• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidroelektrik santraller

Sonuçlar

Hidroelektrik santraller - Ithalat/Ihracat

 1. TROYER SPA - AG

  İtalya

  Verified by europages badge

  TROYER her türdeki hidroelektrik tesisat üretimi, tedariği, kurulumu ve bakımı alanlarında uzun ve pek çok yıla dayanan tecrübesini müşterilerinin hizmetine sunar. Makine, proje ve danışmanlık hizmeti garantisi ile birlikte mekanik üretimler ve elektromekanik tamir işlemleri gerçekleştirmektedir. Troyer PELTON, FRANCIS, KAPLAN, elektromekanik ve hidrolik her tip türbini yönetir ve bunların mükemmel şekilde işlerliğini doğrular ve standartlara uygun olarak kullanıldığını belgelendirir.

 2. HUGO MIEBACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUGO MIEBACH GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MGH ENERJI MÜHENDISLIK ELEKTRIK DANISMANLIK

  Türkiye

  Kahramanmaraş Teknokent bünyesinde, Yapay Zeka yazılımları ve Endüstriyel Otomasyon Yazılımı alanında faaliyet gösteren bir yazılım firmasıyız. Kendi mühendislerimizle geliştirdiğimiz aşağıdaki gibi yazılım çalışmalarımız mevcuttur; Yapay Zeka yazılımı ile Tünel ve Otobanlarda kullanılan Olay Algılama Sistemi. Plaka Tanıma Sistemi Araç Sayım Sistemi ( Tünel ve Otobanlar için) Tünel Yönetim Sistemi ( Tünel Otomasyonu PLC ve Scada ile) Hidroelektrik Santralleri için PLC ve Scada kontrol Sistemi, Güneş Santralleri için PLC ve Scada kontrol sistemi,

 4. MARBEYAZ

  Türkiye

  Yapı - Tek Çelik Sanayinin , dövme , talaşlı imalat ve kaynak işlerimde ki tecrübesi sayesinde aşağıda listelenenler dahil olmak üzere bir çok türbin parçası üretimi yapılmaktadır. - Draft Tüpleri - Doldurma ve Boşaltma Boruları - Çıkış kanalları - Enjektörler / Nozüller - Boru Kılıfları - Türbinler ( 0, 1 MW ile 20 MW arası yatay veya dikey ) _Pelton _Francis _Turgo Yapı - Tek Çelik Sanayi müşterileriyle birlikte çalışarak , tüm türbin bileşen parçalarının en yüksek performansı için optimizasyonunu sağlamaktadır. Yapı - Tek Çelik Sanayi , tek tipte su akış oranları ve hız faktörleri gibi faktörlerin önemini çok iyi bilmektedir. Hidro - türbinlerin bileşen parçalarınıda sizlere sunan Yapı - Tek Çelik Sanayi , en sıkı kalite gereklerini dahi daima sağlamaktadır.

 5. ELECTROTECNICA INDUSTRIAL Y NAVAL SL

  İspanya

  ELINSA şirketi elektrik tesisatları üretim ve bakımının yanı sıra elektrik ve elektronik güç panolarının tasarım ve yapımında uzmanlaşmıştır. ELINSA A'dan Z'ye üretim sürecini gerçekleştirmektedir : elektromekanik tasarım, metal kılıfın üretini, aletler ve kabloların entegrasyonu ve son deneme aşaması. Elinsa endüstriyel, denizcilik ve yenilenebilir enerjili tesislerin bakımını gerçekleştirmektedir. Bilgi ve iletişim teknolojileri

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KARADOGAN LED

  Türkiye

  Karadoğan LED ile en uygun fiyatlarla şerit led, led projektör, led trafo ürünleri kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

 2. KRÖNAUER MASCHINENBAU INH. HEINZ KRÖNAUER

  Almanya

  KRÖNAUER MASCHINENBAU INH. HEINZ KRÖNAUER, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geiersthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LINGENHÖLE TECHNOLOGIE GMBH

  Avusturya

  LINGENHÖLE TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Feldkirch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ANDRITZ HYDRO GMBH

  Almanya

  ANDRITZ HYDRO GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ravensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LESTIN & CO. TAUCH-, BERGUNGS- UND SPRENGUNTERNEHMEN GMBH

  Avusturya

  LESTIN & CO. TAUCH-, BERGUNGS- UND SPRENGUNTERNEHMEN GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. WATEC-HYDRO GMBH

  Almanya

  WATEC-HYDRO GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik çelik yapılar, senkron alternatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heimertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HEOS ENERGY GMBH

  Almanya

  HEOS ENERGY GMBH, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AF-ITECO AG

  İsviçre

  AF-ITECO AG, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Affoltern Am Albis, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. HYDRO-M

  Fransa

  HYDRO-M, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. REGIE DE L'ELECTRICITE DE WAVRE

  Belçika

  REGIE DE L'ELECTRICITE DE WAVRE, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik santraller, Hidroelektrik santraller, içme suyu dağıtımı, gaz dağıtımı, atıkların yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SCHUBERT ELEKTROANLAGEN GMBH

  Avusturya

  SCHUBERT ELEKTROANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidroelektrik santraller, Atık su işleme, Hidroelektrik santraller, Yenilenebilir enerjiler, Atık su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ober-Grafendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ECOBETON WATER TECHNOLOGIES

  Belçika

  ECOBETON WATER TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Su arıtma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik santraller, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Hidroelektrik santraller, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Truiden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. EMSD

  Belçika

  EMSD, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Hidroelektrik santraller, Sac levha işleri, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, sınai otomasyon, Hidroelektrik santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmedy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SCOTTA UKRAINE

  Ukrayna

  SCOTTA UKRAINE, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Elektrik üretimi, hidrolik santraller için yüksek gerilim alternatörleri, elektrik santralleri için mimari etütler, Hidroelektrik fabrikaları, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinnitsa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. ALPI SCAVI SRL

  İtalya

  ALPI SCAVI SRL, yılında kurulan ve İnşaat - ince işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik santraller, savunma ve hidroluk tesisatı çalışmaları, Hidroelektrik santraller, çevre mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aosta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EDF BELGIUM

  Belçika

  EDF BELGIUM, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Hidroelektrik santraller, Hava jeneratörü enerjisi - imalât, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Hidroelektrik santraller, Hava jeneratörü enerjisi - imalât sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ERWIN HÄRING

  Almanya

  ERWIN HÄRING, yılında kurulan ve Hidroelektrik santraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Böhen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BEROS S.R.L.

  İtalya

  BEROS S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik santraller, transformasyon kabinleri, Hidroelektrik santraller, elektrik panosu konstrüksiyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LAVIS, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CENTRALE TELERISCALDAMENTO VALDAORA S.P.A.

  İtalya

  CENTRALE TELERISCALDAMENTO VALDAORA S.P.A., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdaora, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PÖYRY ENVIRONMENT A.S.

  Çek Cum.

  PÖYRY ENVIRONMENT A.S., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Hidroelektrik santraller, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Hidroelektrik santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. CONSORZIO DI BONIFICA DELLE MARCHE

  İtalya

  CONSORZIO DI BONIFICA DELLE MARCHE, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. POWERPAX UK LTD

  Birleşik Krallık

  POWERPAX UK LTD, yılında kurulan ve Batarya şarj cihazı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidroelektrik santraller, Elektrikli transformatörler, Hidroelektrik santraller, Elektrikli transformatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reading, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ROBERT INDUSTRIES S.R.L.

  İtalya

  ROBERT INDUSTRIES S.R.L., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quinzano D'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. FENIX S.R.L.

  İtalya

  FENIX S.R.L., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. REF-ENERGY S.P.A.

  İtalya

  REF-ENERGY S.P.A., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Hidroelektrik santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Dona' Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz