• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik silindirler

Sonuçlar

Hidrolik silindirler - Ithalat/Ihracat

 1. ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton pompaları, Metal kesme makine aletleri, İnşaat - makineler ve malzemeler, beton pompaları için aksesuarlar, beton pompaları için sökülebilir parçalar, Hidrolik silindir ve parçaları, Hidrolik silindirlerin sert krom kaplaması, hidrolik pistonlar, vinçli kamyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. EUROBALT ENGINEERING OÜ

  Estonya

  Verified by europages badge

  Şirket, mekanik mühendisliğin farklı dalları için kendi bünyesinde üretim yapmaktadır. Ürünlerin doğru zamanda doğru yerde olmasını ve gümrük işlemleri dahil tüm gerekli koşulları karşılamasını sağlamak için üretim hazırlığından, ürünlerin üretim ve imalat örneklerini hazırlamaktan başlamak üzere, toplu üretim ve en iyi lojistik çözümleri ile düzenli tedarik dahil tüm iş döngüsünü üstleniyoruz.

 3. BSD SPANNTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  BSD SPANNTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Markersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SOMATEC KOMPONENTEN FÜR DEN MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  SOMATEC KOMPONENTEN FÜR DEN MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Illmensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EZM GELENK- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EZM GELENK- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wetter, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik bağlantı parçaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik silindirler, Hidrolik vanalar, Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik bağlantı parçaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübbecke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANZEL PUMP&HYDRAULIC - SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. is a manufacturer company produced high quality products with ANZEL® Pump&Hydraulic brand. It is produced with alloyed cast cargo wagons, spare parts of heavy vehicles and truck groups, and special design products with ANZEL® brand. Hydraulic kits, piston pumps, gear pumps, valves, gearboxes, adapters, cardan shafts, pneumatic control units, oil and fuel tanks, telescopic cylinders, silo with axles and dampers are the main product groups ANZEL® products used in the production of advanced technology are offered to customers in more than 20 countries in 5 continents with unconditional customer satisfaction. SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. has been operating in built area of 11, 000 m2 facility in Konya-Turkey with more than 70 white and blue collar employees. ISO 9001 Quality Management System, ISO 14001 Environmental Management System, ISO 18001 Occupational Health and Safety Management System, ISO 10002 Customer Satisfaction and Customer Complaints Management System and ISO 50001 Energy Management Systems are implementing effectively.

 3. BYG GROUP DIS. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Welcome to BYG Group, where precision meets expertise in metal fabrication. At our state-of-the-art workshop, we take pride in offering a comprehensive range of services with a focus on bending tubes, laser cutting, and welding. Our dedicated and skilled team of experts is committed to delivering top-notch solutions tailored to meet your specific needs. Industries : Construction Office Furniture Agriculture Fitness Heavy Duty Bespoke Applications Hydraulic Power Units and Cylinders Tailored to Your Needs: Our company is also capable of developing various type of hydraulic power units / power packs, manufacturing hydraulic cylinders according to your requirements. Our experienced and professional team is at your disposal for servicing and troubleshooting as your solution partner. We offer hydraulic services to several industries mainly including; • Industrial production facilities • Construction Machinery • Ships and ports • Construction, buildings, and tunnels • Mining When you choose BYG Group, you're choosing a partner dedicated to excellence in metal fabrication. Contact us today to discuss your project requirements, and let our expertise elevate your vision into reality.

 4. HIDROPNOMAK

  Türkiye

  1971 yılından beri Hidrolik ve Pnömatik Makine ve Ekipmanı üreten firmamız, ufak bir atölyeden bugünkü konumuna gelmiş, CNC destekli makine parkurunu kurmuştur. Bugün, konusunda lider olan firmamız tasarım, imalat ve servis hizmetleri ile yurdun dört bir yanına ulaşmaktadır. İmalatlarımız ismimizle tescilli ve garantili olup, bunun yanında her türlü hidrolik ve pnömatik malzemeyi temin etmek gayesini güden firmamız sizlere uzun yıllar hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Yurtiçi pazar payımızın artması ve müşterilerimizin "Hidropnömak" markasına duyduğu güven ve gösterdikleri talep karşısında, kapasite ve ürün çeşitlerini artıran markamız, Ümraniye Dudullu Organize sanayide bulunan Showroom'unu da sektörün ihtiyaçlarına uygun halde müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Hidropnömak markamızın temel amacı olan "Kaliteli Ürün ve Güven" Politikasından vazgeçmeyerek "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesini benimsemiştir.

 5. TAVILLER HIDROLIK A.S.

  Türkiye

  Taviller Hidrolik Boru ve Mil İmalat Sanayi A.Ş. olarak 1977 yılından günümüze talaşlı imalat yapmakta olup Türkiye'nin önde gelen hidrolik boru ve sert krom kaplı mil üreticisiyiz. Türk sanayicisindeki araç ekipmanları ve iş makinaları imalatçılarının yanında endüstriyel tesisler ve makina imalatçılarının başlıca tedarikçi firması konumundayız. Aydın'da bulunan 24.000 m2 kapalı alanda üretim yapan fabrikamız 12-220 mm ölçü aralığında sert krom kaplı taşlanmış mil, 40-550 mm ölçü aralığında honlanmış hidrolik silindir boru, 6-230 mm ölçü aralığında soğuk çekme boru imalatı yapabilecek üretim kapasitesine sahiptir. Soğuk çekme makinalarımız, honlama ve madisyon makinalarımız, NBK fırınlarımız, talaşlı imalat kabuk soyma ve taşlama makinalarımız, hidrolik silindir üretim cnc makinalarımız ile Türk ve yabancı müşterilerimizin hizmetindeyiz. Müşteriye yakın olmayı kendine ilke edinmiş olan firmamızın; İstanbul İkitelli, İstanbul İmes, Ankara Ostim, Konya, Bursa ve İzmir'de şubeleri mevcuttur. Kalite konusunda asla taviz vermeden yerli üretici olarak ülkemizin ve müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda çeşitli ürünlerde üretimlerimizi ve ar-ge çalışmalarımızı geliştirerek üretim yapmakta ve istihdam sağlamaktayız.

 1. GRICES HYDRAULIC CYLINDERS SRL

  İtalya

  35 yıldan daha uzun süredir Grices Hydraulic Cylinders, standartlara (ISO, DIN) uygun hidrolik ve yağ basınçlı silindirler ile kaynaklanmış, kompakt ve özel amaçlı silindirleri müşterinin teknik özellik taleplerine uygun şekilde tasarlamakta ve üretmektedir. Made in İtaly kalitesine örnek Grices ürünleri : internet üzerinden tasarım ; uluslararası boyutta dağıtım ; doğrudan teknik destek ; tüm ürünlere uygulanan hidrolik dayanıklılık testleri ; Rexroth, Parker ve Atos gibi büyük markaların ürünlerinde kullanılabilecek parçalar ; onarım hizmetleri ; yedek parça ve conta onarım kitleri.

 2. HIDRO PISTONS

  Türkiye

  Hidro Pistons have been operating for more than 40 years in industry. Starting as a family business, we grew over the course of decades into various spheres of manufacturing. We produce hydraulic cylinders at our facility, which has 5000 square meters of enclosed space and a total floor area of 10, 000 square meters. In our computer aided automation parquet, we are meeting the needs of design, production, assembly, and delivery with high quality and affordable prices without divorcing our quality standard from our concept. Our experienced staff is working on behalf of client satisfaction.

 1. OZCEYLANLAR HIDROLIK A.S.

  Türkiye

  Ozceylanlar A.S. began its commercial activities in 1974 to manufacture spare parts intended for automotive industry. Since 1985 our company has focused on hydraulics industry-related products. Today, In its modern facilities equipped with the state of latest technology machine park located in K.O.S Area Industrial Zone within 10.000 m² covered 50.000 m² opened area it manufactures following parts: • Hydraulic Cylinders, • Telescopic cylinders, • Piston pumps, • Gear pumps, • Hydraulic valves, • Hydraulic Kits, • Hydraulic spare parts, Ozceylanlar A.S. has the annual manufacturing capacity to produce 20.000 hydraulic cylinders, 25.000 hydraulic pumps and 20.000 hydraulic spare parts. Our Company exporting 80% of its production mainly Middle East and Eu countries as well as 40 countries. All functional finishes, hard chrome plating, assembly and test operations are completely carried out in Özceylanlar A.Ş. facilities and other parts and processes such as casting, forging, heat process, sealing and fittings are supplied from sub-industry firms whichs are producing in accordance with ISO/TSE 16949 procedures. Our company commiting to develop custom solutions toward customers needs also being supported by Turkish Scientific and Technical Researches Institution (TÜBİTAK) as it pays attention to R&D studies. Concering this issue , Our labours are sustained in cooperation with the relevant universities.

 2. HYDROSERVICE ZYLINDERBAU GMBH

  Almanya

  HydroService şirketi 1964 yılından bu yana hidrolik sistem bileşenlerin yanı sıra hidrolik silindirlerin tasarım, üretim, pazarlama ve satışında uzmanlıkla eş anlamlıdır. Burada müşteri istek ve taleplerine uygun özel üretim ön plandadır. Hidrolik bileşenleri sizin taleplerinize göre üretir ve sizinle birlikte teknik bir çözüm oluştururuz. İster standart silindirler, isterse de müşteriye özel sipariş üzerine imal edilmiş karmaşık çözümler olsun, ürünlerimiz dünya genelinde birçok uygulama tarafından kullanılmaktadır. Yakl. 80 çalışanımızla, en zorlu görevlerden, geniş kapsamlı servis hizmetine, danışmanlıktan imal edilmiş ürüne kadar size yenilikçi çözümler sunarız. HydroService - Büyük ve küçük silindirlerde uzman iş ortağınız.

 3. HPSYSTEMS

  Türkiye

  We are a Turkish company , producing (Customised Hydraulic Cylinders ) regarding to the projects and the customised cylinders used for: • Garbage Truck Systems • Platform and Crane Systems • Manlift Systems • Hooklift Systems • Forklift Systems • Dumper Truck Systems • Space Vehicle Industry • Army and Defense Industry • Municipality Vehicles and Equipment Industry • Construction and Excavation Industry • Machinery Industry • Agriculture Industry If you have any inquiries, please don’t hesitate to send us. We will give you our quotation as best as possible. We hope to hear you soon. Bilgin Bakmaz Best Regards

 4. ATLASLIFT HIDROLIK SILINDIR

  Türkiye

  AtlasLift Hidrolik Silindir; demir çelik endüstrisi, madencilik endüstrisi, çimento tesisleri, offshore endüstrisi, mobil araç endüstrisi, hidrolik pres uygulamaları gibi bir çok iş kolu ve endüstri için standart ve özel üretim hidrolik silindirler üretmektedir. Proje tasarımı, üretim, montaj ve test işlemlerini kendi bünyesinde yaparak yurt içi ve yurt dışı pazarlara hidrolik silindir imalatı yapan AtlasLift, sahip olduğu makine parkuru ile de küçük ve büyük ölçekli, çok adetli hidrolik silindir üretimleri için ideal iş ortağınız. Bursa'da ki fabrikasında özel üretim hidrolik silindirlerin yanı sıra mevcut hidrolik silindirlerin tamiratı, onarımı ve bakımı gibi ekstra işler de yapmaktadır.

 5. EFEKAN MACHINERY HYDRAULIC

  Türkiye

  Efekan Makina ve Hidrolik; hidrolik silindir, hidrolik sistemler, hidrolik makina, hidrolik silindir yedek parça imalatı yapmaktadır. Tarım, çimento, araçüstü, iş makinaları ve endüstriyel alanda CETOP silindirleriyle bir çok sektöre hizmet sunan firmamız, son teknoloji üretim hattıyla ve üstün müşteri memnuniyeti anlayışı ile dünyanın 14 ülkesine ihracat yapmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile mühendislik deneyimleri sonucu özel tip makina projeleri de üreten firmamız sahasında önde gelen tesislerin özel makina ihtiyaçlarını da üreterek bu saha da Türk Sanayiine hizmetine devam ediyor. Balata imalat hatları, özel balata taşlama makinası, kimyasal karışım toz mikseri, konveyor taşıma sistemleri, kauçuk presleri ve hidrolik preslerde imal eden Efekan, hidrolik silindir imalatında kullandığı makinaları kendisi üreterek yeni teknolojilere hızla adapte olmaktadır.

 6. AFM OILPOWER HIDROLIK

  Türkiye

  2004 Yılında başladığımız Silindir imalatı ve özel tasarım hidrolik proje serüveninde sektördeki birçok önemli firma ile çalışma fırsatı yakalayarak hem kendimizin hem de sektörün gelişimine katkı sağlamayı hedefledik. Bu doğrultuda edindiğimiz tecrübe ve teknik donanımı 2019 yılı itibari ile AFM OİL POWER bünyesinde buluşturarak, genç dinamik ve tecrübeli bir girişimin ilk adımlarını attık. Bugün ise; AFM OİL POWER olarak sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere Lift İmalatı ve Özel Tasarım Hidrolik Proje konularında türkeyi’nin en gelişmiş teknolojilerini kullanarak Endüstri 4.0 uygulamalarını bünyemizde en akılcı şekilde, en yüksek kalitede ürün tedarik etme adına hayata geçirmiş durumdayız.

 7. HYDROLAS DI LA SANA LUCA & C. SAS

  İtalya

  Endüstriyel uygulamalar için hidrolik piston üretimindeki deneyimimiz tüm kalite, fiyat ve teslimat taleplerini karşılayan nitelikte ürünler gerçekleştirmemizi sağlıyor. Kalite ayrı satılmayan tüm parçaların ileri teknolojili ve hassas makinelerle tamamen iç bünyede gerçekleştirilen üretimiyle sağlanıyor. Dijital kumandalı makinelerde gerçekleştirilen üretim ayrıca klasik tezgahlarda gerçekleştirilen mekanik işlemelerden de yararlanıyor.

 8. RUHFUS SYSTEMHYDRAULIK GMBH I.L.

  Almanya

  Ruhfus Systemhydraulik GmbH olarak biz, 1907 yılında kurulmuş bir geleneksel şirketiz. Şirket amacı, müşteriye özgü hidrolik silindir ve benzer türde yarı mamul tasarımı ve üretilmesidir. Tüm boru hattı ve kumanda sistemi dahil olmak üzere hidrolik sistemler de üretiyoruz. Özelleştiğimiz alanlar: Derin delme, kabuk soyma & yol silindiri, taşlama, döndürme, frezeleme, otomatik ve robotla kaynak, hidrolik silindir montajı. EN ISO 9001 uyarınca sertifikalıdır.

 1. TESNILA BOGADI D.O.O.

  Slovenya

  1998 yılından bu yana bu yana yurt içi ve dışı pazarlarda başarı ile faaliyet gösteren bir aile şirketiyiz. Dürüst çalışmamız sayesinde mükemmel bir isme sahip olduk ve güvenilir iş ortakları kazandık. Conta imalatı, hidrolik ve pnömatik silindirler ile hidrolik donanımın imalat ve bakımının yanı sıra muhtelif poliüretan ve lastik parçaların üretimi konusunda uzmanız. CNC merkezinde CNC ile işlenmiş hassas parçaların imalatını da yapıyoruz.

 2. SAYKO HYDRAULIC PNEUMATIC CYLINDER

  Türkiye

  Hydraulikzylinder Pneumatikzylinder festo Händler Sonderausführung hydraulisch cilindro idraulico cilindro pneumatico cilindro idraulico dello stampo speciale cylindre hydraulique اسطوانة هيدروليكية www.sayko.com.tr Whatsapp- +905455224652 TURKEY İlkay Karaoğlu

 3. DJEBEL-96 OOD

  Bulgaristan

  DJEBEL, yenilikçi hidrolik çözümleri ve güvenilir müşteri hizmetlerini simgeler. Şirketimiz yıllar içinde gelişmiş ve sadık bir müşteri tabanına ulaşmıştır. Son yıllarda yatırımlarımızı yeni makine ve teknolojilerin yanı sıra çalışanlarımızın iş eğitimleri üzerine de yapmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin artan taleplerine cevap verebiliyor ve piyasadaki başarılı konumumuzu koruyabiliyoruz.

 4. SIGNORI & VILLA

  İtalya

  Şarap endüstrisi için rakor ve mengeneler. Her tür metal dövme, dilimleme, tornalama ve kesme işleri. Hidrolik ve oleodinamik silindirler. Doğramacılık.

 5. ANR ENGINEERING

  Türkiye

  ANR Engineering, based in Istanbul, manufactures hydraulic cylinders and machine parts for equipment manufacturers.

 6. ANR MAKINE IC VE DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Hydraulic cylinder hydraulic cylinder components hydraulic gear pump garbage truck spare parts road sweepers spare parts truck mixers spare parts

 7. ANCAGSAN HIDROLIK SILINDIR MUH. MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  700 bar hidrolik silindir

 8. AIRCONTROL INDUSTRIAL S.L.

  İspanya

  AIRCONTROL INDUSTRIAL S.L., yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Sebastian, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. CONFORTI OLEODINAMICA

  İtalya

  CONFORTI OLEODINAMICA, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidro dinamik silindirler, kompakt silindir pistonlar, döner merdaneler, manyetik silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. HISAN HIDROLIK MAKINALARI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  HISAN HIDROLIK MAKINALARI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik pistonlar, Hidrolik silindir ve parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hidrolik silindirler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

406 Şirketler