• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hidrolik tesisatlar

Sonuçlar

Hidrolik tesisatlar - Ithalat/Ihracat

 1. INDUSTRIEBEDARF KRÜGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Krüger - Hidrolik sistemimiz bağlanır ve hareket eder. Industriebedarf Krüger GmbH, KHK Grubunun bir üyesidir. KHK Grubu, döner cıvatalı tespitleri, hidrolik dağıtım sistemleri ve kumanda bloğu sistemlerinin önde gelen sağlayıcılarından biridir. CH50 Serisi ile müşterilerimize manuel kollu vanaların yanı sıra blok kapama teknolojisi ve kartuş vanalardan ayrı ayrı monte edilebilen bir vana serisi de sunuyoruz. Yüksek seviyeli dikey entegrasyon ve hidrolikte uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, size aşağıdakileri içeren sistem tasarımı sunabiliriz. Tek bir kaynaktan maliyet kontrolü ve üretim sunun. Hidrolik alanında 60 yılı aşkın deneyime sahibiz ve aile tarafından işletilen orta ölçekli bir şirket olarak ortaklığa ve sürdürülebilir eyleme dayalı işbirliğini savunuyoruz. KHK Grubu, Industriebedarf Krüger GmbH, Krüger Maschinenbau GmbH ve Czetec spol s.r.o şirketlerini içerir. Ürünlerimiz inşaat, tarım, belediye ve takım tezgahlarının yanı sıra ticari araçlarda ve tahrik teknolojisinde kullanılmaktadır. Her gün 50'den fazla yüksek motivasyonlu çalışandan oluşan ekibimiz, Almanya ve Çek Cumhuriyeti'ndeki üç lokasyonda mükemmel kalitede ürünler üzerinde son derece hassas bir şekilde çalışmaktadır. Çalışanlarımızın terfi ve gelişimi bizim için özellikle önemlidir.

 2. ADIS FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge
 3. RVS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  RVS s.r.l. 1981'de doğmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar, şirket otomatizasyon hidroliği ve hidroliğe yönelik elektronik/yazılım sektöründe faaliyet gösterir. Kalifiye personeli, sektörün çeşitli alanlarına göre çalışmaktadır ve müşterinin teknik karakteristiklerine etkili şekilde uyum sağlamaktadır.

 4. BOTT GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOTT GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mössingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NOVA CLIMA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  NOVA CLIMA S.R.L., yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrolik montaj sistemleri, hidrolik tesis bakımı, hidrolik tesisatların onarımı, Hidrolik montaj sistemleri, elektrikli ısıtma kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novafeltria, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DÜSTERLOH FLUIDTECHNIK GMBH

  Almanya

  Düsterloh şirketi 100 yıldan fazla bir süredir hidrolik ve pnömatik motorlar geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, en zorlu çalışma koşullarında bile Hattingen'de üretilmiş olan radyal, eksenel ve dişli motorların mutlak güvenilirliğine değer vermektedir. Hassas tahrikler, çok düşük devir sayılarında bile tam senkronizasyon sağlar. Düsterloh Fluidtechnik GmbH şirketi, özel ihtiyaçlar, özel cihaz çözümleri ve kısa teslimat süreleri için tek uğrak noktasıdır: Sahibi tarafından yönetilen şirketin kendi geliştirme ve tasarım bölümlerinin yanı sıra geniş ürün yelpazesi, yüksek düzeyde esneklik ve müşteri odaklılık sağlamaktadır.

 2. HYDRAULIK SCHWERIN GMBH

  Almanya

  Hydraulik Schwerin GmbH şirketi 2017 yılından bu yana Hydraulik Nord Group'un bir üyesidir. Hydraulik Nord Fluidtechnik GmbH & Co. KG ve KMF Kemptener Maschinenfabrik GmbH şirketlerinin yanı sıra Litronic Steuer- und Regeltechnik GmbH şirketi ile birlikte, geniş ürün yelpazesine sahip ve tüm müşteri ağlarına erişerek, rakiplerine karşı belirleyici bir rekabet avantajı oluşturan ve sürekli uluslararası büyümeye odaklanan bir şirketler grubu kurulmuştur. Kendini hidrolik sistemlerde lider bir uzman olarak kanıtlamış olan, Hydraulik Nord Group dünya pazarlarındaki farklı talepler için bireysel ürün çözümleri sunmaktadır. Bu ürün portföyü, seyyar ve sabit hidroliğin yanı sıra bunlara ilişkin her türlü servis hizmeti alanlarındaki, kalitesi yüksek ürünlerin geliştirilmesi, üretimi, pazarlama ve satışındaki onlarca yıllık uzmanlığın sağlam temellerine dayanmaktadır.

 3. HIDROLINK MAKINE SAN. VE TIC. A.Ş.(INC.)

  Türkiye

  CNC makinelerde bükümlü boru imalatı, Walform, ORFS, 37°Flare vb. tüm boru ucu soğuk şekillendirme ve kaynak işlemleri deneyimli mühendis ve teknisyenlerce tasarlanır, uygulanır ve kontrol edilir. Her marka iş makinesi için hidrolik ataşman kitleri (set halinde veya parça), tesisler için hidrolik hat tasarım ve uygulamaları uzman olduğumuz alanlardır. Başlıklı hidrolik hortum imalatı, partikül temizliği ve 3.1 standardına uygun basınç testi işletmemiz bünyesinde yapılmaktadır. Sisteminiz için en uygun hidrolik güç ünitelerini üretmekteyiz. Flushing&Pickling ve endüstriyel basınç testi hizmetleri sunmakta, ekipmanlarının imalat ve satışını yapmaktayız. Hassas filtrasyon ve hidrolik devre temizliği konularında da önemli referanslara sahibiz.

 4. HIDROPNEUMATIKA D.O.O.

  Hırvatistan

  Hidropneumatika d.o.o., hidrolik ve pnömatik silindirlerin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış orta ölçekli bir şirkettir. Profesyonelliğimizle birlikte uzun süreli deneyimimiz en mükemmel çözümü ve kaliteli ürünleri alacağınızın garantisidir. ISO 9001. Profesyonel danışmanlık hizmeti, AB ülkelerinden yüksek kaliteli ham maddeler, ISO standartlarına uygun üretim, gerçek fiyat-performans oranı.

 5. WILLY ZAHN MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Hidrolik ortağınızız. Zah Maschinenbau, hidrolik sistemleri alanındaki lider tedarikçilerin arasında yer alır. Hidrolik silindirler, özel silindirler, hidrolik sistemler ve elektrikli hidrolik ayar cihazları üretiyoruz. Şunları tamir ediyoruz ve imal ediyoruz: Standart hidrolik silindir. Normal silindir. Özel silindir. Çift silindir. Dalma piston. Tıkama silindir. Döner sütunlar. Piston kolları. Pistonlar. Silindir boruları. Elektro hidrolik ayar cihazları. Hidrolik sistemler.

 1. DOUCE HYDRO (SA)

  Fransa

  Standart ve özel, her boyutta ve hatta çok büyük boyutlarda hidrolik silindirlerin üreticisi kuruluş her türlü beslemeli hidrolik presler için silindirlerin tedarikini de sağlamaktadır. Ayrıca pres kolonları, hidrolik kolektörler veya pres çerçeveleri de tedarik etmekteyiz. Silindir çubuklarına en son teknoloji ürünü KERADOUCE kaplaması önermekteyiz. Bu defalarca test edilmiş ve çok etkili yenilikçi bir koruyucu kaplamadır.

 2. HIDROMET MAKINA

  Türkiye

  Firmamız hidrolik pnomatik servis ve yedek parça sağlayıcısı olarak işletmelerde bakım onarım kurulum revizyon ve planlı bakım eleman desteği sağlamaktadır. Genelde aluminyum jant makinalari isleme merkezleri yuksek basinc enjeksiyon GIMA ABD ITALPRES IDRA MECANICA BARETTA DIESSE makina bakimlari revizyonlari yaomaktadir

 1. SO.LA.RIS. SRL

  İtalya

  SOLARIS şirketi hidrolik ve termohidrolik tesisler; ısıtma, yangın önleme ve iklimlendirme tesisatları konusunda Milano ilinde bir referanstır. Daha fazla bilgi ve randevu almak için Melegnano'da bulunan satış noktamızda bizi ziyaret ediniz.

 2. HYDROPNEU GMBH

  Almanya

  HYDROPNEU GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ostfildern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DBS DI SIMONE DI BITETTO

  İtalya

  DBS DI SIMONE DI BITETTO, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrolik tesisatlar, özel ve endüstriyel kullanımlar için levhalı ısı eşanjörleri, hidrolik tesis bakımı, Hidrolik tesisatlar, hidrolik tesisatların onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. IDROTERMICA LENISA S.R.L.

  İtalya

  IDROTERMICA LENISA S.R.L., yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, hidrolik tesis bakımı, hidrolik tesisatların onarımı, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, ateknik yardım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cordignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AROS HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  AROS HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik silindirler, Hidrolik vanalar, Hidrolik silindirler, Motor ve hidrolik pompalar, Hidrolik vanalar, hidrolik pistonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Memmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF)

  Almanya

  ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF), yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik tesisatlar, tespitleme sistemleri, kızartma hazırlama işlemeleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VERZELLA CLAUDIO TERMOIDRAULICA

  İtalya

  VERZELLA CLAUDIO TERMOIDRAULICA, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. hidrolik tesis bakımı, hidrolik tesisatların onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santhia', İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. F&R - ALUGUER DE MÁQUINAS E SERVIÇOS

  Portekiz

  F&R - ALUGUER DE MÁQUINAS E SERVIÇOS, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. inşaat makinaları ve ekstravatör kiralanması, atık taşıma için devrilir damperli kamyonlar, kaldırma ve yıkma sistemlerinin kiralanması, hidrolik tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. CHRONO FLEX

  Fransa

  CHRONO FLEX, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. esnek onarım, hidrolik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Herblain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HYDRAULICS WORLD

  Birleşik Krallık

  HYDRAULICS WORLD, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik sistem parçaları, pnömatik endüstrisi aksesuarları, Pnömatik sistem parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemel Hempstead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. TYROLLER HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  TYROLLER HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik pistonlar, alevlenme önleme tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waidhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TIGERMETAL

  Almanya

  TIGERMETAL, yılında kurulan ve Hidrolik presler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidrolik tesisatlar, Hidrolik tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burtenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LUCATO TERMICA S.R.L.

  İtalya

  LUCATO TERMICA S.R.L., yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik tesisatlar, klima tesisatı, klima tesisatları, Hidrolik tesisatlar, ısıtma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelletto Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TERMOIDRAULICA TOMASELLA DI TOMASELLA PIETRO & MARCO S.N.C.

  İtalya

  TERMOIDRAULICA TOMASELLA DI TOMASELLA PIETRO & MARCO S.N.C., yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir. hidrolik tesis bakımı, hidrolik tesisatların onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Fior, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BATTIGALLI

  İtalya

  BATTIGALLI, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik tesisatlar, endüstriyel kullanımlar için hava şartlandırıcılar, donanım muayene atölyeleri, Hidrolik tesisatlar, binalar için klima ve havalandırma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. APEX HYDRAULICS LIMITED

  Birleşik Krallık

  APEX HYDRAULICS LIMITED, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik pistonlar, hidrolik tesisat, hidrolik pompalar, hidrolik pompa onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dewsbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. TERMOIDRAULICA PASTORELLI F & G SNC

  İtalya

  TERMOIDRAULICA PASTORELLI F & G SNC, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. termohidrolik, hidrolik ve termohidrolik kurulumlar, özel hidrolik tesisatı, endüstriyel hidrolik tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MAVERICK MACHINE & HYDRAULICS MISSISSAUGA

  Kanada

  MAVERICK MACHINE & HYDRAULICS MISSISSAUGA, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrolik tesisatlar, hidrolik sistem tasarımı, Hidrolik tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mississauga, Kanada 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz