• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hazır kokteyller

Sonuçlar

Hazır kokteyller - Ithalat/Ihracat

 1. SAS 007BUSINESS PRAGEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS 007BUSINESS PRAGEN, 2016 yılında Paris'te kurulmuş ve Başkan ve Kurucu / Sanatçı ve Eğitim Hukuk Müşaviri olan “Princess Aggeex HUTIN” tarafından yönetilen çok hizmet alanlı bir şirkettir. Olağanüstü ve nadir dinamizm ve yaratıcılıkla, dokuz ulusal ve uluslararası farklılığa sahiptir. Eşsiz bir BUSINESS MODEL: İstisnai, nadir ve orijinal BASİT PRAGEN FRANCHISE işletmeleri ve PRAGEN iş ortaklıkları; Katılımcı ve çevreye duyarlı bir ekonomik hedef ve dayanışma gösteren çok faydalı Afrika bitkisinden ilham alan bir "FRANSIZ ürünü". Toplulukların ve halkların, WIN-WIN ortaklıklarının daha iyi kapsanması ve sosyal ve profesyonel uyumu için ve çeşitliliği ve çok yönlülüğüyle ender ve öncü katma değerler için muazzam potansiyeliyle ideal benzersiz çözümler ve fırsatlar kaynağıdır. Bu nedenle, PRAGEN deneyimi, herhangi bir vizyon sahibi yatırımcı için alınabilecek en iyi risktir. Sanatsal ve kültürel kreasyonlarından, idari ve yasal ticari deneyimiyle çeşitli PRAGEN hizmetlerinin Tarımsal İşletme ve Etkinlikler, Yardım ve Eğitimin Paris ve Şampanya versiyonlarının denenmesi çerçevesinde iş ortaklığı sözleşmelerine ilham verir: Seyahat, para transferi, vb. Bu nedenle catering ve gıda işleme sektöründe, Bio ve aynı bitkilere dayalı kozmetik kreasyonlarında 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

 2. 366 PUNCHS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tropikal meyvelerin, egzotik baharatların ve Guadeloupe'dan gelen bielle agricole romunun en iyilerini bir araya getiren cesur bir eser olan 366 PUNCHS'ın büyüleyici egzotizmine kendinizi bırakın. Her yudum, canlı tatların damakta rakipsiz bir zarafetle dans ettiği uzak adaların güneşle ıslanan kıyılarına duyusal bir kaçış. Ustaların ve doğal içeriklerin kalitesinin olağanüstü bir premium ürün yaratmak için bir araya geldiği unutulmaz bir tadım deneyimi sunuyoruz. 366 PUNCHS'ta, size sıradan sınırları aşan bir kokteyl sunmak için Guadeloupe'un ünlü bielle agricole romu ile birlikte en iyi meyve ve baharatları seçmeyi bir onur noktası haline getiriyoruz. İster arkadaşlarınızla dışarıda geçireceğiniz bir akşam, ister özel bir kutlama ya da sadece rahatlama anının tadını çıkarmak için olsun, punch'ımız sizi anında güneşin her zaman parladığı ve lezzetlerin her zaman orada olduğu uzak ufuklara götürecektir. Ve en büyük zevkiniz için, hızlı teslimat hizmetimiz, değerli 366 PUNCHS şişenizi nerede olursanız olun, Fransa'da veya diğer ülkelerde teslim alabileceğiniz anlamına gelir. Diğerlerinden farklı olan bu kokteyli keşfetmekte gecikmeyin, kaçırılmaması gereken bir lezzet daveti.

 3. CFC ALCOOLS

  Fransa

  Verified by europages badge

  C.F.C şirketi brüt ya da işlemden geçmiş her tür likörü, likör ve diğer ürünleri her hacimde kaplarda Fransız, Avrupa piyasalarında satışa sunmakta ya da ihraç etmektedir. C.F.C şirketi günümüzde üç yerde faaliyet gösterir. TILLOUX merkezi, ahşap tank ve küçük fıçılarda brendi yıllandırma amaçlı depolama üzerine organize edilmiştir. SAINT-CIERS merkezi özel kural ve kararnamelere göre yıllandırma gerektirmeyen alkollü içeceklerin depolanması ve dağıtılmasına yönelik düzenlenmiştir. Temel olarak Konyak ve Brendi türü alkollü içkilere yönelik olarak sadece meşe ağacı fıçılar içinde yıllandırma yapılan mahzenler. Şirket yönetimi ve ofisleri ise, iş adamlarının bilgisi ve deneyimi ile dünyaca ün yapmış COGNAC kentinin merkezinde yer almaktadır. Her iki lojistik merkezimizden de toptan ve yarı toptan mal alan müşterilerimize yönelik olarak depolama ve teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tüm tesislerimiz satışını yaptığımız tüm ürünlerin kalitesinin korunmasını ve yükseltilmesini sağlayacak şekilde uyarlanmıştır. ISO 9001 sertifikası

 4. NEAT COCKTAIL - COCKTAILS PRETS A BOIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  NEAT COCKTAIL - COCKTAILS PRETS A BOIRE, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, Alkollü aperitifler, ispirtolu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neufmoutiers-En-Brie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ARDUENNA GIN

  Belçika

  Verified by europages badge

  ARDUENNA GIN, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Alkollü aperitifler, Likörler ve sert içkiler, Hazır kokteyller, alkollü içecekler, cin, Alkollü aperitifler, ispirtolu, alkoller, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaux-Sur-Sûre, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARGOTIER

  Fransa

  Verified by europages badge

  ARGOTIER, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BALBINE SPIRITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  BALBINE SPIRITS, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Alkollü aperitifler, Yumuşak içecekler, Likörler ve sert içkiler, ispirtolu, Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, Yumuşak içecekler, cin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LES ARRANGEURS FRANÇAIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES ARRANGEURS FRANÇAIS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, Hazır kokteyller, İçecekler, rhum, armagnac, Armagnac üreticisi, İçecek ithalat - ihracatı, ispirtolu, alkollü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AIRMAIL COCKTAIL

  Fransa

  Verified by europages badge

  AIRMAIL COCKTAIL, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır kokteyller, Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, alkoller, Hazır kokteyller, Alkollü aperitifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cognac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TIMAL - LA TABLE ROYALE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TIMAL - LA TABLE ROYALE, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır kokteyller, Hazır kokteyller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mérignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MONERO COFFEE & TEA COMPANY LTD

  Türkiye

  Monero Coffee & Tea was Founded 2017 We Product high quality coffee and herbal teas and offers special blends to the taste of the consumers. We continue to share this this excitement with businesses that work with our Monero brand by always processing fresh and high quality products. We are iproving ourselves a little more every day in order to raise the quality level in the sector to the highest level by preparing the coffee bean we import and carefully grow herbal teas with Monero-specific methods, and we work harder to carry our Monero Cofee & Tea brand to the top with the inspiration we get from you.

 2. THE ISTANBUL SALE

  Türkiye

  biz The Istanbul Sale olarak 2004 yılından beri yüksek kalite ve global satandartlarda (brc, ıfs, iso) cam şişede (ıce coffee, detox, limonade, milkshake, fruit syrup) icecekler üretmekteyiz. soğuk kahve üretimi yaparak çıktığımız yolda tüketici talepleri doğrultusunda sağlıklı detox içecekleri milkshake, limonata ve meyve şurubu grupları ile ürünlerimizin çeşitliliğini artırdık. düzenli üretim ve sevkiyat süreçlerimizle, kendi alanımızda sürkelilik sağlayan firmaların başında geliyoruz. yarattığımız lezzetler türkiye'nin en büyük zincir marketlerinde yüksek satış rakamlarına ulaştı. artık sınırlarımızın dışına çıkıyoruz. uluslararası toptan satışlarımızı başlatıyoruz. kendi markalarını ve kuruluşlarını oluşturmak isteyen yüksek müşteri portföyüne sahip şirketlerle işbirligi yapma konusunda özel bir çalışma yürütüyoruz. Kendi markalarımızın yanı sıra bir çok büyük kuruluş için fason üretim yapmaktayız. Yılların tecrübesiyle hazırladığımız bu ürünleri sizlerle buluşturmak ve talepleriniz doğrultusunda soğuk içecek üretimi, ambalaj ve görsel tasarımları yaparak satış noktarınızda sizi daha avantajlı konuma getirmek bizim başlıca hedefimiz. Sizleride tesisalerimizden faydalandırıp, satış ve pazarlama alanında birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

 1. PARIS RHUM CLUB

  Fransa

  PARIS RHUM CLUB, 2020 yılından itibaren CUBANASO markası ile %0 alkol bazlı konsantre kokteyller konusunda uzmanlaşmıştır. CUBANASO, konseptlerin daha büyük ölçekte ve geniş formatta geliştirilmesine adanmış bir alan sunar. Büyük perakendeciler, restoran zincirleri, otel zincirleri, diskotekler, barlar, özel partiler, aile aperatifleri, ... PARIS RHUM CLUB'un amacı, size muhteşem güneş kokan Küba kokteyllerini keşfetmenize ve sunmanıza yardımcı olmaktır. Bu nedenle firma sizlere CUBANASO markasını sunmaktadır. Bu, doğal meyvelerle tasarlanmış %0 alkol bazlı konsantre kokteyl serisidir. CUBANASO ürünleri, malzemelerinizin hazırlanmasında ve ölçümlerinizde hassas olmanızı sağlar. Marjınızı kontrol etmede önemli bir müttefiktir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. MXO - SPIRIT OF MIXOLOGY

  Fransa

  MXO - SPIRIT OF MIXOLOGY, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş hediyeleri, Likörler ve sert içkiler, İş hediyeleri, Kurumsal hediyeler , Şirketler için kurumsal hediyeler, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Châtillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PISCO SAVEUR

  Fransa

  PISCO SAVEUR, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hazır kokteyller, Brendi, İçecek dağıtıcılar, Hazır kokteyller, Brendi, İçecek dağıtıcılar, içecek ithalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BEL-TECH GROUP S.R.L

  Belçika

  BEL-TECH GROUP S.R.L, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stavelot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. XARÃO - COMPANHIA PORTUGUESA DE LICORES LDA

  Portekiz

  XARÃO - COMPANHIA PORTUGUESA DE LICORES LDA, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, likörler, İçecek ithalat - ihracatı, damıtım ürünleri, şuruplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campo-Valongo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. NEXUS GROUP SRL

  İtalya

  NEXUS GROUP SRL, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cassinetta Di Lugagnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. COCKTAILBALL

  Belçika

  COCKTAILBALL, yılında kurulan ve İçecek - katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Hazır kokteyller, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Hazır kokteyller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heers, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. CHERRY ROCHER INDUSTRIE

  Fransa

  CHERRY ROCHER INDUSTRIE, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır kokteyller, şuruplar, likörler, Damıtım evi, Hazır kokteyller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. COCKTAIL SENSATION

  Belçika

  COCKTAIL SENSATION, yılında kurulan ve Gösteriler - Organizasyon sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ticari fuar, sergi ve gösteri organizasyonları, Kongreler, konferanslar, resepsiyonlar - Organizasyon ve hizmetler/servisler, Hazır kokteyller, Ticari fuar, sergi ve gösteri organizasyonları, Kongreler, konferanslar, resepsiyonlar - Organizasyon ve hizmetler/servisler, Hazır kokteyller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tessenderlo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. L&L

  Fransa

  L&L, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkollü aperitifler, Hazır kokteyller, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Alkollü aperitifler, Hazır kokteyller, lojistik, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. STOBBE GIN - UTA STOBBE

  Almanya

  STOBBE GIN - UTA STOBBE, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuendettelsau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SMOKEWORKS TAP

  Birleşik Krallık

  SMOKEWORKS TAP, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cambridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. TAM TAM MONS

  Belçika

  TAM TAM MONS, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Meyve suları, barlar, alkollü içecekler, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. LABTENDERS

  Fransa

  LABTENDERS, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. suyu alınmış meyvalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. EMPIRE SPIRITS GMBH

  Almanya

  EMPIRE SPIRITS GMBH, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecekler, İçecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thaleischweiler-Fröschen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VÍNYCO

  İspanya

  VÍNYCO, yılında kurulan ve Alkollü aperitifler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Hazır kokteyller, Şaraplar, Optik aletler, Hazır kokteyller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alboraya, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. HOUSE OF COCKTAILS

  Hollanda

  HOUSE OF COCKTAILS, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zoetermeer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. FLAVOURS 4 SPIRITS, S.L

  İspanya

  FLAVOURS 4 SPIRITS, S.L, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bara iç yüzey işleme aletleri, kokteyl takımları, hazır kokteyller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granollers, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz