• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hayvan esaslı muhtelif ürünler

Sonuçlar

Hayvan esaslı muhtelif ürünler - Ithalat/Ihracat

 1. OJSC BYELOVEZHSKIJE SYRY

  Beyaz Rusya

  OJSC Byelovezhskije Syry bir gıda üreticisidir: sert ve yarı sert peynirler, yumuşak peynirler, tereyağı, ghee yağı (sade yağ). Fabrika, Sarmatia ve Byelovezhskije Syry markaları altında aşağıda yer alan gıda ürünlerinin üretimini ve toptan satışını yapmaktadır: —kiloyla geleneksel ve yöresel peynirler; —paketli peynirler; —yumuşak peynir çeşitleri; —tuzsuz tereyağı çeşitleri (180, 200, 1000 g) ve 5 ve 20 kg'lık ambalajlarda; —Ghee tereyağı.

 2. XAVER SCHEULE GMBH

  Almanya

  Xaver Scheule GmbH olarak Kirchheim'da, güzel Unterallgäu'nun kalbinde bulunuyoruz. 90 yıldan uzun süredir hem evcil hayvanlar hem de atlar için en yüksek kalitede yemlik malzemelerin geliştirilmesi ve üretimi alanında faaliyet gösteriyoruz. 10 milyondan yüksek stş. hasılatımız ve 50'den fazla çalışanımızla bugün bölgemizdeki ünlü orta ölçekli firmalardan biriyiz.

 3. JAMÓNSHOP.ES

  İspanya

  JAMÓNSHOP.ES, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Cuarte De Huerva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. L.N.C LIANOPOULOS NATURAL CASINGS

  Yunanistan

  L.N.C LIANOPOULOS NATURAL CASINGS, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal bağırsaklar, kolajen bağırsaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kamatero-Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. INSEKTPROTEIN APS

  Danimarka

  INSEKTPROTEIN APS, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. liyofilize besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sønderborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TIERBEDARF-HEMA

  Almanya

  TIERBEDARF-HEMA, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, hayvan yiyecekleri, hayvanın güzelliği ve sağlığı için ürünler, Köpek maması, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IL FORTETO

  İtalya

  IL FORTETO, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vicchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG

  Almanya

  WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hayvan besleme ekipmanları, atlar için taşıma kabini, Hasır çit, köpek kulüpleri, Hayvan besleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TIER VITALSHOP KLAUS PETER RAAB

  Almanya

  TIER VITALSHOP KLAUS PETER RAAB, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Wangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEWEIH KAUKNOCHEN

  Almanya

  GEWEIH KAUKNOCHEN, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Çiftlik hayvanları yemi, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Çiftlik hayvanları yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Idstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HAMONBABY

  Ukrayna

  HAMONBABY, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Peynir, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, zeytin, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. LAUTLOS TIERKOMMUNIKATION

  Almanya

  LAUTLOS TIERKOMMUNIKATION, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wedemark, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ADELLAGLOBAL DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ADELLAGLOBAL DIS TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SAB BUDELLA NATURALI DI GIUSSANI CAMILLA

  İtalya

  SAB BUDELLA NATURALI DI GIUSSANI CAMILLA, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharatlar, doğal bağırsaklar, sentetik bağırsaklar, Baharatlar, kasaplar için kasalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roccafranca (bs), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ØSTERBRO DYREKLINIK

  Danimarka

  ØSTERBRO DYREKLINIK, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, København Ø, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. VGALLENT CASINGS

  İspanya

  VGALLENT CASINGS, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuzu bağırsağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. FAPRO

  Belçika

  FAPRO, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, hayvansal gıda sıvı yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ichtegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MIGUEL SÁNCHEZ GARCÍA

  İspanya

  MIGUEL SÁNCHEZ GARCÍA, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Gıda ürünleri dağıtımı, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. CARNES ROS

  İspanya

  CARNES ROS, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. et, et kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benicarló, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. LANDDATA EUROSOFT GMBH & CO. KG

  Almanya

  LANDDATA EUROSOFT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Programcılık ve Yazılım, Mikro bilgi işlem - Danışmanlık, Programcılık ve Yazılım, Mikro bilgi işlem - Danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfarrkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRODUCTOS ARTESANOS DE TERUEL

  İspanya

  PRODUCTOS ARTESANOS DE TERUEL, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. gıdalar / içecekler – toptan ve perakende  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hospitalet Del Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. C.I.R.S.PE

  İtalya

  C.I.R.S.PE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CREMASCHI VALENTINA

  İtalya

  CREMASCHI VALENTINA, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offanengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SC COMPRODCOOP SA

  Romanya

  SC COMPRODCOOP SA, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş sebzeler, Yumurta ürünleri, Dondurulmuş sebzeler, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. TROTICOLTURA S. CRISTINA S.N .C. DI F. BRESCIANI & C.

  İtalya

  TROTICOLTURA S. CRISTINA S.N .C. DI F. BRESCIANI & C., yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quinto Di Treviso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MILANESE

  İtalya

  MILANESE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bertiolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TÜBINGEN FÜR TIERE E. V.

  Almanya

  TÜBINGEN FÜR TIERE E. V., yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Tübingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HEALTHFOOD24 GMBH

  Almanya

  HEALTHFOOD24 GMBH, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zootekni gıdaları, hayvan yiyecekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BELA VISTA PRODUTOS ENZIMATICOS INDUTRIA E COMERCIO LTDA

  Brezilya

  BELA VISTA PRODUTOS ENZIMATICOS INDUTRIA E COMERCIO LTDA, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, São Paulo, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 10. AGRO ITTICA LOMBARDA S.P.A.

  İtalya

  AGRO ITTICA LOMBARDA S.P.A., yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Balık, Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calvisano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz