• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hayvan besleme ekipmanları

Sonuçlar

Hayvan besleme ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. YUTIAN FUTAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Yutain Futai domuz donanımlarında uzmanlaşmıştır; koyun/keçi donanımları; at donanımları; sığır donanımları; Evcil hayvan donanımları ; kümes hayvan donanımları vb. Şirketimiz Yavrulama ahırı/sandığı/kafesi, içme ve beslenme sistemi donanımları, Sıcaklık Kontrol Donanımları, Kulak markalama donanımları, Tıbbi bakım donanımları, Yapay döllenme donanımları, Kesim donanımları, Kuluçka donanımları, Çiftlik inşaat donanımları, Balıkçılık yatları & diğer tüm hayvan donanımlarında araştırmalar yapmıştır.

 2. KARPA GRUP LTD STI

  Türkiye

  İstanbul Sancaktepe de üretim yapmakta olan fabrikamız Covıd döneminden bu yana hızlı tanı test kiti noktasında en fazla yerli üretim kapasitesine sahip olan tesistir. Hem insan hem de hayvanlar üzerinde birçok hızlı tanı test kitlerimiz mevcuttur, bununla beraber aktif olarak satışı devam eden ve satışında tam yetkili olduğumuz Buzağı İshal test kitini tarafınıza sunmak istemekteyiz, aşağıda ürünümüzün kısmi olarak detaylarını ve sağladığı faydaları belirtmekteyiz; Buzağı İshal Kiti Nedir? -Buzağı ishal Kiti bir diğer adıyla ishal beşlisi tanı kiti büyükbaş hayvanlarda oluşan ishal virüslerinin (5 farklı ishal virüsü mevcuttur) hızlı şekilde tespit edilmesi, doğru tanı koyularak, doğru tedavi uygulanmasını sağlayan hızlı testtir. Hangi Durumlarda Kullanılır? -İshal testleri, 5 farklı virüsten birine yakalanmış olan büyükbaş hayvanın gerek halsizlik gerekse dışkısında sıvılaşma olduğu durumlarda kullanılır. Kullanım Şekli; -Hayvanın dışkısından numune alınır, solüsyon yardımı ile kaset teste damlatılır ve 15 dakika içerisinde sonuç alınır, Kimler Kullanabilir? -Çalışma sistemi Covıd-Antijen test ile benzer olan ürünümüzü herkes kolaylıkla kullanabilmekte olup, veterinerlik belgesi vb. durumlara ihtiyaç bulunmamaktadır. (Çiftlikler, hayvan sahipleri ürünü kolaylıkla kullanabilmektedir) Faydaları Nelerdir? -Tek kaset ile 5 farklı ishal virüs kontrolü sağlar, -Erken tanıya yardımcı olur, -Yüksek hassasiyet oranı ile virüsün bulunmasını sağlar, -Zaman tasarrufu sağlar.

 3. STARMAX TARIM MAKINALARI SAN VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Sektörünün parlayan yıldızı Starmax, 43 yıllık deneyime sahip %100 üretici bir firmadır. Farklı alanlarda (yem, biyopelet, mezbaha atık işleme, baharat öğütme) makine üretimi yapan firmamız, çiftlik tipi çözümlerden anahtar teslim projelere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün Kategorilerimiz: ✔ Anahtar Teslim Pelet Yem Tesisleri ✔ Anahtar Teslim Toz Yem Tesisleri ✔ Anahtar Teslim Flake Yem Tesisleri ✔ Anahtar Teslim Biyopelet Tesisleri ✔ Talaş, Yonca, Odun, Palmiye Yaprağı Peletleme Hatları ✔ Organik Gübre Peletleme Tesisleri ✔ Küçük Ölçekli Yem Tesisleri ✔ Endüstriyel Tip Yem Makinaları ✔ Çiftlik Tipi Yem Makinaları ✔ Tam Yem Merkezleri ✔ Kompakt Tip Rendering Tesisleri ✔ Endüstriyel Tip Baharat İşleme Sistemleri

 4. ORYEM MAKINA

  Türkiye

  Oryem olarak yem sektöründe yapacağımız yenilikleri başlıca aşağıdaki konseptlerin ışığı altında pazara sunmayı diliyoruz: Daha az enerji tüketimi Daha etkin ve verimli ürünler Daha çevre dostu ürünler Daha kullanıcı dostu ürünler Daha sanitasyon odaklı hijyenik ürünler Daha çok müşteri ve çözüm odaklı üretim ve satış, ve sonucunda müşteri memnuniyeti Yem sektörünün her alanında kullanılan makineleri, bunlara ait komponentleri , sistem ve çözüm önerilerini, anahtar teslimi işletmeleri, gerekli modifikasyonları yani müşterinin bize ihtiyaç duyabileceği her noktada hizmet vermeyi hedefliyoruz.

 5. BURKON MAKINE

  Türkiye

  Hayvan Yemi Hazırlama Makinesi İmalatı 1m3 hacminden 20m3 hacime kadar üretim yapılmaktadır. Traktor şaftlı ve Elektrik motorlu üretim yapılmaktadır. Firmamız 2016 yılında kuruldu ve şuanda 10 ülkeye ihracat yapıyor ve Türkiye genelinde 2500 makinemiz çalışmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KUTLUK PLASTIK

  Türkiye

  Türkiye'de hayvanlar için suluklar, püskürtme sistemleri ve damlama hortumları üretiyoruz. Özelikle inek ve kuzular için plastik suluk , damlama su hortumu , ilaçlama makineleri ve her türlü hırdavat nalburiye tarım hırdavat ürüleri tedariğinde , üretici ve satıcı konumunda sizlere hizmet ekmekteyiz. liste. Saygılarımla

 2. GUIBOR INGENIERIA

  Arjantin

  GUIBOR INGENIERIA, yılında kurulan ve Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvan besleme ekipmanları, Gıda - Sanayi İmalathaneleri, Hayvan besleme ekipmanları, kıyma makinası, Gıda - Sanayi İmalathaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buenos Aires, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 3. AMANDUS KAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  AMANDUS KAHL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atık geri kazanım ve dönüşüm tesisatları, plastik malzemelerin geri dönüşümü, hayvan besleme ekipmanları, Helezon konveyör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CFE GROUP

  Birleşik Krallık

  CFE GROUP, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, St Helens, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. DOG BOX

  İtalya

  DOG BOX, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Acerra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EFFEKTRI

  Hollanda

  EFFEKTRI, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpek maması, Diyet ve spor için entegre beslenme, balık yağı, Köpek maması, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deventer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. HEROES EN CO

  Belçika

  HEROES EN CO, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvan besleme ekipmanları, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Hayvan besleme ekipmanları, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Toprak kondisyonlayıcı ve gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Pieters-Rode, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ALMIMET SA

  Fransa

  ALMIMET SA, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvan besleme ekipmanları, Hayvan besleme ekipmanları, hayvanlar için besleyici unlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PARIS, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ACTION

  Belçika

  ACTION, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Evde kullanılan deterjanlar, Bahçe tertibatları, Hayvan besleme ekipmanları, Evde kullanılan deterjanlar, iç dekorasyon ve mobilya, Bahçe tertibatları, Hayvan besleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. NUTRIFEED

  İspanya

  NUTRIFEED, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Figueres, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HANMAK

  Türkiye

  HANMAK, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atlar için besinler, bebek göğüslüğü, hayvan beslemesi için integre besleme tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. VAN REE

  Hollanda

  VAN REE, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpek ve kediler için malzemeler, Köpek ve kediler için malzemeler, kuşlar için malzemeler, balık malzemeleri, kemirgenler için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. TECNOMEDIANA

  İtalya

  TECNOMEDIANA, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. izole barınak, köpek kulübeleri, savak, köpek kulüpleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BILKONSIS

  Türkiye

  BILKONSIS, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çuval terazileri, hayvan besleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Çorum, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. POINT VERT ISTRES

  Fransa

  POINT VERT ISTRES, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. bahçe düzenleme aksesuarları, hayvan besleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BAYLE (ETS)

  Fransa

  BAYLE (ETS), yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvan besleme ekipmanları, Tarımsal makine ve aksesuarlar, Endüstriyel robotlar, Hayvan besleme ekipmanları, Tarımsal makine ve aksesuarlar, Endüstriyel robotlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. OTTEVANGER MILLING ENGINEERS

  Hollanda

  OTTEVANGER MILLING ENGINEERS, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Moerkapelle, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG

  Almanya

  WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hayvan besleme ekipmanları, atlar için taşıma kabini, Hasır çit, köpek kulüpleri, Hayvan besleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DR. GRANDEL GMBH

  Almanya

  DR. GRANDEL GMBH, yılında kurulan ve Parfüm için esans ve aromalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal gübre, Hayvan besleme ekipmanları, Gıda özleri, Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar, Doğal gübre, Hayvan besleme ekipmanları, Gıda özleri, Yemeklik un fabrikaları için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERGE MAKINA

  Türkiye

  ERGE MAKINA, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Corum, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. XINXIANG DERRY ENERGY EQUIPMENT CO., LTD

  Çin

  XINXIANG DERRY ENERGY EQUIPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Xinxiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. TOPRAKCILAR MAKINA

  Türkiye

  TOPRAKCILAR MAKINA, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. besi hayvanları için besin hazırlama tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karaman, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. MACROVET

  Hollanda

  MACROVET, yılında kurulan ve Hayvan besleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hayvanın güzelliği ve sağlığı için ürünler, Hayvanlar için ilaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Den Burg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. AGROPAK

  Türkiye

  AGROPAK, yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. av hayvanı ezmeleri, hayvan besleme ekipmanları, agropak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. DE POORTERE HENDRIK

  Belçika

  DE POORTERE HENDRIK, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır ve kümes hayvanları için besinler, Hayvan besleme ekipmanları, Sığır ve kümes hayvanları için besinler, Hayvan besleme ekipmanları, Tavuklar için yem, bahçe malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wasmes, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz