• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hayvancılık bilimi (zooteknik) laboratuvarları

Sonuçlar

Hayvancılık bilimi (zooteknik) laboratuvarları - Ithalat/Ihracat

 1. EUROPROJECT INTERNATIONAL SRL

  İtalya

  Europroject 1998'de kurulmuştur. Kendi inceleme bürosu ve ilgili şirketler ile yakın işbirliği sayesinde, şirket bıldırcın, güvercin, tavuk ve piliç yetiştiriciliği için anahtar teslim tesisatlar sunmaktadır. Üretimimiz büyük endüstriyel hayvan yetiştirme tesislerine olduğu kadar küçük hayvan yetiştirme aile işletmelerine de yönelik olup, bu şekilde tüm ihtiyaçları karşılamamızı sağlamaktadır.

 2. CENTRO ESTUDIOS GAUS-CUENCA, S.L

  İspanya

  CENTRO ESTUDIOS GAUS-CUENCA, S.L, yılında kurulan ve Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cuenca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. CHXOUT

  Birleşik Krallık

  CHXOUT, yılında kurulan ve Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Durham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ACADEMIACARTABLANCA

  İspanya

  ACADEMIACARTABLANCA, yılında kurulan ve Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CENTRO ANENDO

  İspanya

  CENTRO ANENDO, yılında kurulan ve Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çocuklar için yardım hizmetleri, fizyoterapi, zootekni ve ilgili etkinlikler konusunda hizmet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CEFOP

  Belçika

  CEFOP, yılında kurulan ve Genel, sürekli ve uzmanlık formasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Koçluk ve profesyonel destek kurumu, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları, Koçluk ve profesyonel destek kurumu, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ISTITUTO ZOOPROFILATTICO SPERIMENTALE DEL MEZZOGIORNO

  İtalya

  ISTITUTO ZOOPROFILATTICO SPERIMENTALE DEL MEZZOGIORNO, yılında kurulan ve Hayvan yetiştirme - Hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Calabria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. A.B.S. ITALIA S.R.L.

  İtalya

  A.B.S. ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. INSEME S.P.A.

  İtalya

  INSEME S.P.A., yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir. Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CENTRO PROVINCIALE PER LA FECONDAZIONE ARTIFICIALE E LA BONIFICA SANITARIA DEL BESTIAME

  İtalya

  CENTRO PROVINCIALE PER LA FECONDAZIONE ARTIFICIALE E LA BONIFICA SANITARIA DEL BESTIAME, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NOVAGEN S.R.L.

  İtalya

  NOVAGEN S.R.L., yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Podenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SEMENITALY - S.P.A.

  İtalya

  SEMENITALY - S.P.A., yılında kurulan ve Hayvan yetiştirme - Hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları, yarış sığırları, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AVICOLA ROSSI SRL

  İtalya

  AVICOLA ROSSI SRL, yılında kurulan ve Hayvan yetiştirme - Hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faenza (Ra), İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ZOO PROGRESS S.R.L.

  İtalya

  ZOO PROGRESS S.R.L., yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Hayvancılık bilimi (Zooteknik) laboratuvarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Persico Dosimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ISTIT ZOOPROFILATTICO SPERIM PUGLIA E BASILICATA

  İtalya

 4. COOPERATIVA ZOOTECNICA LA VILLA

  İtalya

 5. ASSOCIAZIONE NAZIONALE ALLEVATORI BOVINI DI RAZZA P R F

  İtalya

 6. ALTA ITALIA S.R.L.

  İtalya

 7. HUMANA S.R.L.

  İtalya

 8. RUPI ALBERTO PIO

  İtalya

 1. VEREINIGUNG DER SÜDTIROLER TIERZUCHTVERBÄNDE GEN.U.LANDW.GES.

  İtalya

 2. BOREAL

  İtalya

 3. WIKO GARTEN & ZOO GMBH

  Almanya

 4. CO.F.A.ZO. (SOC.COOP.R.L.)

  İtalya

 5. SOCIETA' AGRICOLA SERENI S.S.

  İtalya

 6. ASSOCIAZIONE ALLEVATORI DEL FRIULI

  İtalya

 7. RAMELLINI PIERANGELO

  İtalya

 8. C.A.FR.I.

  İtalya

 9. INTERSTATES BREEDERS S.R.L.

  İtalya

 10. ROCCI ROMOLO

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz