• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidroelektrik fabrikaları

Sonuçlar

Hidroelektrik fabrikaları - Ithalat/Ihracat

 1. TROYER SPA - AG

  İtalya

  Verified by europages badge

  TROYER her türdeki hidroelektrik tesisat üretimi, tedariği, kurulumu ve bakımı alanlarında uzun ve pek çok yıla dayanan tecrübesini müşterilerinin hizmetine sunar. Makine, proje ve danışmanlık hizmeti garantisi ile birlikte mekanik üretimler ve elektromekanik tamir işlemleri gerçekleştirmektedir. Troyer PELTON, FRANCIS, KAPLAN, elektromekanik ve hidrolik her tip türbini yönetir ve bunların mükemmel şekilde işlerliğini doğrular ve standartlara uygun olarak kullanıldığını belgelendirir.

 2. B&B IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  B&B IMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SCOTTA UKRAINE

  Ukrayna

  SCOTTA UKRAINE, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrik üretimi, hidrolik santraller için yüksek gerilim alternatörleri, elektrik santralleri için mimari etütler, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinnitsa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. TECHNICAL SERVICE

  İtalya

  TECHNICAL SERVICE, yılında kurulan ve Hidroelektrik fabrikaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cutrofiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TECNO IMPIANTI DI TAURO GIOVANNI FRANCESCO SAS

  İtalya

  TECNO IMPIANTI DI TAURO GIOVANNI FRANCESCO SAS, yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tavagnacco, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEFRISUR CLIMATIZACIÓN MURCIA

  İspanya

  TEFRISUR CLIMATIZACIÓN MURCIA, yılında kurulan ve Hidroelektrik fabrikaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. KAIFULL MOTOR

  Çin

  KAIFULL MOTOR, yılında kurulan ve Hidroelektrik fabrikaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Adım adım motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. INEO SCLE FERROVIAIRE

  Fransa

  INEO SCLE FERROVIAIRE, yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik - Dağıtım sistemleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Hidroelektrik fabrikaları, koniler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse Cedex 2, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AESSE IMPIANTI S.A.S. DI SCARPONI GIOVANNI & C.

  İtalya

  AESSE IMPIANTI S.A.S. DI SCARPONI GIOVANNI & C., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pesaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LUCANIA ENERGY S.R.L.

  İtalya

  LUCANIA ENERGY S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsicovetere, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. POTINIMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  POTINIMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velletri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VIBE S.R.L.

  İtalya

  VIBE S.R.L., yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, güneş enerji sistemi konusunda danışmanlık, Hidroelektrik fabrikaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grantorto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TECHNOGI S.A.S. DI GIORGIS GIOVANNI & C. SIGLABILE - OVE CONSENTITO - TE

  İtalya

  TECHNOGI S.A.S. DI GIORGIS GIOVANNI & C. SIGLABILE - OVE CONSENTITO - TE, yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dronero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. E.T.A. ELETTRO TECNOLOGIE ANNONI CLAUDIO S.N.C. DI

  İtalya

  E.T.A. ELETTRO TECNOLOGIE ANNONI CLAUDIO S.N.C. DI, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Ev ve bina otomasyonu, Hidroelektrik fabrikaları, Ev ve bina otomasyonu, Hidroelektrik fabrikaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mozzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. A.M.IMPIANTI DI MAGNANI CLAUDIO S.A.S.

  İtalya

  A.M.IMPIANTI DI MAGNANI CLAUDIO S.A.S., yılında kurulan ve Alarmlar ve gözetim - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve bina otomasyonu, Hidroelektrik fabrikaları, Ev ve bina otomasyonu, Hidroelektrik fabrikaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. 2 EMME SERVICE S.R.L.

  İtalya

  2 EMME SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto Viro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. E.M.C. S.R.L.

  İtalya

  E.M.C. S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modugno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FAE S.R.L.

  İtalya

  FAE S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ELETTRO SIEMM S.R.L.

  İtalya

  ELETTRO SIEMM S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Endüstriyel kazanlar, Hidroelektrik fabrikaları, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo San Lorenzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TERNANA IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  TERNANA IMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SINERGY TEKNO IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  SINERGY TEKNO IMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Finale Ligure, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IMPEM SERVICE S.R.L.

  İtalya

  IMPEM SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, orta gerilimli endüstriyel elektrik tesisatları, Hidroelektrik fabrikaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pompei, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COLOMBO IMPIANTI ELETTRICI S.R.L.

  İtalya

  COLOMBO IMPIANTI ELETTRICI S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marano Ticino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. R & L S.N.C.

  İtalya

  R & L S.N.C., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muggio', İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CHIOCCI IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  CHIOCCI IMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. LAMPO DI GENIO S.N.C.

  İtalya

  LAMPO DI GENIO S.N.C., yılında kurulan ve Alarmlar ve gözetim tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Taşıtlar için alarm sistemleri, Hidroelektrik fabrikaları, Taşıtlar için alarm sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SBRANA IMPIANTI S.A.S. DI F.LLI SBRANA LUCA E VITO & C.

  İtalya

  SBRANA IMPIANTI S.A.S. DI F.LLI SBRANA LUCA E VITO & C., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buccinasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COMPAGNIA ELETTROMECCANICA LOMBARDA S.P.A. INDUSTRIE ELETTRICHE

  İtalya

  COMPAGNIA ELETTROMECCANICA LOMBARDA S.P.A. INDUSTRIE ELETTRICHE, yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidroelektrik fabrikaları, orta gerilimli endüstriyel elektrik tesisatları, Hidroelektrik fabrikaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ELETTROLUCE S.R.L.

  İtalya

  ELETTROLUCE S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. G.E.I. IMPIANTI ELETTRICI GENERALI S.R.L.

  İtalya

  G.E.I. IMPIANTI ELETTRICI GENERALI S.R.L., yılında kurulan ve Ev ve bina otomasyonu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berzo Demo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz