• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar

Sonuçlar

Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SKYFIBERTECH ALLAME MAKINE SAN. TIC. LTD STI

  Türkiye

  ALLAME MAKINA SKYFIBERTECH fiber optik kabloları Hdpe boru içine üfleme işleminde kullanılır. Ingilizce olarak fiber blowing machines veya cable blowing machines olarak bilinir. Genellikle mikroduct denilen borulara ince fiber üflenir. Kablo çekme için ise ayrıca bir makinaya ihtiyaç yoktur. Fabrikamız Kocaeli'de bulunmaktadır. Yol bilgisi için https: //skyfibertech.com/contact-us/ adresini ziyaret edebilirsiniz veya ürünler için https: //skyfibertech.com/ adresinde tüm detayları ve ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. 5 çeşit makina vardır 1-DrillSKY 2-MicroSKY 3-MiniSKY 4-SKYJET 5-HydroSKY Farklı makinalar ile farklı kablo çaplarında üfleme ve blowing işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dünya üzerinde yetmişe yakın ülkeye ihricatımız bulunmaktadır.

 2. SAR GRÖPLER GMBH

  Almanya

  SAR Gröpler GmbH şirketi 1993 yılında kurulmuştur. Müşterilerimizi kalite ve verimlilik ile memnun etmek için en yüksek standartta çalışıyoruz. Karmaşık sistemlerin performans özellikleri temelinde detaylandırılması SAR Gröpler GmbH şirketi için yeni bir şey değildir. Aşağıdaki alanlarda evde hissediyoruz. Amortisör test stantları (otomotiv teknolojisi), güç - yol test stantları, koruma da dahil olmak üzere dolum sistemleri (gaz / petrol), tam otomatik montaj hatları, tam otomatik kaynak hücreleri, lazer işaretleme sistemleri, etiket ve etiketleme sistemleri, kumanda mühendisliği, 3D tasarım, hidroelektrik santraller için kumanda sistemleri, otomasyon teknolojisi. SAR Gröpler şirketi gerekli tüm teknolojileri tek çatı altında birleştirmiştir, çünkü "eksiksizlik" bizim konseptimizdir. Bazı hizmetlerin dış kaynak kullanımı yoluyla temin edildiği durumlarda da, SAR Gröpler şirketi, sizin için daima sorumlu irtibat noktası olarak kalmayı sürdürecektir. Geliştirme ve üretim sürecinin her aşamasında tüm çözümü tek bir kaynaktan alırsınız.

 3. MARBEYAZ MAKINA SANAYI A.Ş.

  Türkiye

  Marbeyaz Makina Sanayi A.Ş 60 yılı aşan üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, değerli müşterileri ile paylaşmaktadır. Kurulduğu günden itibaren uzman kadroya sahip olan şirketimiz yurt içi ve yurt dışı ; hidro türbin ve ekipmanları, maden tünel ve ekipmanları, özel makine imalatı, çelik konstrüksiyon, kule vinç üretimi yapmaktadır. Hizmetlerimiz ; Hidroelektrik santral bakım ve revizyonu, tünel makineleri bakım ve revizyonu, mühendislik tasarımı, kumlama ve boyama, dövme, CNC saç ve boru kesimini kapsamaktadır. Marbeyaz, kuruluşundan beri kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri; daima kalite, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat ve satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti olmuştur. Üretimde "başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. "prensibiyle çalışan Marbeyaz, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 4. FUGESCO INC.

  Kanada

  FUGESCO INC., yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pointe-Claire, Kanada 'de bulunmaktadır.

 5. GT ELEKTRONIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  GT ELEKTRONIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nabburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ERGONBLUENERGY

  İtalya

  ERGONBLUENERGY, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döner fırınlar, hidroelektrik tesisatlar, elektromekanik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ULJANIK TESU D.D.

  Hırvatistan

  ULJANIK TESU D.D., yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. senkron alternatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pula, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 3. GLOBAL HYDRO ENERGY GMBH

  Avusturya

  GLOBAL HYDRO ENERGY GMBH, yılında kurulan ve Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Hidrolik ayarlama ekipmanları, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Hidrolik ayarlama ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederranna, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. HYDROFLEX HYDRAULICS BELGIUM

  Belçika

  HYDROFLEX HYDRAULICS BELGIUM, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Hidrolik montaj sistemleri, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Hidrolik montaj sistemleri, İtalyanca dil kursları, filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strombeek-Bever, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SICOTRONIC ENERGIEBEGRENZUNGSANLAGEN PRODUKTIONS UND VERTRIEBSGMBH

  Almanya

  SICOTRONIC ENERGIEBEGRENZUNGSANLAGEN PRODUKTIONS UND VERTRIEBSGMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Test ekipmanları, Bilgisayar manyetik iletişim araçları, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Test ekipmanları, Bilgisayar manyetik iletişim araçları, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KIMO INDUSTRIEELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  KIMO INDUSTRIEELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Test ekipmanları, Elektrikli motorlar ve parçalar, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Test ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erlangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PICO DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  PICO DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Germering, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STOCKER MECHATRONIK GMBH

  Avusturya

  STOCKER MECHATRONIK GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Häselgehr, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. NUTZ GMBH

  Almanya

  NUTZ GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Test ekipmanları, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Test ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschau a. Inn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HEOL SPEZIALTRANSFORMATOREN (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  HEOL SPEZIALTRANSFORMATOREN (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Elektrik - makinalar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Elektrik - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübbecke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KOENEN GMBH

  Almanya

  KOENEN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir. Programcılık ve Yazılım, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Bilgisayar manyetik iletişim araçları, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Programcılık ve Yazılım, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Bilgisayar manyetik iletişim araçları, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riemerling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MEGASYSTEMS AUTOMATISIERUNGSSYSTEME GMBH

  Almanya

  MEGASYSTEMS AUTOMATISIERUNGSSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik dağıtımı, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Test ekipmanları, Elektrik dağıtımı, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Test ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WIEGERT & BÄHR MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  WIEGERT & BÄHR MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Renchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DIPL.-ING. GÜNTHER HARTMANN

  Almanya

  DIPL.-ING. GÜNTHER HARTMANN, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seebruck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DEVIWA AG

  İsviçre

  DEVIWA AG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Susten, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. GEYER AKTIENGESELLSCHAFT

  Almanya

  GEYER AKTIENGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SMS MICROWAVE SENSORS GMBH

  Almanya

  SMS MICROWAVE SENSORS GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Yollar - İnşaat, Seramik - Endüstriyel amaçlı ürünler/maddeler, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Yollar - İnşaat, Seramik - Endüstriyel amaçlı ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. IHGE FUCHS ELETRONIK GMBH

  Almanya

  IHGE FUCHS ELETRONIK GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik dağıtımı, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Test ekipmanları, Elektrik dağıtımı, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Test ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krombach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CHRISTIANE HEPPNER

  Almanya

  CHRISTIANE HEPPNER, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herford, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HANS SPRINGER ELEKTROTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  HANS SPRINGER ELEKTROTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Test ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Elektrik dağıtımı, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Elektrik dağıtımı, Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Wörishofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PRÄZISIONSENTWICKLUNG DENZ FERTIGUNGSGMBH

  Almanya

  PRÄZISIONSENTWICKLUNG DENZ FERTIGUNGSGMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riemerling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ALBERT OBERMEYER GMBH

  Almanya

  ALBERT OBERMEYER GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TECHNO ALPIN DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  TECHNO ALPIN DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vierkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. J. PFAFFENZELLER

  Almanya

  J. PFAFFENZELLER, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri, İşaret sistemleri ve tesisatları, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri, İşaret sistemleri ve tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adelzhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BIS BURGER INDUSTRIE SERVICE WASSERKRAFT UND TECHNIK GMBH

  Almanya

  BIS BURGER INDUSTRIE SERVICE WASSERKRAFT UND TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neresheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz