• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava ve yer taşıma bantları

Sonuçlar

Hava ve yer taşıma bantları - Ithalat/Ihracat

 1. SAUTEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAUTEC, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Taşıma - malzeme ve ekipman, Hava ve yer taşıma bantları, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourcoing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BENNE SA

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENNE SA, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Hava ve yer taşıma bantları, paketleme hattı, Tarım ve gıda endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MAXGERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAXGERMANY GMBH, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Schwabach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ADC ELECTROMÉCANIQUE

  Belçika

  Verified by europages badge

  ADC ELECTROMÉCANIQUE, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CNC freze, Vakum pompaları, Ofis dolapları, konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estaimbourg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ACS LUX

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  ACS LUX, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum konstrüksiyonlar, Alüminyum konstrüksiyonlar, Zemin konveyörleri, Asma konveyörler, mutfak tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drinklange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROGRES MACHINERY S.C.

  Polanya

  Verified by europages badge

  PROGRES MACHINERY S.C., yılında kurulan ve İnşaat - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, makine ve ekipman imalatı, Hava ve yer taşıma bantları, Vakum pompaları, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, kauçuk ve metal bariyer taşıma bantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieczkowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. AVRUPA MÜHENDISLIK KONVEYÖR VE OTOMASYON SISTEMLERI A.Ş.

  Türkiye

  Uzman Mühendislik Kadromuzla Tüm Dünyaya Konveyör Üretiyoruz. Projelendiriyor ve kuruyoruz. 8 Yılı Aşkın Tecrübemizle Konveyör ve Konveyör Otomasyonu olan İş dalımızda öncü olmaya devam ediyoruz. Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan AVRUPA MÜHENDİSLİK standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. AVRUPA MÜHENDİSLİK gelişen endüstüriyel teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı ve teknoloji sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

 3. KARA KONVEYOR BANT MAK SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Firmamız İzmir de temeli atılan , genç , dinamik ve profesyonelleşen bir firmadır .Firma olarak dünyadaki bant, modüler bant , poliüretan kayışlar, zaman kayışları , kaplamalı kayışlar ve konveyör bant sektörlerinde yapılan yenilik ve değişiklikleri müşterilerimize aktarmayı, sadece satış değil satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı, teknolojik gelişmeleri daima takip ederek, insan ve çevreye duyarlı bir firma olmayı misyonumuz olarak benimsedik. Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti standartlarımızı hep yükselttik. Siz değerli müşterilerimizin öneri ve beklentilerini karşılamak adına profesyonel ve genç ekibimizle gece gündüz çalışmayı kendimize prensip edindik. Geniş ürün yelpazemiz, sektörel profesyonel çalışmalarımızla sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz

 4. SERIMECA

  Fransa

  SERIMECA taşıma, elleçleme ve lojistik Sistemleri Yapım ve İncelemesi alanında 20 yılı aşkın süredir mevcut bir şirkettir. Projelerinize göre, SERIMECA, makine, ilaç, tarım-gıda sanayii alanında, sizin için kişiye özel ve spesifik elleçleme, sistemleri, konveyörler, manipülatörler, paletleme makineleri, asansörler, stoklama makineleri, ambalaj makineleri yapabilmektedir…

 5. FEDEX EXPRESS

  İspanya

  FedEx Express dünyadaki en önemli acil taşıma şirketidir, hızlı ve güvenilirdir ve 220’den fazla ülke ve bölgede hizmet vermektedir.

 1. OCA - OUEST CONVOYEUR AUTOMATISME

  Fransa

  OCA - OUEST CONVOYEUR AUTOMATISME, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Konveyörler, konveyör sistemleri, Hava ve yer taşıma bantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GEMT

  Fransa

  GEMT, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Collégien, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PERUZA LTD

  Latviya

  PERUZA LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Endüstriyel robotlar, Hava ve yer taşıma bantları, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Endüstriyel robotlar, Hava ve yer taşıma bantları, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ropazu Novads, Mucenieki, Latviya 'de bulunmaktadır.

 2. CONVOYNORT

  Fransa

  CONVOYNORT, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bethune, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FROST FRANCE

  Fransa

  FROST FRANCE, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, dövme zincirli hava yük taşıyıcısı, yük taşıyıcılar için tekerlekler ve parçalar, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, boya için ters çevrilmiş yük taşıyıcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Savigny-Le-Temple, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHEVEUX STMM

  Fransa

  CHEVEUX STMM, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mesnil Saint Nicaise, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BELTIS

  Fransa

  BELTIS, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pvc taşıma bantları, konveyör bandı üretimi, metal taşıyıcı bant aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain De La Grange, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. RGD REVISION GEOMETRY DESIGN

  Türkiye

  RGD REVISION GEOMETRY DESIGN, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. CMAT

  Fransa

  CMAT, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari mal mekanik transportörü için rulolu konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SAINT ANDRE DES EAUX, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. GOVONI HANDLING SYSTEMS SRL

  İtalya

  GOVONI HANDLING SYSTEMS SRL, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Taşıma zincirleri, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Vidalı konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CM AUTOMAZIONE SRL

  İtalya

  CM AUTOMAZIONE SRL, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giussano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MANUSYSTEMS

  Fransa

  MANUSYSTEMS, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Hava ve yer taşıma bantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venarey Les Laumes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HABASIT FRANCE SAS

  Fransa

  HABASIT FRANCE SAS, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süslü cam, plastik kesme, ticari mal mekanik transportörü için bantlar, Aktif karbon filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mulhouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. M C M CONVEYOR SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  M C M CONVEYOR SYSTEMS, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma sistemleri, Taşıma sistemleri, ticari eşya depolamak için latalı mekanik transportörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ARCANE

  Fransa

  ARCANE, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Levhalı konveyörler, Tam konveyör inşaatı, Vakum pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aizenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. F 2 M

  Fransa

  F 2 M, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahliye kanalları, hazneler, Levhalı konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roézé Sur Sarthe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. A.R.C.E.M.I. IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  A.R.C.E.M.I. IMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Hava ve yer taşıma bantları, Taşıma zincirleri, Hava ve yer taşıma bantları, kaldırma tesisatı, damperli elevatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mattarello Di Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MALFROY

  Fransa

  MALFROY, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konveyörler, CNC freze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moirans En Montagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. MERTAY MAKINA LTD

  Türkiye

  MERTAY MAKINA LTD, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. inoks aksesuar, alüminyum aksesuarlar, trolley, çelik tanklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. SEMA SARL

  Fransa

  SEMA SARL, yılında kurulan ve Hava ve yer taşıma bantları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruaudin, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz