• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik bağlantılar ( zincirler )

Sonuçlar

Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) - Ithalat/Ihracat

 1. GRIBI HYDRAULICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GRIBI Hydraulics 1969 yılından beri başarılı bir şekilde hidrolik alanında özgün çözümler üretmektedir. Kısa bir süre önce ana sayfamızda bir silindir konfigüratörünü hizmetinize sunduk. Ürünlerimiz: Basınç şalterleri, manuel vanalar, hidrolik bloklar, hidrolik contalar, hidrolik bileşenler, hidrolik dişli pompaları, hidrolik tesisler, hidrolik filtreler, hidrolik motorlar, hidrolik pompalar, hidrolik valfler, hidrolik silindirler, hidrolik yağ soğutucuları; hidrolik sistemlerin, özel silindirlerin kumanda bloklarının onarımı, vs..

 2. ADIS FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge
 3. HIDROPNOMAK

  Türkiye

  1971 yılından beri Hidrolik ve Pnömatik Makine ve Ekipmanı üreten firmamız, ufak bir atölyeden bugünkü konumuna gelmiş, CNC destekli makine parkurunu kurmuştur. Bugün, konusunda lider olan firmamız tasarım, imalat ve servis hizmetleri ile yurdun dört bir yanına ulaşmaktadır. İmalatlarımız ismimizle tescilli ve garantili olup, bunun yanında her türlü hidrolik ve pnömatik malzemeyi temin etmek gayesini güden firmamız sizlere uzun yıllar hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Yurtiçi pazar payımızın artması ve müşterilerimizin "Hidropnömak" markasına duyduğu güven ve gösterdikleri talep karşısında, kapasite ve ürün çeşitlerini artıran markamız, Ümraniye Dudullu Organize sanayide bulunan Showroom'unu da sektörün ihtiyaçlarına uygun halde müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Hidropnömak markamızın temel amacı olan "Kaliteli Ürün ve Güven" Politikasından vazgeçmeyerek "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesini benimsemiştir.

 4. POWERFLEX FLUID HANDLING PRODUCTS

  Hollanda

  POWERFLEX FLUID HANDLING PRODUCTS, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Weesp, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. VAN DE CALSEYDE

  Belçika

  VAN DE CALSEYDE, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hidrolik boruları, Hidrolik hortumlar, hidrolik presler, hidrolik asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARAHIDRA

  İspanya

  ARAHIDRA, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BURACCO SAS

  Fransa

  BURACCO SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel tertibatlar için valfler, Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Sıhhi su tesisatı vanaları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Sıhhi su tesisatı vanaları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montceau Les Mines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. RECAMBIOS INDUSTRIALES

  İspanya

  RECAMBIOS INDUSTRIALES, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mekanik kavrama aletleri, güç transmisyonu, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mekanik kavrama aletleri, Endüstriyel makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. PIRTEK LUXEMBOURG

  Belçika

  PIRTEK LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hidrolik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grâce-Hollogne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. INDI.NL

  Hollanda

  INDI.NL, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Leek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. SAMSUNGFLEX CO., LTD.

  Güney Kore

  SAMSUNGFLEX CO., LTD., yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir. ınıx çelik esnek borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kimpo City, Kyunggi Province, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 2. MOVIHIDRAULICA

  Portekiz

  MOVIHIDRAULICA, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hidrolik acentaları ve temsilcileri, hidrolik boruları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sines, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. K-TECHNOLOGY, LNC.

  Güney Kore

  K-TECHNOLOGY, LNC., yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seoul, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 2. N. G. ELEKTRO SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  N. G. ELEKTRO SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Dolap ve kasalar - elektrik, Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Dolap ve kasalar - elektrik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrov Nad Ohri, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. 3A CNC

  Türkiye

  3A CNC, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Talaşlı imalata uygun alüminyum ve titanyum malzemeler, CNC işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. W. GESSMANN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  W. GESSMANN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Elektrik - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Dolap ve kasalar - elektrik, Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Dolap ve kasalar - elektrik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leingarten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HYDROSCAND

  Fransa

  HYDROSCAND, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Hidrolik montaj sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chalon-Sur-Saône, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ASSMANN-SCHALTTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  ASSMANN-SCHALTTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FMW ELECTRONIC FUTTERER U. MAIER-WOLF OHG

  Almanya

  FMW ELECTRONIC FUTTERER U. MAIER-WOLF OHG, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Inzigkofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PROCESL - ENGENHARIA HIDRAULICA E AMBIENTAL, LDA

  Portekiz

  PROCESL - ENGENHARIA HIDRAULICA E AMBIENTAL, LDA, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik bağlantılar ( zincirler ), Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sintra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. WURM SCHALTANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  WURM SCHALTANLAGENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROTHENBERGER - POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

 3. FRISIA SCHALTANLAGEN GMBH

  Almanya

 4. SERVINGE SL

  İspanya

 5. PFENNINGS ELEKTRO GMBH

  Almanya

 6. JAURE SA

  İspanya

 7. HASBERG GMBH SCHALTANLAGEN UND STEUERUNGSBAU

  Almanya

 8. INGENIERIA ESPAÑOLA SA

  İspanya

 9. WIRA WINTER & RAABE SCHALTANLAGENBAU GMBH

  Almanya

 10. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Alüminyum döküm parçaların geliştirilmesi ve üretimi alanında uzmanız. Arens boru bağlantılarımız çok yönlü kullanılabilir ve kalite ve tasarımda yeni standartlar belirlemiştir. Ürünlerimizi RoHS'ye uygun olarak, Reach düzenlemesini dikkate alarak ve Iserlohn'daki tesisimizdeki sertifikalı kalite yönetim standartlarımız dahilinde üretiyoruz. Dünyada kendi sektöründe lider olan çok sayıda şirketten ve çok farklı sektörlerdeki uygulamalardan oluşan kapsamlı bir müşteri listesine sahibiz. Sizin için de münferit çözümler ve özel kurulum geliştirmeye hazırız. Çok kısa sürede kolay kurulum Arens boru bağlantı elemanları, özel aletler kullanılmadan ve kaynak yapılmadan, örneğin çalışma platformlarında makine korkuluğu veya otobüslerde ve trenlerde tutunma sistemleri olarak kolayca monte edilebilir. Ürünlerimiz destek sağlar Tüm ürünlerimiz, düşük öz ağırlıkta, en yüksek stabilite ve kalıcı korozyon direncine sahip yüksek kaliteli, DIN standartlarına uygun alüminyum alaşımlardan üretilmiştir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz