• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hayvanlar ve besicilik

Sonuçlar

Hayvanlar ve besicilik - Ithalat/Ihracat

 1. UFTER HOLDING B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1994 yılından bu yana Northlink Trading GMBH, mal ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşarak uluslararası ticarette önemli bir oyuncu olarak ön plana çıkmıştır. Temel gücümüz, ürünleri toplu olarak tedarik etmek ve bunları son derece rekabetçi fiyatlarla yeniden satmaktır. 28 yılı aşkın süredir Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator ve daha fazlası gibi tanınmış markalarla güçlü ortaklıklar kurduk. Başarımız, Avrupa'daki konumumuzun stratejik avantajına dayanmakta, nakliye maliyetlerini en aza indirmekte ve verimli küresel teslimat sağlamaktadır. Northlink Trading GMBH olarak değişmez misyonumuz, müşteri ve ortak beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Bunu, farklı kalitede güvenli ürünler sunarak, modern teknolojilerden yararlanarak ve yüksek eğitimli bir işgücünü koruyarak başarıyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluğa bağlı olarak, müşteriler, ortaklar, çalışanlar, hissedarlar ve genel olarak toplum için değer yaratmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, çeşitli gıda ve ticari markalarda yüksek kaliteli ürünleri işleme ve satma konusunda mükemmeliyetçi bir şirket olarak uluslararası pazarda tanınmaktır. Küresel varlığımızı genişletmeye adanmış olarak, 7/24 müşteri desteği ve dünya çapında sorunsuz sevkiyat sunarak kapınıza kadar hızlı teslimat sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. LIDEROGLU BANT

  Türkiye

  1973 yılından bu yana LİDEROĞLU-Woccow kendini sürekli yenilemiş ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Sağlıklı, dayanıklı çeşitli hayvan yatakları üretmenin yanısıra birçok sektörde kullanılan konveyor ve elevatör bantlar üretmektedir. Aşınmaya, kaymaya karşı dirençli çalışma koşullarına bağlı olarak çeşitli desenlerde(düz, baklava, çavuş) tambur, silindir ve makara kaplamaları yapılmaktadır. Kauçuktan üretilen ve müşterinin isteklerine uyarlanan zemin döşemeleri endüstriyel alanlardan, spor salonlarına, yürüyüş yollarına kadar birçok mekanda güvenle kullanılabilir. Lideroğlu, alanında uzman bir kadro ile titiz çalışmalar sonucunda sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, satış ve pazarlamasıyla kalmayıp daimi memnuniyetiniz için satış sonrası verdiği hizmet ve destekle adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Avrupa standartlarının üzerinde üretim yapan LİDEROĞLU yurtdışı talepleriyle de kalitesinden söz ettirmektedir. Temel prensibi müşteri memnuniyeti olan LİDEROĞLU emeğini ve alın terini doğru sonuçlara ulaştırmak için sürekli çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirmek için çalışmaktadır. Profesyonel bir ekiple yerinde montaj ve ekleme çalışması yapabilen ve çağın gereksinimi olan teknolojik gelişmeleri takip eden LİDEROĞLU dün olduğu gibi yarında hep en iyisi olmak için çalışmalarına sürekli olarak devam edecektir. SAYGILARIMIZLA...

 3. SENOL GIDA SANAYI A.S.

  Türkiye

  Our olive oil pulp would be a perfect for feed preparation.For analysis certifiates, academic reports please look website . Olive pulp, which we introduced to the market as a result of University - Industry cooperation and R&D studies; residue obtained after oil and kernel removed from olive rich in protein and mineral.It is a natural feed supplement mixed with in a ration feed values for the cattle, sheep and poultry diets.Morova olive oil pulp; It is preferred by feed factories and feed additive manufacturers. It contains 100% natural saves money on your feed mix.It has the effect of increasing feed consumption in heat stress. It helps your animals to protect from diseases by increasing their body resistance while meeting the vital energies needed in the cold of winter. BENEFITS OF OLIVE PULP It is an assertive feed with its appetite enhancing feature. It contains 100% natural .It increases the speed of eating. It saves on ration and is economical.It increases the fat ratio in milk, milk yield and quality, Fattening Dry Matter consumption.It relaxes the digestive system and gives satiety. Accelerates growth and improves fattening performance. Prevents ACIDOSIS with regular use. It provides an increase in the estrus and fertility rate of ruminant animals and helps to prevent the consequences such as abortion. It creates shine in the hair and oilness in the skin.

 4. NORWICH TERRIER ALTA CARYA FCI KENNEL

  Polanya

  Norwich Terrier ırkı köpekler cesur, güçlü ve aktif köpeklerdir. Çocuklarla iyi anlaşırlar ve aileye bağlıdırlar. Yavruları özenle yetiştiriyoruz. Köpeklerin sağlığına ve sosyalleşmelerine özen gösteriyoruz. Köpeklerimiz FCI soyağacı belgelidirler ve şampiyon ve dünya şampiyonu ebeveynlere sahiptirler. Sağlık testlerinden geçmektedirler: kalça eklemleri, diz kapakları, gözler, kalp, nefes borusu ve gırtlak. Epilepsi hastalığı yoktur. Yavru köpekleri satın alanlara komple yetiştirme dokümanları verilir ve yavru köpeğin sağlığı, bakımı, beslenmesi ve eğitimi üzerine uzman desteği sunulur.

 5. ERI MINING COMPANY

  Türkiye

  ERI MINING COMPANY NATURAL SEPIOLITE PRODUCER, Mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır. - Sepiyolit ve Kaolin Yem Katkı Maddeleri -

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. UCTEPE YAPI INSAAT EMLAK GIDA SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Üçtepe Yapı 30 yılı aşkın tecrübesi ile inşaat sektörünün öncü kuruluşları arasında yeri almayı başarmış, daha kaliteli ve daha güvenli yapılar inşaa etme amacı ile yarınlara ilerlemektedir.

 2. LEUCILLIN

  Birleşik Krallık

  LEUCILLIN, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvanlar için bakım ürünleri, antibakteriyel ürünler, veteriner kullanımı için ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. UNION BIO S.R.L.

  İtalya

  UNION BIO S.R.L., yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. böcek kovucular, Hayvanlar için bakım ürünleri, doğal ürün sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ITAGRI

  İtalya

  ITAGRI, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solarolo Rainerio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. UNIMARK PET FOOD

  İspanya

  UNIMARK PET FOOD, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpekler için gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fraga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. EUROPEAN GULF COMPANY

  Hollanda

  EUROPEAN GULF COMPANY, yılında kurulan ve Koyun eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvanlar ve besicilik, Sığır, Hayvanlar ve besicilik, helal şarküteri, toptan et, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. CHATTERIE ARMONICAT

  Fransa

  CHATTERIE ARMONICAT, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ste Soulle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ADIVETER S.L.

  İspanya

  ADIVETER S.L., yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reus, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. GREFFEUILLE AVEYRON

  Fransa

  GREFFEUILLE AVEYRON, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvanlar ve besicilik, Hayvanlar ve besicilik, besi hayvanı yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HORSE OF BELGIUM

  Belçika

  HORSE OF BELGIUM, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. At çiftlikleri, yarış hayvanları, At çiftlikleri, sığır yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pipaix, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ROYAL CONTINENTALS

  Almanya

  ROYAL CONTINENTALS, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Eigeltingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERFA

  Türkiye

  ERFA, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hayvasal beslenme için katkılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. GREEN LAND

  İspanya

  GREEN LAND, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. büyük baş hayvanlar, hayvansal tekstil elyafından dokumalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarragona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. BBCI

  Belçika

  BBCI, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. üretim boğaları, yarış sığırları, özel üretim sığırları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hyon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. WATER CLUBS FOR SHIPPING

  Türkiye

  WATER CLUBS FOR SHIPPING, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mezitli-Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. SMARTFARM

  Yunanistan

  SMARTFARM, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik kapı sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serres, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. PLUKON MOUSCRON

  Belçika

  PLUKON MOUSCRON, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Film banyo ürünleri, gıda güvenliği, Film banyo ürünleri, Tavuk kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU

  Belçika

  LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tavuk üretimi, Yağsız ördek göğüs eti, zanaatsal üretim, piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FABROCA

  Belçika

  FABROCA, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. yarış hayvanları, yarış sığırları, özel üretim sığırları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porcheresse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. XHAWIRS HORSE FARM

  Belçika

  XHAWIRS HORSE FARM, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atlar, Marya sütü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xhendelesse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belçika

  LA FERME D'ARTAGNAN, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaz ciğeri, çiftlikler, ağaç meyveleri üreticiliği, Tavuk üretimi, Kaz ciğeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haccourt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. PROGRESSIVE FARMS

  Ukrayna

  PROGRESSIVE FARMS, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. ZOOTECNIA SL

  İspanya

  ZOOTECNIA SL, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hayvan yemleri ve zootekni  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Laguna (tenerife), İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. MONTE DO PASTO

  Portekiz

  MONTE DO PASTO, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cuba, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. LA FERME DES BISONS

  Belçika

  LA FERME DES BISONS, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kongre ve seminer salonları, Tarım turizmi, bizon eti, Kongre ve seminer salonları, Tarım turizmi, Yerel Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noville-Lez-Bastogne, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hayvanlar ve besicilik - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.906 Şirketler