• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik pompalar

Sonuçlar

Hidrolik pompalar - Ithalat/Ihracat

 1. POMPES JAPY

  Fransa

  Verified by europages badge

  1850'den beri dizel, yağ, solvent ve su transferi için yarı döner manuel pompa üreticisi olan JAPY Pompaları, patlayıcı ortamlar da dahil (ATEX direktifi) sıvı transferinde ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda uzmanlığını ve bilgisini hizmetinize sunuyor. JAPY Pompalar, ister paslandırıcı, ister viskoz veya yanıcı olsun, sıvıları aktarma sorununuza en verimli çözümü bulmak için eksiksiz bir pompa ve aksesuar yelpazesi sunar: Pnömatik pompalar- Elektrikli pompalar- Hidrolik pompalar- AD Blue pompaları- Lift pompaları-Motorlu pompalar-Emme kitleri-Filtrasyon-Hortumlar-ATEX metreler- Hortum makaraları-Kontrol kutuları-Püskürtme tabancaları-Dozaj ayarlayıcılar- Bidonlar - Rakorlar... Sektörler: Enerji - Denizcilik - Tarım-gıda - Kimyasallar - Denizcilik. JAPY Pompaları ayrıca, besleme ve acil durum ihtiyaçlarını karşılamak için elektrikli ve manuel pompalarla donatılmış setler sunar: KALİTE - VERİMLİLİK - DAYANIKLILIK

 2. JCB ENERGY ELECTRIC POWER INDUSTRY

  İspanya

  Verified by europages badge

  JCB ENERGY, merkezi İspanya'da bulunan önde gelen bir jeneratör üreticisidir. En büyük önceliğimiz, etkin ekip çalışması ve sinerji ile hızlı ve etkili hizmetler sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için dünyanın en iyi ve en güçlü motor üreticileriyle işbirliği yapıyoruz. Şirketimiz, Dizel Jeneratörler, Gaz Jeneratörler, Benzinli Jeneratörler, İnverterli Jeneratörler, Su Pompaları, Işık Kuleleri, Kaynak Jeneratörleri, UPS, Regülatörler, Forkliftler ve diğer ürünler dahil geniş bir ürün yelpazesi sunarak diğer şirketlerden ayrılmaktadır. Ürünlerimizin tümü web sitemizde yer almaktadır. Kalite, güvenilirlik ve süreklilik odaklıyız ve satış politikamız müşterilere kapsamlı bir servis ve dağıtım ağı sunmaya yönelik tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, en yüksek kalite ve performansı garanti eden entegre üretim prosesleri kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Sektördeki kapsamlı deneyimimize güvenen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan güvenli ve güvenilir ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 3. HUGE PUMP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Günalsan Pompa 2002 yılında İstanbul'da kurulmuştur. O günden bu yana HugePump markalı hava ile çalışan diyaframlı pompalar (AODD) üretmektedir. Ürün olarak plastik pompalar ve metalik pompalar olmak üzere iki çeşidi vardır. Günalsan Pompa kendini geliştirmek ve ürün yelpazesine yeni ürünler eklemek için çalışmalarına devam etmektedir. 2002 yılından bu yana müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatla hizmet vermek Günalsan Pompa'nın tek önceliğidir. Günalsan Pompa, AODD üretiminin yanı sıra vakum pompası, üfleyiciler, dalgıç pompa ve loblu pompa ithalatı da yapmaktadır. Ayrıca Günalsan Pompa Türk dişli pompa üreticilerinin ve diğer endüstriyel transfer pompalarının da distribütörüdür. Günalsan Pompa'nın ana amacı, müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

 4. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vizyon: Ürünlerimiz, yaşam bilimleri, makine mühendisliği ve kimya alanlarında süreç sınırlarının genişletilmesinin yanı sıra inovasyonu da mümkün kılmaktadır. Mikro litre ile mililitre aralığında sıvı miktarlarının hızlı ve hassas dozajlanması ve taşınması için pompalar ve sistem çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktayız. Ürünlerimizin temelini mikro teknoloji, malzeme bilimi ve mekatronik teknolojileri oluşturmaktadır. Misyon: Performansımızla, müşterilerimizin ürünlerimizin rekabet gücü ve performansında belirleyici bir fark yaratmaktayız. Kalitemiz sayesinde, müşterilerimizin kritik süreçlerinde kalıcılığı sağlamaktayız. Ürün yelpazemizi ve hizmet teklifimizi müşteri odaklı ve yenilikçi bir şekilde geliştirmeye devam etmekteyiz.

 5. GRIBI HYDRAULICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GRIBI Hydraulics 1969 yılından beri başarılı bir şekilde hidrolik alanında özgün çözümler üretmektedir. Kısa bir süre önce ana sayfamızda bir silindir konfigüratörünü hizmetinize sunduk. Ürünlerimiz: Basınç şalterleri, manuel vanalar, hidrolik bloklar, hidrolik contalar, hidrolik bileşenler, hidrolik dişli pompaları, hidrolik tesisler, hidrolik filtreler, hidrolik motorlar, hidrolik pompalar, hidrolik valfler, hidrolik silindirler, hidrolik yağ soğutucuları; hidrolik sistemlerin, özel silindirlerin kumanda bloklarının onarımı, vs..

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ULBRICH MASCHINENBAU- UND EXPORT-IMPORT BETRIEBSGMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimizin ve ortaklarımızın çoğu bizi ya hidrolik uzmanı bir şirket ya da özel yağlayıcı tedarikçisi olarak tanıyor. Demiryolu endüstrisi için akıllı birleştirme ve montaj makinelerinin yanı sıra test makineleri üretimi, hidrolik dağıtımı ve kimyasal-teknik ürünlerin dağıtımı ile uğraştığımızı bilmeyen yoktur. Bazı alanlarda tutkularımızı birleştirmeyi çoktan başardık, örneğin Akıllı Uygulama Sistemimiz, ölçüm ve Yapışkan için dolum istasyonu ve ULBRICH'in evinden sızdırmazlık ürünleri. Hidrolik alanında, müşterilerimizin üretkenliğini ve rekabet gücünü güçlendirmek için yenilikçi hidrolik bileşenler, hidrolik sistemler ve akıllı presler geliştirmek üzere müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Özellikle demiryolu sektöründe yüksek kaliteli test cihazlarının yetkin bir tedarikçisi olarak kendimize bir isim yaptık. Kimyasal-teknik departmanımız geniş bir yelpazede özel yağlayıcılar, sızdırmazlık malzemeleri, yapıştırıcılar, çömlekçilik bileşikleri vb. sunmaktadır. Özel yağlayıcılar alanında 60 yılı aşkın süredir Molykote markasını temsil ediyoruz. Bu da bizi tüm Avrupa'daki en yetkin ve deneyimli uzman şirketlerden biri haline getiriyor. Müşterilerimiz elektronik endüstrisinin giderek artan talepleriyle karşı karşıya kaldıkça, son yıllarda ana odak noktalarımızdan birini elektro-kimyasallara verdik.

 2. HENGONG PRECISION EQUIPMENT

  Çin

  Verified by europages badge

  Sürekli dökme demir çubuk üreticisinin lideri olan HENGONG, sürekli dökme demir çubuk araştırma, üretim ve işleme hizmetine odaklanmaktadır. Ar-Ge merkezi, üretim merkezi ve pazarlama hizmet merkezi Handan, Suzhou ve Şanghay'da bulunmaktadır. Hengong, akışkan gücü iletimi, hava teknolojisi ve inşaat makineleri endüstrileri için daha yüksek kalite, daha düşük maliyet, daha az enerji çözümü sağlar. Hengong, 40'tan fazla ülkede 20 farklı endüstriden 1000'den fazla şirkete tedarik sağlamaktadır. Siemens, Bosch Rexroth, Ingersoll Rand, Atlas Copco, Baosi, Zoomlio, MCMG, Danfoss ve Eaton gibi sanayi devleri ile uzun vadeli stratejik işbirlikleri kurulmuştur. "Akıllı Akışkan Gücü İletim Projesi"ne 180 milyon dolarlık yatırım yapılması planlanmaktadır. Hegong, her zaman daha yeni endüstriler için daha iyi metal malzeme ve işleme çözümünü aramaktadır.

 3. R+L HYDRAULICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  R+L HYDRAULICS, akışkan ve tahrik teknolojisi için gereksinimlerinize göre uyarlanmış kapsamlı olduğu kadar yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan bir portföy geliştirir ve üretir. Makine, gemi ve araç yapımında, çelik endüstrisinde ve açık deniz teknolojisindeki en yüksek taleplere ve ayrıca tesis yapımındaki özel uygulamalara yönelik bireysel çözümler, şirketinizin başarısının önemli bir parçasını oluşturur. SUNDUĞUMUZ FAYDALAR: Adil koşullarda kaliteli bileşenler, geliştirme, kalite ve hizmet konusundaki uzmanlığımızı kullanarak pazardaki konumunuzu iyileştirme, müşteri hizmetlerimizden doğrudan ve kişisel tavsiye, optimize edilmiş bir tedarik zinciri sayesinde hızlı teslimat süreleri, bileşenlerimizin projeyle ilgili geliştirme ihtiyaçlarını karşılamak için Bireysel gereksinimler, Yanıt sürelerinizi kısaltır: FLUIDWARE APP boyutlandırma aracı, bireysel koşullarınıza bağlı olarak, muf yuvası, şaft kaplini ve aksesuarlar gibi bir montajın boyutlandırmasını anında hesaplayabilir.

 4. KW HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KW Hydraulik GmbH hidrolik aletler geliştirir, üretir ve satar. Aynı zamanda: DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA marka ürünlerin servis ve satışı...Hidrolik pompalar, hidrolik gruplar, Power Pack, Power Unit, yüksek basınçlı pompalar, el pompaları, ayak pompaları, elektro hidrolik pompalar, akülü pompalar, TracHorse, PTO, ikincil tahrik, jeneratör, hidrolik invertör, basınç dönüştürücü, kesme aletleri, kablo makasları, kablo kesiciler, giyotinler, cırcırlı kablo kesiciler, el tipi kablo kesiciler, el tipi kablo makasları, kesici başlıklar, güvenli kesme sistemleri, güvenli kesme armatürleri, tel halat makasları, tel halat kesiciler, çelik halat kesiciler, çelik halat makasları, geri dönüşüm makasları, çelik kesiciler, cıvata kesiciler, yapı matı kesiciler, vidalı çubuk kesiciler, zincir kesiciler, zincir ayırıcılar, kıvırıcılar, presler, kıvırıcı penseleri, pres penseleri, ezme penseleri, kollu presler, presleme aletleri, presleme takımları, presleme başlıkları

 5. DRAGFLOW SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dragflow, son 25 yılda tarama sistemleri pazarında dönüşüm yaratarak dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelen bir şirkettir. Şirket, acil durum hizmetlerinin yanı sıra kişiye özel teknik yardım ve tavsiye sağlayabilen uzman mühendislerden oluşan uluslararası bir ağdan destek almaktadır. Dragflow, her gün kendini, minimum çevresel etki ile yüksek performansı garanti eden yenilikçi ve teknolojik olarak gelişmiş çözümler sunmaya adamaktadır. Ayrıca en ağır işler için sağlam ve güvenilir dalgıç pompalar tedarik etmektedir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörler: Tarama pompaları, Madencilik pompaları, Uzaktan kontrollü tarama sistemleri, Derin deniz tarama ekipmanları ve Amfibi tarakları.

 1. CALPEDA POMPES

  Fransa

  Verified by europages badge

  CALPEDA POMPES, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Pompalar, kaldırma pompaları, yüzey pompaları, dalgıç santrifüj pompalar, Paslanmaz çelik kaplı pompalar, kendiliğinden emişli pompalar, Dalgıç pompalar, çok hücreli pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Bignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FLOWHOW SAMOA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FLOWHOW SAMOA, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Pompalar, Sanayi pompa onarımı, arazi aracı yıkama düzenekleri, hidrolik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Assen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. MOTRAC HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MOTRAC HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrol blokları, hidrolik, hidrolik pompalar, hidrolik üniteler, yağda konserveler, Hidrolik filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROTAIR SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  ROTAIR SPA, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, pistonlu kompresörler, RAMPICAR, kompresör aksesuarları, Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, mekanik pnömatik ve hidrolik ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, hidrolik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caraglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PETROLTECNICA SICILIANA

  İtalya

  Verified by europages badge

  PETROLTECNICA SICILIANA, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tesisatları güvenlik valfleri, Endüstriyel borular, Cıvata ve somun, oleodinamik vanalar, dövme bağlantı elemanları, Su tesisatları güvenlik valfleri, Endüstriyel borular, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augusta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHMITTER HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMITTER HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Manometreler, adaptörler, Hidrolik filtreler, hidrolik üniteler, hidrolik debriyajlar, hidrolik pompalar, Hidrolik hortumlar, hidrolik pistonlar, Endüstriyel hortumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hammelburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KLAFFENBÖCK BAUMASCHINEN UND TECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KLAFFENBÖCK BAUMASCHINEN UND TECHNIK, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Peuerbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. FLUID GLOBAL SOLUTIONS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FLUID GLOBAL SOLUTIONS SRL, yılında kurulan ve Vakumlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik pompalar, vakum pompası bakımı, AFPUMPS, dalgıç pompalar, Hidrolik pompalar, SETTIMA MECCANICA, pompa revizyonu, SAER, Su işleme için santrifüjlü pompa temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. B. CENTER DI BETTINI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  B. CENTER DI BETTINI S.R.L., yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. preostatlar, rakorlar, hidrolik pompalar, oleodinamik vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. HYDRO-CARDAN HANDELSGES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HYDRO-CARDAN HANDELSGES.M.B.H., yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stockerau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. SAVINO BARBERA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAVINO BARBERA, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, Pompalar, Santrifüj pompalar, elektropompalar, dikey pompalar, Yüzer pompalar, pnömatik pompalar, Pompalar, dalgıç pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brandizzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SAMEC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAMEC SRL, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Elektrikli motorlar ve parçalar, elektrik motorları, elektropompalar, Elektrikli motorlar ve parçalar, Monofaz motorlar, elektrik transformatörleri, elektrikli dalgıç pompalar, hidrolik pompalar, elektrik aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albinea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EL-MAR

  İtalya

  Verified by europages badge

  EL-MAR, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektronik komponentler, elektrik kontakları, motopomplar, Elektronik komponentler, ısı pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bareggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROGEO DRILLING S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  EUROGEO DRILLING S.R.L., yılında kurulan ve Kuyu inşaatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik pompalar, artezyen kuyu açma, artezyen kuyular, Hidrolik pompalar, hidrojeoleji konusunda danışmanlık, dalgıç pompa tesisatları, elektrikli dalgıç pompa bakımı, artezyen kuyularının bakımı, artezyen kuyuların arıtılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bibbona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GAM BAUMASCHINENTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GAM BAUMASCHINENTEILE GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hidrolik pompalar, replacement parts for excavators, küçük ekskavatörler için yedek parçalar, hidrolik kırıcılar, Motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AIS HENSCH AUTOMATION-INDUSTRY- SOLUTIONS INH. IGOR HENSCH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AIS HENSCH AUTOMATION-INDUSTRY- SOLUTIONS INH. IGOR HENSCH, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik pompalar, Hidrolik tesisatlar, Hidrolik montaj sistemleri, motorlu pompa rakor grupları, endüstriyel hidrolik ekipmanları, Yapısal kablo görünümü (CPU ağları), endüstriyel motor hasar düzeltme işlemleri, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isernhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GLOBAL HYDRAULIC

  Türkiye

 8. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Türkiye

  Atlas copco ( epiroc ) - Sandvık ( tamrock)-Furukawa - Montabert -Cat - Huydai - Komatsu -JCB Alternative Spare Parts . We are always with you with our expert trained team. We produce the spare parts you need and we provide you with domestic - international shipping services. We analyze our manufactured parts. We always do the best under ISO standards with high material quality. The best prices. best quality . High quality . wwww.or-global.com driver shank bushing rotation chuck bushing piston piston guide cup seal seal kit set of seal coupling bronze driver bronze bushing cylinder cover, front bushıng bearing holder slide piece silde bar feed beam arm support attachment centralizer diapraghm test valve gas valve gear pump stopring damping piston chuck front part shaft pin side bolt dome not washer hydraulic cylinder hyraulic motor OMS100 OMS125 OMS 250 OMS360 accumulator plate telecope set telescope tube Guıde Pın Bushıng Spındle Rıng Key Washer Plug Valve Nut Sprıng Wearıng Plate Wear Pıece Shım stud Bracket Spacer retaıner Washer Dowel Pın Bushıng Front Centralızer Rot. Bushıng Dırectıonal Valve Hex. Socket Screw Dıstrıbutor Tılt Cylınder Lıft Cylınder Pıston Rod connention plate seal housing o-ring Dıaphragm (He322) gear Frame ring Accumulator L.P. Oıl Cooler filter all drillingandblasting miningindustry undergroundmining epiroc atlascopco atlascopcosurface sprängare буровзрывныеработы tophammer furukawa voladura drilling drillingtools atlascopcosurface

 9. GÜÇLÜ GRUP IS MAKINELERI

  Türkiye

  YEDEK PARÇA BİZİM İŞİMİZ Firmamız iş makinaları sektöründe 20 yılı bulan deneyimi ile güven kazanmış köklü kuruluşların arasında yeralan, müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş sektörunde iddaalı yedek parça konusunda siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verme olanağını sunmaktadır.Bu doğrultuda sürekli büyüyen ve gelişen bir firmadır. Profesyonel ve kaliteli yedek parça hizmeti veren işletmemiz, siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını daima karşılayabilecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız, elindeki hazır stok ve ve revizyon edilmiş sıtoklarla SİZE CEVAP VEREBİLECEK KAPASİTEYE SAHİPTİR. Yüksek performansa ulaşabilen, en hızlı ve pratik şekilde cözümcü, değer katan ve üretebilen, BAŞARİLI bir sistem ile çalışmayı ilke edinmiştir. bizden fiyat almadan KARAR VERMEYİN.....

 10. ANZEL PUMP&HYDRAULIC - SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. is a manufacturer company produced high quality products with ANZEL® Pump&Hydraulic brand. It is produced with alloyed cast cargo wagons, spare parts of heavy vehicles and truck groups, and special design products with ANZEL® brand. Hydraulic kits, piston pumps, gear pumps, valves, gearboxes, adapters, cardan shafts, pneumatic control units, oil and fuel tanks, telescopic cylinders, silo with axles and dampers are the main product groups ANZEL® products used in the production of advanced technology are offered to customers in more than 20 countries in 5 continents with unconditional customer satisfaction. SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. has been operating in built area of 11, 000 m2 facility in Konya-Turkey with more than 70 white and blue collar employees. ISO 9001 Quality Management System, ISO 14001 Environmental Management System, ISO 18001 Occupational Health and Safety Management System, ISO 10002 Customer Satisfaction and Customer Complaints Management System and ISO 50001 Energy Management Systems are implementing effectively.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz