• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇çi hazırlanmış zeytin

Sonuçlar

İçi hazırlanmış zeytin - Ithalat/Ihracat

 1. BHS OLIVES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BHS OLIVES, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Zeytinyağı, İçi hazırlanmış zeytin, Zeytinyağı, İçi hazırlanmış zeytin, çekirdeksiz zeytin, Yeşil zeytinler, salamura yeşil zeytinler, baharatlı zeytinler, çekirdekli zeytinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx-En-Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KOTINOS

  Yunanistan

  KOTINOS, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yeşil zeytinler, zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PLATANOCHORI CHALKIDIKIS, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. AMUZALVA S.L.

  İspanya

  AMUZALVA S.L., yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zeytin, Zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almendralejo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ACEITUNAS CHICÓN LEBRÓN

  İspanya

  ACEITUNAS CHICÓN LEBRÓN, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin, sirke üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antequera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. EURAFIA

  Fas

  EURAFIA, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yeşil zeytinler, siyah zeytinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACEITUNAS KARINA SL

  İspanya

  Ançuez, ton, limon, biber dolgulu yeşil zeytinler, çekirdekli, siyah zeytinler, dilimlenmiş zeytinler, yağlı zeytinler ve aynı zamanda sirkeli zengin bir konserve çeşidi (mini broşetler, kornişon, arpacık soğanı, kapari, vs...) sunuyoruz.

 2. UNA AURORA OLIVE

  Türkiye

  UNA AURORA OLIVE, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. siyah zeytinler, Yeşil zeytinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ACEITUNAS ESCAMILLA

  İspanya

  ACEITUNAS ESCAMILLA, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin, Masa zeytinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Umbrete, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. PRODUITS ROSANIC

  Fransa

  PRODUITS ROSANIC, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. zeytin, zeytin yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ACEITUNAS TORRENT SL

  İspanya

  Aceitunas’dan bahsederken, sofra zeytini sektöründe TORRENT ailesinin macerasının başladığı tarih olan 1898 yılına gitmek gerek. Bugün şirketin başında dördüncü nesiliz ama hedefimiz değişmemiştir : Ürün ve hizmetlerimiz için en iyi KALİTE. Yüksek kaliteli bir hammade üzerinde çalışıyoruz ve ürüne zanaatsal mükemmellik, gelenek ve modernin birleşimi olan uzun bir sürecin meyvesi olarak yüksek önem veriyoruz.

 1. ALCIDES MARQUES PEREIRA LOPES, LDA

  Portekiz

  ALCIDES MARQUES PEREIRA LOPES, LDA, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. siyah zeytinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espinho, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS

  İspanya

  ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zeytin, Zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orihuela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. YAVUZLAR ZEYTINCILIK TAR. UNLU MAM. TURZ. ITH. IHR. URT. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  YAVUZLAR ZEYTINCILIK TAR. UNLU MAM. TURZ. ITH. IHR. URT. TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçi hazırlanmış zeytin, siyah zeytinler, Yeşil zeytinler, İçi hazırlanmış zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fethiye, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ACEITUNAS CAMPOTORO

  İspanya

  ACEITUNAS CAMPOTORO, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Masa zeytinleri, Organik zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cijuelas (granada), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. TEKSEN OLIVE

  Türkiye

 4. JOLCA

  İspanya

  JOLCA, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir. Masa zeytinleri, işlenmiş zeytinler, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SANMER SA

  İspanya

  SANMER SA, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir. siyah zeytinler, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cabezuela del Valle (Caceres), İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. PAPAGEORGE FAMILY S.A

  Yunanistan

  PAPAGEORGE FAMILY S.A, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çekirdeksiz zeytin, işlenmiş zeytinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sparta, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. AZIZ GORAL

  Türkiye

  Azizbey Zeytinleri firması olarak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayarak, 1900’lü yılların başlarından bugüne devam eden misyonumuz, kalite çizgimizi korumak ve geliştirmek, kaliteli ürünler ve güvenli gıda üreterek, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve hitap ettiğimiz pazarı büyütmektir. eytinyağının en doğal haliyle tüketilmesini sağlamak için üretim sistemimizi her zaman dünya standartlarında tutmak ve zeytinyağı kullanımında tüketicilerin doğal zeytinyağını tercih etmelerini sağlamaktır.

  Tüm ürünler arasında "i̇çi hazırlanmış zeytin"

 8. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Yunanistan

  1996’da kurulan DEAS SA, cirosu 30 milyon Euroyu aşan bir aile şirketidir. Küçük bir aile zeytinliğinden başlayarak en ileri sanayi işletmelerinden biri haline gelmiştir. Her tip Zeytin ihraç ediyoruz, Süper pastorize ve Glutensiz, Bütün, Dolgulu, Çekirdeksiz, Dilimlenmiş Siyah ve Yeşil Zeytinler. Üretimimizin 100%’ünü ihraç ediyoruz ve her türlü Paketleme, İşleme ve Ambalaj çözümleri karşılayabiliyoruz. Şirketimiz BRC ve IFS sertifikalıdır. Alıcıları memnuniyetle bekliyoruz. Bize e-posta gönderin

 1. SALAZONARTE

  İspanya

  SALAZONARTE, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ACEITUNAS SARASA SA

  İspanya

  ACEITUNAS SARASA SA, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir. Zeytin, siyah zeytinler, Doldurulmuş zeytinler, Zeytin, Masa zeytinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andosilla-Navarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. TROPIC APERO

  Fransa

  TROPIC APERO, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grans En Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SPECIAL FOODS INDUSTRY INTERNATIONAL

  Mısır

  SPECIAL FOODS INDUSTRY INTERNATIONAL, yılında kurulan ve İçi hazırlanmış zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. siyah zeytinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 5. COMOLIVE

  Fransa

  COMOLIVE zeytin konusunda uzmanlaşmıştır: küçük ambalajda zeytinler, ev dışı restoran hizmetlerine yönelik zeytinler, restorancılığa yönelik zeytinler. Size aynı zamanda atıştırmalık zeytinler de sunmaktayız: hazır zeytinler, içi doldurulmuş zeytinler, pazarlanmaya hazır zeytinler ve ayrıca çeşitli tatlandırıcılar: kapari, soğan, kornişon, çeşitlemeler, koçan mısır ve biberler. Aynı zamanda zeytinyağı, çeşitli ezmeler için zeytinyağı ve soğuk meze tedarikçisiyiz. Yılların bilgi birikimine dayanan yöntemlerle işlenen zeytinler ve diğer ürünlerimiz CRESPO markası altında pazarlanmaktadır.

 6. ALKAN ZEYTINCILIK

  Türkiye

  1992 yılında, zeytincilik sektöründe şahıs firması olarak başlayan yolculuğumuz, bugün Bursa'nın Gemlik ilçesinde, 7.700 m² açık, 4.000 m² + 1.200 m² kapalı alanda, 50.000 m²'lik zeytin ağacı arazisi, aylık 700 ton üretim kapasitesi ve 75-100 arasında değişen çalışan personeli ile çalışmalarını sürdürmektedir.

  Tüm ürünler arasında "i̇çi hazırlanmış zeytin"

 7. ACEITUNAS Y ENCURTIDOS MOLERO SL

  İspanya

 8. KARA ZEYTINCILIK

  Türkiye

  Kara Olive Products Ltd. (Kara Zeytincilik Ltd), founded in 1989, is a company focused on manufacturing and supplying olive and olive-derived products to both domestic and foreign markets. At Kara Zeytincik we supply a variety of establishments including retailers, cash and carry spots, wholesalers, charcuteries, catering companies, chain supermarkets, gross markets, local grocery stores, export-import merchants, and bazaar stalls. We provide a wide range of products including various varieties of black olives, green olives, olive paste, pepper stuffed, grilled, sliced, pitted, sauced olives, as well as olives in salad form and much more. Our packing options start from 250 GR to 220 LT barrels. Metal tin packages, vacuum packages, plastic bucket packages, and bigger barrels are some of the package forms that Kara Zeytincilik provides. Private branding is available exclusively for importers. info@karazeytincilik.com Landline: +90 212 437 1314 Mobile: +90 532 793 5750 Mobile: +90 532 064 1258 Mobile: +90 543 929 0058

  Tüm ürünler arasında "i̇çi hazırlanmış zeytin"

 9. EUR-OLIVES

  Belçika

  EUR-OLIVES, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçi hazırlanmış zeytin, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, İçi hazırlanmış zeytin, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. EGE GIDA SOLENA

  Türkiye

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz