• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • iş makineleri

Sonuçlar

Iş makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. UGUR MAKINA CRUSHING & SCREENING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Uğur Makina, maden makinaları, yol ve inşaat makinaları alanında ülkemize ve 40'ın üzerinde farklı ülkeye hizmet veren lider bir firmadır. Kuruluşumuzdan bu yana, kendimizi yüksek kaliteli taş kırma, eleme ve yıkama ekipmanları üretmeye adadık. Misyonumuz, sürdürülebilir alanların yaratılmasını destekleyen yenilikçi çözümler sunmaktır. Tanınmış Uğurmak® markası altında, kırma-eleme sektörü için çok çeşitli ekipmanların üretiminde uzmanız. Kapsamlı ürün yelpazemiz şunları içermektedir: •Kırıcılar: çeneli kırıcılar, darbeli kırıcılar, dikey milli darbeli kırıcılar, ikincil kırıcılar ve üçüncül kırıcılar. •Ekranlar: titreşimli yatay elekler, eğimli elekler ve grizzly elekler, •Besleyiciler: titreşimli ızgaralı besleyiciler, tünel besleyiciler, bantlı besleyiciler, wobbler besleyiciler ve apron besleyiciler •Yıkama: susuzlaştırma eleği, vidalı sınıflandırıcı •Konveyörler: bantlı konveyör ve radyal konveyör •Mobil Kırma Eleme Tesisi •Mekanik Stabilizasyon Tesisleri Makinelerimiz ve tesislerimiz, optimum performans ve uzun ömürlülük sağlamak için hassasiyet ve güvenilirlikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm müşteri yolculuğu boyunca olağanüstü hizmet sunmaya kararlıyız. Kendini işine adamış ekibimiz, ekipmanlarımızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için kapsamlı satış öncesi, satış sonrası ve yedek parça desteği sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. VINCE COMPANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  2022'de kurulan Vince Company, Toulouse merkezli uluslararası bir ticaret acentesidir. Çeşitli toptan ürün tedarikçilerimizle sizin için pazarlık yapıyoruz. Biz esas olarak kendilerine mal tedarik etmek isteyen ticaret profesyonelleriyle çalışıyoruz. Ayrıca, büyük miktarlarda ürün teslim etmek isteyen imalatçılar ve bireylerle de çalışıyoruz. Çeşitli ortaklarımız sayesinde size tedarik sağlıyoruz. İster ürünlerinizi tedarikçilerimizden temin edin, ister ürünlerinizin teslimat adresine ulaştırılması olsun, her şeyle biz ilgileniyoruz. Siparişinizi aldıktan sonra, mallarınızı mümkün olan en kısa sürede teslim etmek ve işletmenizin düzgün çalışmasına olanak vermek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ardından, sevkiyatınızın Fransa anakarasından şu noktalara yönlendirilmesini sağlıyoruz: - Fransa, - Denizaşırı bölgeler (Mayotte, Réunion, Martinique, Guadeloupe, Guyana, Yeni Kaledonya, Fransız Polinezyası, Wallis-et-Futuna), - Avrupa. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK şirketi, boru hatlarının yer altına döşenmesi ve kazı yapmadan yenilenmesi için makineler ve aksesuarlarını geliştirmekte, üretmekte, pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir. Bu kazısız NODIG teknolojisi, su, gaz, elektrik, telekomünikasyon, uzaktan ısıtma, fiber optik kablo ağının yanı sıra boru hattı ve kanalizasyon hattı inşaatında uygulama alanı bulmaktadır. Bu özel makinelerin müşterileri ağırlıklı olarak altyapı ve özel altyapı inşaatı alanında faaliyet gösteren şirketlerdir, ancak bunların yanında su ve elektrik sağlayıcıları gibi şirketler ve iletişim ağ operatörlerini de saymak gerekir. TT tüm üretim süreçlerinde, birinci sınıf üretim kalitesine değer katmaktadır. Malzeme satın alımında dahi, TT tedarikçilerinin en yüksek kalitede mal sağlamalarına dikkat etmektedir. Özellikle üretim sürecinin başından sonuna kadar kırmızı bir hat çeken çelik çok sıkı kalite kontrollerine tabidir. İş parçalarının tornalanması, matkapla delinmesi, frezelenmesi ve taşlanması en modern üretim teknolojilerinin kullanıldığı yüksek hassasiyetli CNC kontrollü işleme merkezlerinde gerçekleştirilir.

 4. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHANFI IMPORT/EXPORT şirketi, uluslararası ithalat-ihracat toptan distribütörüdür. İthalatını ve ihracatını yaptığımız ürünler tüm kıtalardaki profesyonellere yöneliktir. Tarımsal gıda ürünleri, - ev aletleri, - konserve ürünler, - alkolsüz içecekler, - bakım ve hijyen, - kozmetik. Coca-Cola, Fanta, Orangina ve daha fazlası gibi binlerce referansa sahibiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. BME BAUMASCHINEN ERSATZTEILE INH. DIPL.-ING.(FH) MATHIAS SCHMIDT

  Almanya

  Verified by europages badge

  BME BauMaschinen Ersatzteile olarak, Avrupa genelinde inşaat sektöründeki makineler için yüksek kaliteli orijinal ekipman üreticisi (OEM) kalitesinde sistem çözümleri, aksesuarlar, yedek parçalar ve ataşmanlar dağıtıyoruz. Önde gelen uluslararası şirketlerle mevcut iş birliklerimiz sayesinde, ürün yelpazemizdeki ürünleri uygun bir fiyat-performans oranıyla sunabiliyoruz. Portföyümüzdeki teknik çözümler mini ve midi ekskavatörlerde, paletli damperlerde, tekerlekli yükleyicilerde ve çok daha fazlasında kullanılmaktadır. Avantajlarınız: Uygun fiyat-performans oranına sahip yüksek kaliteli ürünler, çok çeşitli ürün yelpazesi, uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzman ekip, uzman ve profesyonel danışmanlık, BME hızlı sipariş süreci - siparişlerin anında işleme alınmasını sağlar. Yüksek kaliteli ürünler, birinci sınıf hizmet ve adil bir fiyat-performans oranı – BME BauMaschinen Ersatzteile işte bunu temsil ediyor.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JH-ITC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her müteahhit kalıpları, iskeleleri veya tavan desteklerini haftalarca veya aylarca şantiyeye bağlamanın nasıl bir maliyete neden olduğunu çok iyi bilir. Aynı şekilde inşaat makineleri, özellikle de vinçler de uzun süre şantiyede bekler, çünkü son iş bitene kadar gerekli olabilirler. Bu nedenle kullanılmış iskeleler, kalıplar veya desteklere yatırım yapmak çok mantıklı bir karar olabilir. Kullanılmış parçaların yatırım maliyeti çok daha düşüktür. Sadece kontrol edilmiş ve sorunsuz çalışan malları, ancak iyi durumdalar ise satan bir şirket olarak ürünlerimizin neredeyse sıfır ürünler kadar kullanım ömrüne sahip olduğunu biliyoruz. Bir deneme yapın ve örneğin kullanılmış tavan destekleri için bizden bir teklif isteyin, sonra da bunu eşdeğer sıfır malzemelerin fiyatıyla karşılaştırın. Maliyet avantajınızın çok büyük olduğunu ve tekliflerimizin size rakiplerinizin önüne geçirecek avantajlar sağladığını göreceksiniz

 2. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 3. THOMSON MACHINERY BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Thomson Machinery BV olarak, bina inşaatı, deniz inşaatı, kazı, beton/yol çalışmaları, yüzey & yeraltı madenciliği, arazi geliştirme, tarım, kamyon taşımacılığı ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için geniş bir ekipman yelpazesi tedarik ve ticareti konusunda uzmanız. Amacımız, tüm ekipman gereksinimleri için tek başvuru noktanız olmaktır. Sattığımız her makinenin gerçek durumunu doğru bir şekilde göstererek tam olarak ihtiyacınız olanı almanızı sağlamaya kararlıyız. Tüm marka, model ve yıllara ait ekipmanların alım ve satımındaki uzmanlığımızla, ister satmak ister satın almak istiyor olun, size yardımcı olmak için buradayız. Ekipman finansmanı seçeneklerimiz hakkında da bilgi almayı unutmayın. Kapsamlı hizmet yelpazemiz ve katma değerli özelliklerimiz bizi piyasada farklı kılmaktadır. Kişiselleştirilmiş ve titiz hizmetlerimiz, bizi pazar lideri yapan en son fiziksel ve dijital araçları kullanır. Çeşitli kategorileri kapsayan endüstriyel makine işlemleri aracılığıyla uzman ticaret yardımı sağlıyoruz: Metal İşleme Makineleri, Ağaç İşleme Makineleri, Baskı Makineleri, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Tahrik & Taşıma Teknolojisi, Forkliftler & Endüstriyel Kamyonlar, Gıda İşleme Makineleri, İnşaat Makineleri ve Malzeme Taşıma. İhtiyaçlarınız bizim önceliğimizdir. Hizmetlerimiz, endüstriyel makinelerinizin tavsiye, tanıtım, satın alma ve satışını kapsayan tüm süreç boyunca kapsamlı destek sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 4. MRM CONCRETE BATCHING PLANTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2014 yılında kurulan MRM Concrete Batching Plants, kompakt, mobil ve sabit beton santralleri konusunda uzmanlaşmış, Türkiye merkezli lider bir üreticidir. Entegre bir tasarım ve üretim süreciyle, dünya çapında çeşitli ülkelerde çok sayıda beton santralini başarıyla kurduk ve devreye aldık ve güvenilir satış sonrası hizmet sunduk. Küresel erişimimiz 4 kıtaya yayılmış olup, mobil ve sabit tip beton santrallerimiz onlarca farklı ülkeye ihraç edilmektedir. Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki son teknoloji ürünü fabrikalarımızda, 12.000 m² kapalı alanda yılda 60 santrale ulaşan kayda değer bir üretim kapasitesine ulaşıyoruz. En son teknoloji ve makinelerle donatılmış uzman iş gücümüz, tavizsiz kalite ve olağanüstü hizmet sunarak hızla marka bilinirliği kazanmıştır. Ürün portföyümüz: •Sabit Beton Santralleri -Mobil Beton Santralleri -Şantiye Tipi Enerji Santralleri -Kompakt Beton Santralleri -Çimento Siloları ve Silo Ekipmanları -Beton Mikserleri MRM Beton Santrallerinde hazır beton santrallerimiz, birinci sınıf üretimden sorunsuz montaja, kapsamlı satış sonrası eğitim ve yedek parça tedarikine kadar geniş bir süreç yelpazesini kapsamaktadır. Kendimizi müşteri memnuniyetine adadık ve her adımda üstün ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

 5. GEMMO GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Üstün kaliteli tırtıllı alt hareket takımları üreticisi firma, 1989 yılında, Gemmo Riccardo olarak teknolojik ve üretim açısından İtalya'nın en ileri bölgesi olan ünlü kuzeydoğu bölgesinde doğdu. Son yıllarda Gemmo Riccardo hızlı bir büyüme gerçekleştirerek 2001 yılında Gemmo Group adı altında yeni bir şirket olarak tekrar kuruldu ve bugün sektörünün lider firması konumuna geldi.

 1. TREVI BENNE SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Hafriyat makineleri ve ekipmanları sektöründe 30 yıllık deneyime sahip olarak kurulmuş olmak Trevi Benne spa şirketi için tartışılmaz bir üstünlük sağladı. Pazarın teknolojik yeniliklerini sürekli izlemek ise sebat ve yetkinlik isteyen bir iştir. Hafriyat ve yıkım işleri, ekskavatörler, yıkım penseleri, makaslar, damperli taşıyıcılar, yıkma makineleri, devrilerek boşaltılan ve çabuk bağlanan taşıma kasaları, hafriyat makineleri yedek parçaları, yıkım amaçlı kelepçe ve kırma makineleri, demir kesiciler.

 2. LAMA BUSHINGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LAMA BUSHINGS GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, bronz burçlar, Küresel kaymalı yataklar, têtes artıculées***, bimetalik bilezik, sürgülü plakalar, yüksek performanslı plastikler, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BYFROHNWIESER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  BYFROHNWIESER GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Seekirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. J. HEISS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  J. HEISS GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Lenggries, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. JACK&FILS

  Fransa

  Verified by europages badge

  JACK&FILS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İş makineleri, Arazi makineleri, Sanayi süpürme makineleri, İş makineleri, Arazi makineleri, At arabaları, römorklar, rampalar, makaslı çalışma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarre-Union, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EURO BUCKET DI MAGAROTTO CHIARA

  İtalya

  Verified by europages badge

  EURO BUCKET DI MAGAROTTO CHIARA, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için damperler, kazmalar için damperler, bina ekipmanı kiralama, binalar için havacılık platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'elena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WEMATIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEMATIK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik jeneratörleri, İş makineleri, oto krikoları, elektrik ekipmanı, mini kürekleme makinaları, teleskopik yükleyiciler, Jeneratör seti, Elektrik jeneratörleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nordhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BAUFA BAU- UND FAHRZEUGTECHNIK ERXLEBEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAUFA BAU- UND FAHRZEUGTECHNIK ERXLEBEN GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erxleben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RESALE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RESALE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Yük arabaları asansörleri, İkinci el makineler aletler, metal işleme makinaları, ağaç işleme makineleri, Paketleme makineleri, tekstil makinaları, tarım malzemeleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ANTARES LIFE CYCLE SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANTARES LIFE CYCLE SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata endüstrisi için kalıplar, çeşitli mühendislikler, teknik danışmanlık, ticari taşıtlar, dökme demir parçası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WEDEL BAUMASCHINENTEILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEDEL BAUMASCHINENTEILE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pommersfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMBERG UMWELT-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AMBERG UMWELT-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Filtreleme sistemleri, Yolcu bölmeleri için filtreler, Dizel parçacık filtresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GÜÇLÜ GRUP IS MAKINELERI

  Türkiye

  YEDEK PARÇA BİZİM İŞİMİZ Firmamız iş makinaları sektöründe 20 yılı bulan deneyimi ile güven kazanmış köklü kuruluşların arasında yeralan, müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş sektörunde iddaalı yedek parça konusunda siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verme olanağını sunmaktadır.Bu doğrultuda sürekli büyüyen ve gelişen bir firmadır. Profesyonel ve kaliteli yedek parça hizmeti veren işletmemiz, siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını daima karşılayabilecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız, elindeki hazır stok ve ve revizyon edilmiş sıtoklarla SİZE CEVAP VEREBİLECEK KAPASİTEYE SAHİPTİR. Yüksek performansa ulaşabilen, en hızlı ve pratik şekilde cözümcü, değer katan ve üretebilen, BAŞARİLI bir sistem ile çalışmayı ilke edinmiştir. bizden fiyat almadan KARAR VERMEYİN.....

 4. MEG MACHINERY / MEG DIS TICARET (CONCRETE PUMP SPARE PARTS)

  Türkiye

  Müşterilerimize beton pompaları ve transmikser yedek parçalarını sunuyoruz. Ürünlerimiz arasında Putzmeister, Schwing, Sermac, Cifa ve Zoomlion gibi markalar yer almaktadır. Meg Makina, Konya Fabrikasında 800'den fazla çeşit ürün üretmekte ve tedarik etmektedir. Bugüne kadar 25 farklı ülkeye ihracat yaptık ve hala devam ediyor... Misyonumuz, müşterilerimizin isteklerini en iyi ve en hızlı şekilde karşılanabilir, sürdürülebilir ve kaliteli ürünlerle karşılamaktır.

  Tüm ürünler arasında "iş makineleri"

 5. SKYFIBERTECH ALLAME MAKINE SAN. TIC. LTD STI

  Türkiye

  ALLAME MAKINA SKYFIBERTECH fiber optik kabloları Hdpe boru içine üfleme işleminde kullanılır. Ingilizce olarak fiber blowing machines veya cable blowing machines olarak bilinir. Genellikle mikroduct denilen borulara ince fiber üflenir. Kablo çekme için ise ayrıca bir makinaya ihtiyaç yoktur. Fabrikamız Kocaeli'de bulunmaktadır. Yol bilgisi için https: //skyfibertech.com/contact-us/ adresini ziyaret edebilirsiniz veya ürünler için https: //skyfibertech.com/ adresinde tüm detayları ve ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. 5 çeşit makina vardır 1-DrillSKY 2-MicroSKY 3-MiniSKY 4-SKYJET 5-HydroSKY Farklı makinalar ile farklı kablo çaplarında üfleme ve blowing işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dünya üzerinde yetmişe yakın ülkeye ihricatımız bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "iş makineleri"

 6. YAGCILAR GROUP

  Türkiye

  STAR YAĞCILAR DAMPER DORSE ŞASE OTOMOTİV DEMİR ÇELİK İNŞ.NAK.SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. ​ 1993 Yılından bu yana araç üstü ekipmanları, treyler, damperli dorse, dorse imalatı, şase yenileme, kancalı yükleyici, hooklift imalatı alanında faaliyet göstermektedir... Firmamız sahip olduğu tecrübesiyle kısa zamanda faaliyet gösterdiği alanlarda hedeflerini geliştirmenin ve uygulamanın verdiği güven ve güçle müşteriyle birlikte büyümeye devam etmektedir. Kaliteye yaptığı büyük yatırım ile, sistemli bir izlenebilirlik sağlayan firmamız, ham madde girişinden, ürün çıkışına kadar tüm süreçlerde kaliteden asla taviz vermeyecek şekilde üretim yapmaktadır. Son teknolojik makine parkuru sayesinde, üretim hatlarında, çapaksız kesim makineleri kullanmaktayız. Üretimlerimizde çapak temizliği prosesi olmadığından, ürtetim hızımız artmaktadır. Bu da müşterilerimize verdiğimiz terminlerde %100 uyumluluk sergilemektedir. ​ Star Yağcılar, ULUCAK-KEMALPAŞA İZMİR fabrikada 5000 metrekare açık alan ve 5000 metrekarelik kapalı üretim alanı ile SÜTÇÜLER KEMALPAŞA İZMİR Merkez fabrikada 10000 metrekare açık 18000 metrekarelik kapalı çalışma alanı ile iki ayrı lokasyonda, hizmet vermektedir. İzmir limanına 17 km uzaklıkta olan fabrikamız, Ankara izmir yolunun 26. km de yer almaktadır.

  Tüm ürünler arasında "iş makineleri"

 7. CONPROMAC BLOCK MACHINES

  Türkiye

  Conpromac Makine müşteriye özel çözüm odaklı olarak Beton Parke ve Briket makinesi ve tüm ekipmanlarını üretimi yaparak yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize hizmet vermekteyiz. CONPROMAC beton parke ve briket makinalarında müşteri odaklı çözümler üreterek ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun yaklaşımlar sunarak müşterilerinin oluşturacağı tesis tiplerinde kendilerine en uygun üretim hattı kurmalarında doğru kararları verebilmeleri konusunda çözümler üretmeyi kendisine amaç kılmıştır. CONPROMAC, ürettiği beton parke ve briket makinaları ve ekipmanlarında , güvenilirliği ve performansı uluslararası kabul görmüş malzeme ve ekipman markaları kullanmaktadır. CONPROMAC ekipman seçiminde yılların tecrübe ve titizliği ile en mükemmeli yapma çabasındandır. Tesislerinin kurulumu yüksek tecrübeye sahip süpervizörler tarafından yapılmakta, montaj sonrasında operatörlere santralın en verimli şekilde ve sorunsuz olarak çalıştırılması için gerekli işletme ve bakım eğitimleri verilmektedir.

 8. UEZ MISCHTECHNIK GMBH

  Almanya

  UEZ Mischtechnik şirketi bugün sadece, örn. beton işleme endüstrisi, endüstriyel zemin yapımı, fırın yapımı, beton sıhhî tesisat, mozaikli çimento zemin, kilden yapı malzemeleri, boya, sıva gibi birçok sektör için profesyonel yüksek performanslı kanatlı mikserlerin yapımı ile ilgilenmektedir. UEZ Mischtechnik şirketinin en yeni nesil mikserleri, 50 kg'lık karışımlar için küçük, pratik, kanatlı mikser UEZ FIPS'den 600 litrelik yüksek performanslı, kanatlı mikser UEZ ZM 800'e kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. UEZ'de sürekli yapılan geliştirmeler, her zaman kullanıcılar ve malzeme üreticileri ile yakın işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir. Son derece sağlam yapıları ve uzun kullanım ömürleri ile tanınan UEZ kanatlı mikserler günümüzde dünya çapında kullanılmakta olup, büyük popülariteye sahiptir. Bu, dikkatimizi bir şeye odaklamakla mümkündür: azami kalite. Hizmetimiz müşteriden gelen teklif talebi ile başlar. Eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız size en iyi şekilde danışmanlık verecektir.

 9. HENLE BAUMASCHINENTECHNIK GMBH

  Almanya

  HENLE Baumaschinentechnik GmbH, Almanya'nın güneyinde bulunan Rammingen'de inşaat makineleri için ataşman üretimi konusunda faaliyet gösteren orta büyüklükte bir işletmedir. 1981 yılında kurulan aile şirketi 35 yıllık tecrübeye sahiptir. HENLE ekibi şirketin temelini oluşturur. Kurumsal felsefemiz, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle açık ve işbirlikçi bir yaklaşıma dayanmaktadır. Kaynak ve çevreye duyarlı çalışmanın yanı sıra ekibimizde saygılı ve adil bir işbirliği, kurumsal yönetimimizin temelini oluşturmaktadır. Dostça davranan ve yetkin çalışanlarımız sayesinde, müşterilerimiz sürekli yüksek kalite ve servise güven duymaktadır. Şirket içi eğitim de, son birkaç yıldır büyük önem taşıyan bir faktör haline gelmiştir. Gelecek için iyi hazırlanmak için ticari alanda düzenli olarak eğitimler vermekteyiz. ISO 9001 ve 14001, kalite güvence ve çevre koruma sertifikasyonlarımız mevcuttur.

 10. BAUMASCHINEN MEYER GMBH

  Almanya

  Bizim için müşteri memnuniyeti ve iyi bir danışmanlık daima 1. sırada yer almaktadır, zira uzun soluklu iş ortaklıkları ancak böyle oluşturulabilir. Faaliyet alanımız esas olarak inşaat makineleri ve altyapı inşaat yedek parçalarını kapsamaktadır. Üreticilerden bağımsızız ve bu nedenle size çeşitli markaların mallarını sunabilir ve istekleriniz doğrultusunda bunların araştırmasını yapabiliriz. Size, kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış, tanınmış üreticilerin makinelerini sunmaya özen gösteriyoruz. Ürünlerimizi dünyanın her yerine ihraç edebiliriz. Şirketimizin, sürekli büyüyen ve isteklerinize olduğunca cevap vermeye çalışan başka bir faaliyet sahası da inşaat makineleri kiralaması. İhtiyaç duyduğunuz bir donanımın kiralama programımızda olmaması halinde dahi, bunu zamanında temin etmek için çaba gösteriyoruz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Iş makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

8.674 Şirketler