• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrokarbonlar ve türleri

Sonuçlar

Hidrokarbonlar ve türleri - Ithalat/Ihracat

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  YR Chemspec®, SGS tarafından denetlenen ve onaylanan nitelikli bir üretici ve tedarikçidir, şirket ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini sıkı sıkıya takip etmektedir. YR Chemspec®, küresel kozmetik endüstrileri için geniş bir yelpazede özel, hammadde, aktif bileşen portföyü üretimi ve dağıtımı yapmaktadır. Kendimizi her zaman en son teknoloji yeniliklere, üretim sürecine, dağıtıma, yüksek kaliteli hammadde ve bileşen tedarikine adadık. YR Chemspec®, inovasyon yoluyla yüksek kaliteli gelişimi teşvik etmek ve yeni büyüme faktörlerini teşvik etmek için Sanayi-Üniversite-Araştırma odaklı bir şirkettir. YR Chemspec®, ünlü üniversiteler ve enstitülerle işbirliği yaparak bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etme kapasitesini artırmaktadır. Sanayi-üniversite-araştırma işbirliği projelerimizin başlıcaları Vitamin Türevleri, Fermente Aktifler, Bitki özleri, PVP Polimerleri, Polikuaterniyumlar ve diğer aktif maddelerdir.

 2. MR GERI KAZANIM PLASTIK LTD.

  Türkiye

  We are looking for the following material.: -•EVA off-grade/near prime - MVR 2-7 & VA 18-24 expandable/microcellular type for shoe soles production and regranules •PVC-S off-grade/near prime powder - K65-67 •E-PVC off-grade/near prime powder •PET-G Tritan transparent Copolyester off-grade/near prime pellets and blue water bottles regrind •PC blue water bottles regrind •PC sheet – multiwall clear regrind •POM COPO - off-grade/near prime pellets and regrind - MVR/MFI 9-13-27 •ABS white/natural/grey color off-grade/near prime ext/inj (mfi 3-9/19-21) or white/natural/grey color regrind and regranules •GPPS off-grade/near prime pellets •EPS white&black color off-grade/near prime pellets – non gas possible •HIPS off-grade/near prime pellets •PPR off-grade/near prime pellets and regrind - MFI 0.25-0.35 for pipe production or green regrind from pipe, •SBS off-grade/near prime •PA6 and PA66 off-grade/near prime pellets

 3. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rusya

  Smolnefteorgsintez LLC, Smolensk bölgesinde bulunan petrol ve kimyasal ürün ihracatı yapan en büyük işletmelerden biridir; komşu bölgelerin petrol ürünleri pazarında önemli bir rol oynar. Ürünlerin yüksek kalitede olması, ihraç edilmesine imkan sağlar. Hem Rusya pazarında hem de komşu ve dış ülkelerde iş yapıyoruz. Piyasaya sunulan tüm ürünler sertifikalıdır. Ürünler demiryolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığı ile gönderilmektedir. İş ortaklarımızın ürünleri teslim almasını garanti altına almak için ödemeleri teminat mektubu aracılığı ile gerçekleştiririz. "Rusya İhracat Kredileri ve Yatırımları Sigortalama Ajansı" Anonim Şirketi'nin desteği ile ihraç malları sevkiyatına ait ödemelerinin ertelenmesi mümkündür.

 4. SHAOXING MARINA BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  SHAOXING MARINA BIOTECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aspartam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shaoxing, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. AMERICAN GILSONITE

  Amerika Birleşik Devletleri

  AMERICAN GILSONITE, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Houston, Tx, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HANGZHOU SAGE CHEMICAL CO.,LTD

  Çin

  HANGZHOU SAGE CHEMICAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Silikonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrokarbonlar ve türleri, silisiyum türevleri, uv korumalı kumaş, Hidrokarbonlar ve türleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SERVICE CHIMIE

  Fransa

  SERVICE CHIMIE, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St Thibault Des Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. QUADRIMEX CHEMICAL

  Fransa

  QUADRIMEX CHEMICAL, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya - hammaddeler ve türevleri, Kimya - hammaddeler ve türevleri, kükürt ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TRADITEM GMBH

  Almanya

  TRADITEM GMBH, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA)

  İspanya

  COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA), yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağlama yağları, sağlık malzemeleri, yağlayıcı rafineri yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Andreu De La Barca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SOSTECASAS BUSINESS GROUP

  İspanya

  SOSTECASAS BUSINESS GROUP, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Hidrokarbonlar ve türleri, inşaat tasarımı, şeker, Yiyecek ithalat - ihracatı, Hidrokarbonlar ve türleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ETHYLENE SUPPLIER

  Kanada

  ETHYLENE SUPPLIER, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Calgary, Kanada 'de bulunmaktadır.

 1. OCTAGON CHEMICALS LIMITED

  Çin

  OCTAGON CHEMICALS LIMITED, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD.

  İspanya

  BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD., yılında kurulan ve Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrokarbonlar ve türleri, ithalat ihracat için arabuluculuk, Hidrokarbonlar ve türleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELITEPLUS21

  İspanya

  ELITEPLUS21, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Antika sanat ürünleri, Ticaret borsaları, altın külçeleri, Antika sanat ürünleri, Ticaret borsaları, Metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Móstoles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. POLSAROS SP. Z O.O.

  Polanya

  POLSAROS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. STEMAT JANSEN

  Fransa

  STEMAT JANSEN, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrokarbonlar ve türleri, Hidrokarbonlar ve türleri, Toz mikronizasyonu, arıcılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ZIBO LINZI QIQUAN INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

  Çin

  ZIBO LINZI QIQUAN INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zibo, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. SARL ETUDE RÉALISATION & INSTALATION

  Cezayir

  SARL ETUDE RÉALISATION & INSTALATION, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kolea, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 8. SIMPEX OCTAVE SA

  Orta Afrika Cumhuriyeti

  SIMPEX OCTAVE SA, yılında kurulan ve Yollar - İnşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrokarbonlar ve türleri, ortak kullanım lojmanları, Hidrokarbonlar ve türleri, Satış noktalarında tanıtım atıklarını toplama ve ayırma, uluslarası nakliye acentesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bangui, Orta Afrika Cumhuriyeti 'de bulunmaktadır.

 1. ANHUI TIANRUN CHEMICAL CO., LTD.

  Çin

  ANHUI TIANRUN CHEMICAL CO., LTD., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bengbu, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. HOPEFINDER POLYMER SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  HOPEFINDER POLYMER SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. GILSONITE HUB (NATURAL BITUMEN)

  Kanada

  GILSONITE HUB (NATURAL BITUMEN), yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Toronto, Kanada 'de bulunmaktadır.

 4. HEBEI HUIHUA PHARMACEUTICAL CO., LTD.

  Çin

  HEBEI HUIHUA PHARMACEUTICAL CO., LTD., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. MAZZOLA & BIGNARDI COMMERCIALE S.R.L.

  İtalya

  MAZZOLA & BIGNARDI COMMERCIALE S.R.L., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mantova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FONTE ENERGIA S.R.L.

  İtalya

  FONTE ENERGIA S.R.L., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roccadaspide, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SHANGHAI HONGHE CHEM-TECH CO., LTD

  Çin

  SHANGHAI HONGHE CHEM-TECH CO., LTD, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. SCAP S.R.L.

  İtalya

  SCAP S.R.L., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LA NAFTA S.R.L.

  İtalya

  LA NAFTA S.R.L., yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trieste, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. HERBOCHEM INDUSTRIES

  Hindistan

  HERBOCHEM INDUSTRIES, yılında kurulan ve Hidrokarbonlar ve türleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eterli yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BARABANKI, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz