• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik presler

Sonuçlar

Hidrolik presler - Ithalat/Ihracat

 1. LASCO UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASCO, şekillendirme görevleri için makine aletleri ve üretim ekipmanları sağlar. Dünya çapında 60'dan fazla ülkede endüstriyel kullanıcılar için özelleştirilmiş çözümler geliştiriyor, tasarlamakta ve üretmekteyiz. Verimlilik, kalite ve ilerleme, LASCO ürünlerinin teknoloji oluşturma ve inşaat malzemesi üretiminde uluslararası kabul edilmesinin nedenlerini oluşturur. 150 yılı aşkın bir süredir dövme endüstrisinde ve metal şekillendirmede güvenilir bir partner olarak yer almaktayız. 1990'ların başında, yüksek verimli makine ve gelişmiş otomasyon teknolojisinin geliştirilmesiyle inşaat malzemeleri endüstrisi için son derece ilginç bir uygulama yelpazesi geliştirmiş bulunmaktayız. Faaliyetlerimizi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yönlendiririz. Teknik temelimiz ve 150 yıllık tecrübemizle bireysel gereksinimler için en uygun çözümü bulup gerçekleştiriyoruz. Bu durum, mevcut tesislerin modernizasyonunun yanı sıra makine mühendisliği ve otomasyon teknolojisi için de geçerlidir.

 2. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ips - werkzeugtechnik Gmbh sürekli olarak müşterinin çıkarını gözeten bir şirkettir. Hedefimiz müşterilerimize ihtiyaç duydukları en doğru delme çözümlerini sunmaktadır. Geliştirme aşamasından başlayarak üretim, servis ve satışa kadar her türlü talebi karşılıyoruz. Müşterilerimizle olan sıkı bir işbirliği sayesinde her uygulama için kaliteden ödün vermeden en uygun çözümleri sunuyoruz. Ürünlerimiz: Hidrolik presleme, hidro-pnömatik presleme, delme makineleri, presleme için delme üniteleri (delme kolu), kıvırma aletleri, mekanik presleme, borular için lazer kesme sistemleri, delme tertibatları, boru delmek için makineler ve sistemler, profil delmek için makineler ve sistemler

 3. FELSS GROUP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Felss Grup, Felss Shortcut Technologies marka adı altında otomobil endüstrisi, metal işleme makineleri ve bileşenleri gibi çok çeşitli dallarda üretim yapmaktadır. Teknik olarak yuvarlak yoğurma, eksenel şekillendirme, bükme, otofretaj ve köşe işleme gibi soğuk şekillendirme işlemleri şirketimizin ana faaliyet alanlarıdır. Felss-Gruppe yönetim merkezi Königsbach-Stein kentinde bulunan küresel olarak etkin bir.şirketler grubudur. Almanya'nın Bretten-Gölshausen ve Nesselwang kentlerindeki diğer iki tesisinin yanı sıra, Wujiang (Çin), New Berlin (ABD) ve Triengen'de (İsviçre) de yerleşiktir. 2014 yılında cirosu yaklaşık 100 milyon Avro idi. Şirketin, 350'si Almanya'da olmak üzere, dünya çapında 580'in üzerinde çalışanı vardır.

 4. KW HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KW Hydraulik GmbH hidrolik aletler geliştirir, üretir ve satar. Aynı zamanda: DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA marka ürünlerin servis ve satışı...Hidrolik pompalar, hidrolik gruplar, Power Pack, Power Unit, yüksek basınçlı pompalar, el pompaları, ayak pompaları, elektro hidrolik pompalar, akülü pompalar, TracHorse, PTO, ikincil tahrik, jeneratör, hidrolik invertör, basınç dönüştürücü, kesme aletleri, kablo makasları, kablo kesiciler, giyotinler, cırcırlı kablo kesiciler, el tipi kablo kesiciler, el tipi kablo makasları, kesici başlıklar, güvenli kesme sistemleri, güvenli kesme armatürleri, tel halat makasları, tel halat kesiciler, çelik halat kesiciler, çelik halat makasları, geri dönüşüm makasları, çelik kesiciler, cıvata kesiciler, yapı matı kesiciler, vidalı çubuk kesiciler, zincir kesiciler, zincir ayırıcılar, kıvırıcılar, presler, kıvırıcı penseleri, pres penseleri, ezme penseleri, kollu presler, presleme aletleri, presleme takımları, presleme başlıkları

 5. GEORG MASCHINENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Georg Maschinentechnik bilyalı kafes delme presleri ve dövme preslerinde uzmandır. Spektrumumuz ayrıca sac şekillendirme için mekanik ve hidrolik preslerin yanı sıra otomasyonlu komple anahtar teslimi sistemler içerir. Ayrıca, pres modernizasyonu ve sonradan güçlendirmeler için ekonomik konseptler sunuyoruz. Georg Maschinentechnik, müşteriye özel kişiselleştirmeyle sağlam ve güçlü sistem teknolojisi söz konusu olduğunda kendini yetkin ve güvenilir bir ortak olarak görmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  65 yıllık deneyim; : Otomotiv endüstrisi için makine ve aletler. R+S Technik bugün otomotiv endüstrisi için iç ve dış parçaların üretimine ilişkin alet ve makinelerin imalatında piyasa liderlerinden biridir. Tüm dünyada faaliyet gösteren müşterilerimize yüksek kaliteli iç ve dış parçalar üretmelerinde yardımcı olarak esnek ve özel çözümler üretiyoruz – binek araç, ticari araç ve kamyonlar için.

 2. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimiz için testere, kesim ve kontrol görevlerini otomatikleştirilmiş özel makineler ile çözüyoruz. Şerit testerelerin ve robotların entegrasyonu burada odak noktasındadır. Ürünlerimiz ile geliştirme, işletime alma, işletme desteği ve değerlendirme konularında geniş kapsamlı bir hizmet çeşitliliği sunuyoruz. Hedeflenmiş olarak müşteri isteklerini ve müşteri taleplerini optimum performansa sahip makinelere ve tesislere dönüştürüyoruz. Dökümhane teknolojisi, alüminyum işleme, aşındırıcı malzemelerin işlenmesi alanlarında ve nükleer tesislerin sökülmesi konusunda faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca her zaman müşterilerimize yeni yollar açmaya ve yeni projeler uygulamaya hazırız. Özel ürünler ve çözümler için yüksek teknolojide üretim uzmanlığına sahip hizmet sağlayıcısı olarak esnek ve hızlıyız ve karmaşık değiliz.

 3. GFU MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Engineering the Future - Gesellschaft für Umformung und Maschinenbau GmbH. GFU - Maschinenbau GmbH, 1989 yılından bu yana müşteri ihtiyaçlarına göre özel konseptler geliştirmekte ve uygulamaktadır. Köklü bilgi birikimi, yenilikçi teknoloji ve kendini kanıtlanmış kalite ile çeşitli GFU şekillendirme süreçleri birbiriyle birleştirilir. GFU hem sıcak hem de soğuk şekillendirme için mükemmel konseptlere sahiptir. Otomotiv endüstrisi, havacılık, petrol veya gaz arama, inşaat sanayisi ve diğer sektörlerdeki müşterilerimiz, GFU tarafından yapılan sağlam sistemlere güvenmektedir.

 4. HIDROBRASIL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hidrolik preslerimiz Alman makine yönetmeliğine, Avrupa makine yönetmeliğine (2006/42/EG), EC normlarına ve AB güvenlik yönetmeliklerine göre üretilmektedir. Ayrıca, preslerimiz, Brezilya'nın ulusal güvenlik direktifi NR 12'ye uygun olduğu için Kanada ve Avrupa güvenlik talimatlarını aşmaktadır. Hidrolikler için parçalar genellikle lider Avrupalı üreticiler tarafından üretilir.Bizim asıl gücümüz özel makine yapımı ve pres otomasyonu alanındadır. Ismarlama hidrolik presleri, çeşitli modellerdeki özelliklerine göre inanılmaz derece düşük fiyatlara satıyoruz örn.: Punto presler, çift sütunlu presler, tek sütunlu presler (C-sütunlu presler), sütun presi.Almanya ve tüm Avrupa'da bizim ürettiğimiz presleri kullanan çok sayıda memnun müşterilerimiz bulunuyor. Güney Amerika bölgesindeki otomobil ve petrol endüstrisindeki büyük firmalar da müşterilerimiz arasındadır.

 5. WILHELM WINTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine, tesis ve bileşenlerin imalatı, teslimatı ve montajı - Yeni tesislerin montajı (mekanik, hidrolik ve elektrik) - Üretim tesislerinin değiştirilmesi ve modernleştirilmesi, onarımlar ve revizyonlar - Modern makine parkıyla şirket tesislerinde üretim ve standart bileşenler için yedek parça stokları, böylece ihtiyaç halinde (örn. tesis durduğunda, hasar durumunda) en kısa sürede tepki verilebilir.

 1. VOGT LABORMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1996 yılında kurulmuş olan şirketimizin geçmişi 100 yıldan beri piyasada olan çok saygın bir laboratuvar ekipman şirketine dayanmaktadır. Şirketin adı o zamanlar Ruth Schwabenthan Maschinenfabrik idi ve biz kendimizi aynı pazardaki eski ürün portföyünün devamında ideal bir halef olarak görmekteyiz. Eski çekirdek kadrodan bazı sadık çalışanlar, şirketimizin tekrar burada kurulmasında rol oynadı. Bu zorlu kırılmadan sonra yeniden başlamak çok güçtü, ancak başlangıçta çalışanların önemli bir kısmı bahsi geçen Schwabenthan şirketinin kapsamlı ve önemli deneyimlerini hatırlayabildiler. Bu arada, firmamız çok sayıda başarılı makine gerçekleştirmesi ile kendi deneyimlerini ve kendi yetkinliğini de oluşturdu. Müşterilerimiz sadece yurt içinde değil, yurt dışında ve hatta bazen denizaşırı ülkelerde de bulunmakta.

 2. UNIFLEX-HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIFLEX, atölye ekipmanından üretim sistemlerine kadar hortum hattı üretimi için sistem sağlayıcısıdır

 1. OZKOC HYDRAULIC MACHINE CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1964 yılında Türkiye'de kurulmuş olan ÖZKOÇ HİDROLİK MAKİNA A.Ş., soğuk hidrolik pres ve sıcak hidrolik pres üreticisidir. 70 ton (700 kN) ile 7000 ton (70000 kN) arasında değişen üretim hacmine sahibiz. Ürünlerimiz arasında çift etkili uç çakma presi, üçlü etkili uç çakma presi, SMC pres, BMC pres, dövme presi, kalıp presi ve transfer presi bulunur. Mutfak, otomotiv, savunma sektörlerinde kullanılabilir. Dünya genelinde 35'in üzerinde ülkeye ihracat yapıyoruz! Bize danışın!

 2. PRO-DIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  PRO-DIS, yılında kurulan ve Hidrolik presler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kıvırma presleri, giyotin makas, sac katlama makineleri, mekanik presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CMS AUTOMATISME

  Fransa

  Verified by europages badge

  CMS AUTOMATISME, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Endüstriyel robotlar, Hidrolik presler, Özel makine üretimi, endüstriyel robotik makineler, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, plastik ambalaj makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schweyen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EURAMAC BV

  Belçika

  Verified by europages badge

  EURAMAC BV, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Otoklavlar/basınçlı kaplar, endüstriyel soğutucular, dikey tornalar, lazerli kesme makinaları, ikinci el makineler, hidrolik presler, endüstriyel makineler, kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, De Panne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TECNOPRESS SRL UNIPERSONALE

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNOPRESS SRL UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Hidrolik presler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ateknik yardım, SANDRETTO, dijital kumandalı presler, iki ayaklı presler, mekanik presler, ambalaj kompaktörleri, termoplastik malzeme kalıplama presleri, pnömatik presler, özel presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  İtalya

  Verified by europages badge

  3D MACCHINE INDUSTRIALI, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik makineleri, Hidrolik presler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, tarım-gıda endüstrisi makineleri, lamalar, Çiftlik makineleri, motorlu çapalar, Hidrolik presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ariccia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HIRSCH KOVIFLEX D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  HIRSCH KOVIFLEX D.O.O., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Robotik, Hidrolik presler, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, CNC freze tezgahı, Islak boyama, Robotik, CNC işleme, basınçlı cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grosuplje, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 8. ZEULENRODA PRESSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZEULENRODA PRESSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik presler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zeulenroda-Triebes, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MG MAKINA

  Türkiye

 2. HIDROMODE HYDRAULIC PRESS

  Türkiye

  Hidromode 1977 yılından beri yenilikçi vizyonu ile geliştirdiği tüm ürünler ile çalışanlarını, müşterilerini ve endüstriyi geliştirmeyi hedef edinmiştir. Deneyimli tasarım ekibimiz ile AR-GE bölümümüz kalite açısından yüzde yüz memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır. Hidromode alanında ürettiği yüzlerce makinayla 5 kıtada 30 ülkenin endüstriyel hayatına büyük katkılar sağlamıştır. Hidromode¸ hidrolik pres ve hidrolik makinalar üretimi ile beyaz eşya¸ otomotiv¸ uçak, gemi, tren, savunma sanayi, lastik¸ plastik, kompozit, demir çelik endüstrilerine hizmet vermektedir. Başarıyla gerçekleştirdiği üretimler şu alanları kapsamaktadır: Hidrolik derin çekme presleri¸ metal form ve kesme pres hatları¸ kompozit ve kauçuk sıcak presleri¸ pul kesme ve boy kesme pres hatları¸ kalıp alıştırma ve test presleri, toz metal presleri, raylı sistemler için özel hidrolik çözümler, özel büküm makineleri, strech forming presleri, soğuk ve sıcak dövme presleri, montaj presleri, transfer presleri, tandem presler, anahtar teslim üretim hatları, transfer üniteleri ve otomasyon çözümleri. Hidromode kurulduğu günden beri çözümlerde esnek ve kalitede tavizsiz anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. -D form presleri¸ kapalı kaynaklı konstrüksiyon¸ kolon gerdirmeli konstrüksiyon ve prizmatik kolonlu tip olmak üzere üç ayrı modelde üretilmektedir. Tiplerin seçiminde tabla ebadının büyüklüğü¸ transport kolaylığı¸ montaj demontaj kolaylığı ve üretim fonksiyonu göz önüne alınmaktadır.

 3. ELMETA ELEKTRIK METAL INS.ITH. IHR. SAN. VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Metal imalat alanındaki 19 yılı aşkın tecrübesi ile Elmeta Elektrik Metal LTD.ŞTİ. dayanıklı, yüksek kaliteli ürünler gerektiren Almanya dahil olmak üzere belirli bir pazar grubuna özel metal çözümleri sunan imalat şirketidir. Bizi diğer tedarikçilerden ayıran şey, küresel olarak yerel bir tedarikçi olma yeteneğimiz, müşteri odaklılığımız ve derinlemesine anladığımız tanımlanmış pazarlara kaliteli ürünler üretme mühendisliğimizdir. Bugün Elmeta Metal LTD.ŞTİ. 2.450 metrekareden fazla üretim alanına ve 3 ayrı lokasyon da 85 personel ile imalat kapasitesine sahiptir. 2018 yılında May Metal A.Ş. ile partner anlaşması imzalandı. Sertifikalarımız ISO 9001: 2015 ve TS16949: 2009. Fabrikamızda Eksantrik Pres, Torna işçiliği, Cnc, Matkap, Havşa kılavuz işlemlerini yürüten deneyimli teknik üretim personellerimiz bulunmaktadır. Sektörel bazda ihtiyaç duyulan özel bağlantı elemanları veya diğer metal baskı işleri, Fason üretim olarak 25 tondan 250 tona  kadar olan pres çeşitliliği ile farklı ebatlarda üretim gerçekleştirilir. Kayar Be imdeks 1mm/60mm Otomat, Cnc Kayar Otomat makine parkurumuz da mevcut. Belirlenen standartlar çerçevesinde ürünleri yıkama, kurutma ve paketleme işlemlerinden sonra sevke hazır hale getiririz.

 4. MIA MAKINA DEMIR CELIK SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Temelleri 2019 yılında atılan Mia Makine Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti., tek ortaklı limited şirketi olup, Torbalı İzmir’de CNC talaşlı imalat konusunda edindiği tecrübe ile müşterilerine en iyi ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Hizmet verdiği sektörlerde çok amaçlı makinaların (özellikle pres makinaları) ve yarı mamullerin üretimi yanı sıra, yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile birlikte tasarım, projelendirme hizmetleri vermektedir. Mia Makina, yenilikçi ürünlerden oluşan geniş makine parkurunda üretimini yaptığı her parçada veya projelendirdiği her projesinde makinaların ilk tasarım aşamasından kurulum ve kullanım prosedürlerine kadar her aktiviteyi kapsayan sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Kurulduğu günden bugüne iş ortaklarına, uzun yıllar memnun kalacağı ‘’Temiz İşçilik ve Güvenilir’’ parçalar üretmeyi garanti etmektedir.

 5. ASSISTMACH

  Türkiye

  Assistmach established in 2017 after long experiences on the production and sales of the press brakes and shears. We point at making bending and cutting sheet metal an easy, precise and reliable process. We aim to make our clients more productive and quality job. Our point is to become a constant point of reference in the theory and practice of our machines. We don’t offer only machines, we offer solutions and best answers to all our clients. For more than 15 years of experience on sales and direct production field experience gives confidence on performance, quality and service for all our operators.

 6. HIDROMETAL HID.MAK.SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Hidrometal , Hidrolik hurda paketleme, hidrolik sıvama pres, hidrolik atölye pres, C tipi ve özel hidrolik pres imalatıyla hedef kitlesine kaliteli çözümler üretmeye devam etmektedir.Başarılı çalışmalarıyla Hidrometal ürettiği pres-ler 6000′i aşkın muhtelif imalatçı tarafından kullanılmaktadır. Türkiye ve Dünya genelindeki imalatçı firmalara hizmet sunan Firma, uluslar arası bir marka olmayı hedeflemektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Hidrometal, verdiği sözün arkasında duran ve vaatleri eksiksiz karşılayan öncü bir markadır.Ürün satışının yanı sıra satış sonrasında da ilişkilerini devam ettirmeye özen gösteren firma; ürün garantisi, teknik servis ve yedek parça alanında da ortaya çıkabilecek muhtemel aksaklıklar durumunda hedef kitlesine alternatif çözümler sunmaktadır. Dürüst ve güvenilir hizmeti kurum politikası olarak benimseyen firma, sadece bugünün değil geleceğin de hizmet markası olmayı amaçlamaktadır. Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin ve Dünya ' nın güvenilir ve saygın kuruluşu olmaktır.

 7. POLEKS MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  POLEKS MAKİNA olarak 1970 yılından beri Motor Yenileme ve Satıh Taşlama Makinesi imalatı yapıyoruz. Rektifiye Makineleri, Krank Taşlama Makineleri, Honlama Makineleri, Yüzey Taşlama Makineleri, Kapak Revizyon Makineleri, Kol Torna Makineleri, Hidrolik Presler, Torna Tezgahları…ve pek çok özel makine ile hizmetinizdeyiz. Makinelerimiz birçok resmi kurum ve büyük çaplı şirketler tarafından tercih edilmektedir. Mercedes Benz Türk, Sarıgözoğlu, Mikron kalıp, Teleset Group, Borusan İstanbul, Robotec Gmbh İstanbul, Kardemir demir çelik, üniversiteler ve askeri birliklerde makinelerimiz kullanılmaktadır. Danimarka, Peru, Cezayir, Yunanistan, Almanya, Tayland, Kazakistan, Endonezya, İran, Irak, Fas, Libya, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri gibi pek çok ülkeye makine ihracatı yapmaktayız.

 8. HIDROKAR KANINE SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  1980 yılında üretime başlayan Hidrokar, hidrolik hurda paketleme, hidrolik sıvama, hidrolik atölye, C tipi ve özel hidrolik pres imalatıyla hedef kitlesine kaliteli çözümler üretmeye devam etmektedir.Başarılı çalışmalarıyla Hidrokar’ın ürettiği pres-ler 4000′i aşkın muhtelif imalatçı tarafından kullanılmaktadır. Türkiye genelindeki imalatçı firmalara hizmet sunan Firma, uluslar arası bir marka olmayı hedeflemektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Hidrokar, verdiği sözün arkasında duran ve vaatleri eksiksiz karşılayan öncü bir markadır.Ürün satışının yanı sıra satış sonrasında da ilişkilerini devam ettirmeye özen gösteren firma; ürün garantisi, teknik servis ve yedek parça alanında da ortaya çıkabilecek muhtemel aksaklıklar durumunda hedef kitlesine alternatif çözümler sunmaktadır. Dürüst ve güvenilir hizmeti kurum politikası olarak benimseyen firma, sadece bugünün değil geleceğin de hizmet markası olmayı amaçlamaktadır.

 9. RHTC

  Hollanda

  RHTC şirketi atölye presleri, C çerçeveli presler, eğme presleri, dikey presler, üretim presleri, dört sütunlu presler ve diğer metal işleme makinelerinin üretimini ve dağıtımını yapmaktadır. Motorlu Profi Presimiz Hollanda'da üretilmektedir ve dünyanın her yerinde farklı ülkelerden yüzden fazla bayiye ulaştırılmaktadır. Bu motorlu atölye preslerinin seyyar silindirleri, iki farklı hızı, hassas presleme için ekstra el pompası ve ayarlaması kolay bir ağır işleme tezgahı bulunmakta. Ayrıca diğer tüm RHTC makineleri de Avrupa'da en yeni CE yönetmeliklerine ve mümkün olan en iyi kaliteye göre üretilmektedir. Tüm preslerimiz hız, kontrol tertibatı veya geometrisi olsun her türlü özel gerekesinime uyarlanabilmektedir. Özel bir makine için teklif almak istiyorsanız veya hidrolik preslerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin.

 10. R&W FILTERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Wuppertal ve Köln merkezli R&W Filtertechnik GmbH şirketi, 1998 yılında genel müdürler Lutz Werker ve Thomas Rümmler tarafından kurulmuştur. Filtre presler, bantlı filtre presleri ve tam otomatik vidalı presler ile katı-sıvı ayırma alanında uzmanlaşmış orta ölçekli bir firmayız. R&W Filtertechnik GmbH, tek bir kaynaktan filtre presleri ve kayış presleri ile birlikte çamur filtrelemeyle ilgili her şey için eksiksiz paket sunan hizmet sağlayıcınızdır. İster filtre plakaları, ister filtre bezleri gibi yedek parçalar…. veya Rittershaus & Blecher, Passavant, Schule, Schenk ve Netzsch gibi tanınmış üreticilerin kullanılmış hazneli filtre presleri olsun. Bizde hiçbir talebiniz karşılıksız kalmaz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz