• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hazır yiyecekler ve ağız tadı

Sonuçlar

Hazır yiyecekler ve ağız tadı - Ithalat/Ihracat

 1. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 2. LE COUSTELOUS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Le Coustelous, Castelnaudary'nin ünlü cassoulet güveçine özel bir ilgi göstererek güneybatı yöresinin gastronomik ürünlerini size sunmaktan gurur duyar. Malzemelerimizin kalitesi konusunda hassasız ve size en iyisini sunmak için yerel üreticilerle çalışıyoruz. Ürünlerimizi Avrupa, ABD ve Fransa'ya, şarküterilere, şarap tüccarlarına ve gastronomi ve diğer özel gıda ürünlerinde uzmanlaşmış mağazalara ihraç ediyoruz. Fransa gastronomisiyle tanınmaktadır ve güneybatı bölgemiz, çeşitli ve lezzetli yemekleriyle en ünlülerinden biridir. Ailemiz 1993 yılından beri müşterilerimiz için lezzetli yemekler hazırlamakla uğraşmaktadır. Bölgemizden taze, ev yapımı ürünleri öne çıkarmaya kararlıyız. Kaz ciğeri, kan sosisi, ördek göğsü... Ama hepsinden önemlisi, Castelnaudary'den beyaz fasulye ve bölgesel üreticilerden alınan et ile aile geleneğine göre hazırlanan ünlü cassoulet güvecimizdir. Ürünlerimiz hakkında her tür ek bilgi için iletişime açığız. "Le Coustelous" olarak aile, konserve fabrikamızın merkezinde yer almaktadır ve güneybatı gastronomisine olan tutkumuzu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. PERLESCARGOTS LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PERLESCARGOTS LTD, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve salyangozlar, Dondurulmuş yemekler, salyangoz, Yel değirmenleri, İhracata yönelik lüks gıda ürünleri, gıda sertifikaları, salyangoz yetiştiriciliği, hazır salyangoz, salyangoz yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevlievo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. SEMPRE GHIOTTI - SPECIALITÀ SICILIANE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SEMPRE GHIOTTI - SPECIALITÀ SICILIANE, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş besinler - üretim, uygun üretimler, derin dondurulmuş hazır yemekler, taze hazır yemekler, hazırlanmış yemek tedarikçisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aragona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LAMEX HORNS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LAMEX HORNS GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DOSPA KONFITÜREN UND FRÜCHTE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DOSPA KONFITÜREN UND FRÜCHTE GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Friesach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. HANSEATISCHE ZUCKERRAFFINERIE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANSEATISCHE ZUCKERRAFFINERIE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RAMSA-WOLF GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RAMSA-WOLF GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ANDERSSON IMPORT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANDERSSON IMPORT GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Meerbusch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VD KONSTRUKTION UG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VD KONSTRUKTION UG, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herford, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GEWÜRZ UND GASTRO GROSSHANDEL SILKE HEIMES

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEWÜRZ UND GASTRO GROSSHANDEL SILKE HEIMES, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ruhstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALMIRAN IMPORT-EXPORT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALMIRAN IMPORT-EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FOOD PARTNERS CO

  Belçika

  Verified by europages badge

  FOOD PARTNERS CO, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, hazırlanmış yemek tedarikçisi, endüstriyel hazır yemekler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, taze hazır yemekler, vakumda dondurulmuş hazır yemekler, gıda sektöründe araştırma ve geliştirmeler, içki sektöründe araştırma ve geliştirmeler, çay bazlı içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heppignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GROCH & ERBEN EINE MARKE DER COTTBUSER BAUMKUCHEN MANUFAKTUR OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GROCH & ERBEN EINE MARKE DER COTTBUSER BAUMKUCHEN MANUFAKTUR OHG, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cottbus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SALMEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SALMEN GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hövelhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TERHEGGEN & DETHLEFSEN - FOOD ENGINEERING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TERHEGGEN & DETHLEFSEN - FOOD ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KAYFOOD

  Türkiye

 6. TFOODS

  Fransa

  TFOODS, gurmeliği korurken sağlıklı beslenmek için Mağrip'in geleneksel tariflerinden pişmiş yemekleri dağıtmakta ve pazarlamaktadır: Mağrip ve Akdeniz'den %100 doğal pişmiş yemekler. Başlangıç ​​ve ana yemeklerimiz, çok kaliteli ürünlere sahip olan ünlü Sannefa markasının Mağrip'ten geleneksel tarifleridir. Amacımız: Akdeniz'i tabağınıza getirmektir! Yemeklerimiz, ürünlere ve baharatlara önem veren, mükemmel bir yemek yolculuğunun tadını çıkarmanızı sağlayan şeflerin titizliğiyle hazırlanmaktadır. En popüler ve ikonik başlangıçlar ve pişmiş yemekler, otantik Tunus geleneklerinden ilham alınarak hazırlanmıştır. Bu tariflerin sırrı sadece hazırlama veya pişirme yönteminden değil, aynı zamanda renklendirici veya koruyucu içermeyen %100 Tunus baharatlarından ve ürünlerinden de gelmektedir. Bugüne kadar hiç tatmadığınız Akdeniz lezzetleri!

 7. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

  Fransa

  Alimentation Fine de France, çok sıkı kalite politikası sayesinde ince bakkaliye konusunda Fransa'da bir referanstır : yüksek lezzet ve kalite kriterlerine göre ürün seçimi, renklendiriciler, Fransız mutfak geleneğine uygun şekilde koruyucular en az kullanılır ve kullanım ve yenilik kolaylığı sunulur. Daha iyi gıda güvenliği için ürünlerin (HACCP standartı) tamamen izlenme sisteminin kurulması. Sürekli ticari çabaya ve serilerin derinleştirilmesi ile birleştirilen bu kalite politikası, prestijli büyük mağazalara ve ihracata bir genişleme sağlamıştır. Alimentation Fine de France bugün, M. de Turenne, Atelier Turenne ve Lou Bersac markaları altında Selovin gibi özel ve orijinal yenilikler ile birlikte her dönem yenilenen, tanınmış bir kaliteye sahip 1200'den fazla ürün serisi sunar.

 8. KISALGADO, PRODUTOS ALIMENTARES CONGELADOS, LDA

  Portekiz

  KISALGADO geleneksel ustalık ürünü, evde yapılmış tadında, dondurulmuş ve önceden pişirilmiş yüksek kaliteli yemekler sunar. Beslenme açısından her seferinde daha da iyi dengelenmiş ürünler geliştirme konusuna büyük önem veriyoruz. Bizim için geleneksel lezzetler her zaman ön plandadır ve üretilen gıda maddelerinin en yüksek kalite ve güvenilirliğe sahip olmasını her zaman garanti ederiz. Özel üretimlerimiz arasında « francesinha » çerezi, soslu domuz eti, mini turtalar, hazır börekler ve kroketler bulunur.

 1. FELIZATA HOLDING

  Rusya

  Felizata Holding LLC, Rusya menşeli olarak diyet, doğal ürünler ve kilo kaybına yönelik takviyeleri üretmektedir. Şirket sofra tatlandırıcıları ve diyet gıda ürünleri üretmekte, perakende zincirlerine, kafelere, restoranlara, otellere ürün tedarik etmekte ve bunları çevrimiçi mağazalar aracılığıyla satmaktadır. Felizata Holding, 2000 yılından bu yana gıda hammaddeleri üzerine çalışmaktadır. Şirket, sağlıklı gıda bileşenleriyle başladığı faaliyetlerinde kendi prebiyotik tatlandırıcı üretimine dönmüştür. Üretim kapasitesi günde 40 bin paket ürüne ulaşmaktadır. Üretim sürecinde, HACCP ve ISSO 22000 kalite kontrol sistemlerini uygulamaya koymuştur. Felizata Holding, şekerleme ürünlerinin üretiminde, sıcak ve soğuk içeceklerin hazırlanmasında kullanılmak üzere tatlandırıcı maddeler sunmaktadır. Üretilen ürünlerin çoğu prebiyotiklerle (inülin, laktuloz) zenginleştirilmiştir. Bu ürünler düşük glisemik indekse sahip oldukları için diyabetik gıdalar olarak kullanılabilmektedir.

 2. AYAZ LOKMA

  Türkiye

  İzmir’de uzun yıllar boyunca profesyonel ekip anlayışıyla kaliteli ve sağlıklı ürünlerden oluşturduğumuz lokma hizmeti veriyoruz. İzmir lokma firması olarak hijyene son derece önem veriyoruz ve en lezzetli lokmaları üretiyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız için önemli olan fiyattan ziyada müşterilerimizin memnun kalıp bizlere yeni müşteriler yollamasıdır. Firmamız lokma üretirken daima en kaliteli un ve en kaliteli yağ kullanarak lokmalarımızın kaliteli olmasını sağlıyoruz. Uygun fiyatlı malzemeleri asla kullanmıyoruz. Bu nedenle en ucuz yağ ve unu kullanarak lokma yapan firmalarla bizi asla karıştırmayın. İzmir’de yıllardan beri lokma döktürmek isteyenler firmamıza ulaşarak lokma döktürmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile lokmalarımızın lezzeti doğru orantılıdır. İzmir lokmacı olarak lokma imal etmek ve her aşamasının inceliklerini bilmek profesyonellik ister. Çünkü hamurun kıvamının tutması, pişirme süresi lokmaların lezzeti üzerinde etkilidir. İzmir lokma fiyatı olarak daima rakiplerimize göre bir tık daha uygun fiyat vermekteyiz. Amacımız müşteri memnuniyeti için uygun fiyata lezzetli kokmaları müşterilerimize sunmaktır.

 3. KAYAHAN IZMIR LOKMA

  Türkiye

  Kayahan İzmir lokma, lokma tatlısında özel lezzet oluşturarak kendi markasını yaratan firmadır. Kayahan İzmir lokma firması vergi kaydı olan, resmi tüm sorumluluklarına sahip çıkan, markalı ürün kullanan, sağlık kurallarına kesinlikle bağlı çalışan kurumsal bir firmadır. Kayahan lokma tüm elemanları mesleğinde uzman lokmacıdır. Gündelikçi eleman ile çalışmaz. Kayahan İzmir lokma ilgili bakanlığın onayı olmayan sertifikasız, markasız ürünler kullanmaz.

 4. AKIL GIDA SAN. VE TIC. ITH. IHR. LTD. STI

  Türkiye

  İşletmemiz Bulyon, Hazır çorba, puding, gibi toz ürünlerin hazırlanması ve paketlenmesi üzerine çalışmaktadır. Private Label çalışma koşulumuz da mevcuttur. Elimizde Dünyanın bir çok pazarında satılan ürünlere eş değerde ve aynı lezzette ürün ar-ge si yapabilme ve ürünü hazırlama etkinliğine sahibiz.

 5. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Fransa

  COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş yemekler, Balık, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş yemekler, surimi, Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Malo, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SOCIMBAL - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE ALIMENTOS, LDA

  Portekiz

  SOCIMBAL - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE ALIMENTOS, LDA, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş hazır yemekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Marta Do Pinhal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. SANA ESSENCE GMBH

  Almanya

  SANA ESSENCE GMBH, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Beslenme - gıda, Baharat özü ve baharat, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Beslenme - gıda, Baharat özü ve baharat, sebze bulyonu, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Günzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MARMÓNDO MARMELADEN MANUFAKTUR

  Almanya

  MARMÓNDO MARMELADEN MANUFAKTUR, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waldbröl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. NASCHKISTE INH. ANITA ELLERBÖCK

  Avusturya

  NASCHKISTE INH. ANITA ELLERBÖCK, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Aschach An Der Steyr, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. OBST-HÄUSLER GMBH

  Almanya

  OBST-HÄUSLER GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Immenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz