• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hububat ve tahıllar

Sonuçlar

Hububat ve tahıllar - Ithalat/Ihracat

 1. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 2. NEAR TRADE

  Portekiz

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE, dünya çapında tedarikçileri ve alıcıları bir araya getiren Portekiz merkezli bir ticaret şirketidir. Avrupa'daki işinize benzersiz ve egzotik ürünler getiriyoruz. Pratiklik, nesnellik ve ortaklık temellerimiz, yerel mevzuata, normlara ve kültürlere göre farklı ortaklarımıza en iyi anlaşmaları sunmamızı sağlar. Sağlam bir ortaklık portföyü sayesinde, GÜNEY AMERİKA'lı ve AVRUPA'lı tedarikçilerimiz ve dünya çapındaki alıcılarımız arasında iletişim kuruyoruz. Sürecimiz basittir ve büyük anlaşmaları somutlaştırmaya yönelik her talebi karşılar. Şu sektörlerde faaliyet gösteriyoruz: emtialar, endüstriler, teknoloji, kamu ve finans. İlgili sektörlerdeki projelere olumlu katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sağladığımız ürünler arasında şunları bulabilirsiniz: İçecek: En iyi markalarla çalışıyoruz: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, vb. Ayrıca, Brezilya'nın yerel doğal içecek üreticileri, aserola, graviola gibi doğal egzotik meyveler, cupuaçu (pulpa veya toz halinde) ve tropikal manyok ile yapılan biyo atıştırmalıklar. Gıda : İNSAN VE ENDÜSTRİYEL TÜKETİM İÇİN HUBUBATLAR, HAYVAN PROTEİNİ, MEYVELER, BİTKİSEL YAĞLAR, TOHUMLAR VE HAYVANCILIK YAĞLARI. ŞARAP, ZEYTİNYAĞI, MUHTELİF MEYVE SULARI, MEYVE KONSANTRESİ, SOSİS, DÖKME HAKE, KORUYUCULAR, İŞLENMİŞ GIDALAR. Diğer Ürünler: GİYİM, AHŞAP, PETROL TÜREVLERİ, BİYOKÜTLE, BİYOYAKITLAR. Ürünlerinizi uluslararası pazarda ticarileştirmenize veya belirli bir ülkeden ithalat yapmanıza yardımcı olacak bir ortak mı arıyorsunuz? Bize Ulaşın!

 3. NATURELL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Naturell AB'de organik gıdayı standart haline getirdik. %100 organik gıdanın standart olduğu bir dünyaya inanıyoruz. Organik gıda uzmanı olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu sayede organik gıda alanında lider firma olma yolunda yavaş ama emin adımlarla yükseldik. Ancak organik dökme sağlık gıdaları satmaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece tamamen organik ürünler sunuyoruz. Organik gıda toptancısı olarak toplamda 1000'den fazla farklı organik ürün satıyoruz. Bu ürünler kendi organik çiftçilerimiz ve üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Organik ağımız dünyanın her yerine ulaşıyor. Nakliyeyi asgari düzeyde tutmak için ürünlerimizi eve mümkün olduğunca yakın bir yere götürmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz: Badem, Brezilya Cevizi, Kaju Fıstığı, Hindistan Cevizi, Fındık, Fındık Ezmesi, Kavrulmuş Fındık, Yer Fıstığı, Beyazlatılmış Yer Fıstığı, Pikan Cevizi, Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, Ceviz. Un, Badem Unu, Ararot, Arpa Unu, Karabuğday Unu, Manyok Unu, Nohut Unu, Hindistan Cevizi Unu, Mısır Unu, Fındık Unu, Yulaf Unu, Patates Nişastası, Kinoa Unu, Pirinç Unu, Çavdar Unu, Kavuzsuz Un, Tapyoka Nişastası, Teff Unu, Buğday Unu. Şeker ve Tatlandırıcılar, Agave Şurubu, Arpa Maltı Ekstresi Tozu, Arpa Maltı Şurubu, Pancar Şekeri Şurubu, Şeker Kamışı, Hindistan Cevizi Şekeri, Mısır Glikoz Tozu, Mısır Maltı Şurubu, Mısır Şurubu, Bal EKO Melanjı, Akçaağaç Şurubu, Hurma Şekeri, Şekeri Kamışı Tozu, Pirinç Şurubu, Pirinç MAlt Şurubu, Buğday Şurubu, Tapyoka Şurubu, Tapyoka Malto Dekstrin. Pirinç, Basmati Pirinci, Arborio Pirinci...

 4. MAZETTO COMPANY

  Brezilya

  Verified by europages badge

  Hoş geldiniz! Biz MAZETTO COMPANY şirketiyiz; Brezilya tarım ürünlerini ihraç etmeye odaklanan hızlı büyüyen bir ithalat ve ihracat şirketiyiz. Dış ticareti dönüştürmek, dünya çapında bağlantılar yapmak ve dış ticarette alım satım bürokrasisini çözmek için çalışıyoruz, en iyi ürünleri ve koşulları sizlerle buluşturuyoruz. Küreselleşen bir dünyada misyonumuz uzmanlık, şeffaflık ve sadakat sağlamaktır. Bu nedenle, her zaman son derece kaliteli ürünler ve mükemmel uluslararası ilişkiler sağlıyoruz. Bulunduğumuz yerler: MAZETTO COMPANY'nin ofisleri stratejik olarak São Paulo ve Lizbon'da bulunmaktadır. Ürünler: Ağırlıklı olarak Brezilya kahvesi, havuç, domates, patates, mısır, soya, Brezilya bifteği ve tavuk ithalat ve ihracatıyla uğraşıyoruz. Web sitemizi ziyaret edebilir ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz!

 5. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  2018'den beri Boulevard BENIN şu alanlarda uzmanlaşmıştır: Tarımsal İşletme; Tarımsal Gıda Ürünlerinin Üretimi ve Pazarlanması; satış temsilciliği, iş ortaklığı ve NTiC hizmetleri. Şirket Benin'de bulunmaktadır ve ana faaliyet konusu hammadde ve mamul ürünlerin ihracat ve ithalatıdır. Benin'e yayılmış 300'den fazla çiftçi örgütü bulunmaktadır. Çeşitli ürünlerin seri üretimi için tarımsal projelerin başlatılması, geliştirilmesi, planlanması ve uygulanmasıyla ilgileniyoruz: kaju fıstığı; soya; shea; susam; fıstık; pamuk; darı; mısır; biber; sarımsak; soğan... Benin'in her köşesinde temin ediyoruz. Hizmetlerimizdeki verimliliğimiz, dinamizmimiz ve hızımızla tanınırız. Garantili kalite/fiyat oranı ve kusursuz satış sonrası hizmetlerimiz ana değerlerimizdir. OHADA Ticari Yasası hükümlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KONSONET

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Konsonetas, Doğal rafine edilmemiş şeker ve kakao ürünleri ithalatında uzmanlaşmış bir Litvanya şirketidir. Şeker çeşitlerimiz Demerara, Koyu muscovado, Altın granül, Kahve kristalleridir. Ürünümüz veganlar ve vejetaryenler için uygundur ve İngiliz Perakende Konsorsiyumu (BRC), Kosher, Helal tarafından onaylanmıştır. Ayrıca sağlık segmentinde 2 yeni şeker türünü piyasaya sürdük - Antioksidan küp şeker ve şeker hastaları için Düşük GI küp şeker. 2014 yılından bu yana Konsonet ticari adımız altında Litvanya'da ithalatını ve dağıtımını yaptığımız bir diğer ürün de kakao tozudur. Kakao ürün yelpazemiz Doğal ve Alkalize kakao tozu, Doğal ve Deodorize kakao yağı içermektedir. 2020'den beri Baltık ülkelerindeki en büyük tahıl üreticilerinden biriyle ortaklık yapıyoruz. Jumbo'dan hazır yulaf gevreğine kadar her türlü yulaf ürününü sunabiliriz; yulaf unu ve yulaf taneleri/yulaf ezmesi - hem bütün KDHO hem de çelikle kesilmiş halde. Tüm yulaf ürünlerimiz metaller, pestisitler, mikotoksin seviyeleri açısından bebek maması sınıfının üzerindedir. Ayrıca biyoyakıt olarak da adlandırılan odun briketleri ve odun peletleri gibi ısıtma ürünleri de sunuyoruz. Web sitemizi ziyaret edebilir veya herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz, doğru ürünü bulmanıza memnuniyetle yardımcı olacağız.

 2. HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Healthy Generation LLC, benzersiz bir vizyonla hareket eden lider bir Free From Functional Gıda üreticisidir. 2018 yılında insüline bağımlı diyabeti kişisel olarak yöneten bir kişi tarafından kurulan şirketimiz, sadece kendisi için değil, aynı zamanda sürdürülebilir seçimler arayan bilinçli tüketiciler için de çok çeşitli lezzetli ve sağlığı geliştiren ürünler üretme misyonunu üstlenmiştir. Öncelikli misyonumuz, müşterilerimizin yaşam kalitesini önemli ölçüde artıran ürünler üretmektir. Glutensiz kahvaltılık gevrekler, makarnalar, şekersiz tatlılar, çikolatalı makarnalar ve süper gıda yağlarından oluşan çok yönlü bir ürün yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz. Healthy Generation ürünlerini diğerlerinden ayıran şey, saygı duyulan bir süper gıda olan amaranta olan olağanüstü güvenleridir. Amarant, olağanüstü antioksidan ve anti-enflamatuar özellikleriyle tanınan bir bileşen olan zengin bir skualen kaynağıdır. Amarantın gücünden yararlanarak, ürünlerimizin yalnızca belirli diyet ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda genel sağlığınıza da katkıda bulunmasını sağlıyoruz. Healthy Generation olarak, sadece harika bir tada sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda sağlığınızı da besleyen fonksiyonel gıdalar sunmaya kararlıyız. Daha sağlıklı ve daha canlı bir geleceğe doğru yolculuğumuzda bize katılın.

 3. ALLGÄUER ÖLMÜHLE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Allgäu Ölmühle'nin kökleri, İnsanların tedavi kürleri almaya gittiği ve "iyi geldiği" için, doğanın iyileştirici etkisi için ve sağlıklı yemekler için tatil yaptığı Allgäu'nun kalbindedir. 2004 yılında kurulmuş ve güzel Ostallgäu'da, Rückholz/Nesselwang (A7/138) otoyol çıkışına arabayla sadece birkaç dakika mesafede yer almaktadır. Soğuk preslenmiş bitkisel yağlar, sağlıklı ve dengeli bir diyet için en değerli yapı taşları ve enerji kaynaklarıdır. En iyi hammaddelere değer veriyoruz ve mümkün olduğunca, sertifikalı ekolojik tarımdan elde edilen bölgesel yağlık tohumları ve kuruyemişleri işliyoruz. Ek olarak, isteğiniz üzerine özel baskılar ve kişisel şişelemeler de yapıyoruz. Bizi ziyaret edip üretimi gözlerinizle görmek istiyorsanız gelmeden kısa süre önce aramanız yeterli. Sabit çalışma saatlerimiz yok, çünkü çoğu zaman çiftliğimizde birileri var. Birkaç yıl boyunca üretim tesisimizi Allgäu'daki Kempten'e taşıdık.

 4. GRANOSA AG C/O SILO MANNHEIM

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRANOSA AG sahibi tarafından yönetilen bir aile şirketidir ve Caleb AG ile %100 kardeş şirkettir.Besin veya yem üreticileri için dünya çapında her türlü tarım mamullerini sunmaktayız. İster geleneksel ister BIO, deneyimli bayilerimiz ve görevlilerimiz ilgi çekici ve güncel tekliflerin yanı sıra sorunsuz lojistik destek de sağlamaktadır. İsviçre piyasasındaki lider konumumuzu buna borçluyuz.

 5. BIKOULA COMPLEXE INTERNATIONAL CONSULTING SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  Batılı ortaklarla Afrikalı kamu ve özel sektör ortakları arasında ticaret anlaşmaları ve iletişimleri kolaylaştırma konusunda uzmanlaşmış bir Fransız şirketi olan Bikoula Complexe International Consultings Sarl'a hoş geldiniz. Biz Afrika ile Batı arasındaki bağlantıyı sağlıyoruz, Afrika kıtasına yerleşmek isteyen şirketler için bir aracı konumundayız. Size olan taahhüdümüz, projeleriniz için en iyi yaklaşımı ve başarıyı garanti etmek üzere sizi hem özel hem de kamu sektöründeki ekonomik aktörlerle temasa geçirmektir. Ana faaliyet alanımıza ek olarak, gıda maddeleri ve hammadde ticaretinde de önemli bir rol oynuyoruz. Avrupa, Amerika, Rusya ve Asya'daki ortak müşterilerimiz için en iyi ürünleri ithal ve ihraç etmeye kararlıyız. Tedarikçilerimizi ürünlerinin kalitesine göre titizlikle seçmemiz, kaliteye ve iş ortağı memnuniyetine olan ciddiyetimizi ve bağlılığımızı kanıtlamaktadır. Afrika'daki işlerinizin geleceğini, başarıya ulaşma hedeflerinize rehberlik eden önemli ortağınız Bikoula Complexe International Consultings Sarl ile şekillendirin. Uzmanlığımız, özel ve kamu sektörlerinin yanı sıra proje liderlerini destekleme konusunda deneyimli işbirlikçilerden oluşan bir ağa dayanmaktadır. Bu ekip Afrika pazarı hakkında kapsamlı bir deneyime sahiptir.

 1. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice", 24 yıllık varlığının ardından Batı Ukrayna'daki ilk 3 tarım şirketinden biri haline geldi. Agroprodservice tarafından ekilen verimli arazilerin toplam alanı yaklaşık 45.000 hektardır. Mısır, kışlık buğday ve arpa, ayçiçeği, soya, baharlık arpa ve buğday, kolza tohumu, bezelye ve şeker pancarı yetiştiriyoruz. Toplam sığır sayısı 3.000 başın üzerindedir. Eş zamanlı bakımla yıllık üretim hacmi 1.255 ton sığır eti olacaktır. Avrupa ve dünya çapında isim yapmış şirketlerin deneyimleri, tahıl ve baklagillerin yanı sıra şeker pancarı kök bitkilerinin verim ve kalitesinin etkili bir şekilde artmasına katkıda bulunan yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice" şirketi, çevrenin korunmasının öneminin farkındadır, bu nedenle ana şirket ilkelerinden biri "zarar vermemektir". Şirket çevreye özen göstermekte ve misyonumuza bağlı kalarak ekolojik programları desteklemektedir.

 2. V.O.F. PLANTENDIENST VENLO

  Hollanda

  Verified by europages badge

  VOF Plantendienst, dünya çapında %100 Rafine Yemeklik Yağ üreticisidir. Başlıca ürünler Rafine Ayçiçeği, Rafine Mısır Yağı, Buğday, Arpa, Sarı Mısır, Ayçiçeği tohumları, Mercimektir. Rafine ayçiçek yağı, Rafine mısır yağı üretiminde ve ayrıca dünya çapında tahıl ve hububat ticaretinde yıllar içinde deneyim kazandık. Müşterilerimizin lojistik ihtiyaçları ve kalite talepleri için mümkün olan en iyi çözümleri sunuyoruz. Kalite kontrolünde sürekli olarak sıkı önlemler alarak, rekabetçi fiyatlar ve profesyonel hizmetler sunarak her müşteriyle güçlü bir ilişki kurabileceğimize ve sürdürebileceğimize inanıyoruz. Yılların tecrübesi sayesinde, tacirlerden oluşan ekibimiz, uluslararası gıda emtia piyasasının işleyişi hakkında büyük bir birikime sahiptir. Bağlılığımız ve profesyonelliğimizle birleştiğinde bu, bizi küresel üreticiniz ve ihracatçınız olarak ilk seçenek haline getirecektir. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

 1. JNL PPTE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  JNL Trading Company, Ukraynalı bir tahıl, un, hububat ve bakliyat üreticisi ve ihracatçısıdır. JNL 1992 yılında kurulmuştur ve küresel tarımsal sanayi kompleksinde güvenilir bir tedarikçi ve iş ortağı olarak itibar kazanmıştır. JNL, işlenmiş bezelye, bezelye ezmesi, arpa, bezelye unu, darı, buğday, kolza tohumu ve ayçiçeği ürünleri üretmekte ve ihraç etmektedir. JNL, Almanya, Hollanda, Slovenya, Polonya, İngiltere, Malezya, Sri Lanka, Hindistan, BAE ve diğer ülkelere tedarik sağlamaktadır.

 2. NERANO GROUP

  Polanya

  Verified by europages badge

  NERANO GROUP, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, Diyetik ve organik yiyecekler, Organik - gıda, toptan diyet gıdaları, diyet ürünleri, Diyet - Gıdalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. KIEV SHIPPING LTD

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KIEV SHIPPING LTD, yılında kurulan ve Denizcilik acenteleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Hububat ve tahıllar, gemi kiralama, buğday, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. MOLKEREI HASENFLEET EG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MOLKEREI HASENFLEET EG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GB FOODS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GB FOODS GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schillingsfürst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HECHENBICHLER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HECHENBICHLER GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Innsbruck, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. EA PLUS ECOMMODITY

  Fransa

  Verified by europages badge

  EA PLUS ECOMMODITY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarımsal üretim, Mahsul hizmetleri, Hububat ve tahıllar, BİYOLOJİK TARIM, Tropikal meyveler, gıda maddeleri – ithalat/ihracat , Gıda endüstrisi, bitkisel sıvı yağları, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Virsac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SINRC

  Belçika

  Verified by europages badge

  SINRC, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Hububat ve tahıllar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Hububat ve tahıllar, hububat, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tubize, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LBG SICILIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  LBG SICILIA SRL, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ragusa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FB FOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FB FOOD GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hüfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HEDWIGSBURGER OKERMÜHLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEDWIGSBURGER OKERMÜHLE GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kissenbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TERRA LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  TERRA LLC, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, İrmik, Un ve irmik, Çorbalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, hububat, tahıl irmikleri, yulaf taneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pervomaysky, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. K2 EXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  K2 EXPORT, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şarküteri, Gıda/Beslenme - Spesyalite, Şarküteri, promosyon amaçlı plastik, ahşap, metal, soya tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NMB NAHELAND MALZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NMB NAHELAND MALZ GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Kreuznach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. UKRAINIAN FARMERS

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  UKRAINIAN FARMERS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Ekolojik tarım, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, biyodinamik tarım, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, tarım işletmeleri için idari hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivne, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. OPTINATUREL

  Türkiye

  Son yıllarda ülkemizde ve dünyada da genel olarak yaşam koşulları itibariyle Doğal, Organik, Glutensiz, Vegan, bitkisel ve yöresel/gelenekselürünlere olan ilgi her geçen gün doğal olarak artmaktadır. Optinaturel İlaç & Gıda San.Yirmi yılı aşan insan sağlığına yönelik ürünsel deneyimleriyle tescilli "Naturel yaşam sağlıklı yaşam” sloganı ile faaliyet alanlarında Akademisyen Doktor, Eczacı, Biyolog ve kimyagerlerimizin araştırmaları sonucunda ürünlerin içerik, form ve etkinliklerine yönelik görüşleri alınarak Ulusal ve uluslararası yapılmış bir çok klinik çalışmalarca ve bilim insanlarınca insan sağlığına naturel olarak faydaları kanıtlanmış hammaddelerden İnnovatif ürünleri ARGE çalışmalarıyla geliştirip "önce insan” ilkesiyle insanların daha doğal, sağlıklı yaşam standartlarına ulaşması için tescilli Naturpy, Dr.Gluten, Gluteneks ve şirket bünyesinde yer alan farklı markalarıyla insan sağlığı için gerekli tüm parametrelerde laboratuvar analizlerini uluslararası akrediteli laboratuvarlarda yaptırarak ve uluslararası gıda üretim standartların da olan tesislerimiz de üreterek yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunan bir şirkettir. Optinaturel; 2017 yılında aldığı Altın marka ödülü, Avrasya kalite ödülü, Tüketicilere tavsiye edilme ödülü ve 2018 yılında yılın önerilen markası ödülleriyle, faydalı modelleri ve devam eden patent süreçleriyle, ARGE çalışmalarıyla her zaman yenilikçi yaklaşımını Türkiye de ilklerle ve Türkiye de ilk dünya da tek innovatif ürünlerle sürdürecektir.

 9. SEFIK GLOBAL TRADING LIMITED

  Türkiye

  Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ticaret fırsatlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Odak noktamız, süpermarketlerin ve gıda hizmeti sağlayıcılarının raflarına hakim olan popüler markalı market ve kozmetik ürünleridir. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Bu bilgi birikimini, dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin yanı sıra Uzak Doğu'da genişleyen ve olgunlaşan ağımız sayesinde edindik. Uzmanlık alanımız, dünya çapında tanınan ve çok değerli gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan tedarikini sağlamaktır. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, şirketimizin küresel emtia ihracatı tedarik zincirinin en hızlı büyüyen oyuncularından biri haline gelmesine yol açtı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 10. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  YONGMING MACHINERY, temizlikten derin işlemeye kadar mahsullerin işlenmesi için standart ve özelleştirilmiş ekipmanlar üretir ve tedarik eder. Ürün ve Hizmetler, birincil temizlik çözümlerinden kabuk soyma, yağ çıkarma ve biber seçme gibi montaj hattı operasyonlarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimiz aşağıdaki gibidir: •Ayçiçeği Tohumu Bombardıman Makinesi •Hava Elek Temizleyici •Tahıl Parlatıcı •Yerçekimi Ayırıcı •Tahıl Ayırıcı •Renk Ayırma Makinesi •Pulse-jet Torba Filtre Toz Toplayıcı, vb. Daha fazlasını keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hububat ve tahıllar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

20.789 Şirketler