• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hayvansal yağlar ve yağlı maddeler

Sonuçlar

Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. SARL NOOH AS

  Fransa

  Verified by europages badge

  N.O.O.H. AS olarak gerçekten üstün kaliteli bir damak zevki deneyimi yaşama olanağını sizlere sunuyor olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Yüksek kaliteli ayçiçek yağları üretmeye olan tutkumuz bizi tüm dünyada en lezzetli ürünleri aramaya teşvik etmektedir. Özenle seçilmiş ayçiçek tohumlarından elde ettiğimiz lezzetli ayçiçek yağlarımızla damak zevkinin mükemmeliyete ulaşmış halini tadınız. N.O.O.H. AS olarak Yüksek Kalite ve Doğa ile yaptığımız işbirliği sayesinde . kurum olarak yüksek kalite ve kalıcılık konusunda taviz vermemek temel hedefimiz olmuştur. Doğa Ananın bizlere paha biçilmez hazineler sunduğuna derinden inanıyoruz. Yüksek kalite vazgeçilmez hedefimizdir: Ürettiğimiz ayçiçek yağının her damlası tutkumuzu ve sevdamızı yansıtmaktadır. % 100 saf, katkısız ve modifiye edilmemiş bir ürün sunabilmek için en değerli ayçiçek çekirdeklerini özenle seçmekteyiz. Çevrenin korunmasına ve kurum olarak kalıcılığa son derece bağlıyız. Üretim prosesimiz dünyamıza en az zarar verecek, karbon ayak izimizi neredeyse sıfırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tarımsal uygulamalarda gösterdiğimiz sorumluluk bilinci, çevrenin korunmasına değer ambalajımız sayesinde daha yaşanabilir bir dünyanın temellerini atmaktayız. Yerel ve uluslararası alanda işbirliği yaptığımız üreticilerle olan anlaşmamız etik değerler üzerine kurulmuştur. Hakkı ve eşit paylaşmayı üstün tutan çalışma koşullarını oluşturmak vazgeçilmez hedefimizdir. Her üretim aşamasında saf ve katkısız ürün sunabilmek amacıyla sürekli kalite testleri uygulamaktayız.

 2. STELLA

  Belçika

  Verified by europages badge

  STELLA, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Kozmetik ürünleri, Yağların kazanımı ve geri dönüştürülmesi, lanolin çıkarma tesisatı, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Kozmetik ürünleri, Yağların kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FRITZ ROCK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRITZ ROCK GMBH, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirchberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. POLEN SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Peynir sofralarımızın geleneksel lezzetlidir. Günlük tüketimi günün her saatinde uygun lezzeti ve çeşitliliği ile vazgeçilmezdir. Doğası gereği katkısız olarak sunulan Yüksek kalsiyum Protein D vitamini Çinko açısından oldukça zengindir. Gelişim ve günlük ihtiyacı karşılayan vitamin ve mineral açısından oldukça yüksektir. Ürünlerimizin tamamen katkısız olup gerekli bütün izin ve belgeleri mevcut olup ISO 22000 HACCP dahil olmak üzere bütün belgere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 5. OTTO SCHACHINGER GES.M.B.H.

  Avusturya

  Şirket: Yeni kurulan tesisimizdeki modern üretim hatlarında sıkı bir kalite kontrol altında ve AB yönergelerine uygun olarak üretim yapılmaktadır. En yüksek kaliteli ham maddeler burada herkes tarafından severek yenen domuz iç yağına ve jambonuna dönüştürülmek üzere işlenmektedir. Euro paletler için yapılmış yüksek raflı depomuz AB sertifikasına sahiptir. Sıcaklık: -28°C İstif yüksekliği: azami 1, 8 m istif yüksekliği taşması: her yönden azami 5 cm Küçük bir et işleme firması olan Schachinger 1932 yılında kurulmuş, domuz iç yağı ve jambon üretimine başlamıştır. 2. Dünya Savaşı'ndan sonra şirket büyüyerek bir et işleme tesisine dönüşmüştür. 1980'lerin sonunda ise domuz iç yağı ve jambon üretimi bağımsız bir şirket bünyesine alınmıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROGRASA SL

  İspanya

  Prograsa, S.L. Katalonya bölgesinin (İspanya) en eski et yan ürünleri işleme işletmelerinden biridir. İşletmenin başlıca faaliyet konusu, kasaphaneler, kesimevleri, mezbahalar ve et endüstrisi tesislerini düzenleyen 3 Ekim tarihli CE/1774/2002 sayılı direktife uygun olarak, 3. kategori et yan ürünlerinin kullanımı, işlenmesi ve sterilizasyonudur.

 2. EUROCOMMERCE LTD

  Ukrayna

  EUROCOMMERCE LTD, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Kolza tohumu yağı, ayçiçek yağları, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, soya yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chervonograd, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgaristan

  GOUT DE CANARD LTD, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kaz ciğeri, Konserveler, Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kaz ciğeri, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rakovski, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. OLIO GLORIOSO

  İtalya

  OLIO GLORIOSO, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zeytinyağı, Zeytinyağı, Biyolojik zeytinyağı, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Sızma zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Ninfa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. OLVEA

  Fransa

  OLVEA, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, balık yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Leonard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. INDUSTRIAS AFINES, S.L.

  İspanya

  INDUSTRIAS AFINES, S.L., yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. YUROK

  Ukrayna

  YUROK, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hayvansal katı gıda yağları, gıda yağ ürünleri, Yağ geri dönüştürme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. AJV GRUPE, JSC

  Litvanya

  AJV GRUPE, JSC, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ham bitkisel yağlar, Besleyici yağlar ve yağlılar, yağlı asitler, Gliserol, Ham bitkisel yağlar, Besleyici yağlar ve yağlılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. BIOMEGA NATURAL NUTRIENTS

  İspanya

  BIOMEGA NATURAL NUTRIENTS, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri, gıda katkıları için ürünler, Gıda katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boiro, A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BAETEN & C

  Belçika

  BAETEN & C, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Bitkisel yağlar, bitkisel sıvı ve katı gıda yağları rafinasyonu için tesisat ve ekipmanlar, Besleyici yağlar ve yağlılar, katı ve sıvı gıdayağları, Bitkisel yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DEUTSCHE LANOLIN GESELLSCHAFT PARMENTIER GMBH & CO KG

  Almanya

  DEUTSCHE LANOLIN GESELLSCHAFT PARMENTIER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Gıda dışı esans ve aromalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Asit yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. D. KAMPITI SONS O.E.

  Yunanistan

  D. KAMPITI SONS O.E., yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel rafine yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naoussa, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. SEAPROMEGA

  Fransa

  SEAPROMEGA, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Jean De Brevelay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. PJSC BELYNICHI PROTEIN PLANT

  Beyaz Rusya

  PJSC BELYNICHI PROTEIN PLANT, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mogilev, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. ADEL

  Ukrayna

  ADEL, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıdasal sıvı yağ, rafineri yağları, Kolza tohumu yağı, ayçiçek yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. DANISH PROTEINS AND FEED SUPPLIERS

  Danimarka

  DANISH PROTEINS AND FEED SUPPLIERS, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Copenhagen, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. BIODIESEL KÄRNTEN GMBH

  Avusturya

  BIODIESEL KÄRNTEN GMBH, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham bitkisel yağlar, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Ham bitkisel yağlar, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arnoldstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. TECOSOL GMBH

  Almanya

  TECOSOL GMBH, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham bitkisel yağlar, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Sanayi tuzu, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Ham bitkisel yağlar, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Sanayi tuzu, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ochsenfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SONAC ELSHOLZ GMBH

  Almanya

  SONAC ELSHOLZ GMBH, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Endüstriyel yağlama ürünleri, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elsholz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SUNTRADE SE LLC

  Ukrayna

  SUNTRADE SE LLC, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ayçiçek yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. DAIRY COMPLEX SOKOLOVSKY LLE (DCS)

  Ukrayna

  DAIRY COMPLEX SOKOLOVSKY LLE (DCS), yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tereyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. FAPRO

  Belçika

  FAPRO, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hayvan esaslı muhtelif ürünler, Hayvan esaslı muhtelif ürünler, hayvansal gıda sıvı yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ichtegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. VADA

  Belçika

  VADA, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitkisel yağlar, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Bitkisel yağlar, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoevenen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. ATERIMAR DISTRIBUCION

  İspanya

  ATERIMAR DISTRIBUCION, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. balık yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. LEBERTRAN-INFO.DE

  Almanya

  LEBERTRAN-INFO.DE, yılında kurulan ve Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. morina ciğeri yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wehrbleck, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz