• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim

Sonuçlar

Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim - Ithalat/Ihracat

 1. EUROPRECIS GALICIA S.L.

  İspanya

  Europrecis şirketinin gerçekleştirdiği işlevlerden bazıları: Otomotiv endüstrisine yönelik mekanik donanımların ve makinelerin etüt, tasarım, üretim ve revizyonu. Makine ve takımlara yönelik kesme kalıpları, bıçak ve kesicilerin tasarımı ve üretimi. Döküm ve kesme kalıplarının bakımı. Tesisat ve donanımların bakımı ve onarımı. Makine ve takımlara yönelik olarak tasarlanmış donanımların üretimi ve kurulumu. Dijital kumandalı tezgahlarda parçaların işlenmesi. Parça işleme. Gemicilik sektörüne yönelik yapısal parçaların üretimi ve kurulumu. Genel olarak ısıtma ve buhar kazanları.

 2. RAMPINELLI SPA

  İtalya

  RAMPINELLI SPA, yılında kurulan ve Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, ağır doğramacılık işleri, gıda endüstrisi için tesisat tasarımı, mekanik imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PIPISTREL D.O.O.

  Slovenya

  PIPISTREL D.O.O., yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Uçak motorları, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Uçak motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ajdovščina, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. STCM

  Fransa

  STCM, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, ince sac işleri yan sanayi hizmetleri, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gesté, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CMA

  Fransa

  CMA, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Mekanik kaynak, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarascon Sur Ariège, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SUD AERO

  Fransa

  SUD AERO, yılında kurulan ve Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, uzay sanayisi parçaları tasarımı, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Yüzey işleme, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BRIVET MECANO SOUDURE

  Fransa

  BRIVET MECANO SOUDURE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı hassas ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Paslanmaz çelik metal işleri, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontchateau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CHAUDRONNERIE GENERALE LEON VEYRET

  Fransa

  CHAUDRONNERIE GENERALE LEON VEYRET, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı hassas ürünler, metal kazanlar, Endüstriyel tabaka metal işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romans Sur Isere, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MILES-ASH LTD

  Birleşik Krallık

  MILES-ASH LTD, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Metal tanklar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Metal tanklar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newtownabbey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CALDERERIA DE HUMANES SA

  İspanya

  CALDERERIA DE HUMANES SA, yılında kurulan ve Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Humanes De Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ETABLISSEMENTS GLAUDE

  Fransa

  ETABLISSEMENTS GLAUDE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Pechereau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EQUIPOS INDUSTRIALES DE MANUTENCION SA

  İspanya

  EQUIPOS INDUSTRIALES DE MANUTENCION SA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcala De Henares, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. KOMMERZIALRAT ING. ERNST KURRI, MASCHINEN-, STAHL- UND KESSELBAU

  Avusturya

  KOMMERZIALRAT ING. ERNST KURRI, MASCHINEN-, STAHL- UND KESSELBAU, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wr. Neustadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. TEMA ENGINEERING SERVICES LTD

  Birleşik Krallık

  TEMA ENGINEERING SERVICES LTD, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cardiff, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. CALDERERIA LOPEZ DE AVILA SL

  İspanya

  CALDERERIA LOPEZ DE AVILA SL, yılında kurulan ve Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIETE NOUVELLE LOUIT

  Fransa

  SOCIETE NOUVELLE LOUIT, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riscle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GARDNER AEROSPACE - BASILDON LIMITED

  Birleşik Krallık

  GARDNER AEROSPACE - BASILDON LIMITED, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuneaton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. WERTYU

  Pitkern

  WERTYU, yılında kurulan ve Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wawa, Pitkern 'de bulunmaktadır.

 7. AFM SRL

  İtalya

 8. MEWA METALLWAREN GMBH PRODUKTION, VERTRIEB UND FEUERVERZINKEREI

  Almanya

 1. PM DI PERARO MICHELE

  İtalya

 2. AIMONE VALTER

  İtalya

  AIMONE VALTER, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viverone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LAVORAZIONE FERRO DI LUCA BAGLIONI & C. S.N.C.

  İtalya

  LAVORAZIONE FERRO DI LUCA BAGLIONI & C. S.N.C., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Subbiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. O.M.A.R. S.A.S. DI RAPPOLI BRUNO & C.

  İtalya

 5. PEZZI GABRIELE

  İtalya

 6. LORETUCCI OFFICINE S.N.C.

  İtalya

 7. PAGLIA FERDINANDO - OFFICINA MECCANICA

  İtalya

 8. G.I.M.A. DI IOTTI GIUSEPPE E C. S.N.C.

  İtalya

 9. B&B S.R.L.

  İtalya

 10. FORMOLO FRANCO

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz