• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇çten yanmalı motorlar için supaplar

Sonuçlar

İçten yanmalı motorlar için supaplar - Ithalat/Ihracat

 1. DYNAMIC CONTROLS LIMITED

  Birleşik Krallık

  DYNAMIC CONTROLS LIMITED, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçten yanmalı motorlar için supaplar, İçten yanmalı motorlar için supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GÜNES MOTOR SUPAPLARI SAN VE TIC AS

  Türkiye

  GÜNES MOTOR SUPAPLARI SAN VE TIC AS, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçten yanmalı motorlar için supaplar, İçten yanmalı motorlar için supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. G. CLANCEY LTD

  Birleşik Krallık

 4. ELZEM WAX MOTOR SUPAPLARI

  Türkiye

  TSE 11147 standartlarında, son teknolojik CNC ve supap üretim amaçlı otomatik tezgahlarda dizel ve benzinli araçların emme ve egzoz motor supaplarını üretmektedir. 2011 yılı sonu itibariyle yıllık 1.500.000 üretim adetine ulaşmış olan Elzem-Wax Motor Supapları, üretiminin %40'ını yurtiçi pazarına, %60'ını ise ABD, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerine ihraç etmektedir. ISO 9001-2008 -TÜV AUSTRIA uluslararası kalite belgelerine sahip olan Elzem-Wax Motor Supapları, müşteri memnuiyeti ilkesini öncelikli tutarak pazarını büyütmeye devam etmektedir. Elzem-Wax Motor Supapları, malzeme ve üretimden kaynaklanan hatalara karşı 2 yıl 60.000 km garantilidir. Belirlenen ürün kalitesine ulaşmak için üretim, teknik çizim ve bilgisayar destekli olarak başlar, imalatın her aşamasında gerekli testlerden geçirilerek supapların standartlara uygunluğu sağlanır

 5. EATON AUTOMOTIVE SP. Z O.O.

  Polanya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INTERVALVES SA

  İsviçre

  INTERVALVES SA, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçten yanmalı motorlar için supaplar, İçten yanmalı motorlar için supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biasca, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ANTWERP DIESEL PUMPS

  Belçika

  ANTWERP DIESEL PUMPS, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Musluklar ve valfler, İçten yanmalı motorlar için supaplar, Pompalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Musluklar ve valfler, İçten yanmalı motorlar için supaplar, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. VENTIL TEST EQUIPMENT B.V.

  Hollanda

  VENTIL TEST EQUIPMENT B.V., yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçten yanmalı motorlar için supaplar, İçten yanmalı motorlar için supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rijswijk Zh, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. JOHN MILLS & SONS (NEWCASTLE) LTD

  Birleşik Krallık

  JOHN MILLS & SONS (NEWCASTLE) LTD, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. İçten yanmalı motorlar için supaplar, İçten yanmalı motorlar için supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newcastle Upon Tyne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. G.& S.VALVES LTD

  Birleşik Krallık

  G.& S.VALVES LTD, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçten yanmalı motorlar için supaplar, İçten yanmalı motorlar için supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Godalming, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. PARADOWSCY AMP SPOLKA JAWNA

  Polanya

  PARADOWSCY AMP SPOLKA JAWNA, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçten yanmalı motorlar için supaplar, İçten yanmalı motorlar için supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.