• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrokarbonlar ve türleri

Sonuçlar

Hidrokarbonlar ve türleri - Ithalat/Ihracat

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  YR Chemspec®, SGS tarafından denetlenen ve onaylanan nitelikli bir üretici ve tedarikçidir, şirket ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini sıkı sıkıya takip etmektedir. YR Chemspec®, küresel kozmetik endüstrileri için geniş bir yelpazede özel, hammadde, aktif bileşen portföyü üretimi ve dağıtımı yapmaktadır. Kendimizi her zaman en son teknoloji yeniliklere, üretim sürecine, dağıtıma, yüksek kaliteli hammadde ve bileşen tedarikine adadık. YR Chemspec®, inovasyon yoluyla yüksek kaliteli gelişimi teşvik etmek ve yeni büyüme faktörlerini teşvik etmek için Sanayi-Üniversite-Araştırma odaklı bir şirkettir. YR Chemspec®, ünlü üniversiteler ve enstitülerle işbirliği yaparak bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etme kapasitesini artırmaktadır. Sanayi-üniversite-araştırma işbirliği projelerimizin başlıcaları Vitamin Türevleri, Fermente Aktifler, Bitki özleri, PVP Polimerleri, Polikuaterniyumlar ve diğer aktif maddelerdir.

 2. TRISKELL CONSEIL PARTNER

  Fransa

  Verified by europages badge

  TRISKELL CONSEIL PARTNER, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. petrokimya ürünleri, rafineri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avrille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MR GERI KAZANIM PLASTIK LTD.

  Türkiye

  We are looking for the following material.: -•EVA off-grade/near prime - MVR 2-7 & VA 18-24 expandable/microcellular type for shoe soles production and regranules •PVC-S off-grade/near prime powder - K65-67 •E-PVC off-grade/near prime powder •PET-G Tritan transparent Copolyester off-grade/near prime pellets and blue water bottles regrind •PC blue water bottles regrind •PC sheet – multiwall clear regrind •POM COPO - off-grade/near prime pellets and regrind - MVR/MFI 9-13-27 •ABS white/natural/grey color off-grade/near prime ext/inj (mfi 3-9/19-21) or white/natural/grey color regrind and regranules •GPPS off-grade/near prime pellets •EPS white&black color off-grade/near prime pellets – non gas possible •HIPS off-grade/near prime pellets •PPR off-grade/near prime pellets and regrind - MFI 0.25-0.35 for pipe production or green regrind from pipe, •SBS off-grade/near prime •PA6 and PA66 off-grade/near prime pellets

 4. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rusya

  Smolnefteorgsintez LLC, Smolensk bölgesinde bulunan petrol ve kimyasal ürün ihracatı yapan en büyük işletmelerden biridir; komşu bölgelerin petrol ürünleri pazarında önemli bir rol oynar. Ürünlerin yüksek kalitede olması, ihraç edilmesine imkan sağlar. Hem Rusya pazarında hem de komşu ve dış ülkelerde iş yapıyoruz. Piyasaya sunulan tüm ürünler sertifikalıdır. Ürünler demiryolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığı ile gönderilmektedir. İş ortaklarımızın ürünleri teslim almasını garanti altına almak için ödemeleri teminat mektubu aracılığı ile gerçekleştiririz. "Rusya İhracat Kredileri ve Yatırımları Sigortalama Ajansı" Anonim Şirketi'nin desteği ile ihraç malları sevkiyatına ait ödemelerinin ertelenmesi mümkündür.

 5. SERVICE CHIMIE

  Fransa

  SERVICE CHIMIE, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St Thibault Des Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. QUADRIMEX CHEMICAL

  Fransa

  QUADRIMEX CHEMICAL, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya - hammaddeler ve türevleri, Kimya - hammaddeler ve türevleri, kükürt ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SOSTECASAS BUSINESS GROUP

  İspanya

  SOSTECASAS BUSINESS GROUP, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Hidrokarbonlar ve türleri, inşaat tasarımı, şeker, Yiyecek ithalat - ihracatı, Hidrokarbonlar ve türleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. TRADITEM GMBH

  Almanya

  TRADITEM GMBH, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD.

  İspanya

  BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD., yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrokarbonlar ve türleri, ithalat ihracat için arabuluculuk, Hidrokarbonlar ve türleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. POLSAROS SP. Z O.O.

  Polanya

  POLSAROS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA)

  İspanya

  COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA), yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağlama yağları, sağlık malzemeleri, yağlayıcı rafineri yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Andreu De La Barca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELITEPLUS21

  İspanya

  ELITEPLUS21, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Antika sanat ürünleri, Ticaret borsaları, altın külçeleri, Antika sanat ürünleri, Ticaret borsaları, Metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Móstoles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. STEMAT JANSEN

  Fransa

  STEMAT JANSEN, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrokarbonlar ve türleri, Hidrokarbonlar ve türleri, Toz mikronizasyonu, arıcılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FRATELLI RATTI

  İtalya

  FRATELLI RATTI, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. C.A.E.M.A. S.R.L.

  İtalya

  C.A.E.M.A. S.R.L., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MAESTRI S.P.A.

  İtalya

  MAESTRI S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrokarbonlar ve türleri, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Hidrokarbonlar ve türleri, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gatteo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SCAP S.R.L.

  İtalya

  SCAP S.R.L., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. C.L.A.I.P.A. S.P.A.

  İtalya

  C.L.A.I.P.A. S.P.A., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mantova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DESOMIT S.R.L.

  İtalya

  DESOMIT S.R.L., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AGRITERMO S.P.A.

  İtalya

  AGRITERMO S.P.A., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CAR.CO

  İtalya

  CAR.CO, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gazzo Veronese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TOCCI ALFREDO

  İtalya

  TOCCI ALFREDO, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giorgio Jonico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GOVERNALE AGRI.COM.SERVICE S.R.L.

  İtalya

  GOVERNALE AGRI.COM.SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petrosino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LA TERMOPIAVE S.R.L.

  İtalya

  LA TERMOPIAVE S.R.L., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Hidrokarbonlar ve türleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Hidrokarbonlar ve türleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaso Del Tomba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DP LUBRIFICANTI S.R.L.

  İtalya

  DP LUBRIFICANTI S.R.L., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aprilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. GATTI MARCO

  İtalya

  GATTI MARCO, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gioia Del Colle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SIROIL S.R.L.

  İtalya

  SIROIL S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Hidrokarbonlar ve türleri, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Hidrokarbonlar ve türleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TAMOIL RAFFINAZIONE S.P.A.

  İtalya

  TAMOIL RAFFINAZIONE S.P.A., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CARMINE GALDIERI & FIGLI S.P.A.

  İtalya

  CARMINE GALDIERI & FIGLI S.P.A., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fisciano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. S.E.P. S.R.L.

  İtalya

  S.E.P. S.R.L., yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Katı yakıtlar, Hidrokarbonlar ve türleri, Katı yakıtlar, Hidrokarbonlar ve türleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gubbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz