• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hazır kekler ve hamur işleri

Sonuçlar

Hazır kekler ve hamur işleri - Ithalat/Ihracat

 1. SEPA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SEPA SRL, yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, kekler ve hamur işleri, bademli kuru pasta, pasrane ürünü, Ekmek, kekler ve hamur işleri, pastacılık laboratuvarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Porto Morone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FOREST GIDA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI DONUK PASTA

  Türkiye

  2018 yılında Donuk Pastacılık alanında ürün üretmeye başladık. Kaliteli ürünü uygun fiyatla birleştirme gayretimiz sayesinde kısa sürede ülkemizin pasta üretiminde lider üreticilerinden biri haline geldik.Kurumsal tecrübe ve müşteri beklentileri doğrultusunda ürün çeşitlerimize Limonata ve Kahveyi de ekleyerek aynı emek ve özveriyi içecek sektörü için de sergiliyoruz. Profesyonel kadromuz ve işinde tecrübeli üretim personelimizin destekleriyle 70 çeşit pastamızdan oluşan menümüz ve en iyisini bulmayı hedeflediğimiz AR-GE faaliyetlerimiz neticesinde size değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çabalıyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürün üretme anlayışımız doğrultusunda güvenilir tedarikçilerden temin ettiğimiz en kaliteli malzemeleri usta ellerle birleştiriyor ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hijyenik ortam koşullarında üretim yaptığımız tesisimizde Gıda Güvenliğini fazlasıyla önemsiyor ve gerekli yatırımları sürekli yaparak hep iyisini hedefliyoruz. Mikrobiyoloji laboratuvarımızda tekrarladığımız analizlerimizle üretilen her parti ürünümüzü yakından takip ediyoruz. Katkı maddesi kullanmadan, tamamen tecrübelerimize dayanarak ürettiğimiz pastalarımızı -40 derecede şoklamakta ve mevcut durumunu korumasını sağlamaktayız. Şoklanan pastalarımızı -18 derecedeki soğuk hava depolarımızda muhafaza etmekte ve Yurt içi ve Yurt dışı Distribütörlerimize günlük ürettiğimiz ürünlerimizi, donuk zinciri bozmadan özel araçlarla sevk ediyoruz.

 3. A. TURNA GIDA TURIZM TEKSTIL SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  2000 yılında toz karışımlar üreterek sektöre giriş yapan ve bugün bünyesinde toplamda 7100 m2 alana sahip üç adet üretim fabrikası bulunduran A.Turna Gıda; kahve grubu, toz ürün grubu, sıvı ürün grubu ve donuk ürün grubu üretimleriyle ve başta "Caffe Nonno" ile "Chef's Dream" olmak üzere oluşturduğu markalarla yerel sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır. Alanında uzman gıda mühendisleri ve personellerimizle birlikte 550'den fazla ürün reçetesine sahip olup, ürün çeşitliliğimizi arttırma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Sürdürülebilir büyümeyi sağlamak amacıyla yeşil enerji kaynaklarından ve teknolojinin avantajlarından yararlanarak kurduğumuz modern tesislerimizde, otomatik makinelerde, üretim izinleri alınmış, ISO 22000 standartlarına uygun, kendine özgü, kalitesi stabil üretimler gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak en büyük avantajımız; gıda mühendislerimiz ile birlikte AR-GE yapabilmemiz, ürün geliştirebilmemiz ve ürün çeşitliliğimizi arttırabilmemizdir. Bu sayede 'private label' olarak yaptığımız üretimlerde, müşterilerimizin beklentilerini iyi bir şekilde karşılayabiliyor ve güvenilir tedarikçileri oluyoruz.

 4. APM

  Türkiye

 5. TEKIN PASTACILIK GIDA OTOMOTIV TIC. VE SAN. LTD. STI

  Türkiye

  2013 yılında "İstanbul Souffle" markasıyla gerçek sufle lezzetini sunmak maksatlı çıktığımız yolumuza 2016 yılından itibaren "Chef's Cake" adıyla yeni lezzetleri de ekleyerek devam ediyoruz.İşini severek yapan, bilgisini paylaşan ve verimli çalışmanın bilincinde olan personelimiz ile hijyenik ortam ve koşullarda, kaliteli ve gerçek tatlıları üretirken gıda güvenliğini en üst seviyede tutuyoruz.Gıda güvenliğini hammaddeden başlayarak nihai ürün aşamasına kadar tüm aşamalarda takip etmek; siz değerli müşterilerimiz adına en önemli görevimizdir. Çevre , İş Sağlığı ve Güvenliği, gıda kodeksi ve diğer yasa ve mevzuat şartlarını karşılamak, Ürün kalitesinden ödün vermeden müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Chef’s Cake’in üretim politikasını oluşturmaktadır. Ürünlerimiz gıda mühendislerinin kontrolü altında Türk Gıda Kodeksine uygun bir şekilde üretilip depolanmakta, üretime müteakip -40 °C'de şoklanmakta ve -18 °C depolarımızda stoklanmakta; -18 °C frigofrikli araçlarımızda donuk zinciri bozulmadan sevk edilmektedir. VİZYONUMUZ; Perakende satış yapan iş ortaklarımızın ihtiyacı doğrultusunda sektörle ilgili en son teknolojiyi kullanarak sürekli araştırma ve geliştirme yaparak ev yapımı tadında ancak seri ve standart ürünler üretmek ve bu ürünleri ülkemizin her bölgesine ve yurt dışına taşımaktır.MİSYONUMUZ; Türkiye ve dünya standartlarında üstün kaliteli hammaddeleri fabrikamızda işleyerek, yerli ve yabancı gıda zincirlerine, cafe, restoranlarına tedarik sağlamaktır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HACI KASIM OGULLARI

  Türkiye

  HACI KASIMOĞULLARIDoğal ve katkısızİstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim gerçekleştiren Hacı Kasımoğulları’nın ürün gamında, katmer, künefe, fıstıklı helva ve sufle çeşitleri bulunuyor. Doğal ve katkı maddesi olmadan ürün üretimi gerçekleştiren firmanın Türkiye’de hemen her noktada bayilikleri mevcut.Hacı Kasımoğulları bayilik isteyen firmalarla görüşüyor. BİZİ YAKINDAN TANIYIN ! Firmamız kurulduğu günden bu güne tamamen doğal ve katkı maddesi olmayan sağlıklı gıda üretimini benimsemiş ve bunu tüm birimlerinde çalışan iş arkadaşlarına da benimsetmiştir. Sağlıki, Hijyen ve Tazelik bizim altın kurallarımızdır. Ürünlerimizi tamamen steril edilmiş ortamlarda ve gıda mühendislerimizin gözetiminde üretmekteyiz.Üretilen her ürünün bir numunesi tarafımızca saklanır ve son kullanıcıya ulaştığı noktaya gıda ile ilgili raf ömrünü içeren başta olmak üzere eğitim verilir. Kısacası bizim ürünlerimizi yediğiniz her yerde bizim denetimimiz mevcuttur.Bu denetimler saklama koşulları, hazırlanışı, raf ömrü vs. olarak kapsamlı bir eğitimdir. Böylelikle iş güvenliğine gösterdiğimiz hassasiyetimizi gıda güvenliğine de göstermekteyiz.En iyi HammaddeTürkiye’nin çeşitli yerlerinden topladığımız hammaddeleri sizler için en iyi şekilde hazırlıyoruz.Profesyonel ÜretimSektörün önde gelen ustaları ile çalışmamızın vermiş olduğu tecrübe ile üretiyoruz.7/24 Hızlı SevkiyatÜrünleriniz tarafınıza siparişiniz doğrultusunda -18 araçlarımızla zamanında teslim yapılmaktadır.Bir Çok Satış NoktasıHKO

 2. BRIOCHES FONTENEAU

  Fransa

  Büyük zincirlerin partneri Brioches Fonteneau kendi markası “Ma Boul’Ange” ve diğer distribütör markalar adı altında Vendée bölgesinin değerini ortaya koyan çörek ve pastalar üretmektedir. Brioches Fonteneau, iki üretim tesisiyle talebe göre esnek, modern ve yüksek verimli kurabiye imalatı gerçekleştirmektedir. Sürekli yenilenen imalat teknolojimiz taleplerin artışına göre üretim yapmamıza olanak sağlarken fırıncılık deneyimlerimiz sayesinde en zor beğenen damaklara uygun lezzetler sunabilmekteyiz.

 3. 2F FAST&FRESH

  Türkiye

  2F (Fast&Fresh), 2014 yılında hizmet sektörüne başlayıp Dondurulmuş pasta üretimi ile gerek ülke genelindeki bayileri aracılığıyla yurtiçi gerekse yutdışı müşterilerine satışını yapmaktadır. Bilindiği üzere Dondurulmuş pasta ürünün yapıldığı andaki gibi taze kalması, hijyenik olması ve 6 ay gibi uzun raf ömrü nedeniyle dünyada çok tutulan bir ürün haline gelmektedir. -18 derecede depolanan ve aynı şekilde lojistiği yapılan ürünler satış yerlerinde +4 derecelik reyon dolaplarında 1-2 saat içerisinde yenilebilir tazelikte servis edilebilmektedir. Üstün kaliteli hammadde ve ürün, rekabetçi fiyat ve inovatif reklam konularını temel alan genç, dinamik, sürekli yenilikleri takip eden ve piyasa koşullarını iyi bilen , piyasadaki en iyi hammaddeleri temin eden ve kalitesinden , damak tadından asla taviz vermeden hijyenik ortamda üretilen tüm ürünlerini ticari karlılığı ikinci planda düşünerek doğru damak tadı ile 38 çeşit popüler ürünü müşterisine sunmaktadır Ülke genelinde 5.000 adet önemli marka cafe ve restoranlar ürünlerimizi beğenerek kullanmaktadır. Ayrıca alışılmış standart ürünlerin haricinde uzun süren ar-ge çalışmaları ile piyasaya güncel ve sezona has ürünleri çıkartarak her geçen gün donuk pasta sektörüne yeni lezzetler katmaktadır. Ürünlerimize o kadar güveniyoruz ve bu konuda o kadar iddialıyız ki; en kısa sürede sizlere ürünlerimizi tattırmak için sabırsızlanıyoruz. Saygılarımızla, 2F (Fast&Fresh)

 4. IZMIR LOKMA

  Türkiye

  Geleneksel Türk tatlılarından biri olan lokma tatlısı, Bereket Lokma tarafından halka hem hijyenik hem de ekonomik koşullarda sunulmaktadır. Pek çok kişinin ilgi gösterdiği İzmir lokma İzmir ve çevre illere hizmet olarak verilmektedir. Yunanistan ve Arabistan'da da değişik isimlerle insanların beğenisini toplayan tatlı, İzmir kültürün bir vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu nedenle de ismi İzmir lokma olarak bilinmektedir. Un, maya, tuz ve su kullanılarak elde elen hamurun sıvı yağda kızartılmasıyla, tatlının hamuru hijyenik bir şekilde elde edilir. Ardından şerbetle tatlandırılarak, yemeye hazır hale getirilir. Kalite ve hijyen konusunda asla ödün vermeyen firmamız, uzun yılların birikimi sonucunda profesyonel bir nitelik kazanmıştır. Lokma ve pastacılık alanında hizmet veren firmamızın en önemli özelliği, kaliteden ödün vermeden hizmet vermesidir.

 5. ADS GURME PASTACILIK SAN. TIC LTD STI

  Türkiye

  Yılların deneyimini, sevdiği işi yapmanın heyecanı, yenilikçi bakış açısı ve gençlik enerjisiyle ile buluşturan bir ekip olarak; bizi en çok mutlu eden hayalimizi gerçeğe dönüştürdük ve Gourmet Cake markasını yarattık. Kalbimizden gelen tarifleri, sektörde 40 yıllık pastacılık deneyimimizle bir araya getirip hem göze hem de damağa hitap edecek şekilde sunuyoruz. Ürünlerimizi sektörün önde gelen markaları aracılığıyla sizlerle buluşturmak bizi ilk günkü gibi heyecanlandırıyor, aldığımız olumlu geri dönüşlerle her gün daha da mutlu ediyor. Gourmet Cake yurt içi ve yurt dışı pazarlarda önde gelen cafe ve market zincirleri ile çalışmaktayız. Profesyonel ve dinamik ekibimiz müşterilerimizin kalite beklentilerini en üst düzeyde karşılarken aynı zamanda yeni tatlar yaratma ve ürün geliştirme konusunda aktif çalışmaktadır. Gourmet Cake; Frambuazlı , Limonlu, Yaban Mersinli Cheesecake, Hindistan Cevizli, Havuçlu, Çikolatalı, San Sebastian Cheesecake, Muzlu- Çikolatalı, Limonlu-Çikolatalı, Fıstıklı, Kara Orman, Orman Meyveli, Krokantlı, Bitter Çikolatalı Profiterollü, Beyaz Çikolatalı Profiterollü, Ahududulu Çikolatalı Pastalar, Amerikan Brownie Pasta, Ahududulu Çikolatalı Pasta, Red Velvet, Tiramisu, Sufle ve daha bir çok ürünü lezzetinden ödün vermeden, ilk günkü tutkuyla ve sevgiyle üretmektedir. Firmamız ISO 22000, ISO 9001, HELAL SERTİFİKASI'na sahiptir.

 1. AYTAC AK BISCUIT

  Türkiye

  Aytaç bisküvi gofret ve çikolata fabrikası, 1994 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyete başlamış olup, 15.000 m2 kurulu alan üzerinde üretim yapmaktadır. Kalitesini TSE ve ISO 22000 belgesi ile kanıtlayan Aytaç bisküvi fabrikası, iç ve dış piyasada sağlıklı ve kaliteli ürüne her zaman ihtiyaç olduğunu bilmekte ve "a kalite" sloganını şiar edinerek hijyenik ortamlarda üretmeye devam etmektedir. İnsan sağlığını korumanın kutsal olduğu bilinciyle, insan sağlığına aykırı hiçbir katkı maddesi üretim sürecine dahil edilmemektedir. Mühendisleri ve uzman kadrosuyla daha kaliteli ürünleri daha çok insana ulaştırabilmek için gece gündüz çalışarak özenle seçilen en doğal ürünler, çeşitlerine göre üretim aşamalarından geçmekte ve modern fırınlarda pişirilerek, el değmeden paketlenip iç ve dış pazarlara sunulmaktadır.

 2. BELLA GLOBAL INDUSTRY&FOREIGN TRD.CO.

  Türkiye

  Türkiye'de çerez ürünleri, hamur işleri olan kek, çikolata, bisküvi gibi bir çok alanda ihracatcı olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren bir BELLA GLOBAL grup şirketiyiz. BELLA GLOBAL GROUP şirketler grubu olarak 3 alanda faaliyet göstermekteyiz: 1. Gıda ; Bisküvi, kek, çikolata, kurabiye vb… 2. MAKİNA Firması ; Dolgulu Bisküvi Hatları ( MAKİNE ) 3. HALI ve DÖŞEME : Karo Halı, LVT, laminat parke, Otel Projeleri Halıları (PA Baskılı Duvardan Duvara), Ev Halıları..vb.. Başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere (Libya, Katar, Cezayir, Fas, Tunus vb.) Orta Asya ve Avrupa ülkelerine ihracat yapıyoruz. Birçok ülkedeki müşterilerimiz için ayrıca iş işrakçilerimiz de bulunmaktadır.

 1. AMERICAN DESSERTS

  Fransa

  AMERICAN DESSERTS dondurulmuş pişmiş pastane ürünleri satmaktadır : amerikan veya fransız tatlıları, cookie'ler, brovniler, muffinler, crumblelar, tartlar, vs. GDO'suz tatlı ve pastane ürünlerimiz, toptan veya kişisel ambalaj ile satılır. Sizin ambalajınız veya özel etiketleriniz ile kendi tarifinize göre ele alınabilir. Ürünlerimiz her türlü restorasyona yöneliktir : ticari, toplu, hava ve kara cateringi, ekmekçilik, pastanecilik veya otomatik dağıtım.

 2. DELY GAUFRES SRL

  Belçika

  Dely Wafels işletmesi sizlere bir dizi Belçika usulü dondurulmuş waffle sunuyor. Egemen sözcüklerimiz kalite, kullanım kolaylığı ve esnekliktir. 2001 yılında Ellen Tournois ve Davy Van Poucke Brüksel usulü waffle ürünlerini en geniş gurme kitlesine tanıtmak için Dely Wafels şirketini kurdular. Dely Wafels, bir aile işletmesinin esnekliğini koruyarak büyüdü ve bugün dünya çapında tanınan bir Brüksel usulü waffle üreticisi oldu. Titiz ve işine tutkuyla bağlı şirket beklentilere uyum sağlıyor.

 3. EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI

  İtalya

  İmalat sadece tipik Sicilya pastalarına yöneliktir ve aile işletmesi olan bir Sicilya pastanesince yapılmaktadır, burada İnternet veya telefonla alınan sipariş doğrultusunda sadece size taze pastalar hazırlanmaktadır. Bu sebeple özenle birebir hazırlanmış pastalarımızı diğer pastanelere değil sadece bireysel müşterilerimize sunuyoruz.

 4. F.B.F. SPA

  İtalya

  F.B.F. Groupe Bauli bünyesindeki kuruluşlardan biridir, İtalya'nın hafif yemek konusunda ilk kurulan şirkettir, pişirilmeye hazır milföy turu hamur üretimi alanının lideridir. Kuruluş kruvasan, fagottini, tresse ve yakın zamanda sunulan şekersiz kruvasan, çikolata taneli panini ve çifte yoğrulmuş fagottini gibi spesiyalitelerin üretimini ve dağıtımını yapmaktadır. FBF, grubun lider kuruluşu olarak kendi tesislerinde pandoro, panettoni ve İtalyan colombe pastası üretimi de yapmaktadır.

 5. CANNOLI DI SICILIA PENNISI

  İtalya

  Şirket yaklaşık 20 yıl önce, Sebastiano Pennisi inisiyatifinde ve şirket ruhu ile kurulmuştur. Yaklaşık 10 yıldır, zanaat atölyesi Sicilya Cannolisi kırıntılarında uzmandır ve sürekli kalitesini yükselterek önce kendi müşterileri kitlesine daha sonra da ürünleri tadan ve lezzerini, yumuşaklığını ve aromalarını alan herkesin beğenisini kazanmıştır.

 6. 7 KARDEŞLER ŞAMBALI

  Türkiye

  Katkı maddesi olmaksızın evinizin mutfağındaki hijyen ile hazırlanan şambali...el değmeden paketleme.Deneyenin damağında bambaşka bir lezzet bırakan tatlımızla başlayan gıda sektöründeki hızlı yükselişimiz bir kardeşin köftecilik, bir kardeşin dondurma sektöründe aynı dürüstlük ve yükselişiyle 7 KARDEŞLER ’i bir marka haline getirir. 7 KARDEŞLER KÖFTE, 7 KARDEŞLER DONDURMA ve tabiki olmazsa olmaz 7 KARDEŞLER ŞAMBALİ tattırmak istiyor…İzmirlilerin uzun süredir beklediği tat...

 7. VIZYON ORGANIZASYON

  Türkiye

  Binlerce çeşit pasta, kek ve parti malzemeleri online satış ve tedarik odaklı hizmet alt yapımız ile şimdilik türkiyede hizmet vererek kişisel ve kurumsal eğlence sektöründe önemli potansiyele sahip bir işletme olarak ülke genelinde tüm illere bu konudaki açıklarını ve ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş bir işletmeyiz. Parakende ve toptan satış yanı sıra bazı ürün imalatlarınıda bünyesinde imalatını yaparak sektörü en iyi şekilde sunma misyonu dahilinde hizmet vermeye gayret ediyoruz.

 8. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  İspanya

  Duyuların keyfi. Sanayi hamur işleri ve bisküviler. Milföyler, bisküviler, diyet ve bitmiş ürünler.

 1. DIMOBA

  İspanya

  Dimoba işletmesi ekibi olarak bizler, unlu mamuller, pastane ve lokanta sektörlerine yönelik her tip profesyonel donanımların satışını yapıyoruz. Daha fazla bilgi için web sitemize bakınız.

 2. BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY

  Türkiye

  BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharatlar, Hazır kekler ve hamur işleri, sos ve çeşniler, Baharatlar, Hazır kekler ve hamur işleri, baharat karışımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PATISSERIE FABIÉ

  Fransa

  PATISSERIE FABIÉ, yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint Julien Aux Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KYIVKYI BKK

  Ukrayna

  KYIVKYI BKK, yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve hamur işleri, Ekmek ve hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. FORCHY PATISSIER SA

  Fransa

  FORCHY PATISSIER SA, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır kekler ve hamur işleri, Çikolata şekerleme, Hazır kekler ve hamur işleri, Çikolata şekerleme, tatlı pasta ürünleri, meyveli pastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yvetot, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CD S.A.

  Polanya

  CD S.A., yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap takviyesi, çikolata endüstrisi için krema sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. COMIDA MUNDIAL FOOD

  İspanya

  COMIDA MUNDIAL FOOD, yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dondurulmuş pizzalar, Dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BAISERS SUCRES

  Fransa

  BAISERS SUCRES, yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım ürünleri kalite kontrolü, Derin doldurulmuş pastahane ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnolet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. DULYMAZ S.L.L

  İspanya

  DULYMAZ S.L.L, yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Touro nugatları, meyveli badem kurabiyesi, paskalya çöreği, ekolojik ürün sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malagón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L.

  İspanya

  REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L., yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Collado Villalba, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz