• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava iyonizasyonu - sistemler e ekipman giyim

Sonuçlar

Hava iyonizasyonu - sistemler e ekipman giyim - Ithalat/Ihracat

 1. TERME QUARTZ INTERNAZIONALE PRODUZIONE LAMPADE

  İtalya

  Verified by europages badge

  Terme Quartz Internazionale, 1980'den beri ultraviyole ve kızılötesi ışınlara sahip kuvars ampuller üretmektedir. Günümüzde tıp, tarım, zootekni, ekoloji, kimya, mineraloji, kriminoloji, elektronik, bilgisayarlar, farmakoloji, sinema, gıda endüstrisi, konserve, sıvıların sterilizasyonu ve dezenfeksiyonu, su arıtma gibi sektörlerde kullanılan ISO 9001 Kalite Belgesine sahip tek İtalyan kuvars ampul üreticisidir

 2. DELBAG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DELBAG GMBH, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SIMCO-ION EUROPE

  Hollanda

  50 yılı aşkın bir süredir Simco-Ion Europe, statik elektriğin giderilmesine yönelik ekipmanlarda lider bir üreticidir. Dünya çapında OEM için bir partneriz ve geniş bir bilgi tabanına ve dünya çapında yerel olarak faaliyet gösteren birçok partnere sahibiz. Makineler ve ürünlerdeki statik elektriğin varlığını ve seviyesini yönetmek için birçok endüstriye standart veya özel statik gidericiler veya ekipmanlar tedarik ediyoruz. Plastik endüstrisi bizim için büyük önem taşıyor, aynı zamanda ambalaj, dönüştürme, baskı, tekstil ve grafik endüstrisinde de yıllardır hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz, dünya çapında kalifiye distribütör ve acenta ağı aracılığıyla dağıtılmaktadır. (Anti) statik çözümlerde pazar liderliğini korumak için, buna göre hareket ediyoruz: yüksek kaliteli ürünlerin sürekli iyileştirilmesi, Simco ürün ve hizmetlerinin dünya çapında kullanılabilirliği, yerel olarak sunulan eşsiz teknik uzmanlık, dünya çapında yeni OEM çözümleri için partner. Biz sizin için ideal partneriz!

 4. NEOGIENE

  Fransa

  NEOGIENE, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, hava temizleyicileri, iç hava kalitesi, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AC-UMWELTTECHNIK

  Almanya

  AC-UMWELTTECHNIK, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lechbruck Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GENANO BENELUX

  Belçika

  GENANO BENELUX, yılında kurulan ve Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, hava temizleyicileri, parçalar için ionizörler, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, hava analizleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heusden-Zolder, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LYNATOX GMBH

  Almanya

  LYNATOX GMBH, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilmenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BLOTENBERG AIR PURIFICATION GMBH

  Almanya

  BLOTENBERG AIR PURIFICATION GMBH, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LTA LUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  LTA LUFTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nordrach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HAUG GMBH & CO. KG

  Almanya

  HAUG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iyonizatörler, Deşarj aletleri, iyonizasyon odası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leinfelden-Echterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Almanya

  ALPHA IONSTATEX GMBH, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava spreyleme cihazları, çevre düzenleme, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELETTROMECCANICA BONATO

  İtalya

  ELETTROMECCANICA BONATO, yılında kurulan ve Elektrikli ve elektronik bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, antistatik sistemler, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, baskı makinaları için antistatik ekipmanlar, antistatik fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VARIONIX GMBH

  İsviçre

  VARIONIX GMBH, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima/havalandırma - Ekipman, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Klima/havalandırma - Ekipman, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baar, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ING.-BÜRO DRECHSEL

  Almanya

  ING.-BÜRO DRECHSEL, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Elektroakustik - Profesyonel ses yükseltici malzemeler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Elektroakustik - Profesyonel ses yükseltici malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thalheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SIMCO OFFICE DEUTSCHLAND WEST

  Almanya

  SIMCO OFFICE DEUTSCHLAND WEST, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Genel söylevler için ses sistemleri, Elektroakustik - Profesyonel ses yükseltici malzemeler, Hi-fi televizyon ve video aksesuarları, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Genel söylevler için ses sistemleri, Elektroakustik - Profesyonel ses yükseltici malzemeler, Hi-fi televizyon ve video aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lippstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AIR QUALITY CONCEPT

  Belçika

  AIR QUALITY CONCEPT, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, iç hava kalitesi, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauvechain, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EASYWELL GMBH

  Almanya

  EASYWELL GMBH, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Klima/havalandırma - Ekipman, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Klima/havalandırma - Ekipman, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MEECH ELEKTROSTATIK AG

  Almanya

  MEECH ELEKTROSTATIK AG, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Genel söylevler için ses sistemleri, Elektroakustik - Profesyonel ses yükseltici malzemeler, Hi-fi televizyon ve video aksesuarları, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Genel söylevler için ses sistemleri, Elektroakustik - Profesyonel ses yükseltici malzemeler, Hi-fi televizyon ve video aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ENULEC AMERICAS GMBH

  Almanya

  ENULEC AMERICAS GMBH, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Genel söylevler için ses sistemleri, Elektroakustik - Profesyonel ses yükseltici malzemeler, Hi-fi televizyon ve video aksesuarları, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Genel söylevler için ses sistemleri, Elektroakustik - Profesyonel ses yükseltici malzemeler, Hi-fi televizyon ve video aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trittau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CANALSISTEM S.R.L.

  İtalya

  CANALSISTEM S.R.L., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scanzorosciate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. REFSYSTEMS

  İtalya

  REFSYSTEMS, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grugliasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AIRTERM S.R.L.

  İtalya

  AIRTERM S.R.L., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma ve havalandırma işleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Isıtma ve havalandırma işleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piazzola Sul Brenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HALA LUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  HALA LUFTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibbenbüren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VERCAN S.R.L.

  İtalya

  VERCAN S.R.L., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Lupatoto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MADEL ITALIANA S.R.L.

  İtalya

  MADEL ITALIANA S.R.L., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Missaglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ENERBLUE S.R.L.

  İtalya

  ENERBLUE S.R.L., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TEELCOND IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  TEELCOND IMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. INNOVARIA S.R.L.

  İtalya

  INNOVARIA S.R.L., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gonars, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. BONACCI PROFILATI S.R.L.

  İtalya

  BONACCI PROFILATI S.R.L., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. WANG GLOBAL INC.

  Tayvan R.O.C.

  WANG GLOBAL INC., yılında kurulan ve Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iyonizasyon odası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taipei, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz