• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇çecekler

Sonuçlar

İçecekler - Ithalat/Ihracat

 1. IPEK SIVI IÇECEKLER SAN VE TIC AS

  Türkiye

  IPEK SIVI IÇECEKLER SAN VE TIC AS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yumuşak içecekler, Konsantre ve toz içecekler, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yumuşak içecekler, Konsantre ve toz içecekler, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ÇAMLICA ALKOLSUZ ICECEKLER AS

  Türkiye

 3. BRANDSPARKLE

  Polanya

  Verified by europages badge

  Brandsparkle, markaların farklı kimliklerine göre tasarlanmış birinci sınıf içecekler hazırlama ve sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Her markanın özünü yansıtan eşsiz alkolsüz içecekler oluşturmaya odaklanan işletmemiz, tüketi̇ci̇leri̇n i̇lgi̇si̇ni̇ çeken özel i̇çecekler hazırlama konusunda çok başarılı işler yapmaktadır. Kavramlaştırma ve ürün geliştirmeden paketleme ve dağıtıma kadar üretim prosesinin tamamında kapsamlı hizmetler veriyoruz. Avrupa'nın önde gelen üreticileriyle yaptığımız işbirlikleri sayesinde kişiselleştirilmiş tatlar, ambalaj tasarımları ve pazarlama stratejileri sunarak her içeceğin kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlıyoruz. HORECA & FMCG için makarna, pirinç, yumurta gibi farklı ürünler geliştiriyoruz. Kaliteye ve yeniliğe olan bağlılığımızdan yola çıkarak, işimizin her alanında tutku ve yaratıcılığı benimsiyoruz. Amacımız sadece ferahlatıcı ve lezzetli içecekler sunmak değil, aynı zamanda tüketiciler ile markalar arasında güçlü bağlar kuran hikayeler oluşturmaktır. Brandsparkle ile her yudum, müşterilerimizin hizmet verdiği kişiler açısından bir fırsata dönüşerek unutulmaz bir deneyim yaşatır.

 4. MRK OYUNCAK VE PAZARLAMA TIC. VE SAN. LTD.STI

  Türkiye

  Bi̇z mrk oyuncak ve pazarlama olarak dünyaca ünlü çi̇zgi̇ fi̇lmleri̇n li̇sansli ürünleri̇ni̇ kiymetli̇ çocuklariniz i̇le buluşturuyoruz ve ayrica sakiz , şeker , ve doğal i̇çecek ürünleri̇ni̇ de si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇mi̇ze sunuyoruz sakizli oyuncaklar , şekerlemeler, oyuncaklar , li̇sanslar , 100%doğal i̇çecek