• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik - sistemler ve cihazlar

Sonuçlar

Hidrolik - sistemler ve cihazlar - Ithalat/Ihracat

 1. R+L HYDRAULICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  R+L HYDRAULICS, akışkan ve tahrik teknolojisi için gereksinimlerinize göre uyarlanmış kapsamlı olduğu kadar yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan bir portföy geliştirir ve üretir. Makine, gemi ve araç yapımında, çelik endüstrisinde ve açık deniz teknolojisindeki en yüksek taleplere ve ayrıca tesis yapımındaki özel uygulamalara yönelik bireysel çözümler, şirketinizin başarısının önemli bir parçasını oluşturur. SUNDUĞUMUZ FAYDALAR: Adil koşullarda kaliteli bileşenler, geliştirme, kalite ve hizmet konusundaki uzmanlığımızı kullanarak pazardaki konumunuzu iyileştirme, müşteri hizmetlerimizden doğrudan ve kişisel tavsiye, optimize edilmiş bir tedarik zinciri sayesinde hızlı teslimat süreleri, bileşenlerimizin projeyle ilgili geliştirme ihtiyaçlarını karşılamak için Bireysel gereksinimler, Yanıt sürelerinizi kısaltır: FLUIDWARE APP boyutlandırma aracı, bireysel koşullarınıza bağlı olarak, muf yuvası, şaft kaplini ve aksesuarlar gibi bir montajın boyutlandırmasını anında hesaplayabilir.

 2. HYDRACRAFT EINE MARKE DER PAUL WIEGAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HydraCraft markası, Ottmar Rauch ve Martin Schulz yönetiminde Eichenzell-Kerzell'den Paul Wiegand GmbH tarafından yönetilmektedir. Şirket 2015 yılında kurulmuş ve toptan hidrolik parçalar konusunda uzmanlaşmıştır. Toplamda, günümüzde 5.000'den fazla farklı elemanı içermektedir. Bunlar, Parker ve Bosch Rexroth gibi tanınmış marka üreticilerinden ve ayrıca ucuz alternatif üreticilerden gelmektedir. Teslimat programı pnömatik, hidrolik akümülatörler ve ısı eşanjörleri, hidrolik valfler, hidrolik pompalar, hidrolik motorlar, hidrolik filtrasyon ve tanklar, kontrol ve düzenleme teknolojisi, tahrik teknolojisi, manyetik bobinler, hidrolik bağlantı teknolojisi, hidrolik ölçüm teknolojisi ve yan elemanlar gibi alanlara ayrılmıştır. HydraCraft, web sitesinde müşterilerine ve ziyaretçilerine şirket ve sunduğu ürünler hakkında çok daha fazla bilgi sunmaktadır.

 3. GRIBI HYDRAULICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GRIBI Hydraulics 1969 yılından beri başarılı bir şekilde hidrolik alanında özgün çözümler üretmektedir. Kısa bir süre önce ana sayfamızda bir silindir konfigüratörünü hizmetinize sunduk. Ürünlerimiz: Basınç şalterleri, manuel vanalar, hidrolik bloklar, hidrolik contalar, hidrolik bileşenler, hidrolik dişli pompaları, hidrolik tesisler, hidrolik filtreler, hidrolik motorlar, hidrolik pompalar, hidrolik valfler, hidrolik silindirler, hidrolik yağ soğutucuları; hidrolik sistemlerin, özel silindirlerin kumanda bloklarının onarımı, vs..

 4. BURRE HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1964 yılında Müh. Karl-Heinz Burre tarafından kurulan Burre Hydraulik şirketi ticarî faaliyete 1965 yılında başlamıştır. Başlangıçtaki mühendislik bürosu olarak faaliyet gösterme fikri kısa sürede terk edilmiş, ve şirket küçük çapta üretim yapmaya başlamıştır. İlk geliştirmeler hidrolik ekskavatörler için kontrol valfleri, patlamaya dayanıklı solenoid valfleri ve körüklü valfleri kapsamaktaydı. 1972 yılında, bugün de Burre Hydraulik şirket merkezinin bulunduğu araziye yeni yapılan üretim binasına taşınma gerçekleşmiştir. 540 m² üretim alanı, şirketin kurucusunun yenilikçi fikirlerini fiiliyata geçirmek için daha fazla alan açmaktaydı. Örneğin Burre Hydraulik, Deutsche Bahn dizel lokomotiflerinin yakıt ikmal sistemleri için patlamaya dayanıklı solenoid valfler geliştirmiş ve üretmiştir. Ancak Dipl.-Ing. Karl-Heinz Burre, geleceğin hidrolik kumanda ve cihazlarda olduğunu kısa sürede fark etti ve şirketi bu doğrultuda yönlendirdi. Burada meydan okumayı kabul etti ve sıklıkla yeni teknik alanlara girdi. Örneğin, tekstil endüstrisi için makinelerin otomasyonunda etkili olmuştur. Ancak diğer teknik alanlarda da başarılı bir şekilde faaliyet gösterdi, örneğin. denizaşırı gemiler için otomatik bir ambar kapağı kontrolü geliştirdi. Bu gelişmeye paralel olarak, üretim alanı da istikrarlı bir şekilde büyüdü ve şu anda 5000 m²'den fazla bir alana ulaştı.

 5. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARMATURA SZCZAWINSKI

  Polanya

  Verified by europages badge

  Toptan bağlantı parçaları tedarikinde güvenilir ortağınız Szczawinski.pl'ye hoş geldiniz! İşletmenizin zorlu ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli ürünlerden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürün yelpazemiz, profesyonel su temini ve sıhhi tesisatlar için gerekli her şeyi içerir. Hassas su sayaçlarından sağlam dişli vanalara, pirinç bağlantı parçalarından dökme demir sıkıştırma ve onarım rakorlarına kadar tüm temel ürünleri tek bir yerde sunuyoruz. Ürünlerimiz güvenilir üreticilerden temin edilmekte olup güvenilirlik ve dayanıklılık sağlamaktadır. İhtiyaçlarınızı gecikmeden karşılamak için kapsamlı bir envanter bulunduruyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimiz rekabetçi fiyatlara sahiptir ve profesyonel ekibimiz işiniz için en iyi seçimleri yapmanıza yardımcı olmak üzere tavsiye ve yardım sunmaya hazırdır. Ürün Yelpazemiz: su sayacı konsolları, su sayaçları ve aksesuarları, pirinç rakorlar, galvanizli rakorlar, dişli vanalar, onarım rakorları, dökme demir rakorlar ve bantlar.

 2. EUROBALT ENGINEERING OÜ

  Estonya

  Verified by europages badge

  Şirket, mekanik mühendisliğin farklı dalları için kendi bünyesinde üretim yapmaktadır. Ürünlerin doğru zamanda doğru yerde olmasını ve gümrük işlemleri dahil tüm gerekli koşulları karşılamasını sağlamak için üretim hazırlığından, ürünlerin üretim ve imalat örneklerini hazırlamaktan başlamak üzere, toplu üretim ve en iyi lojistik çözümleri ile düzenli tedarik dahil tüm iş döngüsünü üstleniyoruz.

 3. UNIFLEX-HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIFLEX, atölye ekipmanından üretim sistemlerine kadar hortum hattı üretimi için sistem sağlayıcısıdır

 4. WILHELM HOVEN MASCHINENFABRIK GMBH & CO.

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM HOVEN MASCHINENFABRIK GMBH & CO., yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stolberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INOSOL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INOSOL GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Homberg (ohm), Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHOLING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHOLING GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Langenhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. F & D INDUSTRIEBEDARF INH. STEFFEN FRANZ

  Almanya

  Verified by europages badge

  F & D INDUSTRIEBEDARF INH. STEFFEN FRANZ, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Unterwellenborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EIKEN HYDRAULIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EIKEN HYDRAULIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meppen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BUTWILLIS - HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BUTWILLIS - HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AMR-HYDRAULIK LEIPZIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AMR-HYDRAULIK LEIPZIG GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LUTZ KRACHT - LUKRA PUMPEN E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  LUTZ KRACHT - LUKRA PUMPEN E.K., yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuenrade, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ECKART GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ECKART GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schlüchtern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHMITTER HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMITTER HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Manometreler, adaptörler, Hidrolik filtreler, hidrolik üniteler, hidrolik debriyajlar, hidrolik pompalar, Hidrolik hortumlar, hidrolik pistonlar, Endüstriyel hortumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hammelburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PRELON DICHTSYSTEM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRELON DICHTSYSTEM GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALPINE-HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALPINE-HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Memmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ANDREAS LUPOLD HYDROTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANDREAS LUPOLD HYDROTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vöhringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEHMANN SYSTEMTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEHMANN SYSTEMTECHNIK, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ortenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OTTO HYDRAULICS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  OTTO HYDRAULICS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Immenstaad Am Bodensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ITB INDUSTRIE TECHNIK BRIECHLE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ITB INDUSTRIE TECHNIK BRIECHLE, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Radolfzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OTTO FLUID CONTROL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OTTO FLUID CONTROL GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Immenstaad Am Bodensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZS ZYLINDER-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZS ZYLINDER-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Xanten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HOLTICK HYDRAULIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOLTICK HYDRAULIK, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Raesfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WENZEL HYDRAULIK-MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WENZEL HYDRAULIK-MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frammersbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AROS HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AROS HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Memmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HEINZ THUMM ÖLHYDRAULISCHE ANTRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINZ THUMM ÖLHYDRAULISCHE ANTRIEBE GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, Kazı makinesi aksesuarları, Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, replacement parts for excavators, Ekskavatörler için yedek parçalar, hidrolik yağ aksesuarları, ticari malları kaldırma vinçleri için sıkma aparatları, motorlar ve çalıştırmalar, binalar için damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hidrolik - sistemler ve cihazlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.478 Şirketler