAZ. ITH. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  OZIPEKLI RULMAN SAN. PAZ. ITH. TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kalibratörler, hassas rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. FRÄSTECHNIK KRIEGER

  Almanya

  FRÄSTECHNIK KRIEGER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas rulmanlar, Hassas rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pettendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE

  Almanya

  WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. UWE BEARING

  Çin

  UWE BEARING, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wafangdian, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. GO FULL THROTTLE

  Birleşik Krallık

  GO FULL THROTTLE, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sentetik gres yağları, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kilmarnock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH

  Almanya

  WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neusäß, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CIMAP

  Fransa

  CIMAP, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas rulmanlar, klima kanalları, Hassas rulmanlar, paslanmaz çelik bilye, plastik bilyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Fransa

  VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomobil endüstrisi için paslanmaz çelikök bilyalar, Vana bilyaları, cam bilyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Talaudière, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. WICHMANN GMBH

  Almanya

  WICHMANN GMBH, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik vanalar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Hidrolik vanalar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koblenz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CONCAR INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  CONCAR INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Hassas rulmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Hassas rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hohenkammer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. WICHMANN GMBH

  Almanya

  WICHMANN GMBH, yılında kurulan ve Hassas rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik vanalar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Hidrolik vanalar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz