• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava jeneratörü enerjisi - imalât

Sonuçlar

Hava jeneratörü enerjisi - imalât - Ithalat/Ihracat

 1. NEUHÄUSER GRUPPE

  Almanya

  Verified by europages badge

  NEUHÄUSER GRUPPE, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lünen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STEAG NEW ENERGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEAG NEW ENERGIES GMBH, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SPARES IN MOTION

  Hollanda

  Spares in Motion, yeni ve ikinci el rüzgar türbinleri ile onların yedek parçalarının alımını ve satımını yapan, satıcılar ile alıcıların, türbinlerin yenilenmesi, onarım ve bakım ve diğer hizmetleri verenlerle hizmete gerek duyanların iletişimini sağlayan bağımsız bir sitedir. satışa sunulan yeni ve ikinci yedek parçaların listesi sayesinde Spares in Motion rüzgar türbini operatörleri ile bakım firmalarına, hizmetlerinin güvenirliğinin artırılması ve masraflarının en uygun şekilde düşürülmesi konularında yardımcı olmaktadır.

 4. ADC AERO DYNAMIK CONSULT INGENIEURSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Aero Dynamik Consult Ingenieurgesellschaft mbH. Rüzgar endüstrisinin bir ortağı olarak; yük simülasyonu, rotor kanadı, kule ve yapı gibi iş alanlarında rüzgar türbinleri için entegre çözümler sunuyoruz. Rüzgar enerjisi alanında 30 yılı aşkın mühendislik hizmetlerinden elde edilen bilgi birikimi ve çalışanlarımızın deneyimi, projelerimizin başarısı için sağlam bir temel oluşturmaktadır. Rüzgar enerjisine olan tutkumuz, mühendislerimizin disiplinlerarası iş birliği ve kapsamlı rüzgar enerjisi anlayışı ile temiz, yenilenebilir bir gelecek için ürünler geliştiriyoruz. Müşterilerimizle yakın iş birliği, açık iletişim ve sorulara verilen hızlı ve nitelikli cevaplar bizim için en yüksek önceliğe sahiptir. Esneklik ve yaratıcı düşünce, tüm katılımcıları memnun eder.

 5. REBO

  Belçika

  Oostende Limanındaki REBO terminali, Kuzey Denizi’ndeki açık deniz rüzgar santrallerinin kurulum ve bakım çalışmalarının atar damarıdır. Son 10 yıldır, Oostende Limanı, Belçika’nın açık deniz rüzgar santralleri kurulumu ve bakımı konusunda aktif olarak faaliyet gösterir: C-Power, Belwind 1, Northwind ve Nobelwind. Halen yapımı planlanan beş rüzgar çiftliği vardır: Rentel, Norther, Northwester 2, Mermaid ve Seastar. Hollanda’da Borssele 1 & 2, Dong tarafından inşa edilecektir. Oostende Limanı, Borssele için stratejik bir konumdadır ve inşaat için liman hattı adayıdır, aynı zamanda Borssele’in bakımı için de bir hizmet limanıdır. REBO terminalinin çeşitli uygulamaları, stratejik konumu ve kolay erişilebilirliği, Oostende Limanını güvenilir bir partner yapmaktadır: 800 metre iskele, 15 hektar terminal yüzeyi ve 20 ton/m² yükleme kapasitesi ve gemiler için krikolu kaldırma tesisleri.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HIFI WIND SPA

  İtalya

  Yakında üretimde olacak, enerji toplamak için yeni bir prototip üzerinde çalışıyoruz. Şirketimizin dünya pazarına açılmasını sağlayacaktır. Güç kontrolü için bakımdan geçirilen tüm türbinler üzerinde yenilikçi bir frenleme sistemi gerçekleştirdik. Enel Energia'nin yeni kuralları ile, güç kontrolü rüzgar türbinlerinin doğru çalışması için belirleyicidir.

 2. LUVSIDE GMBH

  Almanya

  LUVSIDE GMBH, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Diessen Am Ammersee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EUROGUS - INTERNATIONALE SPEDITION

  Almanya

  EUROGUS - INTERNATIONALE SPEDITION, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VESTAS WIND SYSTEM A/S

  Danimarka

  VESTAS WIND SYSTEM A/S, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aarhus N, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. EPSILINE

  Fransa

  EPSILINE, yılında kurulan ve Anemometreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, rüzgar enerjisi, Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SUD CONCEPT

  Fransa

  SUD CONCEPT, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Güneş enerjisi üretimi, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Güneş enerjisi, Güneş enerjisi üretimi, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Güneş enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vedene, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PALS

  Yunanistan

  PALS, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. EDPR - EDP RENOVÁVEIS PORTUGAL, S.A.

  Portekiz

  EDPR - EDP RENOVÁVEIS PORTUGAL, S.A., yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, rüzgar enerjisi, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. EDF BELGIUM

  Belçika

  EDF BELGIUM, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Hidroelektrik santraller, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Hidroelektrik santraller, Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. WIND-TURBINE.COM

  Almanya

  WIND-TURBINE.COM, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Elektrik - Dağıtım sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gelnhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EOS HOLDING

  İsviçre

  EOS HOLDING, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Güneş enerjisi, alternatif enerjiler, Yenilenebilir enerjiler, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Güneş enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lausanne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. ESTUDENER

  İspanya

  ESTUDENER, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Taytlar, Ekipman tasarım ve üretimi, Enerji - yenilenebilir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saragosse, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. LTN SERVOTECHNIK GMBH

  Almanya

  LTN SERVOTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Otterfing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KUKATE WINDROTORPROFILE

  Almanya

  KUKATE WINDROTORPROFILE, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Çelik, Endüstriyel yapı inşaatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Çelik, Endüstriyel yapı inşaatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LUVSIDE GMBH

  Almanya

  LUVSIDE GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları, Elektrikli motorlar ve parçalar, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları, Elektrikli motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EHK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG

  Almanya

  EHK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Çelik, Endüstriyel yapı inşaatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Çelik, Endüstriyel yapı inşaatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halle (westfalen), Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CROSSWIND ENERGY SYSTEMS

  Almanya

  CROSSWIND ENERGY SYSTEMS, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Rüzgar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Würzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELEKTROTECHNIKFERTIGUNG MAGDEBURG GMBH

  Almanya

  ELEKTROTECHNIKFERTIGUNG MAGDEBURG GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Elektrik - Dağıtım sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NITIDE ENERGY SAVING

  İspanya

  NITIDE ENERGY SAVING, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Getafe, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEAR-TEC GMBH

  Almanya

  GEAR-TEC GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Çelik, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eggebek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. INFINITE RENEWABLES LIMITED

  Birleşik Krallık

  INFINITE RENEWABLES LIMITED, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bridgend, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. WITTENBAUER WINDKRAFT

  Almanya

  WITTENBAUER WINDKRAFT, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Enerji - yenilenebilir, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deggendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VOL-V

  Fransa

  VOL-V, yılında kurulan ve Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektöründe faaliyet gösteren bir. Biyolojik kitle enerjisi - imalât, Güneş enerjisi üretimi, Biyolojik kitle enerjisi - imalât, Güneş enerjisi üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MONTPELLIER, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. C-POWER

  Belçika

  C-POWER, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava jeneratörü enerjisi - imalât, rüzgar enerjisi, Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. WINDRADPLANUNG

  Almanya

  WINDRADPLANUNG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri, Enerji - yenilenebilir, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yel değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lilienthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz