• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik ayarlama ekipmanları

Sonuçlar

Hidrolik ayarlama ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ESOLVE-SDC

  Fransa

  Verified by europages badge

  2019'dan beri ESOLVE-SDC, Avrupa'da ve çevre bölgelerde (Afrika ve DOM-TOM) klima, havalandırma, ısıtma ve hidrolik ekipmanlar konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir distribütördür. 2019'dan beri profesyonel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi tedarikçileri ve ürünleri seçiyoruz. Hizmetlerimiz: Satış öncesi teknik danışmanlık, devreye alma desteği, satış sonrası servis, yedek parça servisi, üreticilerle ortak eğitim. Ürünlerimiz: Klima, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Hidrolik, Regülasyon ve Aksesuarlar. İklimlendirme, ısıtma ve soğutma projelerinizin gerçekleştirilmesi için gerekli tüm ürünleri, tüm çevresel ürünler de dahil olmak üzere bizde bulabilirsiniz. Alakart hizmetler ve müşterilerimizin projelerinin uygulamasına (ArGe, montajcılar, yatırımcılar) yanıt verme olanağı sunuyoruz. Teknik ve ekonomik çözümler arayışında mevcut ve potansiyel müşterilerimizi destekliyoruz. Distribütörlüğünü yaptığımız birçok marka ve ürünün seçimi ve müşterilerimizin en cazip fiyatlardan yararlanabilmesi için aldıklarımızın performansı üzerinde sürekli çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. RIZZO AQUAE S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  RIZZO AQUAE S.R.L., yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, plastik boru bağlantı elemanları, hidrolik hırdavat, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fonte Nuova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HIDROPNOMAK

  Türkiye

  1971 yılından beri Hidrolik ve Pnömatik Makine ve Ekipmanı üreten firmamız, ufak bir atölyeden bugünkü konumuna gelmiş, CNC destekli makine parkurunu kurmuştur. Bugün, konusunda lider olan firmamız tasarım, imalat ve servis hizmetleri ile yurdun dört bir yanına ulaşmaktadır. İmalatlarımız ismimizle tescilli ve garantili olup, bunun yanında her türlü hidrolik ve pnömatik malzemeyi temin etmek gayesini güden firmamız sizlere uzun yıllar hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Yurtiçi pazar payımızın artması ve müşterilerimizin "Hidropnömak" markasına duyduğu güven ve gösterdikleri talep karşısında, kapasite ve ürün çeşitlerini artıran markamız, Ümraniye Dudullu Organize sanayide bulunan Showroom'unu da sektörün ihtiyaçlarına uygun halde müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Hidropnömak markamızın temel amacı olan "Kaliteli Ürün ve Güven" Politikasından vazgeçmeyerek "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesini benimsemiştir.

 4. ALISRA

  Türkiye

  •Manufacture of agricultural spraying machines spare parts, •Manufacturing of automotive brake calipers spare parts, •Manufacturing of contract spare parts in machining, •CNC automat revolver contract parts manufacturing, •Sprinkler additional metal spare parts manufacturing, •Production of special spare parts according to the customer's requests

 5. FIEGE ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  Fiege sıcak kanal kontrol teknolojisi: Özel yeteneklere sahip Ve biz bunu iki katına çıkarıyoruz. Her şey bir yandan müşterilerimiz için özel bir his, – diğer yandan da sıcak kanal kontrol teknolojisinde hassas sıcaklık kontrolü ile ilgilidir. Her ikisi de yüksek düzeyde profesyonellik, sağlam deneyim ve her zaman diğerlerinden daha iyi performans gösterme kararlılığı gerektirir. Kontrol cihazları – birinci sınıf hizmet, gerçekçi kalite, kişisel irtibat kişileri, bireysel üretim ve yenilikçi teknoloji – her bireyin sorumluluk taşıdığı tek bir çatı altında birleşti. Sıcak kanal reglerimiz şekillendirildiği her yerde bulunabilir: Otomotiv, medikal, paketleme, elektrik, ev, kilitleme sistemleri vb. Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin – sıcak kanal üreticisinden bağımsız olarak, tüm malzemeler ve zorluk dereceleri için doğru kontrol cihazına sahibiz. Fiege electronic, hotrunner kontrol teknolojisinde 25 yıllık derin bilgi birikimi ve tutarlı ürün geliştirme anlamına gelir. Bizi rakiplerimizden farklı kılan nedir? Bağlılığımız, güvenilirliğimiz ve talebinize kısa sürede yanıt vermemiz sayesinde. Çünkü müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Teknik görüşümüz her zaman geleceğe yönelik olsa bile – burada "old school" olarak kalmayı da seviyoruz: Telefon bekleme döngüleri ve çağrı merkezi robotları bizim için yabancı kelimeler. Her zaman yetkili bir danışmanla kişisel olarak konuşursunuz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NORM HYDRAULIC AND PNEUMATIC

  Türkiye

  This is Şerife from NORM HYDRAULIC & PNEUMATIC - a top hydraulic and pneumatic manufacturer in Turkey. I am responsible person of export department and would to give you some detail of us. Who We Are? NORM HYDRAULİC & POMATİC a customer focused company that has been making hydraulic fittings and hydraulic cylinder production in Turkey since 2000. Our company has been specializes in hydraulic pnömatic. We are designes and manufactures all kinds of special hydraulic product upon requests of its customers in addition to its standard products. Also we form our designs in line with your requests and offer the optimum solutions for your special applications. We can supply a wide range of products for our clients. We are always close to our customers and available 24/7 to provide ongoing support. I'm sure our products will help for your business If you need to see the catalog and actual sample, please feel free to tell me. We will be glad to receive an answer from you. Best wishes

 2. HIDROPNEUMATIKA D.O.O.

  Hırvatistan

  Hidropneumatika d.o.o., hidrolik ve pnömatik silindirlerin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış orta ölçekli bir şirkettir. Profesyonelliğimizle birlikte uzun süreli deneyimimiz en mükemmel çözümü ve kaliteli ürünleri alacağınızın garantisidir. ISO 9001. Profesyonel danışmanlık hizmeti, AB ülkelerinden yüksek kaliteli ham maddeler, ISO standartlarına uygun üretim, gerçek fiyat-performans oranı.

 3. RIZZO AQUAE SRL

  İtalya

  RIZZO AQUAE SRL, yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yüzdürücü, Toz mikronizasyonu, hidrolik ekipmanlar, hidrolik malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fonte Nuova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SERIC TECHNOLOGIE

  Fransa

  SERIC TECHNOLOGIE, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrolik ayarlama ekipmanları, Hidrolik ayarlama ekipmanları, metroloji, Kontrol vanaları, akıcı madde regülasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volvic, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BOSCH REXROTH SAS

  Fransa

  BOSCH REXROTH SAS, yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel hidrolik ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venissieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SART VON ROHR SAS

  Fransa

  SART VON ROHR SAS, yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bitschwiller Les Thann, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HYDRO-TOOLS

  Belçika

  HYDRO-TOOLS, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrolik ayarlama ekipmanları, mekanik, pnömatik ve hidrolik ekipmanlar için malzemeler, Hidrolik ayarlama ekipmanları, hidrolik tesisatlar, hidrolik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. BECKER ELECTRONICS GMBH

  Almanya

  BECKER ELECTRONICS GMBH, yılında kurulan ve Optik - Ölçüm cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kapasite ve akış ölçüm ve ayarlama aygıt ve cihazları, Sıcaklık ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Basınç ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Hidrolik ayarlama ekipmanları, Kapasite ve akış ölçüm ve ayarlama aygıt ve cihazları, Sıcaklık ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Basınç ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Hidrolik ayarlama ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HEITEC HEISSKANALTECHNIK GMBH

  Almanya

  HEITEC HEISSKANALTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik ayarlama ekipmanları, hadde, Hidrolik ayarlama ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. POK

  Fransa

  POK, yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel tertibatlar için valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, yangın hortumları, yangın koruma, yangın önleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nogent Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. D'ORAZIO S.P.A.

  İtalya

  D'ORAZIO S.P.A., yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hidrolik ve termohidrolik kurulumlar, termohidrolik, petrol, kömür ve doğal gaz endüstrisi için gereçler, endüstriyel gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arpino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ECOLAB ENGINEERING GMBH

  Almanya

  ECOLAB ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Ölçüm - aygıtlar ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik ayarlama ekipmanları, metroloji, Hidrolik ayarlama ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ACALIME

  Fransa

  ACALIME, yılında kurulan ve Laboratuar ekipman ve aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidrolik ayarlama ekipmanları, Yüksek basınç ölçme cihazı, Çap ölçer ekipmanlar, elektrik ve elektronik enstümantasyon konularında danışmanlık, Hidrolik ayarlama ekipmanları, Yüksek basınç ölçme cihazı, Çap ölçer ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Comines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SAMSON REGULATION S.A.

  Fransa

  SAMSON REGULATION S.A., yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik kontrol vanaları, yüksek basınçlı vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx-En-Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TORQUE & REPAIR SERVICES NV

  Belçika

  TORQUE & REPAIR SERVICES NV, yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Beveren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBAL HYDRO ENERGY GMBH

  Avusturya

  GLOBAL HYDRO ENERGY GMBH, yılında kurulan ve Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Hidrolik ayarlama ekipmanları, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Hidrolik ayarlama ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederranna, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. HYDROMOT

  Lüksemburg

  HYDROMOT, yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hidrolik sistem tasarımı, hidrolik boruları, hidrolik motorlar, pompalar ve sıvı tankları için hidrolik aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosport, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. PEREE

  Belçika

  PEREE, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Hidrolik ayarlama ekipmanları, Hidrolik ayarlama ekipmanları, hidrolik pistonlar, hidrolik silindir ve valfler, hidrolik santraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers-Le-Bouillet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HYDRO KAR. KAROL MINDER

  Polanya

  HYDRO KAR. KAROL MINDER, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hidrolik ayarlama ekipmanları, Hidrolik ayarlama ekipmanları, endüstriyel hidrolik ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bukowiec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. UTECH HYDRAULIC SP. Z O.O.

  Polanya

  UTECH HYDRAULIC SP. Z O.O., yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hidrolik ayarlama ekipmanları, endüstriyel hidrolik ekipmanları, Hidrolik ayarlama ekipmanları, pnömatik, Kauçuk - borular ve hortumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kielce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHWING VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Almanya

  SCHWING VERFAHRENSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. sarfiyat ölçen sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neukirchen-Vluyn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ECON GMBH

  Avusturya

  ECON GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik profil çıkarma - Makineler, Hidrolik ayarlama ekipmanları, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik profil çıkarma - Makineler, Hidrolik ayarlama ekipmanları, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weißkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. UNIVER MANUFACTURING COMPANY LTD

  Birleşik Krallık

  UNIVER MANUFACTURING COMPANY LTD, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik ayarlama ekipmanları, Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik vanalar, Pnömatik sistemler ve aletler, Hidrolik ayarlama ekipmanları, Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik vanalar, Pnömatik sistemler ve aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bradford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. LORENZ PUFF

  İtalya

  LORENZ PUFF, yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalker karşıtı bakım, sıhhi sıcak su, kaynak suyu, Uydu iletişimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bozen, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LEUDERS EXTRUSIONTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  LEUDERS EXTRUSIONTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Hidrolik ayarlama ekipmanları, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik malzeme için granüller, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Hidrolik ayarlama ekipmanları, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik malzeme için granüller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gronau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz