• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hayvansal üretim

Sonuçlar

Hayvansal üretim - Ithalat/Ihracat

 1. LES RUCHERS DE NORMANDIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES RUCHERS DE NORMANDIE, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akasya balı, ballı sabun, bal ve propolis, arı balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gisay La Coudre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ARMINAKIL BENTONIT MADEN

  Türkiye

  Founded in 2011, our company ARMİNAKİL BENTONİT MADEN serves the relevant sectors of our country by passing our bentonite reserves in our country through various processes. proximal part of 40% of natural pure bentonite reserves in Turkey Çankırı is located near the city borders. Most of these reserves are under the auspices of our company. We are the supplier of nearly 20 wholesalers throughout the country, and we export to 8 countries. In addition, both our production capacity and our packaging capacity have high market shares. As of today, we have an average bentonite granule production capacity of 120, 000 tons / year, and we are producing in our own facilities. 2011 yılında kurulan şirketimiz ARMİNAKİL BENTONİT MADEN olarak ülkemizde bulunan bentonit rezervlerimizi, çeşitli işlemlerden geçirerek Ülkemizin ilgili sektörlerine hizmet vermektedir. Türkiye’deki doğal katkısız bentonit rezervlerinin %40’a yakın kısmı Çankırı il sınırları civarında bulunmaktadır. Bu rezervlerin önemli bölümü şirketimiz himayesindedir. Ülke genelinde 20’ye yakın toptancının tedarikçiliğini, ve 8 ülkeye ihracat yapmaktayız. Ayrıca hem üretim kapasitesi hem de paketleme kapasitemiz yüksek seviyelerde pazar payına sahiptir. Bugün itibariyle ortalama 120.000 ton/yıl bentonit granül üretim kapasitesine sahip olup, Kendi Tesislerimiz de üretim yapmaktayız.

 3. DORAVİT

  Türkiye

  As Doravit company, we produce the necessary products for premix and animal health, which are our own production, in our own company. you can always contact us for detailed information and catalog. as Doravit company, we care about animal health. #premix 3animalhealth #animalproducts

 4. KARDEŞLER IHRACAT

  Türkiye

  Dünyanın her yerine uygun fiyatla Türkiyenin güzide lezzetlerini tanıtmak için kurduğumuz şirketimiz ülkemizin en özel ve en güzel ürünlerini sizin için seçer paketler ve güvenilir şekilde gönderir. Şirket vizyonumuz tüm dünyada bulunan Türk vatandaşlarımızın özlediği tüm lezzetlere her zaman taze bir şekilde ulaşmasını sağlamak. Kars kaşarı ve balı olmak üzere tulum peyniri zeytin sucuk pastırma gibi çeşitli ürünlerin en güzelleri tedarik edilerek dünyanın her yerine gönderilir . Ayrıca ulaşmakta zorluk çektiğiniz bütün ürünleri sizin için araştırıp en kaliteli ve uygun şekilde bulup size ulaştırabiliriz . Türkiyeden almak istediğiniz talebin yoğun olduğu her türlü ürün sizin için tedarik edilir .

 5. FANUS GIDA VE ORGANIK URUNLER SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Bizler kökü 45 yıllık arıcılığa dayanan 2. kuşak bir aile firmasıyız.Amacımız her zaman en kaliteli balı üretip siz sevgili müşterilerimize yedirmek oldu.Kendimize çok güveniyoruz, çünkü diğer firmalar gibi piyasadan ürün tedarik edip paketlemiyor kendi ürünümüzü kendimiz üretiyoruz. Tabii üretirken de 45 yıllık bilgi, tecrübe ve sırrımızı da işimize katıyoruz. Balı biz üretiyoruz derken yanlış anlaşılmasın arılarımız var bizim, onlar yapıyorlar balı.Türkiyenin dört bir yanında binlerce kovanımız ve o kovanlarımızın içerisinde de milyarlarca arımız var. Bizler için karşılıksız bir şekilde gece gündüz çalışan arılarımız, doğanın en güzel nektarlarından seçip bizlere getiriyorlar. Bizlerde hiç müdahale etmeden arılarımızdan aldığımız ballarımızı en doğal haliyle sizlere sunuyoruz.Tabii soruyorsunuz kendinize var mı böyle katkısız bal üreten diye evet var, biz. Seviyoruz çünkü balı, bal aşığıyız.Sadece bal da değil poleni var, propolisi var, arısütü var, arı mumu var hatta ve hatta arı zehiri var hani arı sokuyor ya işte o.Onu bile üretiyoruz, arıyı seviyoruz aslında biz.Ürünlerimizi paketlediğimiz kocaman bir fabrikamız var, son sistem makineler el değmeden hijyenik paketleme, ISO 22000 gıda güvenliği sertifikaları, kalite yönetim sistemleri filan herşey son sistem yani öyle merdiven altı filan değil.Kapımız her zaman müşterilerimize açık, sizlere üretim tesisimizi gezdirmekten mutluluk duyarız, neşemizi paylaşırız.Bizler kendimize ve ürünümüze güveniyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KIMYA SAN. VE TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Merkezi Hollanda'da bulunan FeedVit, profesyonel bir hayvan besleme üretcisi ve yem katkıları tedarikçisidir. FeedVit, yönetiminin ve bu sektörlerde 10 yıldan fazla süredir çalışan ana çalışanlarının zengin deneyimi ile desteklenmektedir. Şirket, kuruluşundan bu yana üst ve alt şirketlerle uzun vadeli bir ortaklık kurmuş ve sürdürmüştür. Sadece bazı çokuluslu şirketlerle değil, aynı zamanda Asya, Orta Doğu ve Afrika'daki ana son kullanıcılar gibi ana bölgesel şirketlerle de yakın iş ilişkileri geliştirdik. FeedVit tedarikçileri ve ortakları, yönettiğimiz ürünlerin yüksek kaliteli ve istikrarlı tedarikini sağlayan, kendi alanlarında lider kuruluşlardır. Tedarikçilerimiz ve ortaklarımızla olan yakın ilişki ve verimli iletişim ve koordinasyon mekanizmaları ve devreye aldığımız derin endüstri anlayışı sayesinde, zaman içinde endüstrilerin değişimine dair içgörü elde ediyoruz ve bu da değerli tedarik ve tedarik önerileri sunmamızı sağlıyor. hızlı, esnek teslimat.

 2. NIZEY EXPORT AND IMPORT COMPANY

  Türkiye

  According to the quality principles, continuous control at every stage of production in our production areas in the general understanding of our company. While all our suppliers work with İSO, OHSAS 18001, TSE, TSEK, SASO certificates, we also provide the necessary support to business that do not have these certificates and contribute to global production. Spectral analysis of our ready parts for machining after the casting stage, brinell hardness test, tensile test, compression test, notch (impact) test XRD and corrosion test are done in detail. Ni-Zey ithalat ve ihracat şirketi olarak kalitemiz, iş disiplinimiz ve geniş ticaret ağımızla dünya ihracatını ve ekonomisini destekliyoruz ve her zaman dünya ekonomisini takip ediyoruz. 24 yıllık geçmişimiz, küresel ihracat tecrübemiz ve Belçika, Hollanda, Bursa , Kayseri’de bulunan profesyonel ekibimizle firmalara destek oluyoruz. Bunun yanında uluslararası ticaret yapmak isteyen şirketlere Avrupa’nın ve dünya üreticilerinin kapılarını açıyoruz.

 3. ESTEPETA PET FOOD

  Türkiye

  Estepeta , merkezi Mersin’de bulunan Avrupa’nın en büyük evcil hayvan mama üreticisi. Türkiye’de evcil hayvan sektörüne yön veren ve dünyaca ünlü birçok markanın üretim ve pazarlamasını üstlenen Estepeta Organizasyon Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti 2013 yılında Mersin'de kuruldu. 7 yıllık Ar-Ge ile birlikte Konya/Ereğli Organize Sanayi Bölgesinde 12.000 m2 lik üretim ve depolama alanıyla 4 ton/saat üretim kapasitesine sahip Evcil Hayvan Mama üretim tesisinde üretime başlamıştır. Ülkemizin evcil hayvan beslenme ürünlerinde yurtdışına olan bağımlılığını azaltıp kendi ulusal mama markalarını dünya pazarlarına taşıyarak Avrupa Birliği ülkelerinde de örnek gösterilen bir firma olmayı öncelikli hedefi sayan şirketimiz, bu doğrultuda diğer yerli firmalarımızın önünü açacak ve gelişim hızına katkıda bulunacak çok önemli bir işletme konumundadır.

 4. EDIP URUÇ TICARET VE PAZARLAMA

  Türkiye

  Kuzu ve Dana karkas Eti Temini paketleme ve Kargo hizmetleri 2019 Yılından beri Adana Büyükşehir Belediyesi Tuna Et Kombinesinde Başka Katar olmak üzere Arap Ülkelerine Kuzu Karkas Eti Dana Karkas Eti Paketleme ve Kargo hizmetleri vermekteyiz. www.edipuruc.com 0 546 743 68 11 veya edipuruc21_instagram hesabından 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 5. KAFKAS KAZ ÇIFTLIGI

  Türkiye

  DOĞALLIK Çiftliğimizde beslenmesinden bakımına kadar her şey doğal ve organiktir. KALİTELİ HİZMET Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan, müşteri odaklı hizmet sunuyoruz.

 1. UKUPINAR SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Biz ulupinar süt ve süt ürünleri sirketimiz adına her türlü süt ve süt ürünleri imalatını bizzat yapıyoruz ve yaptığımız ürünleri dünyayada tanıtmak istiyoruz tamamen doğal tamamen güvenilir yaptığımız ürünleri yurtdışına ihracat yapmak istiyoruz eğer düşünen olursa her türlü konuda yardımcı olabiliriz

 2. ÇELEBI KARA NAKLIYAT A.S

  Türkiye

  Kırmızı et sektöründe ve beyaz et sektörün de faaliyet göstermektedir.faliyetlerimizi ülke genelinde arz talep doğrultusunda ihracat ve ithalat olarak gostermekteyiz

 1. SIMTEKSDERI KONFEKSIYON

  Türkiye

  2004 ylından bu güne tavşan eti üretimi yapmaktayım

 2. MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED

  Türkiye

  MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekipmanlar, kümes hayvanları, araziler, civcivler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "hayvansal üretim"
 3. GASTRO HARING GMBH

  Avusturya

  GASTRO HARING GMBH, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Großklein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS

  Danimarka

  KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır süthaneleri, Süt sağma makine ve ekipmanları, Sığır süthaneleri, Süt sağma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aabenraa, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. KI-BEVEL

  Belçika

  KI-BEVEL, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. üreticiler, dişi domuz dölle, Domuz ahırları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bevel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. HELIX ESPERIA

  İtalya

  HELIX ESPERIA, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kohlea, Yemeklik salyangoz, salyangoz yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grammichele, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CUREBEE ORGANIC LTD STI

  Türkiye

  CUREBEE ORGANIC LTD STI, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ordu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. HÉLIX SANTA ANA

  İspanya

  HÉLIX SANTA ANA, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve salyangozlar, salyangoz, Konserve salyangozlar, hazır salyangoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SALPESA

  İspanya

  SALPESA, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvan Sağlığı Ürünü, hayvanlar için doğal besin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. STANFORD PETFOOD S.R.O.

  Çek Cum.

  STANFORD PETFOOD S.R.O., yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Evcil hayvan yemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Paka, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. STEMAR

  Ukrayna

  STEMAR, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Hayvansal üretim, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Hayvansal üretim, zootekni besleme işleri için tarım ürünleri, veteriner kullanımı için farmasötik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. PROTEINSECTA S.L.

  İspanya

  PROTEINSECTA S.L., yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. FARMA LAFIOTAKI

  Yunanistan

  FARMA LAFIOTAKI, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lagonissi, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. ALMA TRADING (INGREDIENTS TRADE SPAIN S.L.)

  İspanya

  ALMA TRADING (INGREDIENTS TRADE SPAIN S.L.), yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Paracuellos De Jarama, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. AYDOGDU GROUP A.S AYDOGDU ORDEK

  Türkiye

  AYDOGDU GROUP A.S AYDOGDU ORDEK, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. AJ ENERGI & STRØ

  Danimarka

  AJ ENERGI & STRØ, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aulum, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 9. GLOBAL FEED S.L.U.

  İspanya

  GLOBAL FEED S.L.U., yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fosfat, Monokalsiyum fosfat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huelva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. RESUL ERGENC- ERGENC BAGIRSAK TICARETI

  Türkiye

  RESUL ERGENC- ERGENC BAGIRSAK TICARETI, yılında kurulan ve Hayvansal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal sosis kılıfları, salam ve sosis kılıfları, doğal bagırsak, doğal salam ve sosis kılıfları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz