• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava filtreleri

Sonuçlar

Hava filtreleri - Ithalat/Ihracat

 1. TECHNICIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Technicis, hava filtrasyonu ve boya püskürtme kabini endüstriyel filtrasyon püskürtme konusunda uzmanlaşmış bir Fransız filtre üreticisidir. Görevimiz, ISO 14000'e uygun olarak çevreyi daha iyi korurken işletme maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olmaktır. 1992'den beri boya kabini için akordeon katlı karton kağıt filtre üreticisiyiz ve ayrıca tüm kabin markaları ve kurulumları / emme işlemleri için uygun eksiksiz bir filtre yelpazesi sunuyoruz : - boya kabini için akordeon filtre katlı karton kağıt - fiberglas filtre (paintstop), boya kabini için zemin filtresi - boya kabini için çok katmanlı kağıt petek filtre - boya kabinleri için tavan filtresi (plenum) - G3, G4 ön filtreler rulo, çerçeve veya cepler - toz giderme için silindirik filtre kartuşları - toz giderme için polyester keçe filtre kovanları - VOC uçucu organik bileşenleri ve kokuları filtrelemek için aktif karbon filtreleri - Boya modülü : set olarak teslim edilebilir, kompakt ve ekonomik boya kabini - filtreleriniz için kurulum setleri ve çerçeveleri - emme işlemleri için vantilatörler ve motorlar - kabin duvarları için yapışkan veya anti-statik plastik koruyucu film - kirlilik detektörleri (presostat) - soyulabilir cila. Daha fazla bilgi için teknik ekiplerimizle iletişime geçin !

 2. DGS DRAHTGESTRICKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Orta büyüklükte bir aile şirketi olan DGS çeşitli tel örgülerin üretimini uzun yıllardan bu yana başarıyla gerçekleştirmektedir: Kalite bizde bir gelenektir! Sanayinin tüm sektörlerinde DGS'nin müşterileri bulunmaktadır. Faaliyette bulunduğumuz ana sektörler, makine ve tesis yapımı, çevre ve süreç mühendisliği ile otomotiv sanayisidir. Ürünlerimize artan talep ve ürünlerimizdeki teknolojik gelişme, üretimimizin, en son teknik imkânları göz önünde bulundurularak, kalıcı bir şekilde geliştirilmesini gerektirir. Örme tel ürünlerinde en iyi işlev ve kaliteyi garanti ederken, aynı zamanda optimum çevre dostu bir üretimi sağlamak için, sunduğumuz ürünleri verimli sistem çözümleri ile tamamlıyoruz.

 3. EPA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Elektronik tahrik tekniği alanında uzman bir şirket olarak kendimizi bileşen tedarikçisi olarak değil, sistem sağlayıcı olarak görüyoruz. Anahtar teslim sistemler için mühendislik, danışmanlık ve desteğin yanı sıra işletime almaya kadar tüm hizmet ihtiyaçları karşılanır. Odaklandığımız ürünler: Uygulamalarınız planlanması, elektrikli tahrik bileşenlerinin tasarımı, (frekans dönüştürücü, motor, şanzıman, verici, filtre, fren dirençleri vb.), frekans dönüştürücülerin işletime alınması ve parametrelendirilmesi, SPS programlamaları ve otomasyonu, kontrol dolabı imalatı (bağlı şirketimiz EPS ile işbirliği içinde), elektrikli bileşenlerin kurulumu, müşteriye özgü EMV ve şebeke filtresi üretimi ve geliştirmesi, EMV ölçümleri ve EMV danışmanlığı, yalıtım optimizasyonu (FI koruma şalteri hatalı tetiklemeleri), şebeke analizleri (üst dalgalanmalar, şebeke dalgalanmaları vb.), sistemlerde ve cihazlarda radyo dalgası parazitleri

 4. DSL AIR TECHNOLOGY GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Orta ölçekli şirketimiz, 25 yıldan fazla bir süredir ekolojik ve sosyal yönelimli bir kurumsal felsefe temelinde hava filtresi teknolojisi, iş yeri ve çevre koruma alanında ulusal ve uluslararası alanda kendini kanıtlamıştır. Elektrostatik filtre serimizdeki "kapı içinde kapı" sistemi, teknik olarak gelişmiş ve bakımı kolay filtre sistemleri alanında bir marka haline gelmiştir. Modern takım tezgahlarının tasarım ve performansını sürekli izleyerek, ve bu alandaki gelişmeler üzerinde, genellikle makine tasarımcıları ve imalatçıları ile birlikte çalışarak, yeni elektrostatik filtre serilerimizi yıllar boyunca, her zaman takım tezgâhlarının tasarım yeniliklerine göre uyarladık. Aynı zamanda, bu, filtre ekipmanının, özellikle iyonlaştırıcı ve toplayıcı hücrelerin yeni bir tasarımını gerektirmektedir. Günümüzde DSL Air Technology bu sektörde dünyanın en büyük elektrostatik filtre modifikasyonuna sahip tedarikçidir.

 5. JACOBI GROUP

  Almanya

  Verified by europages badge

  Jacobi Şirketler Grubu, 1916 yılında Ferdinand Adolph Wilhelm Jacobi tarafından kurulmuştur. Şirket, bugün, çok farklı müşteri ihtiyaçlarına hizmet eden üç ana iş alanında faaliyet göstermektedir. 2014 yılında grup, Japon şirketi Osaka Gas Chemicals Co. Ltd tarafından satın alınmıştır. Dünyanın en büyük hindistan cevizi kabuğu aktif karbon tedarikçisi olan grup, sektördeki en sürdürülebilir tedarikçi olma yolunda ilerlemektedir. Jacobi karbonları: Asya'daki üretim tesisleri ve Avrupa'daki 2 etkinleştirme tesisi ile, çoğunlukla hindistan cevizi kabuğu hammaddesinden, aynı zamanda odun ve kömürden de olmak üzere bir dizi aktif karbon satmaktayız. Jacobi hizmetleri: Çok çeşitli hava ve sıvı filtreleme ihtiyaçlarını karşılamak için kendi ısmarlama filtre ünitelerimizi geliştirdik. Filtrelerin yanı sıra, eksiksiz bir uçtan uca hizmet paketi de sunmaktayız. Jacobi reçinesi: Jacobi Resinex ile birinci sınıf iyon değişim reçineleri de sunmaktayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POREX TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  POREX TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Sıvı filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ filtreleri, su filtreleme, Havalandırma filtreleri, basınçlı hava filtreleri, filtre, havuz filtre sistemleri, politetrafloroetilenden (PTFE) mamul filtreler, sinterlenmiş plastikten mamul filtreler, süzgeçli kartuşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obergurig, Ot Singwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CLEAN PROCESS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CLEAN PROCESS GMBH, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aktif kömür, Aktif karbon filtreler, Hava filtreleri, hava filtre sisteminin yerleştirilmesi, kimya endüstrisi için filtreler, cepli filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ötzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LEONPART AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  LEONPART is a Turkish company and a major international supplier of Automotive spare parts, components, for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT and FORD trucks and light trucks with the Support of more than 300 Turkish and German OEM and OES supplier factories. We export about 20 countries worldwide since 2008. Your best solution for locating or manufacturing hard-to-find and legacy parts, and components for obsolete or discontinued equipment and systems. Your best source you will need for all your automotive spare parts among our 30, 000 Turkish high quality parts and Much more wide Europian brands and types of parts … Mainly what we Supply are; Suspension Parts; Air springs, Rods, V Rods, Supports, Silencers, Bushings, Leaf springs, Shock absorbers, Traverses and many more for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT, FORD, BMC and American Trucks. •Brake Components; Brake Pads, Brake Rotors Discs, Brake Drums, Brake shoes, Brake wires •Air Brake System parts; Compressors, Compressor Repair kits, Pipes, Valves, Connectors, Dryers •Clutches, Clutch boosters, Pressure Plates, Flywheels , Clutch wires •Wheel Rims, Nuts, Bolts •Differencial Parts; Hub, sun Planetary gears, Gear sets, Complete sets, •Gears for Gear box. •Cabin Tilting pump, Cylinders, Shock absorbers, Fenders, wipers, water tanks •Heating fans and motors •Engine Water pump, oil pump, belts , tentioners, piston sets •Leaf Springs, Brackets, Supports, Connectors

  Tüm ürünler arasında "hava filtreleri"
 4. ICS HVAC FILTER ENGINEERING INC.

  Türkiye

  ICS Mühendislik A.Ş.' Firmamız 2015 yılında kurulmuştur. Hvac ürün ve sistemlerinin servis, satış ve üretimi üzerine çalışmaktayız. Hvac parçaları, orijinal yedek parçalar. Hvac hava filtreleri, fan coil filtreleri, ön filtreler, nanofiber filtreler, nanofiber pencere membranları, Sentetik Elyaf Rulo Filtreler, Karbon filtreler, poliüretan filtreler üretip satmaktayız. Ürünlerimiz Amerikan NELSON Lab ve Almanya TÜV tarafından onaylanmıştır.Eşsiz ürünler üretiyoruz. Dünya çapında gönderiyoruz. Ana ürünlerimiz >Ön Filtreler ISO16890 ve EN779 >Fan Coil Filtreleri NanoFiber, Sentetik Elyaf, Poliüretan Medya filtreleri kullanılmaktadır. Ürünlerimizin tamamı alüminyum çerçevelidir. Yıkanabilir. >NanoFiber Filtreler Ön Filtre sınıfına dahildir. Verimlilik sınıfı, ISO ePm 2.5 filtreleri ve ePm 1.0 Filtreleridir. 3 katmanlı nanofiber yapısı sayesinde tüm ince tozlar dahil patojenleri ve bakterileri filtreler. Ağır koşullarda bile nefes alır. Tüm fancoil, Vam, ızgara ve havalandırma iklimlendirme sistemlerinde kullanılmaktadır. 6000 serisi 6 mm - 10 mm - 19 mm kalınlığında alüminyum çerçeve. >Sentetik Elyaf Rulo Filtreler - Kaba Filtre Rulo halinde, farklı kalınlık ve gramlarda satılmaktadır. Her türlü klima için birincil filtre ve havalandırma sistemi. Beyaz / Mavi&beyaz Verimlilik (EN779): G3 / G4 Filtre Sınıfı (ISO 16890): ISO Kaba %60 / ISO Kaba %65 Diğer tüm ürünler için lütfen bizimle iletişime geçin. G2 Filtre - G3 - Filtre - G4 Filtre - F5 Filtre - F6 Filtre - F7 Filtre

 5. HANN FILTER IND. TRADE. CO. LTD.

  Türkiye

  Hello, Hann Filter is one of the leading filter manufacturers in Turkey. With deep experience in filter production, we offer wide product range for Passenger Cars, Commercial, Agricultural, Industrial Vehicles and Trucks by manufacturing Air filters, Oil filters and Fuel filters. Our factory is located in Gemlik, Bursa. We deliver our filters to all regions of Turkey. We also currently export our filters to 25 countries and 3 continents, with Hann and customer’s brands. With +2000 type of filter and +250.000 filter production capacity per month, we will be happy to answer your filter needs. With agile R&D and molding department, we add new type of filters to our production range every month.

 1. EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Türkiye

  Talaş Konveyörü Talaşlı İmalat Geri Dönüşüm Sistemleri Talaş Konveyörü ve Proses Sıvı Filtrasyon Sistemleri Her çeşit konveyör imalatları, talaş işleme sistemleri, ihtiyaca ve projeye özel konveyör sistemlerini üretmekteyiz. Türkiye'de bir çok projede imalatını yaptığımız konveyörler kullanılmaktadır. Dip Kazımalı, çelik paletli ve manyetik konveyörler, talaş kırıcı ve santrifüjlüme sistemleri haricinde proses sıvı filtreleme sistemleri ile hizmet vermekteyiz.

 2. DINAMIK FILTRE

  Türkiye

  Filtreleme sektörü üzerine hizmet veren bir firmayız. Dinamik filtre, otomotiv, endüstriyel, marin, havalandırma, kimyasal, gibi birçok alandaki filtre ihtiyaçlarına hizmet veren bir şirkettir. Geniş ürün çeşitliliği ve önemli birçok markayı bünyesinde bulundurmaktadır. MANN FİLTER, FLEETGUARD, DONALDSON, FİL FİLTRE, BALDWİN FİLTER, BAWARİA FİLTER, SURE, SEPAR, gibi markaların yanı sıra bünyemizde özel imalat filtreler de mevcuttur. Özel imalat olarak yaptığımız filtreler aşağıdaki gibidir. 1- Seperatör filtre 2- Hidrolik filtre 3- Yağ filtresi 4- Hava filtresi 5- Yakıt filtresi 6- Torba filtre 7- Kaset filtre 8- Karbon filtre 9- Fancoil filtresi 10- Gaz filtresi Filtre ihtiyaçlarınızda bizler ile temasa geçmenizi rica ederiz.

 1. SARDES OTOMOTIV SANAYI ITHALAT IHRACAT AS

  Türkiye

  Our company has got 50 years experience in manufacturing filter. We have customers in Europe, Asia, North Africa and Middle East. Diesel-technic, Kolbenschmidt and CLEAN Filter just a couple of them. For the production of high quality we use raw materials like German industrial media brand Hollingsworth & Vose. Our production model is NON-STOP and production capacity is 600.000 filters in a month. If the item in our stock the delivery time is just 2 weeks, if not in 25-30 days you can collect the items. Our factory’s warehouse is one of the biggest warehouse in our city. Our stock capacity contains 2500 kind of filter in area of 10 000m2 . Our products comply with the relevant EU regulations. Cabin filter 1600 l/m2 (200kPA) Air Filter 500 l/m2 (200kPA) Oil Filter 530 l/m2 (200kPA) Fuel Filter 34 l/m2 (200kPA) Transmission filter 530 l/m2 (200kPA) We usually make yearly contracts with our customers. It contains 4-5 container in each month. But we do not present you our conditions. We are ready for the agreement. To produce better quality we update our technology system in every year. Our manufacturing machines are the latest-technology. I have attached the quotation with IATF: 16949 certificate. Also you can find your excel list in there.

 2. AES ACAR ENDUSTRIYEL SISTEMLER

  Türkiye

  Brief company history and information: •AES started as an engineering and representative company and has been carrying out turnkey projects mainly in the field of industrial air filtration since 1992. •In 1999, AES began producing some models and their parts locally in Turkey. •Moving to the manufacturing plant in 2017, AES started to produce EURUS ESP Series Electrostatic Filters in 2020. •In 2022, AES began exporting ESP units to Holland and UK.

 3. EMILE MAURIN - ELEMENTS STANDARD MECANIQUES

  Fransa

  EMILE MAURIN - ELEMENTS STANDARD MECANIQUES, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mekanik montajlar, Hava filtreleri, mekanik bileşenlerin işlenmesi, mekanik sektörü uzmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Priest Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MAZZOLA AUTOMAZIONI DI MAZZOLA ANDREA MARIA

  İtalya

  MAZZOLA AUTOMAZIONI DI MAZZOLA ANDREA MARIA, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. acil teslimatlı endüstriyel gereçler, Hava filtreleri, Kontrollü fermantasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valduggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH

  Almanya

  DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Contalar, Sızdırmaz malzemeler, Contalar, Hava filtreleri, o ring, Sızdırmaz malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kriftel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VALOR INTERNATIONAL

  Belçika

  VALOR INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava filtreleri, Hidrolik filtreler, ayırıcı filtreler, aktif karbonlu filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ECOTIP D.O.O.

  Slovenya

  ECOTIP D.O.O., yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel filtre, endüstriyel püskürtme sistemi, Hava filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slovenske Konjice, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 8. DIETER RAASCH LUFTFILTER INH. DIETER RAASCH

  Almanya

  DIETER RAASCH LUFTFILTER INH. DIETER RAASCH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sönümlü minderler, Hava filtreleri, cepli filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AEROFIL INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  AEROFIL INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. cepli filtreler, Aktif karbon filtreler, sönümlü minderler, Hava filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dombühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. H + H KÄLTETECHNIK GMBH

  Almanya

  H + H KÄLTETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Klima/havalandırma - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. klima, Endüstriyel soğutma, Hava filtreleri, ısı pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CNC FILTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  CNC FILTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Koruyucu maskeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sönümlü minderler, Hava filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hirschberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AFILCO VAN MOERKERKE

  Belçika

  AFILCO VAN MOERKERKE, yılında kurulan ve Sıvı filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava filtreleri, Filtreler ve filtre parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SUPRATEC

  Fransa

  SUPRATEC, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel mühendislik danışmanları, Endüstriyel proses otomasyonu, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Hava filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bondoufle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KONSTRACK LLC

  Ukrayna

  KONSTRACK LLC, yılında kurulan ve Hava filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, hava arıtma filtrelerinin yerleştirilmesi, filtre torbaları, toz alma, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. PM KOMPONENTEN

  Belçika

  PM KOMPONENTEN, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Kimyasallar, Elektronik için kutular, Hava filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deinze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MARKA FILTRE

  Türkiye

  MARKA FILTRE, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava filtreleri, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, filtrasyon ekipmanları, Filtreler ve filtre parçaları, Hava filtreleri, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. GEAFILTRI GASPARINI E ASSOCIATI S.A.S.

  İtalya

  GEAFILTRI GASPARINI E ASSOCIATI S.A.S., yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Hava filtreleri, süzgeçli kartuşlar, Filtreler ve filtre parçaları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugherio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SAWEK - PUREVENTFILTERS

  Polanya

  SAWEK - PUREVENTFILTERS, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. denizcilik sektörü malları, Hava filtreleri, Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme(HVAC) sistemi havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Majdan Królewski, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz