• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava işleme - cihaz ve sistemler

Sonuçlar

Hava işleme - cihaz ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. ONLINE B TRUST

  İspanya

  Verified by europages badge

  ONLINE B TRUST, İspanya'da tavan vantilatörü satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Özellikle, klasik, modern veya tasarım veya lambasız vantilatörler sunuyoruz. Aynı zamanda dış mekan vantilatörleri serimizi keşfedebilirsiniz. Oteller ve restoranlar için vantilatörler sunuyoruz. Aynı zamanda, ürünlerimiz tüm odalara, stillere ve bütçelere hitap etmektedir. KlassFan, Purline veya Casafan gibi üreticiler ile çalışıyoruz. Modellerimizin çoğu 10 yıl, bazılarıysa üreticisine bağlı olarak 25 yıl garantilidir. En iyi kalitede ürünler sunmak için bu güvenilir üreticilerle işbirlikleri oluşturduk. Size çok yüksek bir geri dönüş garanti ediyoruz ve ekiplerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdedir. Aynı zamanda, en kısa sürede teslimat yapmayı taahhüt ediyoruz.

 2. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEKO TEKNOLOJİLERİ, "en iyi düzeyde" basınçlı hava ve sıkıştırılmış gaz teknolojisi anlamına gelir. Şirket, otuz yılı aşkın süredir basınçlı hava, basınçlı gaz ve kondensat teknolojisinin işlenmesi için yüksek kaliteli, güçlü ve özellikle verimli bileşenler ve sistemler geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Bugün BEKO TECHNOLOGIES, basınçlı hava ve basınçlı gaz teknolojisindeki tüm görevler için eksiksiz bir program sunmaktadır. Uzman tavsiyesi ve nitelikli hizmet, bağımsız, aile tarafından işletilen şirketin ticari markalarıdır.

 3. ELT ENTSTAUBUNGS- UND LUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Amacımız sadece bireysel teknik görevlere bakmak değil, aynı zamanda kârlılık, amortisman, emniyet ve çevre uyumluluğunun ön planda durduğu bütünsel çözümler geliştirmektir. Avantajınız - bizim hızımızdır. ELT şirketi, 1996 yılında, 30 yıllık hava ve toz ayırma teknolojisi deneyimi bulunan 2 mühendis tarafından kurulmuştur. Esneklik ve teknik bilgi birikimi sayesinde, yurt içi ve dışında farklı boyutlardaki sistemlerin kurulumu gerçekleştirilebilmiştir. Gücümüz, konsültasyon, detaylı planlama, hazır edim ve profesyonel montaj arasındaki kısa mesafelerdeki şirket bütünlüğünde yatmaktadır.

 4. MIKROPOR

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1987 yılında kurulan Mikropor, merkezi Türkiye'de bulunan atmosferik hava filtreleme çözümleri ve basınçlı hava sistemleri alanında lider bir üreticidir. 100'den fazla ülke ile aktif ticari ilişkiler yürüten Mikropor'un Amerika Birleşik Devletleri (Houston, Michigan ve New Jersey), İngiltere (Burnley), Belçika (Liege) ve Almanya'da (Aachen) ofisleri ve depoları bulunmaktadır. 300.000 metrekare kapalı üretim alanında dünya genelinde hizmet veren uzman ekipleri ile faaliyet göstermektedir. Mikropor'un Geniş Ürün Yelpazesi: •Atmosferik Hava Filtreleme: Havalandırma Filtreleri, Yüksek Sıcaklık Filtreleri, EPA, HEPA ve ULPA Filtreler, LAF Sistemleri, Gaz Türbini Hava Giriş Filtreleri, ATEX Filtreler ve Yağ Buharı Toplayıcıları. •Basınçlı Hava Sistemleri: Basınçlı Hava Kurutucularının yanı sıra Filtreleme ve Ayırma Çözümleri. •Gaz Üretim Sistemleri: Azot Üretim Sistemleri, Hava Solunum Sistemleri ve Oksijen Jeneratörleri. •Su Prosesi Soğutma Grupları •WEDM Filtreler: Çelik, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır ve daha fazlası dahil çeşitli metaller için özel olarak tasarlanmıştır. Mikropor'un 100'den fazla ülkedeki müşterileri tarafından beğenilen dünya standartlarındaki ürünleri, yenilik ve kaliteye olan bağlılığını yansıtmaktadır. Şirket, küresel erişim ağı ve ürünlerinin %85'ini dünya genelinde birçok noktaya ihraç etmesiyle sektör liderleri arasında yerini almıştır. En son teknolojiye sahip tesisleri ve binin üzerinde nitelikli çalışanı ile en yüksek kalitede üretim sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. GREENRESO - PURIFICATEUR D'AIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  GREENRESO - PURIFICATEUR D'AIR, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bussy St Georges, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HSDI FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  HSDI FRANCE, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava filtreleme - ekipmanlar, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, hava kalite kontrolü, doğal ürün, doğal ürün satışı, hava filtresi, Hava analiz ve kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Ismier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ASPIRATION BOIS INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASPIRATION BOIS INDUSTRIES, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahliye tesisleri, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Havalandırmalar ve vantilatörler - Ekipman, Tahliye tesisleri, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Toz alma kartuşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AWITECH

  Fransa

  Verified by europages badge

  AWITECH, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı vantilatörler, endüstriyel toz filtreleri, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Boya odası, klima tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Vakumlu temizleyiciler, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diemoz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CORAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  CORAL, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, endüstriyel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bondoufle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KEYSER & MACKAY ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  KEYSER & MACKAY ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PURIF'AIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  PURIF'AIR, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek koruyucuları, hava temizleyicileri, Kirlilik - Çevre hizmetleri, Koku yok etme ürünü, Koku arıtma, koku işleme ve yok etme, Hava arıtma, küflenme önleyici çözüm, Yağ emici malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. WALDNER LABOREINRICHTUNGEN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALDNER LABOREINRICHTUNGEN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AP-SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AP-SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ATON SERVICE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ATON SERVICE, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Tahliye tesisleri, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolchyno, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. AIR FOR ALL REINRAUMSYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AIR FOR ALL REINRAUMSYSTEME GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gerlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INNOVARIA - H.E.P.

  İtalya

  Verified by europages badge

  INNOVARIA - H.E.P., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ince borular ve tüpler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, klima, özel ve endüstriyel kullanımlar için hareketi borulu ısı eşanjörleri, Bakır ince borular ve tüpler, endüstriyel soğutma işlemleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, klima ve bileşen yerleştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vito Al Torre, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. HÜRNER LUFT- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HÜRNER LUFT- UND UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mücke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RTA REINRAUMTECHNIK ALB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RTA REINRAUMTECHNIK ALB GMBH, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trochtelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ISISO REFRIGERATION HEATING AND AIR CONDITION SYSTEM

  Türkiye

  Değerli Yetkili, 1975 yılından beri Endüstriyel Soğutma sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız imalat zincirlerinde her yıl yenilikler ve teknolojik gelişmeler yaparak hem Türkiye ekonomisine hem de müşterilerin avantajına olumlu hizmetler sunmaktadır. Türkiye de revaçta olan Buz Paten Sahalarının Soğutulması için gerekli eksi 20oC evaparasyonda çalışabilen Chiller ( mono etilen glikol ile sirkülasyon yapan komple paket tip endüstriyel soğutma grupları ) imalatları 2007 yılından beri imalatlarımız arasında bulunmakta, hem yurtiçi hem yurtdışı pazarlarında özellikle tercih edilmektedir.Endüstriyel ve klasik kapasitelerdeki Su Soğutma Chiller imalatlarımız üretimlerimiz 1985 yılından beri devam etmektedir. Her yıl yeni model ve teknolojik gelişmeler ile Avrupa Standartlarını yakalamakta, hatta geçmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi yurtdışından gelen süpervizorlar tarafından fevkalade olarak nitelendirilmektedir.

 1. KRISTAL LTD. STI.

  Türkiye

  Kristal Ltd. Sti., kurulduğu günden beri, müşterileriyle birçok yenilikçi mühendislik projelerinde işbirliği yapmıştır. Farklı mühendislik hizmetleri kapsamında toplumsal gelişmeye destek olacak son teknolojileri kullanıyoruz. AVEVO markamızla, uluslararası standartlara uygun kalitede ve son teknolojiye uygun duman ve toz emiş sistemleri üretiyoruz. Başlıca amacımız farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize daha güvenli çalışma alanları sunmaktır. Avevo; her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi sunar. Kaynak dumanı emiş sistemleri, toz emiş sistemleri ve endüstriyel havalandırma mühendislik hizmetleri, sunduklarımızdan sadece bir kaçıdır. Tasarımdan son kalite kontrol sürecine kadar her aşamada ürünlerimiz hep güvenilir ve olağanın üstünde bir kalitede olsun diye sıkı çalışıyoruz. Bir çok farklı ülkede iş ortaklarımız için OEM üretim de yapıyoruz. Sektörün en tanınmış isimlerden biri olmak bize gurur veriyor. Ürünlerimizin size sağlayacağı avantajları görmek için bize ulaşın.

 2. LLC ES SERVICE

  Rusya

  "Potok" hava temizleyici, virüslerle savaşmak için geliştirilmiş güvenilir ve yüksek verimli uvc ışınlar ile hava kalite sistemidir. Çevre ve insan sağlığı açısından güvenli hava filtreleme ekipmanlarıdır. Rus Hava temizleme ekipmanları ve sistemleri ("Potok" hava temizleyicileri buna örnektir) üreticisi ES Service LLC, dünya trendine katılmakta ve Hava temizleme ekipmanlarını ve sistemlerini kullanarak yaşam kalitesini artırmak ve çevreyi korumak için UV teknolojilerinin gelişimini desteklemektedir."Potok", IUVA'nın (Uluslararası Ultraviyole Derneği) ilk Rus üyesidir ve binalar, ortamlar ve bitkilerin mikrop öldürücü dezenfeksiyona yönelik etkin araçlar üreticisi olarak bilinir. Potok hava temizleyicileri üzerindeki CE işareti, ürünlerin insanlar, mülkler ve çevrenin iyileştirilmesi ve kontrolüne yönelik hizmetler açısından Avrupa güvenlik standartlarına uygun olduğunun kanıtıdır.

 3. KRANTZ GMBH

  Almanya

  1882 yılında, adını taşıdığı mühendis Hermann Krantz tarafından kurulan şirket, bugün hava kanalları, ısıtma ve soğutma sistemleri geliştirmekte, tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Krantz GmbH ayrıca filtre ve bloke sistemleri üretir, endüstriyel pis havası temizleme konusunda uzmandır ve aynı zamanda enerji santrallerinde, nükleer ve endüstriyel tesislerde havalandırma sistemleri alanında planlama, inşaat, bakım ve test dahil olmak üzere her konuda iyi bir isme sahiptir. Şirketin içinde bulunan Ar-Ge Merkezi'ndeki en modern teknoloji ile donatılmış laboratuvarın 1.000 m2'lik test salonunda hava araştırma ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Şirketin Aachen ve Mallersdorf'taki (Bavyera) kendi üretim tesislerinde müşteriye özel havalandırma bileşenleri üretilmektedir. Ürünlerimiz dünya çapında mükemmel bir üne sahiptir. Bizi enerji verimliliği, kalite ve güvenilirliğin önemli olduğu her yerde bulabilirsiniz.

 4. OTTO ENGINEERING POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

  OTTO Engineering Polska Sp. z o.o. şirketinin hizmet yelpazesi arasında teknik danışmanlık, tasarım mühendisliği, endüstriyel müşteriler için modern sistemler ve teknolojilerin üretim ve bakım hizmetleri yer alır. Hizmetlerimiz: hava işleme sistemleri, HVAC sistemleri / endüstriyel sistemler, temiz odalar, hava korumalı laboratuvar tesisi, araştırma laboratuvarı, çevre koruma tasarım ofisi, enerji verimlilik denetimi ve teknik hizmetleri.

 5. AIR-TECHNIQUES

  Fransa

  AIR-TECHNIQUES, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, hava işleme aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NEOGIENE

  Fransa

  NEOGIENE, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, hava temizleyicileri, iç hava kalitesi, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. AEROSTAR

  Fransa

  AEROSTAR, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Nem gidericiler - Ekipmanlar, havuz kurutucuları, hava temizleyicileri, endüstriyel hava kurutucuları, Nem gidericiler - Ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. AIR-TRANSFER B.V

  Hollanda

  AIR-TRANSFER B.V, yılında kurulan ve Isıtma ve havalandırma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, binalar için klimalar, endüstriyel kullanımlar için hava şartlandırıcılar, Sıcak hava perdeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eemnes, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. SPHAIRLAB GMBH

  Almanya

  SPHAIRLAB GMBH, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HORUS ENVIRONNEMENT

  Fransa

  HORUS ENVIRONNEMENT, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Ouen-L'aumône, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hava işleme - cihaz ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.851 Şirketler